Νέα

Κομοτηνή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mangasuthu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 292K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

wiz

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2008
Μηνύματα
116
Like
10
Πόντοι
1
Καλησπέρα στην παρέα, ανεβαίνω Κομοτηνή το σκ και λέω να το ρίξω λίγο στο ... :knockinb: :knockinb:

Έχουμε κανένα καλό νέο....???

Ευχαριστώ.
 

gagarin79

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2011
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
kalimera paidia ...prepei na anikse to magazi sto roditi  me ta fanaria tis ignatias kseri kaneis tipota
 

armenistis

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0

δεν ειδα να ανοιξε το μαγαζι στο ροδιτη,αν και οταν ηταν παλια ανοιχτο,δεν δουλευε ιδιαιτερα γιατι ειχε ενα μπαζο και μισο
 

gagarin79

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2011
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
geia se olous extes to magazi sto roditi eitan anixto !tora den mpika mesa alla eitan anixto sigoura
 

LEON 26

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2009
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
ναι εχει ανοιξει σιγουρα. θα ανοιξει και το αλλο διπλα στο βενζιναδικο απο οτι εχω μαθει. στο ενα θα δουλεψει μια μαυρομαλα καινουρια που τις ετοιμαζε τα χαρτια πριν λιγες μερες και μια ξανθια που μαλλον δουλευε σε καποιο αλλο εδω κομοτηνη. το μαυρομαλικο ειναι πολυ ομορφο απο οτι μου ειπε αυτος που το ειδε.
 

valant

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
που κοντα ειναι ο ροδιτης ρε παιδια? πως παμε εκει?
 

LEON 26

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2009
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
που κοντα ειναι ο ροδιτης ρε παιδια? πως παμε εκει?
Βγαινοντας απο την ανατολικη εξωδο εγναντιας στα φαναρια δεξια. Στα 100 μετρα ββλεπεις το μαγαζι στα δεξια σου (διπλα στο λαστιχαδικο)
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
Αυτό το καινούργιο πού είναι ρε φίλε; Σε ποιο βενζινάδικο; μιλάμε πάντα για Ροδίτη μεριά;

Δίπλα στο λαστιχάδικο πήγα χτές και ήταν μια πετιτ Ουγγαρέζα χαριτωμένη με στρόγγυλη περιφέρεια που όμως δεν φαίνεται τόσο δυσανάλογη με το υπόλοιπο σώμα. Ξανθιά, ετών 22 (είπε) με μικρό βυζί αλλά στητό και προϋπηρεσία στην Δράμα, κόλλαρα αφράτη και πιρσιγκ στον αφαλό. Οι υπηρεσίες της ήταν άψογες και η κοπέλα χαμογελαστή και όταν μπαίνει και όταν σε αποχαιρετά.

καλό βόλι σε όσους πάνε


ναι εχει ανοιξει σιγουρα. θα ανοιξει και το αλλο διπλα στο βενζιναδικο απο οτι εχω μαθει. στο ενα θα δουλεψει μια μαυρομαλα καινουρια που τις ετοιμαζε τα χαρτια πριν λιγες μερες και μια ξανθια που μαλλον δουλευε σε καποιο αλλο εδω κομοτηνη. το μαυρομαλικο ειναι πολυ ομορφο απο οτι μου ειπε αυτος που το ειδε.
 

LEON 26

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2009
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Αυτό το καινούργιο πού είναι ρε φίλε; Σε ποιο βενζινάδικο; μιλάμε πάντα για Ροδίτη μεριά;

Δίπλα στο λαστιχάδικο πήγα χτές και ήταν μια πετιτ Ουγγαρέζα χαριτωμένη με στρόγγυλη περιφέρεια που όμως δεν φαίνεται τόσο δυσανάλογη με το υπόλοιπο σώμα. Ξανθιά, ετών 22 (είπε) με μικρό βυζί αλλά στητό και προϋπηρεσία στην Δράμα, κόλλαρα αφράτη και πιρσιγκ στον αφαλό. Οι υπηρεσίες της ήταν άψογες και η κοπέλα χαμογελαστή και όταν μπαίνει και όταν σε αποχαιρετά.

καλό βόλι σε όσους πάνε
To kαινουριο ειναι να ανοιξει βγαινοντας απο κομοτηνη μετα τις γεφυρες διπλα στο βενζιναδικο ΒΡ να δεν κανω λαθος στιν εταιρια βενζιναδικου. απο πισω ακριβος ειναι το LIDL. οταν θα εχω παραπανω πληροφοριες για το ποτε και αν ανοιξει εκει τελικα (ειχε κολυμα με τιν αδεια) θα ενημερωσω.
 

gagarin79

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2011
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
gia se olous apo ti vlepo i komotini ananeonete me kainouries kopeles kai magazaia pou fa aniksoun se ligo ayto pou grafi pio pano enas filos...lipon proxtes paidia pao mia volta apo to anaxoma me to pou vgika apo to amaksi kai piga na mpo mesa proseksa kati giftakia petsirikia trigirnousan giro apo to amaksi telika den mpika kai efiga giati den eiksera to ti mpori na ekanan ..kafos efeyga proseksa ida kialous pitsirikia kato apo ta parafiro tou magaziou profanos gia mpanestiri an kai exi kourtina den ksero ...pantos ksenerosa kai efiga xoris na mpo mesa ...fovomoun gia zimies sto aytokinito ...ola ayta eitan i ora 11 to vradi ..na prosexete paidia ...
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
Έχουμε και λέμε είχα καιρό να γράψω πληροφορίες ο για τον λόγο ότι δεν έχω αυτοκίνητο παιδιά και δεν μπορούσα να πάω στα μπουρδέλα .εχθές ώμος πήγα με ενα φιλαράκι  που έχει car .πήγαμε πρώτα στο αριγκατο 2 διπλα στο λαστιχαδικο πηγαίνοντας για ροδίτη .εκεί είχε μια μελαχρινή γύρο στα 30 με σκουλαρικάκι στο στόμα με κοντό μαλακι ζήτησε 30 ευρώ το κανονικό 50 με ακαποτο τσιμπούκι.. και 60 για μουνάκι φιλάκι χα χα χα έτσι έλεγε !εξ Ουγγαρίας μας είπε . μετά πήγαμε στο αριγκατο ένα εκεί πού μια ζωή βρομάει με το πού ανοίγεις την πόρτα σίγουρα κάποιο πρόβλημα θα έχουν με τον βόθρο δεν εξιγιτε αλλιώς . ειχε μια ξαν8ια με μακριά μαλλιά  Ουγγαρέζα και αυτή γύρω στα 30..(ετών) 30 ευρώ κανονικό και 50 ακαποτο ... δεν μου άρεσε έμενα προσωπικά ..φεύγουμε από εκεί πάμε στο ανάχωμα ..στο 1 είχε την βαλεντινα 30 ευρώ  κανονικό στο ανάχωμα δεν μας είπαν για έχτρα κολπετα η βαλεντινα αν και έχω ξαναπεί είναι γύρω στα 30 και αυτή μελαχρινή  μακριά μαλλιά κάνει καλό γαμήσι αλλά δεν θα την παντρευτούμε κι ολας . πάμε στο δίπλα από μέσα μεριά και ειχε ρε παιδια μια 50 ετων !! και ζητούσε 30 ευρώ φύγαμε σφαίρα εννοείτε..και στο τελευταίο είχε μια ξανθιά με κοντό μαλλάκι δεν θυμάμαι  καταγωγή μού φαίνεται  Ρουμάνα ? πολωνέζα ? 8α σας  γελάσω και αυτήν την εγαμευσα δύο φορές  όποτε δεν πήγα.. καλούτσικο και αυτό  αα η τιμή 30 ευρώ και σε αυτήν..αυτή η κοπέλα πού μού άρεσε παραπάνω ήταν στο αρικγατο δυο αλλά ρε παιδιά λόγο το ότι δεν υπάρχει σάλιο για να πω την αληθια δεν έχωσα τον ποτσον μου πουθενά ,,απλά μπουρδελοτσαρκα κάναμε και σκέφτηκα να πληροφορήσω το site σαν  κομοτηνεος πού είμαι για να έχετε μια άποψη περί τον (κοριτσιών ).
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
τελικά πήγα στο αριγκατο 2 παρολου την  οικονομική στενότης ..είχα να γρασάρω το εργαλείο πολύ καιρό και δεν άντεξα και το έδωσα το 30αρη  ..το κοριτσάκι είναι αστέρι τελικά πρέπει να είναι γύρω στα 25 όχι πιο μεγάλη και ας λέει αυτή 21   από μακριά που την είχα δει εμιαζε για 30 αλλά τελικά έκανα λάθος  ..στα  αρνητικά είναι λιγάκι κοντούλα με μικρο βυζάκι ..αλλά εμένα δεν με χάλασε καθόλου αυτό ..το κάναμε από όλες τις στάσεις και όταν έφυγε μού έδωσε και διό φιλάκια στο μάγουλο. .πολύ καλό αν είχα χρήματα θα ξαναπήγενα.αα αν θυμάμαι καλά το όνομα αυτηνης Μαριτινα κάπως ετσι τέλος πάντων. ;) :rockon:
 

xer

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2011
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
αυτη η 50αρα πως ειναι?
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
Μια μελαχρινή με μαλλιά λιγάκι μακριά  και με λιγάκι παραπάνω κιλά .αα και δεν πρέπει να είναι Ελληνίδα.Τώρα αν εσένα σου αρέσουν οι πενηντάρες οκ φίλε πάω πάσο .Ο θεός μαζί σου .
 

armenistis

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
ενημερωση. προχθες ηθελα να γαμησω κουλουρι και πηγα στην μια και μοναδικη επιλογη που υπαρχει.στο 23 στην αμφιτριτη στην αλεξανδρουπολη.εχω ξαναγραψει οτι τετοιο μαγαζι δεν υπαρχει σε ποιοτητα υπηρεσιων αψογα δωματια,με κλειστες ντουζιερες,και φανταστικη διακοσμηση. αυτα ομωσ δεν ενδιαφερουν τους συναγωνιστες εδω οποτε περναω στο ρεζουμε. ειχε μια γυναικαρα γυρα στα 22,ονομα δεν συκγρατησα 1,85 υψος,και πολυ ωραιω σωμα,και προσωπο.ζητησα κουλουρι και ασ ειναι και τσουχτερο(100) ευρω αλλα η τσατσα μου ειπε οτι μονο για εκεινη την μερα πωπω δεν ειχε.απογοητευτηκα...αλλα αφου πηγα που πηγα μπηκα εστω και για το απλο (40)ευρω
ειχε και 60 το ακαποτο. πολυ καλη η κοπελα,και το ευχαριστηθηκα,καθησε απο πανω και δεν βιαζοταν καθολου,και μετα την γυρισα στα 4 για σφυροκοπημα.εκει ειδα οτι η σουφριτσα της ειναι ανοιγμενη και δουλεμενη αρκετη,και κριμα που δεν την εδινε εκεινη την μερα,γιατι μου ετρεχαν τα σαλια.τελιωσα και μετα μου ειπε η ευγενεστατη κοπελα να κανω ντους πριν φυγω,ειχε και πετσετες καινουργιες εκει,αλλα δεν ειχα τον χρονο για τετοιες πολυτελειες.αλλη φορα πριν παω θα περνω τηλεφωνο για να ρωταω τησ παροχες
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
ΡΕ ΦΙΛΕ οκ αλλά εδώ είναι το μέρος που γράφουν  για Κομοτηνή και όχι για Αλεξανδρούπολη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom