Νέα

Κούβα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sincity
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 410K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πως προτιμάτε να λέγεται το thread?

  • Κούβα

    Ψήφοι: 37 12,3%
  • Κούβα sex trip

    Ψήφοι: 73 24,3%
  • Κούβα και ξερό ψωμί!

    Ψήφοι: 36 12,0%
  • Δεν με νοιάζει το όνομα... να πάω κι εγώ στην Κούβα θέλω!

    Ψήφοι: 154 51,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    300

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
οχι τωρα εδω ειναι και μενει με μια κουβανα γκαστρωμενη απο εναν κουβανο εδω στην αθηνα
της δωσαμε εισητηριο να φυγει και δεν το δεχτηκε
διοτι θα γυρναγε αφραγκη πισω
ας κατσει εδω τωρα να δουλεψει μεροκαματο
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
τζοε ντοε
ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΕΤΑΞΑ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ
αυτο εχει σημασια
αν θελει να εχει γκομενους και αντρεσ ταυτοχρονα να βρει αλλου
στην ελλαδα αυτα δεν περνανε
 

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
Φαινοταν μελημα της αμεσο βρει δουλεια. Για αυτο νομιζα εφυγε επειδη δεν εβρισκε δουλεια.

Παντως ολοι πρεπει κανουμε αυτοκριτικη μας, δουμε που φταιξαμε και εμεις, διοτι χωρις να σε στεναχωρω, καθε νομισμα εχει δυο πλευρες.

Παντως θες συμβουλη μου, επειδη η καψουρα, στεναχωρια και αγανακτηση με γυναικες δεν περνα με τον χρονο αλλα με επομενο ερωτα, παρε ενα φτηνο εισιτηρια με 450 ευρωπουλα και κτυπα μια ταυλανδη, ξεπατωσου στο γαμησι και στην παρτουσα με τις στενομουνες και σου υποσχομαι στην επιστροφη ουτε θα την θυμασαι.

Μην μεμψιμοιρης, παρε κατασταση στα χερια σου, βουρ Ταυλανδη ή κανενα Ριο, αλλα Ταυλανδη συμφερει παρα μα παρα πολυ οικονομικα
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
τζοεντοε
μην ανυσηχεις
το επομενο ταξιδι προγραματιστηκε
φλωριανουπολις
οπιος καταλαβε καταλαβε
 

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
floripa, μεγαλε νομιζα κανεις δεν την ηξερε στην Ελλαδα
 

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
θελεις ακουσεις συμβουλη μου για Floripa ή εισαι στενοκεφαλος και εαν παρεις μια αποφαση δεν ξεκολλας;
 

Pireotis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2007
Μηνύματα
218
Like
0
Πόντοι
1
Τι να πω? το κακο ειναι που σε σχολιαζει σε λεει catarro δενξερω τι ακριβως ειναι αλλα καλο δεν ακουγεται, απο την αλλη παρατηρω:
Catarro ειναι το κρυολογημα. Παγωσε το τετοιο της. Mango το φρουτακι ειναι για αγορι ομορφο και pinga ειναι :bigdick:
Παντως το κοριτσακι τραβαγε ζορι και εδω και ασε μην πεσω σε ακριβη μεταφραση.
Απο τα Ισπανικα της ειναι επιπεδο μεσης εκπαιδευσης, γυρω στο μετριο.
Απο :shit: ομως πρεπει να σκιζει. Τι επαθες καυμενε Σπυρακι....
 

Pireotis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2007
Μηνύματα
218
Like
0
Πόντοι
1
Σπυρο καταρχην μπραβο που εβαλες αυτη την ιστορια.βοηθας τους μελοντικους πορνοτουριστες στο να μην την παθουν.αν και τον Ελληνα τον τρωει ο Κωλος του!υπαρχουν πολλοι ερωτηλοι!που την παθαινουν.αυτο να γινει μαθημα στους ημημαθεις.που εχουν παει Κουβα ή σε οποιο αλλο μερος 5-6 φορες (το πολυ) και τα ξερουν ολα.---οσο για το οτι το μουνι της ειναι Τουνελ ειναι φυσικο.αφου Αραπινα ειναι οι Αραπινες ειναι φυσικο να εχουν τεραστια μουνια.οποως για της Κινεζες ειναι φυσικο να εχουν μικρα και σφυχτα μουνακια αφου οι Πουτσες των Κινεζων ειναι λεπτες και μικρες.αυτο ειναι νομος της φυσης.
Καθηγητης ανθρωπολογιας.  :zfuck: Να γιατι και οι προβατινες εχουν μουνι τουνελ.
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
pireotis δεν επαθα τιποτα
ηδη τα διαδικαστικα πηραν το δρομο τους
δεν λες που εγινε νωρις?φανταζεσαι να το ανακαλυπτα σε κανα χρονο οταν το κερατο θα ειχε φθασει στη σεληνη?
 

ProudToBeGreek

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2008
Μηνύματα
624
Like
16
Πόντοι
6
To πρόβλημα θα ήταν φίλε Σπύρο αν είχες κάνει κανένα παιδί. Τι να σε έχει κερατώσει 30 φορές, τι 60. Αν είχες παιδί μαζί της όμως; Τι θα έκανες; Γι'αυτό είσαι και τυχερός στην ατυχία σου που το έμαθες σχετικά νωρίς και αναίμακτα.
 

210BILLARAS

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2006
Μηνύματα
29
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
10
Καλημέρα μάγκες. Θέλω και εγώ να καταθέσω την εμπειρία μου απο Κούβα.
Λοιπόν πήγα Κούβα απο 19/04-30/04. Απλά να αναφέρω οτι έχω ταξιδέψει και Ταυλάνδη και έχω ενα μέτρο σύγκρησης για την κριτική μου...
Η Κούβα σαφώς πιο ακριβή χώρα στα όλα της. Στο φαί, στις μετακινήσης, στα ξενοδοχεία και ασφαλώς στο σεξ. Επίσης πολύ πιο δύσκολα στην εύρεση αυτού που θέλεις. Μόλις τις τελευταίες μέρες στην Αβάνα μπορέσαμε να βρούμε μέρος για σεξοτουρισμό.. Και δεν έβρισκες με λιγότερα απο 100 ευρώ την ώρα, καλύτερες τιμές απο εδώ αλλά όχι ικανοποιητικές. Α και πολύ μεγάλο θέμα με τα ξενοδοχεία που δε δέχονται να βάλεις με τίποτα κοπέλα στο δωμάτιο. Εγώ με τουριστρια πήγα βράδυ να μπώ στο ξενοδοχείο και δε με αφήνανε με τίποτα. Στην παραλία του Βαραδέρο την έβγαλα...
Πάμε τώρα σε μία ιστορία που αφορά τις Κουβανές. Βραδάκι στην Αβάνα και παρέα με ένα φίλο παρατηρούμε μία πανέμορφη κοπέλα να μας κοιτάει καλα καλά. Ήταν μαζί με μια άλλη αλλά δεν τις δώσαμε σημασία. Τις παίρνουμε απο πίσω, πιάνουμε κουβέντα με τα λίγα Αγγλικά που μιλούσαν και μαθαίνουμε ότι η άλλη ήταν η μάνα της. Λοιπόν να μην πολυλογώ πάμε όλοι μαζί για ποτό, η μάνα της, αυτή και η παρέα μου(ήμασταν 5 Ελληνες και 2 Ελληνίδες. Την ψίνουμε τη μικρή να μας πάει σε κάνα καλό κλαμπάκι της πόλης, οπότε πάμε όλοι σπίτι της να αλλάξει. Φαντάσου δηλαδή 7 ξένους στις 1 το βράδυ σε ξένο σπίτι. Να μην πολυλογώ πηγαμε στο κέντρο, την ψιλοέπεσα στη μικρη, 18 χρονών ήταν, ή για να είμαι πιο ειλικρινής αυτή μου την έπεσε, πράγμα που μου έκανε φοβερή εντύπωση, και φασονόμαστε αγρίος. Ήταν λες και είχα πάρει 3ωρο χορό σε στριπτιτζάδικο! Δεν κάναμε κάτι παραπάνω όμως, αφού όταν της είπα να πάμε στο δωματιό μου μου είπε αύριο..
Αύριο το βράδυ πάμε σε άλλο κλαμπάκι της πόλης, ( casa de la musika) όπου ήταν τίγκα στις πουτάνες. Οι δύο ελεύθεροι φίλοι μου την κάνανε και ήρθαν μετά απο 2 ωρίτσες. Εγώ είψα ξενερώσει αφού ήταν λες και ήμουν με juke box. Έδινα χρήματα για ποτό, τσιγάρα κτλ και αυτη μου χόρευε και ξανά τίποτα. Κάποια στιγμή μου λέει οτι αύριο έχει τα γενεθλια της και θεέλι δώρο φόρεμα να της πάρω. Ναι της λέω θα σου πάρω. Πάμε να φύγουμε να πάμε στο δωματιο, δε γίνετε γιατί δεν αφήνουν μου λέει απο το ξενοδοχείο.....
Που θέλω να καταλήξω, σχεδόν όλες οι Κουβανές είναι πουτάνες μάγκες. Τον τουρίστα τον βλέπουν σαν πορτοφόλι και μελλοντικό γαμπρό να της βγάλουν απο τη μιζέρια τους. Εννοείται οτι την επόμενη μέρα που είχαμε ραντεβού σπίτι της δεν πήγα....
Εύχομαι να μη σας κούρασα. Προσοχή μη καψουρευτείται καμία στην Κούβα γιατί και τα λεφτά σας θα κλαίτε και δε θα κάνετε και τίποτα τελικά...

 

ProudToBeGreek

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2008
Μηνύματα
624
Like
16
Πόντοι
6
210BILLARAS σε σύγκριση με την Ταϋλάνδη τι έχεις να πεις; Ποιές είναι οι κυριότερες διαφορές;
 

210BILLARAS

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2006
Μηνύματα
29
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
10
Φιλε αρχικα στις τιμες καμια σχεση. Σε νεκρη περιοδο στην Ταυλανδη βρισκεις με 10-30 ευρω για ολο το βραδυ. Περιοδο Φεβρουαριου-Μαρτιου στην Pataya παρακαλανε τους λιγοστους σχετικα τουριστες... στην κουβα σε νεκρη περιοδο που πηγα θελανε πανω απο 50 δολλαρια για μια φορα και αν πηγαινες σε μαγαζι με πουτανες θελανε πανω απο 100 δολλαρια. Αστα σου λεω αλλιως τα περιμενα απο τιμες.

Μετα στην Ταυλανδη το σεξ ειναι βιομηχανια ολοκληρη. Πας στα go-go bar και εχεις να επιλεξεις απο μεγαλη γκαμα κοριτσιων. Αν δε σου αρεσει καμια πας στο διπλα και στο διπλα...... μαγαζια να δει το ματι σου να βαρεθεις. Ασε που μπαινεις σε ενα ταξι και ο ταριφας ξερει που να σε παει. Στην Κουβα δεν το είδα πουθενα αυτο.

Και μετα στην Ταυλανδη κανουν αυτο το body massage που ειναι η απιστευτη εμπειρια!!!!

Γενικα αν πας για σεξοτουρισμο δεν το συζηταω πας Ταυλανδη που εχει τα παντα και σε καλες τιμες. Κουβα ειναι πανεμορφα αλλα οχι για τετοιου ειδους ταξιδι.. Αυτη είναι η γνωμη μου....
 

210BILLARAS

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2006
Μηνύματα
29
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
10
Για να κλεισω στην Ταυλανδη οσον αφορα το σεξ κανουν επαγγελματισμο, ειναι επιστημη. Στην Κουβα ειναι ερασιτεχνες που πανε να σου φανε τα λεφτα με υπηρεσιες της πλακας. ενταξει βρισκεις γυναικες φοβερες αλλα τι να το κανω αμα σε δαγκωσουν οικονομικα και δεν το ευχαριστηθεις και ολας.... Καθομαι και Ελλαδα και μου ερχετε πιο οικονομικα...
 

tenten777

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2009
Μηνύματα
763
Like
1
Πόντοι
6
ναι φιλε.κ εγω οταν πηγα ενω περναμε καλα μωρα απο τα κλαμπ και περνανε σχετικα καλα 30-40 δολ.μας ετρωγε πολλα ο πορτιερης του ξενοδοχειου γιατι απαγορευοταν να μπει κουβανεζα σε χοτελ πολυτελειας τουριστων.μας επαιρνε ο πουστης 80-100δολ.αλλα τι να κασνεις αμα εχεις μαζι σου το αστερι
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
8
Πόντοι
16
Καλημέρα μάγκες. Θέλω και εγώ να καταθέσω την εμπειρία μου απο Κούβα.
Λοιπόν πήγα Κούβα απο 19/04-30/04. Απλά να αναφέρω οτι έχω ταξιδέψει και Ταυλάνδη και έχω ενα μέτρο σύγκρησης για την κριτική μου...
Η Κούβα σαφώς πιο ακριβή χώρα στα όλα της. Στο φαί, στις μετακινήσης, στα ξενοδοχεία και ασφαλώς στο σεξ. Επίσης πολύ πιο δύσκολα στην εύρεση αυτού που θέλεις. Μόλις τις τελευταίες μέρες στην Αβάνα μπορέσαμε να βρούμε μέρος για σεξοτουρισμό.. Και δεν έβρισκες με λιγότερα απο 100 ευρώ την ώρα, καλύτερες τιμές απο εδώ αλλά όχι ικανοποιητικές. Α και πολύ μεγάλο θέμα με τα ξενοδοχεία που δε δέχονται να βάλεις με τίποτα κοπέλα στο δωμάτιο. Εγώ με τουριστρια πήγα βράδυ να μπώ στο ξενοδοχείο και δε με αφήνανε με τίποτα. Στην παραλία του Βαραδέρο την έβγαλα...
Πάμε τώρα σε μία ιστορία που αφορά τις Κουβανές. Βραδάκι στην Αβάνα και παρέα με ένα φίλο παρατηρούμε μία πανέμορφη κοπέλα να μας κοιτάει καλα καλά. Ήταν μαζί με μια άλλη αλλά δεν τις δώσαμε σημασία. Τις παίρνουμε απο πίσω, πιάνουμε κουβέντα με τα λίγα Αγγλικά που μιλούσαν και μαθαίνουμε ότι η άλλη ήταν η μάνα της. Λοιπόν να μην πολυλογώ πάμε όλοι μαζί για ποτό, η μάνα της, αυτή και η παρέα μου(ήμασταν 5 Ελληνες και 2 Ελληνίδες. Την ψίνουμε τη μικρή να μας πάει σε κάνα καλό κλαμπάκι της πόλης, οπότε πάμε όλοι σπίτι της να αλλάξει. Φαντάσου δηλαδή 7 ξένους στις 1 το βράδυ σε ξένο σπίτι. Να μην πολυλογώ πηγαμε στο κέντρο, την ψιλοέπεσα στη μικρη, 18 χρονών ήταν, ή για να είμαι πιο ειλικρινής αυτή μου την έπεσε, πράγμα που μου έκανε φοβερή εντύπωση, και φασονόμαστε αγρίος. Ήταν λες και είχα πάρει 3ωρο χορό σε στριπτιτζάδικο! Δεν κάναμε κάτι παραπάνω όμως, αφού όταν της είπα να πάμε στο δωματιό μου μου είπε αύριο..
Αύριο το βράδυ πάμε σε άλλο κλαμπάκι της πόλης, ( casa de la musika) όπου ήταν τίγκα στις πουτάνες. Οι δύο ελεύθεροι φίλοι μου την κάνανε και ήρθαν μετά απο 2 ωρίτσες. Εγώ είψα ξενερώσει αφού ήταν λες και ήμουν με juke box. Έδινα χρήματα για ποτό, τσιγάρα κτλ και αυτη μου χόρευε και ξανά τίποτα. Κάποια στιγμή μου λέει οτι αύριο έχει τα γενεθλια της και θεέλι δώρο φόρεμα να της πάρω. Ναι της λέω θα σου πάρω. Πάμε να φύγουμε να πάμε στο δωματιο, δε γίνετε γιατί δεν αφήνουν μου λέει απο το ξενοδοχείο.....
Που θέλω να καταλήξω, σχεδόν όλες οι Κουβανές είναι πουτάνες μάγκες. Τον τουρίστα τον βλέπουν σαν πορτοφόλι και μελλοντικό γαμπρό να της βγάλουν απο τη μιζέρια τους. Εννοείται οτι την επόμενη μέρα που είχαμε ραντεβού σπίτι της δεν πήγα....
Εύχομαι να μη σας κούρασα. Προσοχή μη καψουρευτείται καμία στην Κούβα γιατί και τα λεφτά σας θα κλαίτε και δε θα κάνετε και τίποτα τελικά...
παιδια αλλο η ταυλανδη αλλο η κουβα
εχω παει κ στα δυο μερη,δεν υπαρχει μετρο συγκρισης
και στα δυο περασα ΥΠΕΡΟΧΑ.
Ναι ,ειναι πιο ακριβη Στο φαί, στις μετακινήσης, στα ξενοδοχεία και ασφαλώς στο σεξ. Επίσης πολύ πιο δύσκολα στην εύρεση αυτού που θέλεις.Και αυτο το πληρωνουν (και καλα να παθουν ) με ελευθερη πτωση στον τουρισμο.
Στα ξενοδοχεια περσι δεν αφηναν με τιποτα (εκτος αν εδινες κανα 20ρικο στον σεκιουριτα,αλλα δεν λεει,κατα την γνωμη μου),τωρα αφηνουν εαν πληρωσεις διαμονη για την κοπελα (παλι δεν λεει).
Αλλα ,
γιαυτο ειναι και τα casa particulare,ενοικιαζομενα δωματια η διαμερισματακια,που μπορεις να βρεις κ μεσω ιντερνετ με τιμες απο 20-50 ευρω κ βιλες με 100 ευρω ημερισιως,που μπαινεις μεσα κ κανεις οτι γουσταρεις χωρις να δινεις λογαριασμο σε κανεναν,αμα θες κανε παρτυ........
Ρε παιδια,ποιος ειπε οτι το βαραντερο προσφερετε για σεξοτουρισμο?????????
                ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΒΑΡΑΝΤΕΡΟ !!!!!!!!!!!!!!! και επαρχια........
μονο αβανα για εμας που δεν ειμαστε αρκετα εμπειροι
Κι εμενα η πρωτη που μου ετυχε ηταν κουκλαρα αλλα μαλακισμενη.Εδωσα 40 ευρω +το δωματιο=60 συνολικα ,και εκλαιγα τα λεφτα μου
ΠΟΥΘΕΝΑ δεν εχω δει τετοιες τιμες ,100 ευρω την ωρα κτλ
μετα την πρωτη μερα εδινα  εγω (και οσοι γνωστοι μου εχουν παει κουβα) 30 ευρω μαξιμουμ για ολη μερα (η νυχτα ;)) και περνουσα κ φανταστικα κ βγαιναμε με τα διαφορα μωρα για κλαμπινγκ
Στο casa de la musica ετυχε να παω ,μου την πεσαν διαφορες......πληρωσα επισης 30 ευρω την βραδια......
ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ¨δεν πληρωνουμε πριν .....πληρωνουμε μετα κι εφοσον ξεκαθαρισουμε οτι θα περασουμε καλα,αν δεν δεχτουν παει να πει οτι ειχαν σκοπο να κανουν πουστια.......
Τωρα εκει με την κριση και την μειωση του τουρισμου θα κανω παρτυ πιστευω :cheesy: :grin: ;) :fuck1: :tits: :pipa1: :fuck2: :pipa3:

Υ.γ. αμα νοικιασεις κ αμαξακι εχει κ πολλα τυχερα απο κοριτσακια που κανουν οτοστοπ
Εκτος την πρωτη που πηρα ,με ολες τις αλλες (5-6) περασα πολυ καλα......
Οσον αφορα για το εαν ΟΛΕς ΟΙ ΚΟΥΒΑΝΕΣ ειναι πουτανες και ερχονται μονο για τα φραγκα,εχω τοποθετηθει πολλες φορες



τελος ειναι να παω κουβα ξανα στις αρχες οκτωβρη
αυτα.......
 

210BILLARAS

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2006
Μηνύματα
29
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
10
Φιλε δεν ειπα πουθνεα οτι στο Βαραδερο ειχα παει για σεξοτουρισμο... Εννοειται πως εκει δεν εχει τετοια κολπα. Με μια τουριστρια Καναδη εγινε το θεμα που γραφω, όχι με πουτανα.
Τωρα για τα αλλα που λες προφανως ξερεις καλυτερα τα μερη απο εμενα στην Αβανα (που πηγα τελειως στα τυφλά) και βρισκεις με τετοιες τιμες. Εγω με λιγοτερα απο 100 δολλαρια + εξτρα(μεταφορικα, σπιτι κτλ) δε βρηκα στην Αβανα και πηγα πριν 3 μηνες... Ειδικα το 30 ευρω για ολη τη μερα ειναι τρομερό. Αν θελησω να ξαναπαω Κουβα θα επικοινωνισω μαζι σου να μου πεις που πας να παω και εγώ...
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16

Καλημέρα μάγκες. Θέλω και εγώ να καταθέσω την εμπειρία μου απο Κούβα.
Λοιπόν πήγα Κούβα απο 19/04-30/04. Απλά να αναφέρω οτι έχω ταξιδέψει και Ταυλάνδη και έχω ενα μέτρο σύγκρησης για την κριτική μου...
Η Κούβα σαφώς πιο ακριβή χώρα στα όλα της. Στο φαί, στις μετακινήσης, στα ξενοδοχεία και ασφαλώς στο σεξ. Επίσης πολύ πιο δύσκολα στην εύρεση αυτού που θέλεις. Μόλις τις τελευταίες μέρες στην Αβάνα μπορέσαμε να βρούμε μέρος για σεξοτουρισμό.. Και δεν έβρισκες με λιγότερα απο 100 ευρώ την ώρα, καλύτερες τιμές απο εδώ αλλά όχι ικανοποιητικές. Α και πολύ μεγάλο θέμα με τα ξενοδοχεία που δε δέχονται να βάλεις με τίποτα κοπέλα στο δωμάτιο. Εγώ με τουριστρια πήγα βράδυ να μπώ στο ξενοδοχείο και δε με αφήνανε με τίποτα. Στην παραλία του Βαραδέρο την έβγαλα...
Πάμε τώρα σε μία ιστορία που αφορά τις Κουβανές. Βραδάκι στην Αβάνα και παρέα με ένα φίλο παρατηρούμε μία πανέμορφη κοπέλα να μας κοιτάει καλα καλά. Ήταν μαζί με μια άλλη αλλά δεν τις δώσαμε σημασία. Τις παίρνουμε απο πίσω, πιάνουμε κουβέντα με τα λίγα Αγγλικά που μιλούσαν και μαθαίνουμε ότι η άλλη ήταν η μάνα της. Λοιπόν να μην πολυλογώ πάμε όλοι μαζί για ποτό, η μάνα της, αυτή και η παρέα μου(ήμασταν 5 Ελληνες και 2 Ελληνίδες. Την ψίνουμε τη μικρή να μας πάει σε κάνα καλό κλαμπάκι της πόλης, οπότε πάμε όλοι σπίτι της να αλλάξει. Φαντάσου δηλαδή 7 ξένους στις 1 το βράδυ σε ξένο σπίτι. Να μην πολυλογώ πηγαμε στο κέντρο, την ψιλοέπεσα στη μικρη, 18 χρονών ήταν, ή για να είμαι πιο ειλικρινής αυτή μου την έπεσε, πράγμα που μου έκανε φοβερή εντύπωση, και φασονόμαστε αγρίος. Ήταν λες και είχα πάρει 3ωρο χορό σε στριπτιτζάδικο! Δεν κάναμε κάτι παραπάνω όμως, αφού όταν της είπα να πάμε στο δωματιό μου μου είπε αύριο..
Αύριο το βράδυ πάμε σε άλλο κλαμπάκι της πόλης, ( casa de la musika) όπου ήταν τίγκα στις πουτάνες. Οι δύο ελεύθεροι φίλοι μου την κάνανε και ήρθαν μετά απο 2 ωρίτσες. Εγώ είψα ξενερώσει αφού ήταν λες και ήμουν με juke box. Έδινα χρήματα για ποτό, τσιγάρα κτλ και αυτη μου χόρευε και ξανά τίποτα. Κάποια στιγμή μου λέει οτι αύριο έχει τα γενεθλια της και θεέλι δώρο φόρεμα να της πάρω. Ναι της λέω θα σου πάρω. Πάμε να φύγουμε να πάμε στο δωματιο, δε γίνετε γιατί δεν αφήνουν μου λέει απο το ξενοδοχείο.....
Που θέλω να καταλήξω, σχεδόν όλες οι Κουβανές είναι πουτάνες μάγκες. Τον τουρίστα τον βλέπουν σαν πορτοφόλι και μελλοντικό γαμπρό να της βγάλουν απο τη μιζέρια τους. Εννοείται οτι την επόμενη μέρα που είχαμε ραντεβού σπίτι της δεν πήγα....
Εύχομαι να μη σας κούρασα. Προσοχή μη καψουρευτείται καμία στην Κούβα γιατί και τα λεφτά σας θα κλαίτε και δε θα κάνετε και τίποτα τελικά...
ΠΕΣΤΑ ΜΠΙΛΑρα
ΕΓΩ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΤΗ ΚΑΨΟΥΡΕΦΤΗΚΑ την παντρεφτηκα κι ολας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom