Νέα

Κούβα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sincity
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 410K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Πως προτιμάτε να λέγεται το thread?

  • Κούβα

    Ψήφοι: 37 12,3%
  • Κούβα sex trip

    Ψήφοι: 73 24,3%
  • Κούβα και ξερό ψωμί!

    Ψήφοι: 36 12,0%
  • Δεν με νοιάζει το όνομα... να πάω κι εγώ στην Κούβα θέλω!

    Ψήφοι: 154 51,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    300

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
παιδια καθηστε εδω και καντε καμακι στη σερβιτορα τοθ φλοκαφε της γειτονιας σας
οποτε ουτε κινδυνευετε απο αεροπλανα να πεσουν ουτε απο γριππες
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
παιδια οποιος προκειται να ταξιδεψει κουβα πριν φυγει να του δωσω και τι τηλεφωνο της λιεμ μπας και τακιμιασουν στην αβανα
 

Pireotis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2007
Μηνύματα
218
Like
0
Πόντοι
1
παιδια οποιος προκειται να ταξιδεψει κουβα πριν φυγει να του δωσω και τι τηλεφωνο της λιεμ μπας και τακιμιασουν στην αβανα
Παιδε η Κουβα δεν ειναι για  :pipa2: θελει και λιγο μυαλουδακι   :birdman:
Οι Κουβανοι ειναι οπως εμεις κατι μεταξυ κουτοπονηριας και φιλοτιμου  :rockon: :rockon: :rockon:
Εχω δεν εχω χασει καρφιτσα αλλα η νοικοκυρα μου για σιγουρια να την πληρωσω μου φιλαγε σαν κειμηλια διαβατηριο λεφτα  :dancing: :dancing: :dancing: οταν εγω  :knockinb: :knockinb: :knockinb:
Μια φορα ο δικος μου ξενυχτησε απ εξω για παρτη μου οταν ξενο :fuck2: σε χωρο μη γνωστο  :boobies: :boobies: :boobies:
Οσο για την γριππη παπαρια ριγανη για να κανουμε μια αναλυση τωρα που ερχωνται οι ομογενεις απο ΗΠΑ και Αυστραλια φτασαμε στα 69 κρουσματα και που στο μπουρδελακι που λεγεται ελληνικη κοινωνικη προνοια. :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
Οταν η Κουβα ειναι πρωτοπορος σε εμβολια κατα της ηπατητιδας Β ακομη και γριπης με μηδενικο ποσοστο σεξουαλικης αρωστιας ειδικα ΕΙΤΣ τα κωθωνια λατρεις της κιτρινης φυλης πανε Ταυλανδη με 250000 φορεις , ελεος και καπακι ημαρτον  :fuck1: :fuck1: :fuck1:
Οσο για σενα Σπυρακι εαν το θεμα της δικιας σου ειναι εθνικο ριξε μου τελ παω Κουβα τον Νοεμβρη  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:..... :rockon:
Μονο με τις παπαριες που χεις κανει μην με περιμενει  :s&m_2: ετσι  :helpplea:   
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
παιδια ενα ΣΑΣ ΛΕΩ ΜΗΝ ΠΑΝΤΡΕΦΤΕΙΤΕ ΠΟΤΕ ΚΟΥΒΑΝΗ
η θα εχει γκομενο η αντρα η παιδι η και τα τρια μαζι
ειναι μαεστροι στο ψεμα και στην εξαπατηση και θα κανουν το παν προκειμενου να σας πεισουν οτι σας ερωτευτηκαν με σκοπο να τους παρετε απο κει
μολις τις φερετε ελλαδα θα αρχισουν τα παρατραγουδα
 

arcansR

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.008
Like
0
Πόντοι
16
παιδια ενα ΣΑΣ ΛΕΩ ΜΗΝ ΠΑΝΤΡΕΦΤΕΙΤΕ ΠΟΤΕ ΚΟΥΒΑΝΗ
η θα εχει γκομενο η αντρα η παιδι η και τα τρια μαζι
ειναι μαεστροι στο ψεμα και στην εξαπατηση και θα κανουν το παν προκειμενου να σας πεισουν οτι σας ερωτευτηκαν με σκοπο να τους παρετε απο κει
μολις τις φερετε ελλαδα θα αρχισουν τα παρατραγουδα
τι εγινε μεγαλε? την εφαγες και το καταλαβες?
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
εγω ανοιξα το μαιλ της την παρασκευη και ανακαλυψα εντελη οτι με δουλευε κανονικα 1,5 χρονο τωρα και ειχε φκομενο στην κουβα
με παντρεφτηηκε εν γνωση του και της οικογενειας της με σκοπο να παρει την αδεια εισοδου στην ΕΕ οποτε να μπορει να πηγαινοερχετε και να φερνει χρημα στην κουβα
ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΔΗΛΩΝΩ ΚΑΤΗΓΟΡΗΜΑΤΙΚΑ ΟΤΙ ΟΙ ΚΟΥΒΑΝΕς ΕΙΝΑΙ ΠΛΑΣΜΕΝΕς ΝΑ ΜΕΝΟΥΝ ΣΤΟ ΝΗΣΙ-ΦΥΛΑΚΗ ΠΟΥ ΟΝΟΜΑΖΤΕ ΚΟΥΒΑ
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
ΑΦΗΣΤΕ ΤΕς ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΝΗΣΙ= ΦΥΛΑΚΗ
που λεγετε κουβα
κατι ηξερε ο καστρο που τους εχει κλεισει εκει μεσα
 

arcansR

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.008
Like
0
Πόντοι
16
εγω ανοιξα το μαιλ της την παρασκευη και ανακαλυψα εντελη οτι με δουλευε κανονικα 1,5 χρονο τωρα και ειχε φκομενο στην κουβα
με παντρεφτηηκε εν γνωση του και της οικογενειας της με σκοπο να παρει την αδεια εισοδου στην ΕΕ οποτε να μπορει να πηγαινοερχετε και να φερνει χρημα στην κουβα
ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΔΗΛΩΝΩ ΚΑΤΗΓΟΡΗΜΑΤΙΚΑ ΟΤΙ ΟΙ ΚΟΥΒΑΝΕς ΕΙΝΑΙ ΠΛΑΣΜΕΝΕς ΝΑ ΜΕΝΟΥΝ ΣΤΟ ΝΗΣΙ-ΦΥΛΑΚΗ ΠΟΥ ΟΝΟΜΑΖΤΕ ΚΟΥΒΑ
μεγαλε καλα να παθεις.τα ηθελες και τα επαθες.ηθελες να παρεις και αλλον συναγωνιστη στο λαιμο σου,οταν πασερνες την φιλεναδα τις.δεν πειραζει καλιο αργα παρα ποτε.τωρα κανονισε να ξεμπλεξεις ανεμακτα να μην σου φαει τα φραγκα και μεινεις και αφραγκος,και κερατας και μαλακς στο τελος.
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
ρε πατριοτη αρκανσ χερεσε που η κουβανη με γαμησε?
 

arcansR

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.008
Like
0
Πόντοι
16
ρε πατριοτη αρκανσ χερεσε που η κουβανη με γαμησε?
οχι ρε μαλακα.αλλα στην ειπα και πιο παλια αν θυμασε οταν πασερνες την φιλεναδα τις και μου το ειχες παιξει μουρη.την ειχες δει γαμικος τοτε.τωρα που εφαγες την ψωλια δες πως θα την βγαλεις καθαρη.αυτο θελω να σου πω.
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
με ειχε συνεπαρει το κουβανικο ρουμι και το οτι ειναι στα αρχιδια τους ολα
σε αυτη τη παγιδα πεφτεις οταν πας στην κουβα/και εχουν πεσει πολλοι/
εγω ηδη εχω παρει τα μετρα μου σχετικα(γραφειοκρατικα) οποτε καλο ειναι να τα διαβασουν καποιοι που θα πανε πρωτη φορα εκει και να προσεξουν μη παρασυρθουν
ΠΟΤΕ ΓΑΜΟ ΣΤΗ ΚΟΥΒΑ
ποτε των ποτων
μονο ταξιδια και τιποτε αλλο
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
εμενα πρωσοπικα η δεσποινις ειναι κατω στο νησι και περιμενε οτι θα της εστελνα το εισητηριο να ερθει
φυσικα αυτο δεν θα γινει ποτε
 

arcansR

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.008
Like
0
Πόντοι
16
με ειχε συνεπαρει το κουβανικο ρουμι και το οτι ειναι στα αρχιδια τους ολα
σε αυτη τη παγιδα πεφτεις οταν πας στην κουβα/και εχουν πεσει πολλοι/
εγω ηδη εχω παρει τα μετρα μου σχετικα(γραφειοκρατικα) οποτε καλο ειναι να τα διαβασουν καποιοι που θα πανε πρωτη φορα εκει και να προσεξουν μη παρασυρθουν
ΠΟΤΕ ΓΑΜΟ ΣΤΗ ΚΟΥΒΑ
ποτε των ποτων
μονο ταξιδια και τιποτε αλλο
το μονο καλο ειναι οτι καταλαβες οτι πιαστηκες μαλακας.κανονισε τωρα μην την φας και με καμια ρωσσιδα.
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
με τα δικα μου εξοδα(3 ταξιδια δικα μου,2 δικα της,εξοδα γαμου,φαγοποτια κουβα,φαγοποτια ελλαδα) γυρω στα 12 χιλιαρικα
 

arcansR

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.008
Like
0
Πόντοι
16
με τα δικα μου εξοδα(3 ταξιδια δικα μου,2 δικα της,εξοδα γαμου,φαγοποτια κουβα,φαγοποτια ελλαδα) γυρω στα 12 χιλιαρικα
καλα εισαι.μαλακουρα την εβγαλες.προσεχε τωρα να μην ανεβει το ποσο.
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
τη γλυτωσα τουλαχιστον διοτι απο τον 1,5 χρονο που υποτιθετε οτι ημασταν παντρεμενοι στην ελλαδα εμεινε μονο 4 μηνες συνολικα
οποτε οταν ηταν κουβα την εβγαζε φθηνα και αριστοκρατικα(της εστελνα κανα 100 αρι αρεα και που)
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
αρκανσ με εσωσε ο ΑΓΙΟς ΣΠΥΡΙΔΩΝΑς φενετε
 

arcansR

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.008
Like
0
Πόντοι
16
τη γλυτωσα τουλαχιστον διοτι απο τον 1,5 χρονο που υποτιθετε οτι ημασταν παντρεμενοι στην ελλαδα εμεινε μονο 4 μηνες συνολικα
οποτε οταν ηταν κουβα την εβγαζε φθηνα και αριστοκρατικα(της εστελνα κανα 100 αρι αρεα και που)
ρε φιλε θα ηταν παλακωμενη στην βιζιτα η γκομενα.εσενα σε ηθελε για την υπηκοοτητα μονο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom