Νέα

Κομοτηνή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mangasuthu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 292K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
λοιπόν είσαι μπροστά στο δημαρχείο στα φανάρια ..στην οδό αποστόλου σουζου .πας όλο ευθεία στον οδό ανδριανουπολεος στα αριστερά σου θα δεις το πάρκο και την αγία παρασκευή που είναι  μέσα στο πάρκο ..περνάς τα  σπίτια τον ανθιγκανον ..μετά πάλι ευθεία θα δεις ένα σταυροδρόμι σε σχήμα {Υ} θα πας από αριστερά .. μετά στα  δεξιά σου θα δεις στα  200 μέτρα γράφει έπιπλα λιουρτα πας ευθεία ..
μετά τα 600 μετρά περίπου στα δεξιά  σου θα δεις κάτι σπίτια ανθιγκανον και μετά τα σπίτια στα 20 μέτρα είναι τα μπουρδέλα .
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Το bourdela.com πρέπει να αναλάβει την οδοσήμανση στα μπουρδέλα όλης της χώρας.
Μία τεμπέλα με τον γλομπέο θα έπρεπε να σε οδηγεί  στα σπιτάκια από το κέντρο της Κομοτηνής.
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
θα προσπαθήσω δεν ξέρω αν τα καταφέρω με το google earth να χαράξω γραμμή να σας τα δείξω ρε παιδιά.
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
οκ έτσι ακριβός είναι ..ούτε παραγγελιά να το έκανα το σχέδιο!!
 

armenistis

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ. ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΗΓΑ ΑΝΑΧΩΜΑ. ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ Ν02 . ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΨΗΛΗ(1,80)ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΦΑΤΣΑ ΞΑΝΘΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΣΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ.Λ0ΓΟΥ ΜΕΓΕΘΟΥΣ ΟΜΩΣ ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΚΟΥΜΑΝΤΟ ΜΕΤΡΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ. ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΝΙΚΟΛ. ΣΤΑΘΕΡΗ ΑΞΙΑ, ΣΟΥΠΕΡ ΒΥΖΙ,ΤΕΛΕΙΟΣ ΚΩΛΟΣ,ΑΛΛΑ...ΒΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΣΟΥ ΤΗΝ ΣΠΑΕΙ.ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (ΕΙΧΑ ΑΝΟΔΙΚΕΣ ΤΑΣΕΙΣ,ΚΑΙ ΓΕΜΑΤΟ ΠΟΡΤΟΦΟΛΙ) ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΑΡΙΓΚΑΤΟ 1. ΜΟΛΙΣ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ ΜΙΑ ΟΝΟΜΑΤΙ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ. ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ. ΤΙ ΟΡΘΙΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΝΕΡΟΧΥΤΗ,ΤΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΤΙ ΣΤΟ ΠΛΑΙ, ΠΟΛΥ ΕΥΓΕΝΙΚΗ ΔΕΝ ΒΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΣΩΜΑ(35ΑΡΑ).ΕΜΑΘΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΝΤΑΒΑΤΖΗ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΘΑ ΕΦΕΥΓΕ ΑΠΟ ΕΚΕΙ  ΚΑΙ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΟ LIDL. THN ΠΡΟΤΕΙΝΩ
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
ρε αρμενιστη αυτή η ξανθιά που λες στο ανάχωμα είναι μια ψιλή αδύνατη που φοράει κάτι άσπρες μπότες;και αυτή στο αριγτατο 1 είναι μια μελαχρινή γεματουλα με κοντά μαλλιά ;
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
Καλά άκυρο οκ πήγα με ένα φίλο και είδα τη παίζει τελικά αυτή στο νούμερο 2 στο ανάχωμα είναι πολύ μα πολύ νούμερο!! ρωτήσαμε πόσο πάει και μόνο που δεν μας έβρισε το πορνίδιο μην πω και χειρότερα ..( παρεμπίπτοντος ) πίσω από το αριγκατο 1 δουλεύει και το πίσω δωμάτιο με την Ρενάτα ..την κοκαλιάρα που είναι 2 χρόνια σχεδόν στην Κομοτηνή και δεν ξέρη καθόλου ελληνικά!
τελικά ρε αρμενιστη λες μια ψιλή γύρο στα 40 λιγάκι μελαχρινή και  νταρντάνα ?? :think:
και στο ανάχωμα λες αυτή που είναι χαρακωμένη στο δεξί της μπούτι;
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
φίλε ο άνθρωπος δεν είναι νταβατζής ( πληροφοριακά τυχαίνει να τον γνωρίζω )με μεροκάματο δουλεύει εκεί . η τανες τα χρήματα τα βάζουν κα8αρα στην τσέπη τους απλά νοίκι πληρώνουν.για σένα που ρωτάς για το αν θα πάει για ταμίας στο lidl ( εκτός αν αστειεύεσαι ) έχει μπουρδέλα απέναντι στο lidl
και τώρα έχει μια μαύρη εκεί.
 

armenistis

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Καλά άκυρο οκ πήγα με ένα φίλο και είδα τη παίζει τελικά αυτή στο νούμερο 2 στο ανάχωμα είναι πολύ μα πολύ νούμερο!! ρωτήσαμε πόσο πάει και μόνο που δεν μας έβρισε το πορνίδιο μην πω και χειρότερα ..( παρεμπίπτοντος ) πίσω από το αριγκατο 1 δουλεύει και το πίσω δωμάτιο με την Ρενάτα ..την κοκαλιάρα που είναι 2 χρόνια σχεδόν στην Κομοτηνή και δεν ξέρη καθόλου ελληνικά!
τελικά ρε αρμενιστη λες μια ψιλή γύρο στα 40 λιγάκι μελαχρινή και  νταρντάνα ?? :think:
και στο ανάχωμα λες αυτή που είναι χαρακωμένη στο δεξί της μπούτι;
ΓΙΑ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ  ΠΟΥ ΛΕΣ ΣΤΟ ΑΝΑΧΩΜΑ ΣΥΜΦΩΝΟΥΜΕ. ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΝΤΗ ΜΕΛΑΧΡΙΝΗ ΠΟΥ ΛΕΣ ΣΤΟ ARIGATO ΑΛΛΑΞΕ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΕΓΩ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΩ,ΑΛΛΑ ΝΤΑΡΝΤΑΝΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ.ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΑΛΛΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΟ LIDL ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ.
 

armenistis

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ. ΦΙΛΕ baklavatzioglou  ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΑRIGATO STO ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ Η ΝΤΑΡΝΤΑΝΑ ΠΟΥ ΛΕΣ. Η ΡΑΝΙΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΠΗΓΕ ΣΤΟ LIDL. ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΝΤΑΡΝΤΑΝΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΦΙΛΙΚΗ,ΔΕΝ ΒΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ,ΚΑΝΕΙ ΟΛΕΣ ΤΗΣ ΣΤΑΣΕΙΣ ΑΔΙΑΜΑΡΤΥΡΗΤΑ,ΔΑΓΚΩΝΕΙ ΡΟΓΙΤΣΑ,ΓΛΕΙΦΕΙ ΑΡΚΕΤΗ ΩΡΑ ΤΗΝ ΠΟΥΤΣΑ ΚΑΙ ΤΡΙΓΥΡΩ,ΚΑΙ ΣΕ ΠΑΡΟΤΡΥΝΗ ΝΑ ΤΗΣ ΠΙΑΣΕΙΣ ΤΑ ΒΥΖΙΑ ΟΤΑΝ ΚΑΘΕΤΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ. STA ARNHTIKA THS EINAI OTI DEN MILAEI KAI AYTH ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΑ.ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ. ΕΧΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΔΥΝΑΤΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΠΙΣΩ ΣΠΙΤΙ; ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΠΟΤΕ ,ΓΙΑΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΚΑΛΙΑΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΙΛΑΕΙ ΕΛΛΗΝΙΚΑ. ΣΤΟ ΓΑΜΗΣΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ:
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
όχι εγώ δεν την ευγαμευσα φίλε και δεν ξέρω .δεν μου άρεσε ποτέ αυτή η κοπέλα ίσως σε άλλους αρέσει γούστα είναι αυτά.
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11

Για να καταλάβω...
1. Στη δυτική είσοδο (λιντλ) είναι η Ράνια που είναι μιλφ αλλά καλή; ... αναφέρθηκε και μια μαυρούλα εκε, ή έφυγε λόγω ερχομού Ράνιας.
2.Μαργαρίτα και Ράνια είναι η ίδια κοπέλα;
3.Αυτή η νταρντανούλα στο Αριγκάτο είναι με τα κοντά μαλια; Πως τη λένε; Από πού; (για να συνεννοούμαστε)
4.Αυτή στο νο2 στο Ανάχωμα τελικά πως τη λένε και τι προσφέρει; Αξίζει μέσα; (Μιλάτε για την ψηλή Αλίσια;)


Τώρα να σας πω ότι πριν μήνες πολλούς (9-10) πήρα τη Ρενάτα (κοκαλιάρα όπως τη λέτε).  Ξινίλα στα μούτρα και βλέμα λες και σκότωσες τη μάνα της. Μέσα μετά τα προφορικά πέφτει στα 4 και μου δείχνει "ελα απο πίσω" μουγκρίζοντας! Εγώ της λέω/δείχνω όχι κάτσε εδώ, και αυτή να επιμένει μουγκρίζοντας και δείχνοντας την πρύμνη. Επιμένω εγώ και τη βάζω τελικά στις θέσεις που ήθελα αλλά τόσο κομοδινέ και τόσο απαθές που ήταν το βλέμμα της που τη γύρισα τελικά στα 4 και κατέθεσα με το ζόρι.

 

armenistis

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Για να καταλάβω...
1. Στη δυτική είσοδο (λιντλ) είναι η Ράνια που είναι μιλφ αλλά καλή; ... αναφέρθηκε και μια μαυρούλα εκε, ή έφυγε λόγω ερχομού Ράνιας.
2.Μαργαρίτα και Ράνια είναι η ίδια κοπέλα;
3.Αυτή η νταρντανούλα στο Αριγκάτο είναι με τα κοντά μαλια; Πως τη λένε; Από πού; (για να συνεννοούμαστε)
4.Αυτή στο νο2 στο Ανάχωμα τελικά πως τη λένε και τι προσφέρει; Αξίζει μέσα; (Μιλάτε για την ψηλή Αλίσια;)


ΘΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΟΤΙ ΞΕΡΩ.
Η ΡΑΝΙΑ ΚΑΙ Η ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΣΩΠΟ. ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΣΩΜΑ ΕΧΕΙ ,ΚΑΙ ΦΙΛΙΚΗ ΕΙΝΑΙ,ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΤΑΣΕΙΣ ΣΕ ΠΡΟΤΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΕΓΩ ΠΗΓΑΙΝΩ ΠΡΩΙ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 12 ΠΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ  ΚΑΙ  ΕΙΝΑΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗ,ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΠΛΑΚΩΝΟΥΝ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΕΤΑΙ
ΣΤΟ ΑΡΙΓΑΤΟ ΣΤΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΠΙΤΙ ΤΗΝ ΝΤΑΡΝΤΑΝΟΥΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΤΙ ΛΕΝΕ,ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΡΩΣΙΔΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΚΟΨΑ. ΓΙΑ ΒΟΥΛΓΑΡΑ ΜΑΛΛΟΝ(ΑΝΑΘΕΜΑ ΤΗΝ ΕΥΡΩΠΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ) ΚΑΛΗ ΗΤΑΝ ΠΑΝΤΩΣ
ΣΤΟ ΑΝΑΧΩΜΑ ΣΤΟ ΝΟ 2 ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΠΡΙΝ ΚΑΝΕΝΑ ΜΗΝΑ ΜΙΑ ΨΥΛΗ ΞΑΝΘΕΙΑ ΑΝ ΛΕΣ ΑΥΤΗΝ. ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΚΟΥΜΑΝΤΟ,ΔΕΝ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΣΤΟ ΓΑΜΗΣΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΠΗΓΑΙΝΑ. ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΟΡΜΙ ΕΚΕΙ ΤΟ ΕΧΕΙ Η ΝΙΚΟΛ ΣΤΟ ΝΟ 4 ,ΑΛΛΑ ΒΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΣΕ ΞΕΠΕΤΑΞΕΙ. ΔΕΝ ΤΑ ΛΥΠΗΘΗΚΑ ΠΑΝΤΩΣ ΤΑ ΛΕΦΤΑ,ΕΧΕΙ ΒΥΖΑΡΕΣ.......
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
Aυτη στο ανάχωμα είναι μια τσεχα και είναι τελείως απαράδεχτη και όχι δεν είναι αυτή με τις μπότες τής άσπρες η αδύνατη και  ψιλή.. αυτή στο νούμερο 2 η τσεχα είναι 1000 φορές χειρότερη .όσο για την Ρενάτα ευχαριστώ ...γλίτωσα 30 ευρώ!  !
 

gigikakos

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2009
Μηνύματα
63
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Χαιρετώ και τη παρέα της Κομοτηνής!!!!
Πήγα από το ανάχωμα τις προάλλες!!! (για το αριγκάτο είχα κάνει μια προσπάθεια να το βρω παλαιότερα αλλά δε τα κατάφερα και είπα να μη χάσω χρόνο)
Λοιπόν για το ανάχωμα....
Μπαίνω στο νούμερο 4... εκεί όπου ήταν παλιά η Νικόλ.... το ρουμανάκι μας δεν ήταν αλλά μια αδύνατη ψηλή ξανθιά , το θέαμα δε με συγκίνησε οπότε και έφυγα, ελαφρώς απογοητευμένος...
Στο νούμερο 1 μια μέτρια κοπέλα που ούτε και αυτή με συγκίνησε....
Στο νούμερο 3 μία επίσης ψηλή αδύνατη ξανθιά κοπέλα που ούτε αυτή με συγκίνησε...(δούλευε παλιά στη Θεσ/νίκη και δεν είναι και του γούστου μου, προτιμώ τα ψωμωμένα κορίτσια...)
Οπότε σκέφτομαι πως θα με αποζημιώσει η Ζωή στο νούμερο 2 σπίτι με το σούπερ κρεβάτι που μου κάνει πάντα!!!
Μπαίνω στο 2 και τι να δω... η νικόλ μας με ένα σούπερ σέξυ διχτυωτό φόρεμα.... εισήλθα στην αρένα αφού με καλοδέχτηκε με αγκαλιές και φιλιά!!!
ήρθε κατευθείαν πριν προλάβω να γδυθώ.... με αγκάλιαζε και μου φιλούσε το κορμί... αφού μου ρούφηξε το κεφάλι ακάποτο 2 φορές μου είπε πως μπορεί να συνεχίσει το ακάποτο για 10 Ευρά, είπα όχι...φοράει σκούφο συνεχίζει το καραμέλωμα στα μπαλάκια και το πουλί!!! ανέβηκε από πάνω, κατέβηκε από κάτω, έκατσε στα 4, έκατσε στη καρέκλα, έκατσε και στο πλάι, τη πήρα και στα όρθια.... το μόνο σπαστικό ήταν ότι μετά τη καρέκλα με έκανε να βιάζομαι, λέγοντας μου ότι πρέπει να κάνω πιο γρήγορα, αλλά εγώ με το πάσο μου... όλη την ώρα πάντως ο κορίτσαρός με χούφτωνε και με αγκάλιαζε...
πιστεύω πως είναι ότι πιο ποιοτικό έχει η Θράκη!!! :rockon:
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
Δοκίμασα Μαργαρίτα, στο μαγαζί απέναντι από το Λιντλ και με 2 λόγια... "η καλή νοικοκυρά είναι δούλα (του σεξ) και κυρά".
Η Ρίτα είναι μια Ουγγαρέζα μιλφ γύρω στα 35+ άσχετα αν λέει αυτή 30 μόνο, αλλα έχει κορμάρα λαμπάδα. Από φάτσα είναι μια χαμογελαστή γειτόνισσα με κάποια ξεθωριασμένη γκάβλα, μάλλον στα νιάτα της ήταν πολύ σπιρτόζικη γκαβλίτσα. Στητό κορμί, περιποιημένο, σφηχτό κωλί, δέρμα μυρωδάτο, υστερεί στο βυζί αλλά έχει μια ρώγα ... φραγκοστάφυλο που δεν χορταίνεις να την δαγκώνεις (με μέτρο έτσι;).
Κάνει πολύ καλά προκαταρκτικά τύπου gfe, καλή πίπα, και ότι στάση ζητήσεις με "οριακή" συμμετοχή και δεν βιάζεται καθόλου. Είναι χαμογελαστή και φιλική και καλή επαγγελματίας και νοικοκυρά!!!
Θέλω να πω ότι το μαγαζί από κωλοχανείο έγινε ευπρεπές μπουρδελάκι. Άλλαξε τη διάταξη των δωματίων (καλύτερα κατα τη γνώμη μου) είναι πιο καθαρά και βάζει κεράκια και αρωματικά για ατμόσφαιρα! Σέβεται τον πελάτη από κάθε άποψη και όχι μόνο στο κρεβάτι... για παράδειγμα δεν είχε νερό λόγω υδραυλικού προβλήματος και είχε και χαρτί και υγρά μωρομάντηλα για να μην φύγεις έτσι.
Πλάκα είχε και το χαρτί από έξω από την πόρτα... με το "30 euro", κρίμα δεν το έβγαλα φωτογραφία με το κινητό.

Συμπερασματικά, μπράβο της τιμάει το επάγγελμα και τον πελάτη της
 

armenistis

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΓΝΩΜΗ ΣΧΗΜΑΤΙΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΦΙΛΕ vicepresident ,ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΙΟ  ΠΑΝΩ ΑΝ ΔΕΙΣ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom