Νέα

Κομοτηνή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mangasuthu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 292K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
673
Like
297
Πόντοι
26
Α κρίμα τότε.Θα βόλευε πολύ μια τέτοια κατάσταση.Μακάρι να πετύχω κάτι τέτοιο καμιά μέρα.Αμα είναι για καλό πήδημα η εχεμύθεια μας περισσεύει!!  ;)
 

apos74

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2010
Μηνύματα
240
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
:dancing: Στο LIDL διπλα στο βενζιναδικο ΒΡ εκλεισε παλι κατι παιζει με τις κοπελες .. :badair: :badair:
 

Συνημμένα

  • wallpaper41561951f78cceea6c39192120848dc8f8dac143.jpg
    wallpaper41561951f78cceea6c39192120848dc8f8dac143.jpg
    97,6 KB · Εμφανίσεις: 29

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
παιζει τιποτα κομοτηνη γιατι θα ειμαι εδω καιρο για να κανω καμια ψαχτικη;
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
Καλησπέρα συναγωνιστές.παιζει να βρω σήμερα την μιλφ ειρηνη για ξεμπουκωμα; :knockinb:
 

apos74

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2010
Μηνύματα
240
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
:dancing: καλημερα  , τι εγινε φιλε μου milfslover ???? εκανες  :knockinb: :knockinb: η  :jerking:
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
673
Like
297
Πόντοι
26
Ξέρει κανείς αν υπάρχουν στην Κομοτηνή μουσουλμάνες που γαμιούνται?Κανονικές μουσουλμάνες εννοώ.Η είναι όλες παρθένες πριν παντρευτούν??
 

apos74

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2010
Μηνύματα
240
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
Ξέρει κανείς αν υπάρχουν στην Κομοτηνή μουσουλμάνες που γαμιούνται?Κανονικές μουσουλμάνες εννοώ.Η είναι όλες παρθένες πριν παντρευτούν??

:dancing: Υπαρχουν ΑΛΛΑ  ειναι κλειστος κυκλος πρεπει να σε βαλει φιλος σου που ειναι μεσα και τον ξερουν καλα. Παιζει- ΜΟΝΟ -  ΠΟΛΥ κουλουρι, για  ευνοητους λογους .
 

Συνημμένα

  • wallpapere1ca23679a8461b064191435703300c3ddd9bceb.jpg
    wallpapere1ca23679a8461b064191435703300c3ddd9bceb.jpg
    129,2 KB · Εμφανίσεις: 23

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
673
Like
297
Πόντοι
26
Με το μπουρδέλο στο Lidl τι γίνετε τελικά?Έκλεισε?
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
Επιστροφή αυτή τη βδομάδα και δουλειές σε Εβρο με βρήκαν στα λημέρια Αλεξανδρούπολης και Κομοτηνής.
Μεσημεριανή ώρα πήγα να ξαναδώ την μιλφαρα Ειρήνη για να δω τι άλλο έχει το μενού αλλά δεν τη βρήκα, ισως ήταν νωρίς γιατί 2 η ώρα και ήταν μόνο 2 ανοικτά στο Ανάχωμα, έτσι πήγα στο στανταράκι μου την Μπάρμπι στο Αριγκάτο.
Η φάση μας πια έχει πολύ σοσιαλ που πολύ gfe. Πολύ φάση το χαρτί στην πόρτα "δεν δίνω κώλο" που τη ρώτησα και μου είπε όλοι έρχονται και ζητάνε κώλο, και δεν δίνει και πολλοί επιμένουν και βαρέθηκε να το λέει.
Πίπα ακάποτη στάσεις πολλές και αυτή τη φορά είχε τελείωμα με ισπανικό πάνω στα βυζιά της  :tits::cum:
Πέρασα πάλι τέλεια μαζί της και μου είπε ότι με θεωρεί καλό πελάτη της πλέον και περνάει και αυτή καλά μαζί μου και για απόδειξη .... δεν χρησιμοποίησε καθόλου κρέμα.

καλό βόλι

ακολουθεί η περιπέτεια στο ερος της Αλεξ/πολης
 
 

armenistis

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
μπραβο ρε φιλε,απορω που περνας καλα με την μπαρμπι αλλα σε πιστευω.εγω δεν περναω απο εκει ουτε απο εξω γιατι την μια και μοναδικη φορα που πηγα μαζι της νομισα οτι το εκανα με φουσκωτη κουκλα.μια καρφιτσα ηθελε και θα εσκαγε,αγγαρια σκετη εκανε και το εδειχνε....
 

apos74

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2010
Μηνύματα
240
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
Επιστροφή αυτή τη βδομάδα και δουλειές σε Εβρο με βρήκαν στα λημέρια Αλεξανδρούπολης και Κομοτηνής.
Μεσημεριανή ώρα πήγα να ξαναδώ την μιλφαρα Ειρήνη για να δω τι άλλο έχει το μενού αλλά δεν τη βρήκα, ισως ήταν νωρίς γιατί 2 η ώρα και ήταν μόνο 2 ανοικτά στο Ανάχωμα, έτσι πήγα στο στανταράκι μου την Μπάρμπι στο Αριγκάτο.
Η φάση μας πια έχει πολύ σοσιαλ που πολύ gfe. Πολύ φάση το χαρτί στην πόρτα "δεν δίνω κώλο" που τη ρώτησα και μου είπε όλοι έρχονται και ζητάνε κώλο, και δεν δίνει και πολλοί επιμένουν και βαρέθηκε να το λέει.
Πίπα ακάποτη στάσεις πολλές και αυτή τη φορά είχε τελείωμα με ισπανικό πάνω στα βυζιά της  :tits::cum:
Πέρασα πάλι τέλεια μαζί της και μου είπε ότι με θεωρεί καλό πελάτη της πλέον και περνάει και αυτή καλά μαζί μου και για απόδειξη .... δεν χρησιμοποίησε καθόλου κρέμα.

καλό βόλι

ακολουθεί η περιπέτεια στο ερος της Αλεξ/πολης
 

Το εκανε αυτο γιατι στο μεσαιο δεξια  στο ΑΝΑΧΩΜΑ που ειναι το ΡΟΥΜΑΝΑΚΙ δινει ΚΩΛΟ.
Πηγαν φιλοι και μου ειπαν οτι μολις μπεις μεσα δεν λεει τιποτα αλλο απο  " ΚΩΛΟ ΘΕΛΕΙΣ? " ουτε γεια- καλησπερα-κατι βρε παιδι μου.
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Πολύ φάση το χαρτί στην πόρτα "δεν δίνω κώλο" που τη ρώτησα και μου είπε όλοι έρχονται και ζητάνε κώλο, και δεν δίνει και πολλοί επιμένουν και βαρέθηκε να το λέει.

Αντιπρόεδρε,

Κάνε έναν κόπο και τράβα 2-3 φωτογραφίες αυτό το χαρτί και ανέβασέ τες εδώ. Πεθαίνω δηλαδή, είναι από αυτές που πρέπει να αρχειοθετηθούν.

Με καλό φωτισμό, ε, να φαίνεται το πράμα!
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
Το εκανε αυτο γιατι στο μεσαιο δεξια  στο ΑΝΑΧΩΜΑ που ειναι το ΡΟΥΜΑΝΑΚΙ δινει ΚΩΛΟ.
Πηγαν φιλοι και μου ειπαν οτι μολις μπεις μεσα δεν λεει τιποτα αλλο απο  " ΚΩΛΟ ΘΕΛΕΙΣ? " ουτε γεια- καλησπερα-κατι βρε παιδι μου.

μάλιστα, τελικά από σπεσιαλιτε το έκανε κυρίως πιάτο... πόσο το δίνει το κουλούρι τώρα; 50 ή λιγότερο;

Ρε μεγάλε μπράβο για τη πληροφορία (νεο μαγαζί στην Αλεξ/πολη), που τα μαθαίνεις τόσο γρήγορα; Περιμένουμε πληροφορίες και φυσικά κριτική αν γίνει επίσκεψη.


 

el titos

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
104
Like
0
Πόντοι
1
50 οσεσ δινουν λοκο και 20 πιπα χωρις καποτα...σημειωτεων εχς κανα 7μηνο να πατησω μπορει να χουν αλλαξει τα πραγματα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom