Νέα

Κομοτηνή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mangasuthu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 292K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

al1234

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2009
Μηνύματα
32
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
0
Ρε παιδια ξέρει κανείς αν η Ζωή είναι σε καποιο απο τα σπίτια στο ανάχωμα?
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
ρε gigikakos πως γίνετε όποιον ρωτάω για την Νικολέτα για ακαπάπωτο να μην έχει κάνει κανέναν και εσένα να σου έχει κάνει !! τόσο γλικοτσουτσουνος είσαι ;αν ενοεις ότι σου γλύφει λίγο τον κορμό από την μαλαπερδα μου το έχει κάνει και μένα αλλά το πουτσοκεφαλο ποτέ ..και να πεις ότι δεν κάνω μπάνιο ποιο μπροστά να πω οκ ..όσο για σένα al1234 δεν είναι προς το παρόν η ζωή πουθενά στην Κομοτηνή.
 

al1234

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2009
Μηνύματα
32
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
0
baklavatzioglou,
Σε ευχαριστω για την πληροφορία. Επειδη σε βλεπω συνδεδεμενο αυτη τη στιγμή να σε ρωτησω, εχεις καμια καλη προταση για σημερα? Ποια θα μου προτεινες? 
Οσο για την Νικολ και εμενα μου προτεινε ακαποτο με 20 euro επιπλεον. Αληθεια λεει ο φιλος.
 

al1234

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2009
Μηνύματα
32
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
0
Παιδες, παρακαλω μην αρχισεται να φωναζεται,μια διευκρινιση θελω. Διαβασα ολα τα posts αλλα δυστηχως δεν εχω καταλαβει ακομα.
Χθες ημουν κομοτηνη. Βρηκα τα σπιτια στο αναχωμα οκ.
Βρηκα ενα αλλο που βρίσκεται οπως μπαινουμε απο Ανατολικη εισοδο, δεξια στα 800 μετρα περιπου (Ειναι ενα διοροφο σπιτι, μονο του)
Αυτο απο οτι λετε πρεπει να ειναι το ΑΡΙΓΚΑΤΟ 1. Πεστε μου που βρισκεται ΑΡΙΓΚΑΤΟ 2?
Επισης πηγα να βρω αυτο απενατι απο το LIDL. Δεν το βρηκα ομως.
Μπηκα στο δρομο οπως λετε μπροστα στο LIDL. Αυτη την στιγμη ειναι σκαμενος, φτιαχνουν εργα. Σωστα μπηκα σε αυτον τον δρομο ή επρεπε να παω αλλου?
Βοηθηστε φιλοι μου......
 

Vitsos

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
390
Κριτικές
2
Like
112
Πόντοι
1
Παιδες, παρακαλω μην αρχισεται να φωναζεται,μια διευκρινιση θελω. Διαβασα ολα τα posts αλλα δυστηχως δεν εχω καταλαβει ακομα.
Χθες ημουν κομοτηνη. Βρηκα τα σπιτια στο αναχωμα οκ.
Βρηκα ενα αλλο που βρίσκεται οπως μπαινουμε απο Ανατολικη εισοδο, δεξια στα 800 μετρα περιπου (Ειναι ενα διοροφο σπιτι, μονο του)
Αυτο απο οτι λετε πρεπει να ειναι το ΑΡΙΓΚΑΤΟ 1. Πεστε μου που βρισκεται ΑΡΙΓΚΑΤΟ 2?
Επισης πηγα να βρω αυτο απενατι απο το LIDL. Δεν το βρηκα ομως.
Μπηκα στο δρομο οπως λετε μπροστα στο LIDL. Αυτη την στιγμη ειναι σκαμενος, φτιαχνουν εργα. Σωστα μπηκα σε αυτον τον δρομο ή επρεπε να παω αλλου?
Βοηθηστε φιλοι μου......
σωστα πηγες..εκει που γινονται τα εργα ειναι στα δεξια σου (οπως φευγεισ απο κομοτηνη) ενα παλιο δυοροφο κτιριο απεναντι απο LIDL
 

al1234

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2009
Μηνύματα
32
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
0
σε ευχαριστω φιλε μου την επομενη φορα πλεον θα το βρω στα σιγουρα. Μαλον θα ηταν κλειστο προχθες που πηγα......περασα και πολυ αργα.....
Στη αλλη ερωτηση μου ομως δεν απαντησε κανενας! Την επαναλαμβανω:
Βρηκα ενα αλλο που βρίσκεται οπως μπαινουμε απο Ανατολικη εισοδο, δεξια στα 800 μετρα περιπου (Ειναι ενα διοροφο σπιτι, μονο του)
Αυτο απο οτι λετε πρεπει να ειναι το ΑΡΙΓΚΑΤΟ 1. Πεστε μου που βρισκεται ΑΡΙΓΚΑΤΟ 2?
Ας απαντηση καποιος παρακαλώ......
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
όχι αυτό που λες είναι το αριγκατο 2 !!έχει και ένα λαστιχαδικο δίπλα.επίσης προς αποφυγή μπερδέματος στην Κομοτηνή έχει 2 μάρκετ lidl ένα έρχοντας από Αλεξανδρούπολη και ένα ερχοντας από Ξάνθη  το μπουρδέλο είναι σε αυτό που έρχεσαι από Ξάνθη.
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
Έκανα και γω αρκετό καιρό για να τα βρω, περίπου ένα χρόνο, αλλά ευτυχώς βρήκα ένα φίλο ταξιτζή που μου έδωσε κατευθύνσεις για αρχή...
Μπακλαβατζίογλου διόρθωσέ με αν υπάρχει λάθος στα ονόματα ή σε κάτι άλλο.

[URL unfurl="true"]http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&hl=el&msa=0&msid=209888395514760520104.00049be2c76ec52a06f04&ll=41.113503,25.406914&spn=0.045913,0.077162&t=h&z=14[/url]
 

al1234

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2009
Μηνύματα
32
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
0
Το πρόβλημα για μας που δεν ξέρουμε  είναι ότι όλοι δίνουν μισές απαντήσεις στις ερωτήσεις που κάνουμε.
Τέλος πάντων….τώρα είμαστε σε καλό δρόμο. Ας κάνουμε μία ανακεφαλαίωση.
Υπάρχουν συνολικά 6 μπουρδέλα.

_  4 στο ανάχωμα,

_ 1 όπως έρχεσαι από ανατ. είσοδο δεξιά στα 800 μ περίπου στο διώροφο σπίτι (ΑΡΙΓΑΤΟ 2)

_ 1 στο lidl  απέναντι, φεύγοντας για Ξάνθη από τον παλιό δρόμο (ΑΡΙΓΑΤΟ 1).

  Τα είπα σωστά?
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
στρατό πήγες;
διακοπες με χάρτη πήγες;

διάβασε τον χάρτη,...

παρακαλώ τον κ. Μπακλαβατζίογλου να επέμβει!
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
ρε φίλε αλ1234 έλεος δεν βλέπεις το λινκ που σου έδωσε ο vicepresident?
 

al1234

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2009
Μηνύματα
32
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
0
Ναι ρε παιδια εχετε δικιο! Δεν τον πρεσεξα καλα την πρωτη φορα. Ομως οντως ειναι διαφωτιστικός.
Ευχαριστω.....
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
Στο ανάχωμα στο νούμερο 4 καινούριο αίμα .Την λένε χρηστινα είναι από την Μολδαβία αδυνατούλα αβιζη μέτριο πρόσωπο δεν ξέρει καλά Ελληνικά δεν το χειρίζεται καλά το εργαλείο, αλλά είναι πολύ πρόσχαρη με το χαμόγελο και δεν βιάζετε.Μου είπε ότι είναι 20 ετών ..25 βάζω εγώ παραπάνω όμως δεν είναι .
Επισεις στο ανάχωμα είναι μόνο δύο σπίτια ανιχτα αυτή που προανέφερα και το νούμερο 1 που είναι η Βαλεντινα.Στο αριγκατο 1 είναι μόνο το 1 σπίτι ανιχτο το μπροστά δηλαδή το πίσω δεν λειτουργεί αλλά δεν είδα ποια είναι μέσα. 
 

armenistis

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
ΚΑΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΠΑΙΔΙΑ;ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΒΟΛΤΑ ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΠΑΙΖΕΤΑΙ
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
Τελειώνοντας την εβδομάδα και τη δουλειά αργά το απόγευμα είπα να μη φύγω έτσι απο την Κομοτηνή.  Η πρώτη επίσκεψη στο Αριγκάτο  εξω στην ανατολική είσοδο της πόλης.... κλειστό.

Μετά πήγα στο άλλο Αριγκάτο όπου συνάντησα την μεγαλοκοπέλα που είχα δει πριν αρκετό καιρό στο προαναφερθέν Αριγκάτο. Αυτή τη φορά ο φωτισμός ήταν καλύτερος και αυτό που είδα ήταν μια κυρία με περιποιημένο μαλί, σπασμένη στο πρόσωπο, φορούσε πολλά σα να ήθελε να κρύψει κάτι και όσα φαινόταν ήταν ή πατημένα ή διπλωμένα!  Την έκανα για Ανάχωμα.

Εκεί  3 στα 4 ανοιχτά.
Στο τερμα αριστερά μια νεαρή μελαχρινούλα που δεν την έχω ξαναδεί.  Δεν έχει κάτι πάνω της να σε εντυπωσιάσει παρά μόνο το νεανικό κορμί. Η τσατσά μου είπε ότι είναι 21 χρονών απο Μολδαβία με όνομα Βανέσσα αν δεν κάνω λάθος. Το τελευταίο δεν το πιασα καλά γιατί έφευγα με μια αίσθηση ότι μας δουλεύει γιατί περισσότερο μου έκανε για ρουμανοτσιγκάνα. 
Την έχει δοκιμάσει κανείς;

Στο αριστερά μπροστά η γνωστή μας Βαλεντίνα με καλές κριτικές.

Στο πρώτο δεξιά μια συμπαθητική νεαρή 20κάτι χρονών λίγο πάνω από 1.70 με στήθος 2άρι και πολύ λέω, απο Μολδαβία και αυτή.  Είχα διαβασει γι αυτή και όντος είναι νέα στο κουρμπέτι και όπως είπε κάποιος απο δω δεν ξέρει να χειρίζεται το εργαλείο αλλά από την άλλη κάθεται αδιαμαρτύρητα σε ότι της κάνεις (εντός προδιαγραφών σπιτιών, όχι εξτρημ έτσι;).  Δεν ξέρει Ελληνικά ούτε αγγλικά αλλα προσπαθεί να συνενοηθεί έστω και με νοήματα.  Αυτά που αξίζουν είναι ότι δίνει την αίσθηση της πρωτάρας γειτόνισσας και το νεανικό σφυγκιλό κορμί της.   
Για δοκιμή καλά ήταν αλλά δεν ξέρω αν θα ξαναδοκιμάσω.

Από αυτά που είδα παραπάνω φαίνονται πολύ χάλια τα πράγματα στην Κομοτηνή και απο κοπέλες και απο κίνηση και το κακό είναι ότι 3 από τις 4 κοπέλες που είδα είναι σχετικά κενούργιες στην πόλη κάτι που σημαίνει ότι έτσι θα πάνε τα προσεχώς.

 

armenistis

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Τελειώνοντας την εβδομάδα και τη δουλειά αργά το απόγευμα είπα να μη φύγω έτσι απο την Κομοτηνή.  Η πρώτη επίσκεψη στο Αριγκάτο  εξω στην ανατολική είσοδο της πόλης.... κλειστό.

Μετά πήγα στο άλλο Αριγκάτο όπου συνάντησα την μεγαλοκοπέλα που είχα δει πριν αρκετό καιρό στο προαναφερθέν Αριγκάτο. Αυτή τη φορά ο φωτισμός ήταν καλύτερος και αυτό που είδα ήταν μια κυρία με περιποιημένο μαλί, σπασμένη στο πρόσωπο, φορούσε πολλά σα να ήθελε να κρύψει κάτι και όσα φαινόταν ήταν ή πατημένα ή διπλωμένα!  Την έκανα για Ανάχωμα.

Εκεί  3 στα 4 ανοιχτά.
Στο τερμα αριστερά μια νεαρή μελαχρινούλα που δεν την έχω ξαναδεί.  Δεν έχει κάτι πάνω της να σε εντυπωσιάσει παρά μόνο το νεανικό κορμί. Η τσατσά μου είπε ότι είναι 21 χρονών απο Μολδαβία με όνομα Βανέσσα αν δεν κάνω λάθος. Το τελευταίο δεν το πιασα καλά γιατί έφευγα με μια αίσθηση ότι μας δουλεύει γιατί περισσότερο μου έκανε για ρουμανοτσιγκάνα. 
Την έχει δοκιμάσει κανείς;

Στο αριστερά μπροστά η γνωστή μας Βαλεντίνα με καλές κριτικές.

Α

Στο πρώτο δεξιά μια συμπαθητική νεαρή 20κάτι χρονών λίγο πάνω από 1.70 με στήθος 2άρι και πολύ λέω, απο Μολδαβία και αυτή.  Είχα διαβασει γι αυτή και όντος είναι νέα στο κουρμπέτι και όπως είπε κάποιος απο δω δεν ξέρει να χειρίζεται το εργαλείο αλλά από την άλλη κάθεται αδιαμαρτύρητα σε ότι της κάνεις (εντός προδιαγραφών σπιτιών, όχι εξτρημ έτσι;).  Δεν ξέρει Ελληνικά ούτε αγγλικά αλλα προσπαθεί να συνενοηθεί έστω και με νοήματα.  Αυτά που αξίζουν είναι ότι δίνει την αίσθηση της πρωτάρας γειτόνισσας και το νεανικό σφυγκιλό κορμί της.   
Για δοκιμή καλά ήταν αλλά δεν ξέρω αν θα ξαναδοκιμάσω.

Από αυτά που είδα παραπάνω φαίνονται πολύ χάλια τα πράγματα στην Κομοτηνή και απο κοπέλες και απο κίνηση και το κακό είναι ότι 3 από τις 4 κοπέλες που είδα είναι σχετικά κενούργιες στην πόλη κάτι που σημαίνει ότι έτσι θα πάνε τα προσεχώς


ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΟΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΤΗΝ ΠΗΔΗΞΑ. ΕΧΕΙ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΕΛΑΤΩΜΑ. ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΓΛΩΣΑ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΛΟΙΠΟΝ. ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ. ΔΕΝ ΒΙΑΖΕΤΑΙ, ΣΕ ΦΙΛΑΕΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑ ΠΑΝΤΟΥ ΓΙΑ ΣΕ ΑΝΑΨΕΙ,ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΣΤΑΣΗ ΤΗΝ ΔΕΙΞΕΙΣ(ΕΙΠΑΜΕ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙ) ΕΙΝΑΙ ΕΥΓΕΝΙΚΗ,ΚΑΙ ΜΕ ΞΥΡΙΣΜΕΝΟ ΠΑΧΟΥΛΟ ΜΟΥΝΙ. ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ PLUS,ALLA H OYSIA EINAI MIA.ΔΕΜ ΜΕΤΑΝΙΩΣΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΕΔΩΣΑ,KAI AN TYXEI ΘΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑΠΑΡΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ
 

homeboy

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2010
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
καλισπερα φιλοι μου δεν ξερω αν διερευσε στον κυκλο μας αλλα η αδυνατη ρωσιδα που ακουει στο ονομα αλισια ακουστηκε πως εφυγε λογο ασθενειας το aids για αυτο και εφυγε
 

armenistis

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
σε ποιο σπιτι ηταν αυτη ρε φιλε,γιατι με επιασε κρυοσ ιδρωτασ,αν και δεν πηγα με αυτην,ειχα διαβασει κακεσ κριτικεσ
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
αυτή πρέπει να ήταν η αδύνατη με τις μπότες η ξαν8ια αν θυμάμαι και καλά.
 

giorgossaimali1988

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2009
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΚΥΡΙΑ ΠΟΥ ΔΕΧΕΤΑΙ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ? ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΜΕ P.M....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom