Νέα

Κομοτηνή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mangasuthu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 292K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
φιλε armenistis αν σου πω καλά να πάθεις που δεν με άκουσες θα μου πεις οτι είμαι κακός ?
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
673
Like
297
Πόντοι
26
Ποιές βρίσκονται στο arigato 1 για διαφωτίστε μας?
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
καλά ρε φίλε giovanni χαζός είσαι η τον χαζό παριστάνεις??  δεν βλέπεις τι έγραψε πιο πάνω ο armenistis  ? για το arigato 1? έλεός διαβάστε και λιγάκι !! :idiot: :uglystupid:
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
673
Like
297
Πόντοι
26
Έχεις δίκιο φίλε επειδή εμείς είμαστε καινούριοι όμως άντε τη ξανθούλα την όμορφη την ξέρουμε.Την άλλη που λέει ο φίλος αρμενιστής που έχει γράψει και κριτική δε διευκρινίζει πια είναι.  :P
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
χτεσινή βόλτα στην Κομοτηνή...
Αυτό στο Λίντλ πίσω δίπλα στο βενζινάδικο δεν δούλεψε τελικά;!? Πριν τις γιορτές περνώντας γρήγορα από Κομοτηνή είδα κόκκινο γλoμπέο εκεί πέρα, κατά την επιστροφή όμως μετά απο 3 μέρες ήταν κλειστό το φως. Χτές πέρασα και δεν είδα πάλι τίποτα, τί έγινε τελικά; γιατί χάλασε η επένδυση; Θύμα της κρίσης ή πρόβλημα με τις άδειες;
Αριγκάτο 1 Η Αντριάννα Κομοδινοπούλου στο πρώτο και η Μπάρμπυ Σιλικονίδου στο 2ο, Μαγιάρες αμφότερες.
Αριγκάτο 2 Η φίλη της Μπαρμπυ, Μαρτίνα.
Ανάχωμα
Πρώτο δεξιά η Ειρήνη, προ μηνός αφηχθείς, ψηλή, νταρντάνα, ρωσσίδα μιλφάρα, με πολύ πελατεία κυρίως Ρομ. Ντάτσουν και κλούβες απ έξω παρκαρισμένα να δίνουν μια εικόνα παζαριού και μέσα μπίχλα και πατσουλί. Αν πάει κάποιος μαζί της θα θέλαμε την κριτική του γιατί από τη μιά μου θυμίζει μια άλλη ρωσσίδα που είχε τέλειο σέρβις και κατα δεύτερο μου ξύπνησε το παιδικό μου όνειρο της σέξυ θείας που δούλευε στα καμπαρέ και όλοι την κοιτούσαν στραβά και εμείς καρφωνόμασταν για να κρατήσουμε όσο το δυνατόν περισσότερες εικόνες στο μυαλό μας για την επόμενη πετυχημένη μακακία.
Στο πίσω δεξιά η λεπτοκαμωμένη Ρουμάνα Κορίνα που δίνει και κουλούρι με πολύ εντυπωσιακές ψηλές μπότες. Αραγε τις βγάζει μέσα στο τερέν ή τις κρατάει για τρελά γούστα;
Στο πίσω αριστερά η νεαρά Μολδαβή Χριστίνα, που άρχισε να παχαίνει και να αυθαδιάζει. Δεν της άρεσε που μπήκα, κοντοστάθηκα, και βγήκα.... και κλείνοντας την πόρτα και φεύγοντας έριχνε μπινελίκια. Η αλήθεια είναι ότι κουρέυτηκε σε κοντό κουπ, τα έβαψε ξανθά και σα να πάχυνε και δεν την αναγνώρισα.
Στο πρώτο αριστερά μάλλον η Βαλεντίνα, δεν είδα γιατι ήταν μέσα και δεν ήθελα να περιμένω. 

Πήρα τελικά Μπάρμπι και μου έκανε καλή εξυπηρέτηση, μιας και ήταν 3η φορά που συναντιόμαστε. Περισσότερα προκαταρτικά, έναρξη στοματικού άνευ προφυλακτικού με πεταρίσματα γλώσσας που με ξεσήκωσαν, καλή συμμετοχή και περιποίηση στην προσωπική υγιεινή μετά τη λήξη του αγώνα.
Αντε να κατεβαίνουν οι τιμές και να βελτιώνεται το είδος και η ποιότητα υπηρεσιών.
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
673
Like
297
Πόντοι
26
Vicepresident εννοείς το Λιντλ αυτό που έρχεσαι στο δρόμο από Ξάνθη?Αυτή η Μαρτίνα τι λέει?Είναι καλή?
 

armenistis

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
φιλε armenistis αν σου πω καλά να πάθεις που δεν με άκουσες θα μου πεις οτι είμαι κακός ?

οχι φυσικα και καλα να παθω, απλα δεν ηθελα να παω αναχωμα,και την πατησα.στο arigato 2 δεν σκεφτηκα να παω καθολου,κολησε το μιαλο μου απο την αγαμια..........
ερωτηση: οντως δινει κουλουρι αυτη η κορινα στο αναχωμα που λεει ο vicepresident; και αν ναι ποσο;
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
Vicepresident εννοείς το Λιντλ αυτό που έρχεσαι στο δρόμο από Ξάνθη?Αυτή η Μαρτίνα τι λέει?Είναι καλή?
Αν είναι 2 ερωτήσεις /... απαντώ
1. Πίσω απο το Λιντλ δίπλα σε ενα βενζιναδικο ΒΡ και δε ενα κωλάδικο-στριπτιζάδικο (δεν ξέρω τι είναι).
2. Μαρτίνα (δίπλα στο Λαστιχαδικο)είναι καλούτσικη σε εμφάνιση, με μικρο βυζι και στρογγυλο κωλο, υπάρχει και κριτική... ψάξε, δεν υπαρχει κάτι πολύ αρνητικό... περι ορέξεως... γλαρόπιτα
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
ερωτηση: οντως δινει κουλουρι αυτη η κορινα στο αναχωμα που λεει ο vicepresident; και αν ναι ποσο;

Έτυχα σε παζάρι με δυο τύπους να την πάρουν παρτούζα και εκεί είπανε και για κωλαράκι. Αφού δεν έκατσε η παρτούζα, μείναμε με την τσατσά (μια 35+αρα μελαχροινή) και έκανα παζάρια για το κουλούρι που ζητούσε 60 αλλα το πήρα με 50. Εγραψα κριτική αν θα τη βρεις... δυστυχώς ήταν απροετοίμαστη και είχαμε νουτέλα και δυσωδία στο τέλος .
 

apos74

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2010
Μηνύματα
240
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
Καλησπερα  στην παρεα, επειδη ειμαι φαν των κοκκινων φαναριων θα σας πω τις δικες μου πληροφοριες- εντυπωσεις.
Πρωτον στο LIDL διπλα  στο βενζιναδικο ΒΡ ανοιξε  μονο για μια μερα (προβλημα με τις αδειες).
Δευτερον  αρεγκατο ενα κοντα στο αναχωμα εχει δυο σπιτακια , τα μωρα ειναι απο ουγγαρια το μελαχρινο ειναι γεματουτσικο αλλα καταδεχτικο σε πολλα :knockinb: (ως και κουλουρι)αναλογα με την συμπεριφορα του πελατη, το ξανθο με το σιλικονατο στηθος  πολλη χρηση των χεριων :jerking: λιγη του στοματος συμμετοχη μετρια προς το κακη.
Τριτον αρεγκατο δυο (προς Ροδιτη-διπλα στο λαστιχαδικο) μελαχρινο μετριου υψους δειχνει να εχει περιθωρια βελτιωσεις απλα καλη.
Το αρεγκατο ενα και δυο ανηκουν στον ιδιο ατομο οποτε παιζει μπαλα αναλαξ με τις κοπελες.
ΑΝΑΧΩΜΑ (περιοχη-συνοικισμος με γυφτους)
Πρωτο δεξια ρωσιδα ψηλη νταρντανα ΕΙΡΗΝΗ  :dancing:αψογη σε ολα γι αυτο εχει και την περισσοτερη πελατια. Εαν σε δει οτι πας συχνα και εισαι καθαρος κανει σπεσιαλ περιποιηση στο κατω μαγαζι χωρις πλαστικο δεχτηκη σε ολα εκτος κουλουρι.Εγω παιδες εχω βγαλει απιστευτα γουστα με την ειρηνη σχεδον τα παντα.
Μεσαιο αριστερα ακουσα πολλα μα παρα πολλα δεν δοκιμασα λογο συμπεριφορας της τσατσας.
Μεσαιο δεξια ενα θα πω βλεμα αγελαδας συμετοχη μηδεν μαλλον εχει πεθανει και δεν το καταλαβε.
Τελευταιο αριστερα στα κυβικα της Βαλεντινας συν 15 χρονια στην ηλικια.Προσχαρη- ευγενικη-φιλοτιμη ,δεν μπορει την ενταση θελει χαλαρααααα πραγματα :booty:.
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΔΙΚΟ ΜΟΥ  :think:.... ΨΗΦΙΖΩ ΑΝΑΧΩΜΑ  ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΕΙΡΗΝΗ  :fuck2: ΔΑΓΚΩΤΟ ΚΑΙ ΣΑΝ ΑΝΑΛΑΚΤΙΚΗ ΤΗΝ ΚΟΡΙΝΑ.  :s&m_2:
ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
Καλησπερα  στην παρεα, επειδη ειμαι φαν των κοκκινων φαναριων θα σας πω τις δικες μου πληροφοριες- εντυπωσεις.
Πρωτον στο LIDL διπλα  στο βενζιναδικο ΒΡ ανοιξε  μονο για μια μερα (προβλημα με τις αδειες).
μωρε μπράβο τύχη μια μερα ανοικτό και έτυχε να περάσω... κρίμα που ημουν διερχόμενος και δεν μπόρεσα να το επισκεφτώ.

Δευτερον  αρεγκατο ενα κοντα στο αναχωμα εχει δυο σπιτακια , τα μωρα ειναι απο ουγγαρια το μελαχρινο ειναι γεματουτσικο αλλα καταδεχτικο σε πολλα :knockinb: (ως και κουλουρι)αναλογα με την συμπεριφορα του πελατη, το ξανθο με το σιλικονατο στηθος  πολλη χρηση των χεριων :jerking: λιγη του στοματος συμμετοχη μετρια προς το κακη.
Τριτον αρεγκατο δυο (προς Ροδιτη-διπλα στο λαστιχαδικο) μελαχρινο μετριου υψους δειχνει να εχει περιθωρια βελτιωσεις απλα καλη.
Το αρεγκατο ενα και δυο ανηκουν στον ιδιο ατομο οποτε παιζει μπαλα αναλαξ με τις κοπελες.
ΑΝΑΧΩΜΑ (περιοχη-συνοικισμος με γυφτους)
Πρωτο δεξια ρωσιδα ψηλη νταρντανα ΕΙΡΗΝΗ  :dancing:αψογη σε ολα γι αυτο εχει και την περισσοτερη πελατια. Εαν σε δει οτι πας συχνα και εισαι καθαρος κανει σπεσιαλ περιποιηση στο κατω μαγαζι χωρις πλαστικο δεχτηκη σε ολα εκτος κουλουρι.Εγω παιδες εχω βγαλει απιστευτα γουστα με την ειρηνη σχεδον τα παντα.
χτες πήγα καρφωτός για Ειρήνη αφού έγραψες τόσο καλά λόγια για αυτήν. Η μεγαλοκοπέλα αυτή μου έδωσε μικρό δείγμα από αυτά που κάνει. Ειναι ψιλονταρντάνα μιλφ 40αρα περίπου με πολύ ωραίο σώμα (ποδάρες και βυζί τέλειο) αλλά το πρόσωπο και το δέρμα της την προδίδουν. Πολύ καλή συμπεριφορά, αρκετά δείγματα gfe, καλή συμμετοχή, καλή πίπα με καλαμπαλίκιγκ και αν δεν έχει πελατεία, άνετη. Πιστεύω ότι θα γίνει η Νατασσα.ru της Κομοτηνής για όσους ξέρουν (Δράμα - kouklakis) ίσως και καλύτερα γιατί είναι πιο ψηλή, λίγο πιο νέα και καλύτερο κορμί.

Μεσαιο αριστερα ακουσα πολλα μα παρα πολλα δεν δοκιμασα λογο συμπεριφορας της τσατσας.
Μεσαιο δεξια ενα θα πω βλεμα αγελαδας συμετοχη μηδεν μαλλον εχει πεθανει και δεν το καταλαβε.
Να ξέρεις ότι τα δωμάτια αλλάζουν δεν ξέρω με ποιο τρόπο αλλά αν έδινες μια μικρή περιγραφή θα βοηθούσε.
στο μέσα αριστερά εγώ είχα δεί τη Χριστίνα-Μολδαβία που έχει βλέμα αγελάδας με μηδέν συμμετοχή, αφού μια φορά που την πήρα τη σφυροκοπούσα απο πίσω και δεν άκουγα κιχ, κουράστηκα και τραβήχτηκα να πάρω ανάσα και να την αλλάξω στάση μπας και γίνει τίποτα και αυτή γύρισε και μου λέει εντάξει τελείωσες; και πήγε να σηκωθεί να φύγει! Δεν καταλαβαίνει τίποτα η κοπέλα όπως το είπες σα νεκρή.
Στο μέσα δεξιά εγώ είχα δεί την Κορίνα-Ρουμανία πιπινάκι με ωραίο λοκο που δίνει και κουλούρι

Τελευταιο αριστερα στα κυβικα της Βαλεντινας συν 15 χρονια στην ηλικια.Προσχαρη- ευγενικη-φιλοτιμη ,δεν μπορει την ενταση θελει χαλαρααααα πραγματα :booty:.
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΔΙΚΟ ΜΟΥ  :think:.... ΨΗΦΙΖΩ ΑΝΑΧΩΜΑ  ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΕΙΡΗΝΗ  :fuck2: ΔΑΓΚΩΤΟ ΚΑΙ ΣΑΝ ΑΝΑΛΑΚΤΙΚΗ ΤΗΝ ΚΟΡΙΝΑ.  :s&m_2:
ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
χτες πήγα καρφωτός για Ειρήνη αφού έγραψες τόσο καλά λόγια για αυτήν. Η μεγαλοκοπέλα αυτή μου έδωσε μικρό δείγμα από αυτά που κάνει. Ειναι ψιλονταρντάνα μιλφ 40αρα περίπου με πολύ ωραίο σώμα (ποδάρες και βυζί τέλειο) αλλά το πρόσωπο και το δέρμα της την προδίδουν. Πολύ καλή συμπεριφορά, αρκετά δείγματα gfe, καλή συμμετοχή, καλή πίπα με καλαμπαλίκιγκ και αν δεν έχει πελατεία, άνετη. Πιστεύω ότι θα γίνει η Νατασσα.ru της Κομοτηνής για όσους ξέρουν (Δράμα - kouklakis) ίσως και καλύτερα γιατί είναι πιο ψηλή, λίγο πιο νέα και καλύτερο κορμί.

μην με λες τετοια φιλε vicepresident για την ρωσιδα  Ειρήνη  :smitten: και με βαζεις σε πειρασμο να ρθω προς τα κει. :)


 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Φωτος και χαρτη τοποθεσια απο τα σπιτακια δεν εχουμε  :think: πρεπει να βρω χρονο να ανεβω να κανω ρεπορταζ και να τα ανεβασουμε στον καταλογο για να γραφουμε και κριτικες ! :grin:
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
ρε φιλε apos74 δεν ξέρω πως γίνετε για την Μπαρπι να γράφουν ένα σορό άτομα καλές κρητικές και εσύ να την βγάζεις σκάρτη την κοπέλα δεν μπορώ  να καταλάβω επεισις για την κοπέλα στο αριγκατο 2 λες ότι δεν είναι καλή?    ??
θα μας τρελάνεις ρε φίλε ?τέλος πάντων μην κάνετε καμιά μαλακία και πάτε απενατι απο το μάρκετ lidel στα κόκκινα φωτάκια είναι συναγερμός απο το συνεργείο και από πάνω είναι σπίτι ..μην σας πάρουν με τις πέτρες. 
 

apos74

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2010
Μηνύματα
240
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
:dancing:Αγαπητε φιλε baklavatzioglou το γουστο του καθενος ειναι διαφορετικο για μπαρμπι δεν ειπα και πολλα αφου πηγα μονο δυο φορες ισως επεσα σε ασχημη φαση, οσο για το αρεγκατο δυο ουδεν σχολιον.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
 

daniss

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
39
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
η ρωσιδα η ξανθια που λεγεται ειρηνη ειναι μια 40 αρα καπου 1,73 με γαλανα ματια ωραιο σωμα με πιασιματα και σχετικα καλο στηθος που ηταν στη κομοτηνη πριν 2 χρονια στο πρωτο σπιτι πηγαινοντας απο την κομοτηνη προς τα σπιτια ?
ειναι αυτη τη στιγμη στη κομοτηνη ? οι αλλες κοπελλες πως ειναι ?
 

apos74

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2010
Μηνύματα
240
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
:dancing:ΦΙΛΕ  daniss  :dancing:σε ολα επεσες μεσα εκτος απο το υψος , ειναι  περιπου στο 1,80+.Τελευταια ενημερωση .... εδω και δυο μερες στο ΑΝΑΧΩΜΑ ειναι ανοιχτα  μονο τα δυο στην μεση , τα δυο ακριανα ειναι κλειστα δεν εχουμε ακομη πληροφοριες για ποιον λογω.
Το σπιτακι διπλα στο βενζιναδικο BP στην περιοχη του  LIDL  :tits2: ΑΝΟΙΞΕ .Ειναι απο ΟΥΓΓΑΡΙΑ  μερτιο στο υψος , αδυνατο στο σωμα, ξανθο μαλλι , μιλαει μονο αγγλικα και απο σερβις μετρια πραγματα, ισως να εφταιγε το πολυ κρυο που ειχε γενικα στον χωρο   γιατι ηταν λιγες ωρες που ανοιξε .Για τα δικα μου γουστα  :think: παντως δεν ειναι να ξαναπας δευτερη φορα.
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
2 βδομάδες έπηξα και είπα να ξαναπεράσω απο την Ειρήνη για να δω αν οι προβλέψεις μου θα επαληθευτούν.
Ναι συμπαίκτες! η Ειρήνη είναι ένα μιλφ "λίρα εκατό", με 30€ , καλαμπαλίκιν, γυμνό προφορικό, ότι στάση θες, δάκτυλα παντού και πολύ GFE φάση!
Για άλλες υπηρεσίες δεν ρώτησα (κουλούρι) αλλά σίγουρα περνάς καλά, και σίγουρα θα την ξανατιμήσω.
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
673
Like
297
Πόντοι
26
Ρε παιδιά άσχετο λίγο με το thread αλλά ερώτηση.Εκτός απο μπουρδέλα ξέρετε αν υπάρχει καμιά βίζιτα Κομοτηνή?Να έρχεται σε δικό σου χώρο δηλαδή η έστω να έχει δικό της.Κάτι εκτός μπουρδέλου τέλοσπάντων.
 

apos74

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2010
Μηνύματα
240
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
:dancing: φιλε giovanni845  υπαρχουν αλλα ειναι πολυ πριβε καταστασεις, πρεπει να σε ξερει το κοριτσι η να σε κανει πασα κανας φιλος. Τα πραγματα ειναι πολυ σφιχτα, εχω φιλο που πηρε τηλ απο κοπελα που δουλευει σε μαγαζι και κανει εξτραδακια για την παρτη της αλλα τον τυρανησε κανα μηνα μεχρι να του το δωσει.Τσεκαρισμα στο τσεκαρισμα δηλ.
 

Συνημμένα

  • wallpaper9f08cc5067bd0ed8bc12f2bf84b8698379227a32.jpg
    wallpaper9f08cc5067bd0ed8bc12f2bf84b8698379227a32.jpg
    136,7 KB · Εμφανίσεις: 30

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom