Νέα

Κομοτηνή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mangasuthu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 292K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

prostixos2000

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
533
Like
190
Πόντοι
6
φιλε για βραδυ για ποτακι θα πας η στο follie  η στο κλουβι  εχει πολυ καλο κοσμο αλλα συμβουλη να βγεις μετα τις 1 τοτε ειναι ο καλος ο κοσμος ;)
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
ρε φίλε vicepresident  θα μας τρελάνεις που ακούστηκε οτι σε μπουρδέλο η πτανα κάνει ντουζ πριν σε πάρει; και να έγινε αυτό που λες τυχαία θα έγινε  έτυχε εκινει την ορά να το κάνει από τα 16 που πα σε βουρδελα πρώτη φορά το ακούω αυτό από εσένα !!και αυτό που λες εδώ και καιρό είναι κλιστο ..πότε ανιξε ; διπλα στον λαστιχα λες ;
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
Το ξέρω ότι δεν κάνουν ντουζ στα ρδελα αλλα αυτό εξαρτάται απο το μαγαζί, την κοπέλα και την περίσταση.  Τώρα τι ακριβώς έτυχε σε μένα δεν ξέρω... Πάντως το δωμάτιο ήταν δίπλα στο μπάνιο και ακουσα ντουζ και όταν μπήκε το δέρμα της ήταν νωπό και ελαφρως "μπιμπικιασμένο"  :huh:
Τώρα όσων αφορά το μαγαζί θα σου πω ότι δεν ξέρω τι έχει δίπλα γιατι δεν περνάω ουτε πήγα παρα-διπλα, ειναι τοσο εύκολο να το βρεις... Α! έχει παραπερα σιγουρα πρατηριο καυσίμων , φαίνεται απο μακρια η φωτεινή ταμπελα!

Α! όπως είπα αργησα να παω και πριν απο μένα ηταν 2-3 γύφτοι παρέα και τελευταίος μπήκα εγώ και μου είπε ο τσατσός να τραβήξω την πόρτα! Γιατί; τον ρώτησα. Μου λέει, πέρασε 12, όσοι μπήκαν, μπήκαν. Αυριο πάλι!



ρε φίλε vicepresident  θα μας τρελάνεις που ακούστηκε οτι σε μπουρδέλο η πτανα κάνει ντουζ πριν σε πάρει; και να έγινε αυτό που λες τυχαία θα έγινε  έτυχε εκινει την ορά να το κάνει από τα 16 που πα σε βουρδελα πρώτη φορά το ακούω αυτό από εσένα !!και αυτό που λες εδώ και καιρό είναι κλιστο ..πότε ανιξε ; διπλα στον λαστιχα λες ;
 

Συνημμένα

  • rdelo.jpg
    rdelo.jpg
    169,4 KB · Εμφανίσεις: 77

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
είναι κλιστο εδώ και καιρό αυτό που λες τώρα εσύ πως το δες ανιχτο δεν ξέρω.
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
Για τσέκαρέ το, τουλαχιστον 2 ώρες πριν τις 12 ... και περιμένουμε εντυπώσεις
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
ΛΕΣ να μην ειδα ?? ειναι κλειστα εχουμε ομος νεο αιμα ..περισσοτερα μετα τον  format του pc . :rockon:
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
Να αναφέρω ότι ο ταξιτζής μου, ελεγε διαφορα αλλα τελικα δεν ξέρω αν ισχυουν. π.χ. μου ειπε για Γερμανιδα που δινει κουλουρι στο εν λογω μαγαζι και τελικα ανακαλυψα την Βαννεσα την Σλοβακα...
Ή γινονται ραγδαιες αλλαγες ή καποιοι βλολευονται με την ραδιο αρβήλα.
 

neko72

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2009
Μηνύματα
47
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Σαββατο μεσημερι στο αναχωμα:
1ο Έλενα απο Ουκρανία , αδύνατη, ξανθια, σιτεμενη, όλα μια αγγαρεία, ξυνισμένη, να την αποφυγετε.
2ο Μεγαλοκοπελα ουτε μπηκα στον κόπο.
3ο Ζουμπουρλού (επειικώς) Ζωή από Αθήνα. Καλή συμμετοχή, τιμά τη δουλειά της. Προτείνεται.
Πίσω σπίτι στο Αριγκατο μια μαύρη με σημαδι στο πρόσωπο (τρεις γραμμουλες) που θα πρέπει να αποφύγετε πασει θυσία. Συμμετοχή και διάθεση να ικανοποιήσει τον πελάτη μηδέν.
Το ίδιο ισχύει και για την Ρενατα από Ουγγαρία στο Lidl. Μακριά. Οχι απλά πεταμένα λεφτά. Αυτό είναι το λιγότερο. Σου χαλάνε και τη διάθεση.

 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
Πέμπτη βράδυ στο αναχωμα:
1ο Σαν την Τζίνα έμοιαζε... μάλλον νέα... δεν ρώτησα θα εξηγήσω μετά*
2ο Σβετλάνα(?) απο Σλοβακία, πολύ ψηλή, αδιάφορη ομορφια με ανοικτη λεκάνη
3ο Κορίνα Ρουμανα Ρωμα  20 χρονών - μέτρια(δεν δούλευε – έβλεπε)
3ο Η θεα Ρουμάνα 20+ ετών Μοντελο στο σώμα, απαιχτο μωρό, εξ αιτίας της τα ‘χασα και δεν θυμαμαι ουτε ονομα.
4ο Ζουμπουρλού (επειικώς) Ζωή από Αθήνα.

Η ρουμανα θα μείνει ήταν η πρώτη μέρα της εδώ και ηταν καλοδεχούμενη σε χαδια, φιλια, στάσεις κλπ. Λιγο το μαλι της με χάλασε αλλα μπιμπελο το κοριτσι!
 

imeros1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2009
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Μπορείτε να μου πείτε που ακριβώς ειναι το ανάχωμα που λετε?
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
Οδηγίες από το φίλο μου τον ταξιτζή που πάντα οι οδηγίες του είναι καλύτερες ως προς την ευκολία. Από αυτόν βρήκα και τα άλλα 2 έξω απο την πόλη της Κομοτηνής.

Διαδρομή από το σημείο «Α» (Νοσοκομείο) στο σημείο «Β» (Ανάχωμα):
Από το νοσοκομείο οδηγείς προς την ανατολική έξοδο προς Αλεξ/πολη. Ένα φανάρι πριν το φανάρι της εξόδου έχει ταμπέλα προς Κηκίδιο στρίβεις αριστερά και αμέσως δεξιά για να ακολουθήσεις παράλληλα την οδό που ήμασταν  πριν.  Μετά από 150-200 μέτρα σταματάει ο δρόμος και αναγκαστικά σε κατευθύνει αριστερά σε έναν περιφερειακό δρόμο κηκιδίου-καρυδιάς. Οδηγείς για 3-4 χλμ ίσως και λιγότερο και θα προσέχεις αριστερά σου για έναν κατηφορικό δρόμο που στα 30 μέτρα έχει τα σπιτάκια με 2-3 κόκκινα φώτα (την νύχτα πάρα πολύ ευδιάκριτα).

Δες και τη φωτογραφία απο γκουγκλη
 

Συνημμένα

  • taxi-driver.jpg
    taxi-driver.jpg
    231,6 KB · Εμφανίσεις: 144

neko72

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2009
Μηνύματα
47
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Σήμερα το μεσημέρι στο lidl πάλι η γνωστή ουγγαρέζα (ρενάτα?) κοκκινομάλλα που απλά πρέπει να αποφύγετε (πίπα από μακριά για να μην την ακουμπάς, μην ακουμπήσεις μαλλι, τα μούτρα στο πάτωμα, φεύγοντας ούτε γειά).

Στο ανάχωμα στο πρώτο η γνωστή Φωτεινή (ρωσίδα κατά δήλωση της) και στο τελευταίο η Ζωή από Αθήνα. Στα δύο μεσαία η Αννα από Αθήνα (μικροκαμωμένη, αξίζει δοκιμή) και η Νικόλ από Ουγγαρία που μπορεί και να είναι αδερφή της άλλης ουγγαρέζας του LIdl (μοιάζουν κιόλας!). Εξίσου απαράδεκτη κι αυτή. Μην την πληρώσετε για να σας ξενερώσει.

Τελικά μου φαίνεται πριν μπω θα ρωτάω εθνικότητα. Αμα ακούω Ουγγαρία θα φεύγω. Άμα ακούω Ρωσία ή Πολωνία θα μένω.
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
Είχα καιρό να γράψω γιατί έπεσε πολύ δουλειά, αλλά 1-2 επισκέψεις έκανα στην πόλη της Κομοτηνής.
Φυσικά πρώτο πράγμα που έκανα ήταν να ξαναεπισκεφτώ την ρουμάνα Κάρλα στο ανάχωμα.  Έγραψα ήδη για αυτήν σε παλαιοτέρα ποστ .  Από φάτσα το κορίτσι της διπλανής πόρτας χαμογελαστό και ψιλοσυνεσταλμένο.  Από κορμί … φωνααάρααα! 
Από συμμετοχή δεν το κατέχει το άθλημα, άμα βάλεις και την δυσκολία συννενόησης (ευτυχώς ξέρει λίγα αγγλικά) θα έβαζα βαθμό για το μικρό έπιπλο δίπλα στο κρεβάτι ; ) Ευτυχώς είναι δεκτική σε ότι στάση ζητήσεις και αφήνει χάδια και φιλιά οπότε σε συνδυασμό με την υπέροχη θέα βρίσκεται για μένα σε υψηλή θέση στον πίνακα της επισκεψιμότητας (είναι που παίζει και χωρίς αντίπαλο).
Κολλημένος με την μπάλα όπως ήμουν πριν 10-15 μέρες δεν βρήκα την παραπάνω κυρία και είπα να δοκιμάσω την Τζίνα για την οποία ένας συναγωνιστής έγραψε καλά λόγια.
Μετρίου αναστήματος, καλό κορμάκι, συμμετοχή αρκετά καλή και το κυριότερο υπάρχει συνεννόηση γιατί είναι ελληνίδα (παπούτσι από τον τόπο σου).  Στα θετικά θα βάλω και το δροσερό δέρμα και το καβάλημα με την μπότα!  Δεν δοκίμασα αν αφήνει φιλιά και γλύψιμο αλλά εμένα μου φάνηκε πολύ λολιποπ!  Θα την έχω ως αουτσάιντερ στις πρώτες θέσεις επισκεψιμότητας..

Σήμερα, λοιπόν αφού πέρασα από το έξω από την πόλη (ανατολική είσοδο) και ξαναείδα την Ανδριάνα την Ουγγαρέζα (της έφυγε το μαύρισμα) έφυγα γιατί είχα νέες οδηγίες του φίλου μου ταξιτζή. 
Έκανα το μπουρδελοσαφάρι  μου και επιτέλους ανακάλυψα που είναι και το λεγόμενο αριγκάτο  (κοντά στο ανάχωμα).  Εκεί βγήκε μια λίγο μεγάλη κοπέλα για τα γούστα μου (φαινόταν 30αρα), ξανθιά, ψηλή με τίποτα ιδιαίτερο στο σώμα. Τα σπαστά ελληνικά της μου λέγανε αλλοδαπή, η φάτσα της και το μαλλί φράντζα μου λεγε γερμανίδα η ρωσίδα.
Πήγα λοιπόν στα σίγουρα (Ανάχωμα) αλλά την πάτησα συναθλητές μου. 
Είδα μια συμπαθητική φατσούλα, κοντούλα, με όνομα Νικόλ που κάτι μου θύμιζε το όνομα (αναφέρθηκε σε προηγούμενο ποστ ως Ουγγαρέζα) αλλά έλα ντε που μου είπε Ρουμάνα!  Λέω άλλη θα είναι και μπήκα λοιπόν και δεν έβγαλε τίποτα από πάνω της εκτός από το βρακί της και όταν της ζήτησα να δω ή να πιάσω βυζί μου το αρνήθηκε!  Η πίπα της με πολύ χέρι και ήθελε να διαλέγει στάσεις αυτή και με πολύ απότομο τρόπο ενεργούσε λες και χύθηκε το γάλα!  Στα μόνα θετικά το στρογγυλό, αφράτο, κωλαράκι της.  Δεν ξέρω αν θα την τιμήσω άλλη φορά...


 

hackertom

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2008
Μηνύματα
18
Like
2
Πόντοι
0
Παιδιά μπορεί να ανεβάσει κανένας καμια φώτο γιατο πως μπορουμε να πάμε μετα πόδια σε κανένα σπιτάκι μεσα στην κομοτηνή...και τι ώρες??
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
είναι μακριά δεν μπορείς να πας με τα πόδια φίλε μου .
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
Λοιπόν σήμερα 25/10/09 κατά τις 10 το βραδάκι είπα να πάω μια βόλτα στα σπιτάκια .ρε παιδιά απελπίστηκα τελιος .Στο αναχωμα στο προτο η Φωτηνη που ενώ στην αρχή πριν κανένα χρόνο και παραπάνω πού  είχε έρθει στην Κομοτηνή ήταν πολύ περιποιητική τώρα είναι άστα να πάνε μη με ακουμπάς εδώ μη εκεί όποτε αφήστε το καλύτερα είναι μια ξανθιά ροσιδα. το δεύτερο ήταν κλιστο .στο τρίτο είναι η ζινα που το σλόγκαν της είναι ..είμαι η ζινα και είμαι Ελληνίδα μάπα το καρπούζι και αυτή ομορφούλα αλλά την πηδάς και αυτή διαβάζει εφημερίδα και αυτή στην αρχή καλή ήταν ..στο τέταρτο ήταν μια κατσιβέλα χοντρή ..και έφυγα με ελαφρά πηδηματάκια ..δεν το βάζο κάτω και πάω στο αριγκατο 2 στο αριγκατο ένα δεν πήγα γιατί ήταν αυτή η ρουμανα που σαν είχα πει και πιο παλιά που πήγα να ξαπλώσω πάνω της και δεν με άφηνε και ούτε χοντρός είμαι και ποτέ δεν πάω άπλυτος στα κορίτσια ..και τη να δω γαμ@#%^&**( το φελεκι μου μεσα !! την αδερφή τις τελικά είχε δίκιο ένα παλικάρι που το πε πιο πριν είναι και η δύο για ξύλο και στρατιωτικό περίπατο  η μια στο αριγκατο ενα είναι με τα κοντά ξανθά μαλλιά και είναι λιγάκι μεγαλύτερη στην ηλικία και η άλλη είναι με μακριά μαλλιά και είναι λιγάκι πιο νέα είναι πιο όμορφη αλλά παιδιά αυτή όταν πήγα να τις γλείψω το βυζί μου ζήτησε άλλα 10 ευρώ ! παλι δεν το βαζο κατο και πάω απέναντι από το λιντιλ το μεγάλο μάρκετ..και βγενει μια ξανθια λες και ηταν απο το σανατόριο ( φυματική ) ..οπότε γύρισα στο σπίτι με την μαλαπερδα στο χέρι ..δεν πιραζη αν πετύχει η λαλακία τύφλα να έχει το μαμήσι. 
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
Στα μπουρδέλα της Κομοτηνής σήμερα ακόμα απελπιστική κατάσταση είχα να πάρω ρεπό 2 μήνες και σήμερα που πήρα είπα να πάω να ρίξω κανένα πεουλο ..στο 1 μια ρουμανα αλλά ρουμανοκατσιβελα μου φάνηκε με τα βυζιά της να κρέμονται .όνομα και καλά νικολ στο 2 μια ξανθιά ψιλή αίσχος στο 3 μια ξανθιά με κοντά μαλλιά γύρο στα 40 ..στο αριγκατο 2 κλιστα αριγκατο 1 και απέναντι στο lidl δεν πήγα και δεν ξέρω ..ααα και κάτι άλλο να προσέχεται πολύ τα γυφτάκια που είναι έξω.. κλέβουν τα πάντα  ..(για το ανάχωμα μιλάω).
 

julio_the_impaler

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
πως τα λενε ορισμενοι οτι στο φανταρικο τους εκαναν και εραναν στην κομοτηνη κλπ !! εδω οι φοιτητριες τα βραδυα βγαινανε εξω μετα τις 10μιση , τοτε που γυρνουσαμε εμεις στις μοναδες !! εκτος και αν εχει κανεις διανυκτερευση...τοτε αξιζει τρελα η κομοτηνη !! ειδικα οι ντοπιες ειναι οι πολυ καλυτερες απο τις φοιτητριες γενικα !! τωρα θα ειναι σουπερ η κομοτηνη !! ασε τις πουτανες και βουρ στον πατσα στις ντοπιες !!
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
τι λες ρε φίλε ; ξέρεις πόσο χρονών είμαι; δεν είμαι εγώ για τετια ..ασε που ξέρεις μπορεί να είμαι και παντρεμένος ( που λέει ο  λόγος ) ..
 

Sfihter1

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2008
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
Κανα νεο απο κομοτηνη παιδια Τπτ καινουριο  Φιλε baklavatzioglou μηπως μπορεις να εξηγεισης που πεφτει το αριγκατο γτ ξερω μονο για το αναχωμα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom