Νέα

Κομοτηνή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mangasuthu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 292K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

ENO

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2009
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
στο μοναχικο παιδια η ΝΙΝΑ καλο σερβις γυναικα 100% πιασιματα, το καλυτερο κομματι που εχουμε, και με πολυ πολυ καλο σερβις.. στο μοναχικο τρεξτε!!!    :rockon: :knockinb:
 

LEON 26

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2009
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
paidia eimai  apo komotini kai ta gurnousa polu ta magazia logo doulias [ydraulikos] mia fora exoun ferei ena kalo mwro sto arigkato kai ta oikonomise.apo tote sxedon oles mapa einai.an thelei kanenas plirofories gia to pws tha paei sta mpourdela na me rwtisei i'an mporw na ton paw egw an den einai apo edw.''eimai  kainourios sto side''
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
καλός ήρθες φίλε  ..λέων 26 αλλά να γράφεις με Ελληνικούς χαρακτήρες καλύτερα .. αλλά ρε φίλε ποια λες ότι ήταν ωραία ..την ρουμανα ; με το τατουάζ? που όταν ακουμπούσες πάνω της σου έλεγε τι δεν κάνει γιατί είσαι βαρύς και.. καλά.. δεν μπορεί να αναπνεύσει ; η την άλλη την ρουμανα με τα μακριά τα μαλλιά που σού έλεγε δώσε ακόμα 10 ευρώ για να σε αφήσω να μου γλείψεις  τα βυζιά ; την αραπίνα που ήταν με το ζόρι 40 κιλά; λες και ήρθε κατευθείαν από την Ουγκάντα ;εκτός και αν  λες αυτή που και καλά ήταν φοιτήτρια πριν 800 χρόνια !!μια πολύ κοντή που και αυτή αν την έβλεπες μέρα θα έλεγες καλά ρε έδωσα λεφτά εγώ για να πηδήξω αυτό το μπάζω; ρε φίλε  ΕΝΟ  τα ίδια έγραψες και για την Ξάνθη μας δουλεύεις;
 

LEON 26

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2009
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
λεο τιν πιτσιρικα [κοντουλα με μαυρα μαλλια] στο αριγκατο κοντα στο αναχωμα που εδινε και κωλο.ιταν το ποιο καλο που εχει ερθει,αλλα μαλωσε με τιν τσατσα τις και εφιγε διστιχος
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
Εδώ και καιρό οι μετακινήσεις έχουν γίνει ταλαιπωρία σκέτη και έτσι έμεινα λιγάκι παραπάνω στην περιοχή και έκανα μια σχετικά ολοκληρωμένη βόλτα.
1.Ανατολική είσοδος (από Αλεξ/πολη) ….κλειστό
2.Δυτική είσοδος (από Ξάνθη) έναντι Λιντλ… πάλι η γνωστή Ρενάτα που έχει μαζέψει από δω πολλούς αρνητικούς ψήφους
3.Ανάχωμα
  1o Φωτεινή
  2o Πετρούλα, ψηλή με φάτσα πουλιού Τσεχο-Σλοβάκα νομίζω
  3o Μια ξανθιά 40ντάρα plus για milf καταστάσεις μάλλον Ρωσίδα
  4ο Νικόλ, Ρουμάνα, (σχεδόν ένα μήνα εδώ-δεν είναι η παλιά που δεν έβγαζε το τοπ),ετών 22, μελαχρινή ίσιο μαλλί μακρύ, φάτσα μέτρια προς άσχημη, ανάστημα κοντή ΑΛΛΑ τέλειες αναλογίες σώματος.  Βυζάκι, κωλάκι, μνακι δερματάκι τέλειο τα δοκίμασα και έμεινα ευχαριστημένος. Μπήκε νωρίς, μόλις είχα βγάλει το μπουφάν μου και άρχισε ένα ποζάρισμα που μέχρι να τσιτσιδωθώ τελείως ήμουν έτοιμος για αγώνα. Αφού μου έκανε κάτι ωραία μ@νοτρυψίματα συνέχισε λίγο προφορικό και σχεδόν πήρε άριστα.  Συμμετοχή πολλή καλή και χτυπηθήκαμε γερά.  Δεν ρώτησα πόσο θα μείνει γιατί ελπίζω με την πρώτη ευκαιρία να ξαναπάω.

Δεν ξέρω αν είναι η ίδια που αναφέρει ο Μπακλαβατζίογλου σε προηγούμενη αναφορά, αλλά θα περιμένω να μας πεί.
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
νέο αίμα στο ανάχωμα εκεί που ήταν η νικολ..ακούει στο όνομα μαρια ! ξανθό με τελιο προσωπάκι ..δεν την γ@μσα γιατί δεν είχα μια ..είχα μια δουλειά εκεί κοντά και είπα απλά να περάσω να δω τη παίζει ..
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
παιδιά τελικά άκυρο αυτή που νόμιζα οτι την λένε μαρια τελικά την λένε Νατάσα και είναι επιοικος απαράδεκτη ..μη σας ξεγελάσει το μπεϊμπει φεις που έχει ..και καλά Νατάσα από την Αθήνα ..(μέσο ανατολικού μπλοκ) αυτό ξέχασε να μου το πει όταν την ρώτησα ..αβυζη τελιος και δεν κάνει τον κόπο ούτε να βγάλει το ..το μπλουζάκι να δούμε το βυζί τις και όταν της το ζήτησα το κατέβασε λίγο ίσα ίσα να φανεί το αβυζο βυζί τις ..πίπα βαριοστιμενι και τρίχα κάγκελο στο μνι της!και βέβαια στο γ@μση .ήταν σαν να πηδούσες πεθαμένη. τσάμπα 30 ευρώ στον αέρα..
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
το χαβαη υπαρχει ακομα;το θυμαμαι οταν ημουν φανταροσ.
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
το χαβαη υπαρχει ακομα;το θυμαμαι οταν ημουν φανταροσ.
ναι υπάρχει.αλλά φίλε δεν είναι όπως τον παλιό καλό  καιρό πόσα θες αφεντικό ...δώσε  τόσα και παρτην ..πάνε αυτά ..
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175

tkalelris

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
13
Πόντοι
1
Ρε παιδια να ρωτησω?Κανενα κολομπαρο παιζει στην Κομοτηνη?Και αν ναι που ειναι περιπου?
 

στελιος33

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2008
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
στο platinum τι παιζει?δουλευουν ακομα εκει μολδαβες,σαμιρα ,μαγια ,αλεξανδρα?
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
Δεν ξερο φίλε στελιο αυτά είναι ακριβά γούστα γεια μένα . οπότε δεν έχω ιδέα και φίλε τρακελι κανε τον κόπο και διάβασε λίγο ποιο πίσω ..καλα ρε  δεν μπορώ να καταλάβω μόνο εγώ είμαι μπουρδελιαρις απο την Κομοτηνή; κανένας άλλος δεν θα πει τίποτα ;
 

wiz

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2008
Μηνύματα
116
Like
10
Πόντοι
1
Εχουμε καμια ενημερωση παιδια κατα εδω....
Απο εβδομαδα θα ειμαι επανω για δουλεια οποτε μπορουμε να κανουμε και.... :knockinb:
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
Τώρα βάλανε και νούμερα στα μπουρδέλα τη άλλο θα δούμε; ενώ μέσα στην πόλη αν δεις μια οδό από τα 100 νούμερα που κανονικά πρέπει να υπάρχουν υπάρχουν μόνο τα 10 ..στο 1 είναι η φωτηνη ( απαράδεκτη ξανθιά ροσιδα) στο 2 ξανθιά ροσιδα άσχημη στο 4 πολύ όμορφη Νατάσα αλλά απαράδεχτη στο sex στο 3 νικολ εμένα δεν μου αρέσει πάντως και δεν την πήδηξα ..στο αριγκατο ένα μια ρουμανα 25 το πολύ ετών με ξανθά μακριά μαλλιά απαράδεχτη .την πήδηξα και ξέρω ..στο lidl απέναντι μια ξανθιά πιτσιρίκα λες και είναι φυματική ..αυτά είναι τα νέα από μπουρδέλα Κομοτηνής.
 

bill777

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2007
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
δηλάδη δεν αξιζει να ερθω απο ξανθη κομοτηνη για κατι καλυτερι με αυτα που διαβαζω ε?
 

giorgossaimali1988

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2009
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
μπακλαβαδακο σου εστειλα  p.m κανε ενα κοπο και δες το, να μου πεις.
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
μπουρδελοτσαρκα  σιμερα στα μπουρδελα της κομοτηνης στο αναχομα στο νουμερο 1 η τζινα γιρο στα 25 μελαχρινι με μικρο βιζακι με ωραιο σομα εχει σιμετοχι στο γαμισι αλλα δεν σε αφινι να της πιπιλισις την ρογα .30 ευρω ..στο νουμερο 2 μια ξανθια ψιλη ειναι ασχιμη ( στα ματια μου ισος σε αλους αρεσει ροσιδα μαλον 30 ευρω ..δεν ξερο δεν την γαμισα .. στο νουμερο 3 μια  ρουμανα η νικολ μαυρουλα μελαχινη λιγακη γεματουλα 30 ευρω δεν την γαμισα οποτε δεν μπορο να εκφερο γνομη ..στο νουμερο 4 η νατασα πολι ομορφη αλλα και αυτη δεν σε αφινι να την πιπιλισις το βιζη με πολι μικρο στιθος αλλα πολι ωραιο σωμα και προσοπο ..αλλα απο πιπα βαριοστιμενη ..την πιδιξα πιο παλια και ξερω ..στο αριγκατο 1 παρολου που ηταν ανιχτο δεν πιγα ...στο λιντιλ ( μαρκετ) απενατη ερχοντας απο ξανθη εχει μια αδινατη 30 ευρω ..που οπος ειχα αναφερει και πιο παλια ειναι σαν να βγικε απο το σανατοριο ( φιματηκη ) αυτα απο κομοτηνη ..ρε επιτελους κανενας αλλος απο κομοτηνη δεν υπαρχει να μας πει κανενα νεο??
 

whowho

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
541
Κριτικές
77
Like
0
Πόντοι
2.067
με τόσες φοιτήτριες εκεί πάνω, δε ξέρω ποιός πάει σε μπουρδέλο.

μπουρδελοτσαρκα  σιμερα στα μπουρδελα της κομοτηνης στο αναχομα στο νουμερο 1 η τζινα γιρο στα 25 μελαχρινι με μικρο βιζακι με ωραιο σομα εχει σιμετοχι στο γαμισι αλλα δεν σε αφινι να της πιπιλισις την ρογα .30 ευρω ..στο νουμερο 2 μια ξανθια ψιλη ειναι ασχιμη ( στα ματια μου ισος σε αλους αρεσει ροσιδα μαλον 30 ευρω ..δεν ξερο δεν την γαμισα .. στο νουμερο 3 μια  ρουμανα η νικολ μαυρουλα μελαχινη λιγακη γεματουλα 30 ευρω δεν την γαμισα οποτε δεν μπορο να εκφερο γνομη ..στο νουμερο 4 η νατασα πολι ομορφη αλλα και αυτη δεν σε αφινι να την πιπιλισις το βιζη με πολι μικρο στιθος αλλα πολι ωραιο σωμα και προσοπο ..αλλα απο πιπα βαριοστιμενη ..την πιδιξα πιο παλια και ξερω ..στο αριγκατο 1 παρολου που ηταν ανιχτο δεν πιγα ...στο λιντιλ ( μαρκετ) απενατη ερχοντας απο ξανθη εχει μια αδινατη 30 ευρω ..που οπος ειχα αναφερει και πιο παλια ειναι σαν να βγικε απο το σανατοριο ( φιματηκη ) αυτα απο κομοτηνη ..ρε επιτελους κανενας αλλος απο κομοτηνη δεν υπαρχει να μας πει κανενα νεο??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom