Νέα

Κομοτηνή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mangasuthu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 292K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
μπουρδελοτσαρκα  σιμερα στα μπουρδελα της κομοτηνης στο αναχομα στο νουμερο 1 η τζινα γιρο στα 25 μελαχρινι με μικρο βιζακι με ωραιο σομα εχει σιμετοχι στο γαμισι αλλα δεν σε αφινι να της πιπιλισις την ρογα .30 ευρω ..στο νουμερο 2 μια ξανθια ψιλη ειναι ασχιμη ( στα ματια μου ισος σε αλους αρεσει ροσιδα μαλον 30 ευρω ..δεν ξερο δεν την γαμισα .. στο νουμερο 3 μια  ρουμανα η νικολ μαυρουλα μελαχινη λιγακη γεματουλα 30 ευρω δεν την γαμισα οποτε δεν μπορο να εκφερο γνομη ..στο νουμερο 4 η νατασα πολι ομορφη αλλα και αυτη δεν σε αφινι να την πιπιλισις το βιζη με πολι μικρο στιθος αλλα πολι ωραιο σωμα και προσοπο ..αλλα απο πιπα βαριοστιμενη ..την πιδιξα πιο παλια και ξερω ..στο αριγκατο 1 παρολου που ηταν ανιχτο δεν πιγα ...στο λιντιλ ( μαρκετ) απενατη ερχοντας απο ξανθη εχει μια αδινατη 30 ευρω ..που οπος ειχα αναφερει και πιο παλια ειναι σαν να βγικε απο το σανατοριο ( φιματηκη ) αυτα απο κομοτηνη ..ρε επιτελους κανενας αλλος απο κομοτηνη δεν υπαρχει να μας πει κανενα νεο??


Κατ΄ αρχήν να ευχαριστήσω τον Μπακλαβατζήογλου για την ενημέρωση που μας κάνει για την πόλη της Κομοτηνής.. Θα βοηθήσω λιγάκι στο χόμπυ του προσθέτοντας κάποια πράγματα και ελπίζω να του δώσω κουράγιο να συνεχίσει!

Πέρασα βιαστικά λίγο μετά το Πάσχα μόνο από τα περιφερειακά μαγαζιά (ανατολική και δυτική είσοδο πόλης) γιατί ήμουν περαστικός και δεν ήθελα να χάσω χρόνο μπαίνοντας μέσα στα άλλα.

Το ανατολικό κλειστό…  (λέτε να ανοίξει τώρα που καλοκαιριάζει;)
Το δυτικό (λιντλ) είχε μια κοντούλα γεματούλα και μετριόφατσα.  Ρωτάω πως σε λένε 3 φορές αλλά δεν πήρα απάντηση γιατί την 1η μου ειπε «30» τη 2η  είπε «Σλοβενία» την 3η «25». Ετσι και αλλιώς δεν θα καθόμουν αλλά με όλα αυτά … την έκανα.  Ξανθιά αδύνατη δεν πέτυχα…. (Μήπως αλλάζουν βάρδιες πρωί –απόγευμα;)

Τώρα όσων αφορά το ανάχωμα Μπ/ογλου…
Η Τζίνα είναι η παλιά που ήταν καστανή που έγραφες ότι διαβάζει περιοδικό όταν την πηδάς;
Για την Νικόλ έγραψα (ψάξε).  Από φάτσα είναι χάλια, από κορμί , καλές αναλογίες και δεκτική σε πολλά. Συμμετοχή, μάλλον όποτε της κάνει κέφι.
Η ψηλή-άσχημη στο πίσω μου έχει συστηθεί ως Πετρούλα, από Τσεχο-σλοβακία, ετών 32, που δίνει ρόδα με +30


Ελπίζω σύντομα να κάνω επίσκεψη και να κατά θέσω ρεπορτο
 

whowho

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
541
Κριτικές
77
Like
0
Πόντοι
2.067
Μια χαρά το δίνουνε φιλαράκι, ευλογημένος τόπος. Χωρίς υπερβολική προσπάθεια, ελάχιστα κοινωνικός και νυχτοπερπατητης να είσαι, όλα είναι οκ. Εκτός αν έχεις κάποιο πρόβλημα εμφανισιακό, ή κάτι τέλος πάντων που σε περιορίζει (π.χ. είσαι 60 χρονών) οπότε πάσο. π.χ. σε χειμωνιάτικα γλεντάκια στη Σπηλιά, έχω βγάλει θησαυρούς...

Ναι καλά τώρα το μάθαμε το παραμύθι με τις φοιτήτριες  έλα να της πιδιξις ρε φίλε ..το δίνουνε στο πιάτο..
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
Μια χαρά το δίνουνε φιλαράκι, ευλογημένος τόπος. Χωρίς υπερβολική προσπάθεια, ελάχιστα κοινωνικός και νυχτοπερπατητης να είσαι, όλα είναι οκ. Εκτός αν έχεις κάποιο πρόβλημα εμφανισιακό, ή κάτι τέλος πάντων που σε περιορίζει (π.χ. είσαι 60 χρονών) οπότε πάσο. π.χ. σε χειμωνιάτικα γλεντάκια στη Σπηλιά, έχω βγάλει θησαυρούς...
Ρε φίλε το να παιζι να είμαι παντρεμένος και να είμαι πχ 45 ετών σου λέει κάτι;
 

whowho

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
541
Κριτικές
77
Like
0
Πόντοι
2.067
Μου βάζεις δύσκολα... Πολύ μικρή η πόλη σου για τέτοιο σενάριο.
Είναι εξίσου επικινδυνο όμως και το να πηγαίνεις στα μπουρδέλα.

Ρε φίλε το να παιζι να είμαι παντρεμένος και να είμαι πχ 45 ετών σου λέει κάτι;
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
την Κυριακή  που μας πέρασε είπα να πάω καμιά μπουρδελοτσαρκα  ..ΣΤΟ ΑΝΑΧΩΜΑ στο νουμερο 1 είμαι η τζινα και είμαι Ελληνίδα ( μας τα έχει πριξι με αυτό το σλόγκαν ) μακριά μόνο αυτό έχω να πω από αυτό το πορνίδιο .στο νούμερο 2 μια ξανθιά κακάσχημη στο νούμερο 4 μια πολύ όμορφη αλλά μάπα στο κρεβάτι και αυτή.. και τελικά είπα να πάω στην Νικόλ( στο νούμερο 3 δηλαδή ) έχει νούμερα έξω από τα μπουρδέλα  ..ρε παιδιά σας έτυχε ποτέ να σας πει πουτάνα βάλε με κολοδαχτιλο ; η μάλλον δεν μου το είπε πίρε το δάχτυλο μου και το έβαλε στην κωλότρυπά της!! τέλος πάντων καλούτσικη σε γενικές γραμμές..στο αριγκατο 1 είναι αυτή η ρουμανα η ξανθιά μακριά και αυτή μάπα το καρπούζι στο αριγτατο 2 μια μελαχρινή χοντρουλα
γύρω στα 30 δεν ξέρω δεν την πήδηξα να εκφέρω γνώμη και στο lidl απέναντι αυτό το αροστο με ένα τατουάζ κόκκινο που να με πληρώνει δεν της κάθομαι ..αυτά τα νέα από τα μπουρδέλα της Κομοτηνής..
 

homeboy

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2010
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
φιλοι και λατρεις των κοκκινων σπιτιων τα τελευταια νεα απο την κομοτηνη ειναι στα τεσσερα μια ξανθια μια ρουμανα και επειτελους επεστρεψε η ζωη πρωτεινεται αναμφιβολα στο σπιτακι με το νουμερο (2)οτι της ζητησεις εκτος απο κολο θα σε εξυπηρετησει εγενικη,καθαρη........................................................................ :pipa2:
 

hardoul1

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
142
Like
3
Πόντοι
1
Στις 3/06/10 πήγα στο ανάχωμα στο σπιτάκι που είναι τελευταίο δεξιά.Νομίζω είναι το νούμερο 4.Η κοπέλα είναι ξανθία(βαμμένα) λεπτή με μικρό βυζί και μάλλον Ελληνίδα Νατάσσα μου είπε ότι την λένε.ΣΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΩ ΟΤΙ ΗΤΑΝ  Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΕ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ.Μ Α Κ Ρ Ι Α.ΠΙΠΑ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ,ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΗΣ ΧΟΥΦΤΩΣΩ ΤΑ ΒΥΖΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΤΗΣ ΠΟΝΑΝΕ,ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΗΣ ΓΛΥΨΩ ΤΙΣ ΡΩΓΕΣ,ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΗΣ ΣΤΟΥΣ ΩΜΟΥΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΒΑΣΙΚΟ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΕ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΓΙΑ ΠΙΣΩΚΟΛΛΗΤΟ,ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕ,ΒΡΩΜΟΥΣΕ Ο ΚΩΛΟΣ ΤΗΣ.ΑΙΣΧΟΣ!!!!ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΜΕΣΑ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΤΡΑΒΗΞΕ.ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΜΕ ΞΕΝΕΡΩΣΕ ΚΑΙ ΑΠΕΤΡΕΨΑ ΤΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΕΞΩ ΝΑ ΜΠΕΙ ΟΠΩΣ ΛΕΩ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΑΣ.ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΑΤΑΣΣΑ!!! ΤΗΝ ΞΑΝΘΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΤΕΡΜΑ ΔΕΞΙΑ.Μ Α Κ Ρ Ι Α.
 

hardoul1

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
142
Like
3
Πόντοι
1
ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ,ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΓΑΜΗΣΙ,ΑΠΡΟΘΥΜΗ ΚΑΙ ΠΕΤΑΜΕΝΑ ΛΕΦΤΑ.
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
καλά ρε φίλε hardoul1 πριν πας στα μπουρδέλα στην Κομοτηνή γιατί δεν διαβάζεις αυτά που γράφω τουλάχιστον είμαι μέσα από την πόλη και της  εχω πέρασει από ένα χέρι σχεδόν όλες ..για διάβασε λιγάκι ποιο πίσω να δεις την έγραψα για αυτήν την μα...η μη πω και τίποτα άλλο. :s&m_3: :s&m_1: :huh: τέλος πάντων μπήκα για να αναφέρω ότι το χτικιό απέναντι από το lidl έφυγε ..αλλά και αυτή που ήρθε από φάτσα είναι σαν μο..η κλαμενο..από γαμήσι δεν ξέρω δεν μου άρεσε και την κοπάνισα είναι μια μελαχρινή γύρω στα 30 αλλοδαπή .το αριγκτατο 2 εκλισε μου το πε ο τσάτσος που επερνε τα λεφτά ..αυτά τα νέα από την Κομοτηνή
ξέχασα να πω αυτή η απαράδεχτη που λέμε έχει αλλάξει σπιτάκι και είναι στο νούμερο 1 ..
αλλά αλλάζουν συνέχεια αυτές τα σπιτάκια για αυτό τον λόγο όποιος πάει να ρωτά καλύτερα όνομα μη την πατήσει σαν τον φίλο  hardoul1..παντος αναρωτιεμε με αυτην την μαλ..η εμενα μου πε δεν μου αρέσει αυτό δεν μου αρέσει το άλλο μου ΄'ρθε να της πω μωρή μαλακο αφού δεν σου αρέσει να σου πιάνουν τα βυζιά βαριέσαι να κάνεις σαλεα ..το ένα δεν θες το άλλο δεν θες γιατί έγινες πουτάνα ;;;; :huh: :ak: :uzi: :hammer: :bottom: :piss: φιλε lalepi 2 φορα που ροτας !! αν ήξερε κάποιος από εδώ τη λες δεν θα σου έλεγε; λες να την θέλει για γκόμενα του και φοβάται μην την πηδήξει κάνεις άλλος?? :)
 

hardoul1

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
142
Like
3
Πόντοι
1
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΡΙΓΚΑΤΟ;ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΠΑΕΙ;ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΟΥ ΕΝΑ PM.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
 

deltadelta

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2007
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Φίλοι,ερώτηση.

Ο Κώδικας μετά το lidl που ανα διαστήματα μας έχει χαρίσει υπέροχες cult στιγμές παραμένει ανοιχτός???
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
φίλε hardoul1 άστα δεν λέει το αριγκατο 2 είναι κλιστο και το 1 έχει μια που δεν σε αφήνει ούτε το βυζί να της πιάσεις χόρια που μπαίνεις στο μπουρδέλο και κοντεύεις να κάνεις εμετό από την βρόμα ..( μάλλον κάποιο πρόβλημα έχουν με το αποχετευτικό ) ..φίλε  deltadelta όχι είναι κλιστο το μαγαζί  ..φίλε homeboy καλή η ζωή αλλά το έχει παρακάνει με την βαζελίνη
της προαλες την μαμουσα και από την πολύ την βαζελίνη νόμισα ότι μου είχε φύγει η καπότα .
 

homeboy

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2010
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
φιλε μου δεν βαζεικρεμα παντα ειναι τις περισσοτερες φορες υγρητης αρεσει αυτο που κανει
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
ρε φιλαράκι τι μου λες τώρα; αφού την παίρνει μαζί της την βαζελίνη το είδα με τα μάτια μου!!
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
άιντε πάλι να δώσω αναφορά για τα ορδελα της Κομοτηνής .Ανάχωμα οι κλασικές ..τα έχω γράψει πιο πάνω οπότε να μη τα ξαναγράφω ..Αριγκατο 1 στο πρώτο
είναι μια χοντρουλα μελαχρινή γύρω στα 33 πάνω κάτω ..δεν είναι του γούστου μου και δεν πέρασα στο 2 από την πίσω μεριά είναι μια γύρω στα 28 μελαχρινή αλλά δεν μου άρεσε η φάτσα της και δεν πέρασα ..αυτή ήταν στο lidl απέναντι ...αντικατέστησε το χτικιό ..που παρεμπίπτοντος ξαναγύρισε..(στο lidl).. και αυτή η μελαχρινή που λέω το βράδυ πάει στο Αριγκτατο 2 ..αυτά τα νέα από Κομοτηνή ..αλλά θα το ξαναπώ για ακόμη μια φορα ..μόνο εγώ γαμώτο πάω στα μπουρδέλα ??? τι γίνετε ρε ???κανένας άλλος εδώ δεν είναι μπουρδελιαρις να μας ενημέρωση για κανένα καινούργιο κοματι ;; άκουσα για μια χανούμισσα που παίρνει 100 ευρώ αλλά γαμώτο πάντα όταν ζητάς τηλέφωνο ούλοι λένε ναι το είχα αλλά το έχασα ..
 

up-load-boy

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
284
Like
0
Πόντοι
1
άιντε πάλι να δώσω αναφορά για τα ορδελα της Κομοτηνής .Ανάχωμα οι κλασικές ..τα έχω γράψει πιο πάνω οπότε να μη τα ξαναγράφω ..Αριγκατο 1 στο πρώτο
είναι μια χοντρουλα μελαχρινή γύρω στα 33 πάνω κάτω ..δεν είναι του γούστου μου και δεν πέρασα στο 2 από την πίσω μεριά είναι μια γύρω στα 28 μελαχρινή αλλά δεν μου άρεσε η φάτσα της και δεν πέρασα ..αυτή ήταν στο lidl απέναντι ...αντικατέστησε το χτικιό ..που παρεμπίπτοντος ξαναγύρισε..(στο lidl).. και αυτή η μελαχρινή που λέω το βράδυ πάει στο Αριγκτατο 2 ..αυτά τα νέα από Κομοτηνή ..αλλά θα το ξαναπώ για ακόμη μια φορα ..μόνο εγώ γαμώτο πάω στα μπουρδέλα ??? τι γίνετε ρε ???κανένας άλλος εδώ δεν είναι μπουρδελιαρις να μας ενημέρωση για κανένα καινούργιο κοματι ;; άκουσα για μια χανούμισσα που παίρνει 100 ευρώ αλλά γαμώτο πάντα όταν ζητάς τηλέφωνο ούλοι λένε ναι το είχα αλλά το έχασα ..

Γεια σου φιλε.
Θυμαμαι φανταρος πριν απο 15 χρονια εριχνα κατι οραια γαμισια στο αναχομα εκει κομοτινη τι με θημησες τωρα......
Αλλα ρε ση εχετε και τοσες φοιτητριες που ψαχνανε πουτσο νομιζω ειναι η πιο ευκολη πολη για να βρεις μουνη αν βγεις μια γυρα.......

 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
φίλε μου βαρέθηκα να απαντάω σε τετιου είδους αναφορές για φοιτήτριες ..αυτό που λες παίζει.. αλλά αν είσαι πιτσιρικάς( που εγώ δεν είμαι ) το να είσαι λεφτάς  η  να δουλεύεις.. μπαρ μαν... και τέλος πάντων να είσαι σε κύκλο φοιτητών .
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
καινούργια πουτάνα στο ανάχωμα στο νούμερο 1 την λένε βαλεντινα και είναι 30 ετών μελαχρινή με βυζί πεσμένο ..αλλά είναι πρόσχαρη το κρεβάτι .εθνικότητα ρωσιδα .
 

gigikakos

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2009
Μηνύματα
63
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα!
Κατά τα τέλη Ιουνίου, επισκέφθηκα τα σπιτάκια στη Ξάνθη (όποιος θέλει να δει εκτενή αναφορά ας ρίξει μια ματιά στο συγκεκριμένο ποστ) όπου και απογοητεύτηκα!
Παίρνω λοιπόν την απόφαση να βολτάρω μέχρι τη Κομοτηνή για να δω τι παίζει και εκεί!
Με τη βοήθεια που έχουν δώσει αρκετοί στο φόρουμ και ειδικά ο μπακλαβατζίογλου, η περιπέτεια μου ξεκινά!
Μπαίνω από τη δυτική είσοδο της πόλης και ψάχνω να βρω το σπίτι στο λιντλ! απέτυχα δε το βρήκα όσο και να έψαξα!!!
Μπουκάρω από την ανατολική είσοδο, για να βρω τα σπίτια στο ανάχωμα (οι πληροφορίες έλεγαν πως η Ζωή δούλευε εκεί, και σύμφωνα με τη προϊστορία που έχει αφήσει στη Ξάνθη, το παιχνίδι θα ήταν καλό)
Μετά από λίγο βρήκα τα σπίτια στο ανάχωμα!!! Ευχαριστώ και πάλι όσους βοήθησαν από το φόρουμ!!
Στο πρώτο ήταν μια πολύ αγενής κοκαλιάρα ξανθιά!!! δεν πέρασα μέσα!
Στο δεύτερο ήταν η Ζωή, όπου και πέρασα!!!! Το κορίτσι είναι πάρα πολύ σωστό με πάρα πολύ καλή εξυπηρέτηση! Και γαμώ τα κρεβάτια!
Αφού τελείωσα με τη κοπελάρα μας, πάω και στο τρίτο (ένα ήταν κλειστό) όπου ούλευε μια συμπαθητική ξανθιά στρουμπουλή και χαμογελαστή κοπέλα,με ζουμερά  :tits: που είναι και η αδυναμία μου ήθελα να μπω αλλά προτίμησα να ξανά-ποντάρω στη Ζωή, όπου και το έκανα!!!
Δε το μετάνιωσα, αργότερα η Ζωή μου είπε πως τη κοπέλα αυτή τη λένε Νικόλ!!, έχει κανένας να μου δώσει περισσότερες πληροφορίες? φίλε μπακλ?
Μου έκανε εντύπωση πως έχει πολύ κόσμο στα πορνεία αυτής της πόλης σε σχέση με το μέγεθός της, στη Ξάνθη, στη Θεσ/νίκη και στη Λάρισα δεν είναι έτσι τα πράγματα!
Για αριγκάτο δεν έψαξα γιατί δεν είχα και τόσο καλές πληροφορίες αλλά και ήμουν και χορτάτος από τις υπηρεσίες της Ζωής!!!!
Είστε όλοι τυχεροί!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom