Νέα

Κούβα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sincity
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 410K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Πως προτιμάτε να λέγεται το thread?

  • Κούβα

    Ψήφοι: 37 12,3%
  • Κούβα sex trip

    Ψήφοι: 73 24,3%
  • Κούβα και ξερό ψωμί!

    Ψήφοι: 36 12,0%
  • Δεν με νοιάζει το όνομα... να πάω κι εγώ στην Κούβα θέλω!

    Ψήφοι: 154 51,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    300

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
με τα δικα μου εξοδα(3 ταξιδια δικα μου,2 δικα της,εξοδα γαμου,φαγοποτια κουβα,φαγοποτια ελλαδα) γυρω στα 12 χιλιαρικα

Ελα τζάμπα την έβγαλες 1,5 χρόνια + ταξίδια + :knockinb: :knockinb: :knockinb: + παρέα
τζάμπα ειναι το μόνο κακό πηράχτηκε ο εγωισμός σου και ο συναισθηματισμός σου.
Θα μπορούσε να είναι χειρότερα  ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΛΕΦΤΕΡΙΑ  και μην ξεχνάς οτι ο πόνος σου θα σβήση
στην αγκαλιά μιάς άλλης :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: θα το ξεπεράσης γρήγορα ντοντ γουώρι.
 

djzan

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2008
Μηνύματα
1.685
Like
0
Πόντοι
16
ενα γεια στους φιλους της κουβας. βασικα εγω ειμαι αλλου κολλημενος. ταυλανδη!!! εχω παει 2 φορες φετος και θα πηγαινω συνεχεια. εχω ομως εναν φιλο που προσπαθω να τον πεισω να ερθει μαζι μου αλλα προτιμαει να παει κουβα. δεν εχω δει ομως φωτο με καποια πολυ ομορφη κοπελα. μπορει να εχουν ωραια κορμια και μεγαλες κολαρες αλλα απο φατσες ψιλοχαλια μου φαινονται. μπορειτε να ποσταρετε εσεις που εχετε παει καμια φωτογραφια με κοπελες που εχετε γνωρισει η εχετε δει στην κουβα? η τουλαχιστον αν γνωριζετε καποιο site με κουβανεζες? ευχαριστω πολυ!!!
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
παιδια το κινητο αυτης που με γαμησε το θελετε?
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
παιδια το κινητο αυτης που με γαμησε το θελετε?

Πας καλά;;;;;;;;;;;;;;;;; :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:

Βρε Σπυράκο αληθεια όταν σου πρότινα να την βγάλεις την κουβανή στο κλαρί, γιατί δεν με άκουσες;;;;;;;;;;;;;
Και εμεις θα μαμούσαμε φθηνά και εσυ θα κονομούσες

 

ProudToBeGreek

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2008
Μηνύματα
624
Like
16
Πόντοι
6
Κοίτα Σπύρο να πάρεις το διαζύγιο γρήγορα και χωρίς να της δώσεις φράγκο!
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
Θα σας κανω μια ανασκοπηση του γαμου με την κουβανα
1)Αφιξη κουβα για διακοπες 2 μηνων τον οκτομβριο 2007
  γνωριζομαι με την γιορντανκα και μενω σπιτωμενος σπιτι της ολο το διμηνο και απο φασιζω να επιστρεψω 4 μηνες μετα με ολα τα χαρτια για να τη παντρεφτω
πλο εκεινο το διαστημα ηταν τυπος και υπογραμμος και μου εκανε ολα τα χατηρια

2)επιστροφη στην ελλαδα δεκεμβριο του 2007 και προετοιμασια χαρτιων για το γαμο
3) αναχωρηση για κουβα απριλιο 2008 με τα χαρτια ετοιμα και σκοπο να επιστρεψουμε στην ελλαδα μαζι μετα το γαμο
φθανοντας στην αβανα ειδα μια αλλαγη στη συμπεριφορα της σα να μην περιμενε οτι τελικα θα παω,κανουμε το γαμο αλλα προβαλλοντας διαφορεσ δικαιολογιες δεν με ακολουθει στο ταξιδι επιστροφης μου στην ελλαδα τον ιουνιο του 2008
4) ερχετε ελλαδα εντελη τον αυγουστο του 2008
5) με την αφιξη της εδω ολα της εφταιγαν και επιθυμουσε διακαως να παισει δουλεια για να κανει κομποδεμα
6)μετα απο απο 4,5 μηνες συνεχων τσακωμων και φασαριων αναχωρισε για κουβα τον δεκεμβριο του 2008 με την δικαιολογια οτι θελει να τελειωσει το μαστερ στο πανεπιστημιο
7)ροκανιζωντας το χρονο επεστρεπσε στην ελλαδα τον ιουνιο του 2009
8)την παρασκευη το απογευμα 4 ιουλιου ενω ειχα παγιδεψει το κομπουτερ με κευλογκερ βρηκα το πασγοθορντ και ανοιξα το εμειλ της οπου διαπιστωσα οτι¨

Διατηρουσε ερωτικη σχεση με κουβανο στην κουβα απο το μεσοδιαστημα που την γνωρισα την πρωτη φορα(νοεμβριοσ 2007) εωσ οτου πηγα για να την παντρεφτω(απριλιος 2008)
ετσι εξηγειτε και η συμπεριφορα της οταν ροκανιζε το χρονο μενοντας στην κουβα για να ειναι με τον γκομενο

ΕΝ ΣΥΝΤΟΜΙΑ ειμασταν παντρεμενοι στα χαρτια 1,5 χρονο και μαζι μου ηταν μονο 2 μηνες στην κουβα και 3,5 στην ελλαδα(συνολο 5,5 μηνες)
ολο τον υπολοιπο καιρο διασκεδαζε στην κουβα με τον γκομενο και εγω εστελνα λεφτα( μεσο ορο 100 ευρω/μηνα)+ αεοροπορικα εισητιρια 3 ταξιδιων(2 φορες αβανα-αθηνα και μια φορα αθηνα -αβανα)

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΦΤΕΙΤΕ ΚΟΥΒΑΝΗ
ακολουθει φοτο του κουβανου γκομενου με την κουβανα ενω διασκεδαζουν σε πισινα στην κουβα με τα λεφτα μου
 

player george

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
151
Like
2
Πόντοι
1
Θα σας κανω μια ανασκοπηση του γαμου με την κουβανα
Φίλε Σπύρο σίγουρα θα νιώθεις προδομένος, αλλά το καλύτερο είναι να γυρίσεις σελίδα στην ζωή σου και να προχωρήσεις, μην κολλάς σε ετικέτες, πουτάνες γυναίκες υπάρχουν παντού, ανεξαρτήτως χώρας, εσύ έπεσες σε μια Κουβανή. Αλλά ρε φίλε Σπύρο! Μέσα σε δυο μήνες απευθείας σε γάμο? Δεν νομίζεις ότι θέλει λίγο δοκιμή πρώτα? Αλλά, μέσα από τα λάθη μας δεν μαθαίνουμε? Συνέχισε την ζωή σου Σπύρο και σε άλλες χώρες τώρα!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Παιδια!ολες οι Κουβανες ειναι τετοιες.ή αν δεν θελεται ολες το 90%.εγω ειχα 3ης στη Ρωσσια!ειδα ΚΑΚΙΑ!(πιο κακες γυναικες δεν εχω δει,καμια καλοσυνη).ΤΣΙΓΓΟΥΝΙΑ!(οι Ρωσσοι που ειναι φοβερα τσιγγουνιδες ειναι πολυ σπαταλοι μπροστα τους!μεχρι και το κωλοχαρτο τσιγκουνευονται!ολο μαζευουν λεφτα!)ΖΗΛΕΙΑ!(πιο ζηλιαρες γυναικες δεν εχω δει!)ΦΘΟΝΟς!(με φθωνουσαν και μου φεροντουσαν με μισος.γιατι εχω δικο μου διαμερισμα,Ρωσσικο διαβατηριο,λεφτα και δεν χρειαζεται να δουλευω!).---μπραβο στον Σπυρο που σας το εβαλε στο σα'ι'τ για να δειτε τι μπορει να παθει κανεις με της Κουβανες!
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Ρε Σπύρο ειπα να σε ξεκινήσω μαλακά αλλα ρε γαμώτω απο  τις Φωτογραφίες σου εισαι γαμώ τους γκόμενους σε εμφάνιση τι σκατά ήθελες και παντρεύτηκες αυτόν τον  κουβά με πόδια????;;;;
τόσο απελπισμένος είσουν;;;;;;; Δεν  σε καταλαβαίνω αλλά και δέν σε λυπάμαι  μόνος σου επέλεξες.
Ξέρεις πόσοι τέτοιοι κουβάδες κυκλοφορούν στην Ελλάδα και ματσωμένες όχι πεινασμένες ????
και θα σε είχε σαν Πασσά στα Γιάννενα.
Θα σκάσω τι το ιδιαίτερο εχει αυτή η μπουλντόζα και την παντρεύτηκες και την έφερες και εδώ????????

Ρε άν σε είχα φίλο θα σου τα έχωνα ποιό γερά.- κανείς φίλος σου δεν σου είπε τίποτα ??? το δεχθήκαν και σε επιβράβευσαν οταν έκανες το ψυχικό????? διοτι εδώ μιλάμε για ψυχικό οχι για έρωτα και αισθήματα και Που..ες  :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: μπλέ.
άντε  με σύγχυσες με την  φωτογραφία απο τον κουβά με πόδια. :tickedoff: :tickedoff: :argue: :argue: :argue: :argue: :argue: :argue: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing:
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Φίλε Σπύρο σίγουρα θα νιώθεις προδομένος, αλλά το καλύτερο είναι να γυρίσεις σελίδα στην ζωή σου και να προχωρήσεις, μην κολλάς σε ετικέτες, πουτάνες γυναίκες υπάρχουν παντού, ανεξαρτήτως χώρας, εσύ έπεσες σε μια Κουβανή. Αλλά ρε φίλε Σπύρο! Μέσα σε δυο μήνες απευθείας σε γάμο? Δεν νομίζεις ότι θέλει λίγο δοκιμή πρώτα? Αλλά, μέσα από τα λάθη μας δεν μαθαίνουμε? Συνέχισε την ζωή σου Σπύρο και σε άλλες χώρες τώρα!

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

κοίτα να μελαγχολήσης και να στεναχωρηθής  προχώρα μπροστά και πάμε γι άλλα μέρη και αλλες αγκαλιες.
Μάλλον μια  Ταιλάνδη θα σε χαλαρώση για λιγες μέρες.
 

laskkost

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2006
Μηνύματα
70
Like
0
Πόντοι
0
αρε κατι νεοπες που πανε στο νησι
ασ τους προειδοποιησει καποιος για την τρακα που εχουν να τους κανουν 24 ωρες το 24 ωρο

Πράγματι πολύ μεγάλη τράκα ρε παιδιά .....πολύ πράγμα... >:( >:( >:(
 

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
spiros1968,
γιατι σε πηρε μεγαλε απο κατω? Σε ολη μας τη ζωη κανουμε λαθη, το δικο σου ειλικρινα ειναι μηδαμινο . Αρχικως εχασες λιγα σχετικως λεφτα. Δεν τρεχει μία. Δεν κανατε κανενα παιδι να στο παρει και να φυγει. Εμεινες μαζι της ελαχιστα, αρα ουτε εσυ ουτε αυτη ηξερε εαν εισαι ο μεγαλος ερωτας για να ζησεις μια ζωη μαζι (γαμος).
Ηρθε λοιπον, μονη της σε μια χωρα, χωρις να μιλα γλωσσα, χωρις οικογενεια και φιλους, χωρις προφανως να ειναι φουλ ερωτευμενη, δεν την αφησες να δουλεψει να περναει δημιουργικα χρονο της.
Ωραια δεν εκατσε η φαση και εφυγε, γυρισε Κουβα σε καποιον με τον οποιο περνουσε καλυτερα τον χρονο της, μιλανε ιδια γλωσσα, εχουν ιδιο χιουμορ, ιδιες αντοχες στο σεξ, ιδια ενδιαφεροντα.
Στην τελικη δεν εγινε τιποτε. Αν δεν τα πας καλα με ελληνιδες τραβα σε αλλα μερη οπως Ταυλανδη, που ειναι φθηνα εισιτηρια και θα βρεις εκει χιλιαδες ετοιμες για καψουρα.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
ο ΓΙΟΡΤΑΝ ΓΚΑΛΒΕΖ και η γιορτανκα διασκεδαζουν σε πισινα με τα λεφτα μου

καλά ρε φίλε έλα στα συγκαλά σου. Τραβήχτηκες μέχρι τη Κούβα για να φέρεις πίσω ΑΥΤΟ? δηλαδή αν ήταν τύπος και υπογραμμός ακόμα, εσύ θα καμάρωνες για το τεφαρίκι που βρήκες και κουβάλησες?  :uglystupid:

αν θες κάνε λίγο υπομονή, μπορεί ο Γιορτάν να σου στείλει κάνα φράγκο αυτός για να τη ξεφορτωθεί  ;)
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
8
Πόντοι
16
ρε παιδια δεν μιλαω,δεν μιλαω,αλλα εσκασα πια
ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ δικη μου
ειμαι παντρεμενος με κουβανη εδω κ δυο χρονια περιπου
για να μην τα πολυλογω πηγα ταξιδι στην κουβα (αβανα) οπου εκει δουλευε σε tourist desk hotel park view η τζενυ
με κερδισε η ευγενεια,καλοσυνη,εξυπηρετηση,και το χαμογελο της.....
αφου γνωριστηκαμε μου εξηγησε πως εχει τελειωσει το πανεπιστημιο και μιλαει απταιστα 4 γλωσσες.Οι κινησεις ,η ομιλια,η συμπεριφορα,ο τροπος της δεν μου επετρεπαν να της μιλησω οπως μιλουσα σε αλλες κοπελιτσες που ειχα γνωρισει πρωτυτερα.
Τις ζητησα να βγουμε αλλα εφαγα την πρωτη χυλοπιτα γιατι μου ειπε πως με εβλεπε συνεχως με διαφορες.....και μου ευχηθηκε καλη διαμονη :( :(.......
το ιδιο γινοταν καθε μερα ωσπου το τελευταιο απογευμα μου δεχτηκε να πιουμε εναν καφε στο καφε του hotel sevilla και απο κει ξεκινησαν ολα........περασαμε ενα 3ωρο τοσο εντονο,με τοσο συναισθημα που ενοιωθα σαν να περασε 1 μηνας
ΣΕΞ ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ........
την επομενη μερα που εφευγα με αποχαιρετησε κλαιγοντας με λυγμους μετανοιωμενη για το οτι με κρατουσε σε αποσταση ολον αυτον τον καιρο........................................................
κρατησαμε επαφη μεσω μεηλ κ τηλεφωνου..................................
και αφου απορηφθηκε η αιτηση για βιζα για να ρθει ελλαδα........εκανα προταση γαμου........(ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΕΑΝ Ο ΣΠΥΡΟΣ ΡΙΣΚΑΡΕ ΠΟΥ ΠΑΝΤΡΕΦΤΗΚΕ ΕΠΕΙΤΑ ΑΠΟ ΓΝΩΡΙΜΙΑ 2 ΜΗΝΕΣ ΕΓΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΜΕ ΓΝΩΡΙΜΙΑ ΕΝΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ?????????????????????????????????)

Ειμαι 38 και ειναι 28 ομορφη και γλυκια
Ξαναπηγα προπερσι τετοιον καιρο.....καναμε τον γαμο.......(ο Σπυρος μαλιστα μου ειχε ζητησει και πληροφοριες) και γυρισα ελλαδα.....η τζενυ ηρθε μετα 4 μηνες.....

ΠΟΤΕ η πρωην συζυγος μου αλλα και καμμια αλλη γυναικα δεν με στηριξαν τοσο πολυ σε μια εποχη που ειχα τεραστια προβληματα   λογω ενος διαζυγιου με 2 παιδια και οικονομικης καταστροφης και χρεων απο επιχειρησεις που ειχα.......
Η τζενυ ποτε δεν μου ζητησε ενα ευρω γιατι γνωριζε την κατασταση μου,υπενθυμιζω πως εχει πτυχιο σε 4 γλωσσες και προσπαθουσε να βρει δουλεια να με βοηθησει,πραμα αδυνατον στην βορεια ελλαδα που εμενα.......
εγω τις εδινα 5 ευρω την εβδομαδα......τοσα μπορουσα........ελεγε ευχαριστω

λιγο πριν καταστραφω ολοκληρωτικα αποφασισαμε να παμε στο εξωτερικο για να μεινουμε και να δουλεψουμε φυσικα
η τζενυ με τα τοσα πτυχια βρηκε δουλεια γραφειου σε πολυεθνικη αμεσως (στο ισπανοφωνο τμημα που ειναι και η μητρικη της γλωσσα) σε αντιθεση με την ελλαδα που δεν εβρισκε τ ι π ο τ α

Η τζενυ μου εχει φερει πολυ τυχη στην ζωη μου  οπως επισης γαληνη και ηρεμια
ειναι ανοιχτος και ευδιαθετος ανθρωπος .Μου χει φτιαξει την ζωη.....(αν και πολυ ζηλιαρα)

Ζουμε στην ολλανδια 1μισο χρονο τωρα μια ζωη ευτυχισμενη γεματη ταξιδια (που ειναι το χομπυ μου
εχω καταφερει να σωσω το σπιτι μου στην ελλαδα ,ενα βημα πριν τον πληστηριασμο πραγματικα.....
εχουμε παρει σπιτι στην ολλανδια μεγαλο με κηπο
και σε δυο χρονια θα εχω ετοιμασει και το εξοχικο μου στην ελλαδα......
μολις γυρισαμε απο διακοπες στην χαλκιδικη και εναι μαζι μας και η μια μου κορη για διακοπες ,η οποια την αγαπαει γιατι η τζενυ την φροντιζει
τον οκτωβρη (πρωτα ο θεος) θα παμε μαζι κουβα
συζηταμε και για κανα παιδακι σε κανα δυο χρονια

    ΣΠΥΡΟ
οι κουβανες ,οι τζαμαικανες οι ταυλανδες οι αιθιοπιανες δεν ειναι πουτανες απλα πρεπει να καταλαβεις οτι η δικια σου ηταν.
να καταλαβεις οτι ειχες τεραστια ατυχια αλλα και τυχη γιατι ουτε παιδια  ουτε σκυλια κανατε
παιδαρας εισαι και αποκατεστημενος      μην σε νοιαζει το παλτο


ΠΑΙΔΙΑ ΑΝ ΟΙ ΚΟΥΒΑΝΕς ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΤΟΤΕ ΧΑΡΙΣΜΑ ΣΑΣ ΟΙ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ
παντρεφτητε τις και ζηστε μια ζωη ολο μιζερια γρινια
και αφηστε εμενα τον κακομοιρη στην κουβανη μου



  ευχαριστω


φωτο ΔΕΝ παραθετω καθοτι ειναι η συζυγος μου
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
ο γάμος φίλε Τάσο είναι πάντα λαχείο, μπορείς να παίξεις και να χάσεις, μπορείς να παίξεις και να σου κάτσει ο αριθμός. Αλλά όπως ο Σπύρος δε μπορεί να χαρακτηρίσει τις κουβανές, έτσι και εσύ δε μπορείς να είσαι απόλυτος στο τι είναι και τι δεν είναι. Το θέμα είναι να σου κάτσει λαχείο η γυναίκα στις ανάγκες της ζωής σου, ανεξάρτητα τι εθνικότητα είναι.

Σου εύχομαι βίον ανθόσπαρτον, μ'αρέσουν οι ευτυχισμένες ιστορίες (δεν ειρωνεύομαι καθόλου).
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
ΣΠΥΡΟ
οι κουβανες ,οι τζαμαικανες οι ταυλανδες οι αιθιοπιανες δεν ειναι πουτανες απλα πρεπει να καταλαβεις οτι η δικια σου ηταν.
να καταλαβεις οτι ειχες τεραστια ατυχια αλλα και τυχη γιατι ουτε παιδια  ουτε σκυλια κανατε
παιδαρας εισαι και αποκατεστημενος      μην σε νοιαζει το παλτο


ΠΑΙΔΙΑ ΑΝ ΟΙ ΚΟΥΒΑΝΕς ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΤΟΤΕ ΧΑΡΙΣΜΑ ΣΑΣ ΟΙ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ
παντρεφτητε τις και ζηστε μια ζωη ολο μιζερια γρινια
και αφηστε εμενα τον κακομοιρη στην κουβανη μου



  ευχαριστω


φωτο ΔΕΝ παραθετω καθοτι ειναι η συζυγος μου
οπωσδηποτε δεν ειναι ολες αλλα το 90% θα ελεγα.γενικα απο αυτες της χωρες πιο υσηχες ειναι θα ελεγα οι Βολιβιανες (Ινδιανες) αλλα ειναι πολυ λιγες ομορφες μεταξυ τους.---εδω θα πω αυτο που ειχω πει πολλες φορες οτι αν δεν ξερεις καλα τη γλωσσα της κοπελας και δεν εχεις ζησει καποιο διαστημα στη χωρα της ειναι πολυ δυσκολο να ταιριαξεται παντα θα υπαρχει μια διαφορα (με ελαχιστες εξαιρεσεις παντα).οσο για το λαθος του Σπυρου ειναι οτι ψαχνει Ερωτες!καλοι και οι ερωτες που και που χρειαζονται αλλα εγω προτιμαω να  :knockinb:
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
8
Πόντοι
16
ο γάμος φίλε Τάσο είναι πάντα λαχείο, μπορείς να παίξεις και να χάσεις, μπορείς να παίξεις και να σου κάτσει ο αριθμός. Αλλά όπως ο Σπύρος δε μπορεί να χαρακτηρίσει τις κουβανές, έτσι και εσύ δε μπορείς να είσαι απόλυτος στο τι είναι και τι δεν είναι. Το θέμα είναι να σου κάτσει λαχείο η γυναίκα στις ανάγκες της ζωής σου, ανεξάρτητα τι εθνικότητα είναι.

Σου εύχομαι βίον ανθόσπαρτον, μ'αρέσουν οι ευτυχισμένες ιστορίες (δεν ειρωνεύομαι καθόλου).
ο καθενας μπορει να χαρακτηρισει οτι θελει αλλα ας μην κρινουμε εξ ιδιων τα αλλωτρια
ευτυχισμενη ιστορια???? :-  ψιλοειναι αλλα εγω δεν ειμαι ρομαντικος οποτε....
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
8
Πόντοι
16
οπωσδηποτε δεν ειναι ολες αλλα το 90% θα ελεγα.γενικα απο αυτες της χωρες πιο υσηχες ειναι θα ελεγα οι Βολιβιανες (Ινδιανες) αλλα ειναι πολυ λιγες ομορφες μεταξυ τους.---εδω θα πω αυτο που ειχω πει πολλες φορες οτι αν δεν ξερεις καλα τη γλωσσα της κοπελας και δεν εχεις ζησει καποιο διαστημα στη χωρα της ειναι πολυ δυσκολο να ταιριαξεται παντα θα υπαρχει μια διαφορα (με ελαχιστες εξαιρεσεις παντα).οσο για το λαθος του Σπυρου ειναι οτι ψαχνει Ερωτες!καλοι και οι ερωτες που και που χρειαζονται αλλα εγω προτιμαω να  :knockinb:

πιστευω πως οι πουτανες στην ψυχη (και κρινοντες με το πορτοφολι του συζυγου) ειναι παντου
εγω ξερω πολλους που ειναι παντρεμενοι με κουβανες και ειναι καλα
εμενα δεν με νοιαζει ,σκασιλα μου αν παει καποιος κουβα για γαμο,αλλα ας μην τα ισοπεδωνουμε ολα
παντως η κουβα ηταν κ θα ειναι σεξοπροορισμος ασχετα με την δικη μου περιπτωση ,η οποια ειναι διαφορετικη
γιατι δημητρακη οι ελληνιδες η οι ρωσσιδες ειναι καλυτερες?????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom