Νέα

Κομοτηνή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mangasuthu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 292K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΚΥΡΙΑ ΠΟΥ ΔΕΧΕΤΑΙ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ? ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΜΕ P.M....
βαλτο και στο θρεντ στα τρικαλα/καρδιτσα....που ξερεις τι γινεται;μπορει να ξερεις κανεις.... :grin:
 

piragmenos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας παιδιά.
Την ερχόμενη εβδομάδα θα είμαι στη Κομοτηνή. Όσο έψαξα στη σελίδα δεν βρήκα κανένα στούντιο παρά μόνο μπουρδέλα. Άπλα έχω κόλλημα με την ώρα και γουστάρω ποιό πολύ στουντιο.
Ξέρει κανείς άμα έχει κανένα στούντιο στη Κομοτηνή; επείσεις στα μπουρδέλα της πόλης έχει και τπτ το έξτρα. Εννοώ να μπορείς να μείνεις λίγο παραπάνω στο δωμάτιο, κατά προτίμηση καμία ώρα και αν δώσεις τπτ το παραπάνω;
Και κάτι άλλο μπορεί ίσος κάποιος να πει άμα έχει στα μπουρδέλα της πόλης καμία άδυνατη. Γιατί το κόλλημα μου είναι να είναι αδύνατη ή γκόμενα και όχι νταρντάνα. Φυσικά το γυμνασμένο αδύνατο κορμί είναι πρώτο στις προτιμήσεις μου.
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
δεν υπάρχει στούντιο στην Κομοτηνή τώρα για extra ώρα δεν πιστεύω όσο για το αν έχει αδύνατες δεν ξέρω φίλε μου έχω καιρό να πάω ο λόγος είναι ότι δεν έχω μεταφορικό μέσον και όλα είναι έξω από την πόλη μην διανοηθείς  και πας με μηχανάκι στο  ανάχωμα και δεν το κλειδώσεις τα γυφτάκια έχουν αποθρασυνθεί και είναι γα ξύλο.
 

up-load-boy

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
284
Like
0
Πόντοι
1
δεν υπάρχει στούντιο στην Κομοτηνή τώρα για extra ώρα δεν πιστεύω όσο για το αν έχει αδύνατες δεν ξέρω φίλε μου έχω καιρό να πάω ο λόγος είναι ότι δεν έχω μεταφορικό μέσον και όλα είναι έξω από την πόλη μην διανοηθείς  και πας με μηχανάκι στο  ανάχωμα και δεν το κλειδώσεις τα γυφτάκια έχουν αποθρασυνθεί και είναι γα ξύλο.

Δηλαδή φίλε αν πας με αυτοκίνητο στο ανάχωμα και σου την πέσουν καμιά δεκαριά με μαχαίρια και αλλα κόλπα τι κανεις????
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
όχι ρε φίλε σιγά κόψε λίγο !! μιλάμε για πιτσιρίκια.απλά καλό είναι να προσέχεις είναι κλεφτρόνια .
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
Επίσκεψη σήμερα στα κορίτσια της πόλης /στο LIDL Απέναντι κλειστό.Το αριγκατο 2 κλειστό το αριγκατο 1 έχει αυτήν που είχε στο lidl απέναντι ηλικία περίπου 40 με 45 αλλά από τι λέτε εσείς που την δοκιμάσατε είναι καλή και δεν βιάζεται ..φύγαμε από εκεί δεν πυροβολήσαμε πήγαμε στο ανάχωμα στο νούμερο 1 η παλιά Βαλεντίνα μελαχρινη 30 με 35 καλή την εγαμευσα  πσλια ..στο νούμερο 2 καινούργιο αίμα μου είπε οτι ήρθε σήμερα .δεν συγκρατώ ονόματα μου φαίνεται  λαουρα ρουμανα  μελαχρινή  ωραίο κορμάκι δεν βιάζετε αλλά λιγάκι κρύα ( αλλά επιδη ήταν η πιο όμορφη από όλες ( κατά την γνώμη μου ) την εγαμευσα ηλικία 23 μου είπε αυτή 25 βάζω εγώ πιο μεγάλη δεν φενοταν ..στο 3  μια αδυνατούλα δεν θιμαμαι από πού είναι μια με κοντά μαλλιά αλλά επιδη την εγαμευσα και  αυτήν δεν ξαναπήγα και στο 4 η αληνα η ξανθιά με της μπότες .αυτά τα νέα από Κομοτηνή.
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
H πρώτη μου γνωριμία με την Κάρλα έγινε τον Αύγουστο του 2009 όταν είχε πρωτοέρθει Κομοτηνή. Βλέπε ...
www.bourdela.com/forum/index.php?topic=2767.msg1238339#msg1238339]http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=2767.msg1238339#msg1238339[/url]
με την πρώτη ματιά νόμισα ότι βγήκε η Druna από τα κόμικς (για το κορμί μιλάω) σαν μπιμπελό!!!
http://2.bp.blogspot.com/_Rf9S3GkkeyI/SM0F-4nbDFI/AAAAAAAAETk/vMG1ImKhtj4/s320/brian+stelfreeze.+druuna.+001.jpg][/url]
Την 2η ή 3η επίσκεψη έγραψα μια καλύτερη αναφορά πάνω στο θέμα...
www.bourdela.com/forum/index.php?topic=2767.msg1372658#msg1372658]http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=2767.msg1372658#msg1372658 [/URL] λέγοντας...
"Είχα καιρό να γράψω γιατί έπεσε πολύ δουλειά, αλλά 1-2 επισκέψεις έκανα στην πόλη της Κομοτηνής.
Φυσικά πρώτο πράγμα που έκανα ήταν να ξαναεπισκεφτώ την ρουμάνα Κάρλα στο ανάχωμα.  Έγραψα ήδη για αυτήν σε παλαιοτέρα ποστ .  Από φάτσα το κορίτσι της διπλανής πόρτας χαμογελαστό και ψιλοσυνεσταλμένο.  Από κορμί … φωνααάρααα!
Από συμμετοχή δεν το κατέχει το άθλημα, άμα βάλεις και την δυσκολία συννενόησης (ευτυχώς ξέρει λίγα αγγλικά) θα έβαζα βαθμό για το μικρό έπιπλο δίπλα στο κρεβάτι ; ) Ευτυχώς είναι δεκτική σε ότι στάση ζητήσεις και αφήνει χάδια και φιλιά οπότε σε συνδυασμό με την υπέροχη θέα βρίσκεται για μένα σε υψηλή θέση στον πίνακα της επισκεψιμότητας (είναι που παίζει και χωρίς αντίπαλο)."


Τα πράγματα μετά από 2 χρόνια άλλαξαν και εξηγώ...
Χθες που αργήσαμε με τις δουλειές μας και ακολούθησε γεύμα εργασίας με συνοδεία ούζου, είπα να κλείσω τη βραδιά με  :knockinb:...
Όπως τα είπε και ο Μπακλ/ογλου ... κατέληξα στο Ανάχωμα, στο μέσα αριστερά. Την ρωτάω πως τη λένε ... "Κάρλα" λέει. Από που; ρωτάω, "Ρουμανία" λέει. Για δες σύμπτωση λέω , μην μπορώντας να καταλάβω ότι ήταν η ίδια η Κάρλα που ήξερα πριν 2 χρόνια.  Μπαίνω και αρχίζουμε προκαταρκτικά (βελτιωμένα από την τελευταία φορά όπως και η πίπα της).  Την ρωτάω αν ήταν Κομοτηνή πάλι και που λέει ναι!!! Καλά πως αδυνάτισες έτσι ρε παιδί μου; τη ρωτάω. Δεν ήξερε να απαντήσει στα Ελληνικά ή δεν ήθελε να απαντήσει.  Μιλήσαμε λίγο δεν πείστηκα ότι με θυμήθηκε, ήταν η πρώτη μέρα της στην Κομοτηνή πάλι και θα μείνει αρκετά.
Δεκτική σε όλα, υπομονετική, αλλά ούτε κιχ, παγωμένη όπως και πριν 2 χρόνια, σκέτο κομοδίνο.  Παλιά την έσωζε η κορμάρα της, τώρα είναι τόσο αδύνατη που μετράς όλα τα κόκκαλά της όταν είσαι στο πισωκολλητό.  Ακόμα και το πρόσωπό της άλλαξε, έχει μείνει ίδιο μόνο το ντροπαλό χαμόγελό της.  Με τόση απώλεια βάρους απορώ πως το βυζί της έχει μείνει όρθιο, αν και ήταν λίγο σκληρό και υποπτεύθηκα πλαστική, αλλά θα το ερευνήσω την επόμενη φορά.
Ναι, θα προσπαθήσω άλλη μια φορά για χάρη των ωραίων αναμνήσεων που έχω απο αυτή. Για παραπάνω δεν ξέρω, ο δείκτης επισκεψιμότητάς της για μένα θα είναι χαμηλός διότι δεν μου αρέσουν και τόσο οι αδύνατες.

Καλό βόλι
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
vicepresident με κάλυψες ..έχω ένα θέμα με τα ονόματα ξεχνάω εύκολα καρλα τελικά το λένε το μωρό ..αλλά όντος από εμφάνιση είναι η πιο ωραία από όλες.
 

gigikakos

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2009
Μηνύματα
63
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά, ξέρει κανείς αν η Νικόλ δουλεύει ακόμα??? Από Ξάνθη και Καβάλα χάλια τα πράγματα, θα ακολουθήσει και αναφορά.....
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
Όχι δεν δουλεύει .σήμερα πήγα στο αριγκατο 1 είχε εκείνη την σαραντάρα ..καλή είναι δεν βιάζεται και κάνει καλό γαμήσι απλά οκ είναι μεγάλη στην ηλικία .αν ήταν στην αθηνα χαλαρά θα έπαιρνε ένα 15 άντε.. 20 με τίποτα παραπάνω εδώ όλες το έχουν μάθει και το έχουν ταρίφα 30 ευρώ ..αλλά τρίχα απο μουνί τραβάει καράβι να  γινόταν να σινενοιθουμε να μην πάει κανείς να δούμε θα το είχαν 30 ευρώ ;
 

kobe24

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2010
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Η νικολ γιατι σταματησε??? τι εγινε ? θα ξαναδουλεψει? αν ναι πότε?
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
Συμφωνώ με την πιο πάνω ανακοίνωση του Μπακλαβατζίογλου... να κάνουμε αποχή από το άθλημα... για να ρίξουν τις τιμές... δια δώστε το.... :birdman: να ρίξουν τις τιμές ή να ανεβάσουν την απόδοση και την ποιότητα..
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
Τι συμβαίνει ρε καρντάσια; Εκανα μια καταδρομική και ήταν όλα κλειστά εκτός από 3/4 στο Ανάχωμα.
Εκεί ήταν τα 2 κομοδίνα (Κάρλα και Χριστίνα) και η Βαλεντίνα προμιλφ-μιλφ. 
Δεν ενέδωσα γιατί είμαι διερχόμενος και από Αλεξ/πολη σε λίγο αλλα και γιατί στένεψαν τα πράγματα.
Με παρακαλούσε η αδύνατη Χριστίνα και σκέφτηκα μετά, τι θα γινόταν αν της έδειχνα ένα 20άρι και να της έλεγα "αυτά έχω".;!;!;

καλά δεν τα λέω Μπακλαβατζήογλου;
 

armenistis

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
καλα εκανες,ειπαμε κανουμε αποχη για να ανεβει το επιπεδο,η να πεσουν οι τιμες. ασ τες να παρακαλανε,αμα θελουν ασ δωσουν κωλο. στην δραμα γαμανε κωλο με ενα 40αρι,εμεισ εδω τιποτα.........
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
καλά τα λες φίλε μου αλλά αν έχεις  αποχή από το sex καιρό τι να κάνεις? ..και εγώ δυστυχώς το έδωσα το 30 αρι στην αδύνατη την Χριστίνα εξ ρουμανιας καλή ήταν δεν βιαζότανε καθόλου αν και αβιζι δεν μπορώ να πω μου έκανε εντύπωση που τελιοσα και αυτή μου έλεγε δεν πιραζει μείνε ακόμα λίγο στο δωμάτιο μαζί μου !!  βέβαια ξέρει λίγα ελληνικά. αυτά παιδιά.. και η βαλεντινα ήταν εκεί δεν είδα καμιά άλλη.
 

armenistis

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
φιλοι οι επιλογες στενευουν,εκλεισε και το lidl.........,μαλλον για αλεξανδρουπολη μερια παμε
 

giorgossaimali1988

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2009
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
μεχρι τι ωρα το βραδυ ειναι ανοιχτα τα σπιτια στην κομοτηνη?
 

armenistis

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 12 ΣΤΟ ΑΝΑΧΩΜΑ,ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 11 ΣΤΟ ARIGATO 1
 

armenistis

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
παλληκαρια, η μαργαριτα που ηταν στο lidl και εβγαζε τρελα γουστα,πηγε στο arigato 1.την πηρα προχθες,αψογη οπως παντα.
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
Με τέτοια ζέστη πάλι καλά έκλεισε η βδομάδα... το λέω αυτό γιατί μαμήσαμε στα δροσερά και μάλιστα στο Ανάχωμα!!!
Αφού διάβασα το προηγούμενο μήνυμα για την Μαργαρίτα είπα να δω πρώτα τις συνθήκες και μετά θα αποφασίσω. Αφού είχα λοιπόν σίγουρο χαρτί την Μαργαρίτα πήγα πρώτα στο Ανάχωμα να δω αν άλλαξε κάτι.
Κλασικά Βαλεντίνα και στο παραμέσα ωπ! έκπληξη μια καινούργια! Κορίνα, Ρουμάνα, είπε 19 ετών, αντε να είναι έως 22, φάτσα βουλγαρορουμάνικη με λεπτά χείλη, μαλλί μπόλικο αλλά χάλια βαμμένο και χτενισμένο, βυζάκι σαν σύκο! (απογοήτευση για τους βυζολάτρες), μέτρια έως κοντή, αδύνατη με φοβερό κωλαράκι και δέρμα τσίτα σφικτό με πολλές τριχούλες που ίσως ήταν αισθητές λόγω του ερ-κοντίσιον. Σαν εμφάνιση συνολικά είναι μέτρια αλλά το κωλάκι της σκίζει , αυτό ήταν που με τη στροφή που έκανε με μαγνήτισε και πέρασα μέσα. (30€)
Αφήνει χάδια όχι στο πρόσωπο και όχι στις τρύπες, χρησιμοποιεί πολύ χέρι και στα προκαταρτικά (που είναι λίγα) αλλά και στην πίπα. Τι πίπα, αερόπιπα, λες και έπαιζε τρομπόνι.  Στην πράξη δέχεται όλες τις στάσεις με μέτρια ώς ελάχιστη συμμετοχή αλλά είναι ευλολομεταχείριστη  λόγω μεγέθους και το πισωκολητό της ... σε κάνει κρουστικό δράπανο! (πολύ όμορφο πατούρι!)

αυτά.... καλό βόλι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom