Νέα

Κομοτηνή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mangasuthu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 292K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
Αφού τελείωσα τη δουλειά (μετά τις 5.30) και πριν πάω για φαγητό βγήκα για μια μπου*βόλτα μιας και είχα καιρό να εμφανιστώ. (σημ. Δεν πρόλαβα να ενημερωθώ από τον Μπακ/ογλου)
Πήγα πρώτα στο Λιντλ κοντά… και βγήκε πάλι η ξινή Ρενάτα (πότε ξαναγύρισε αυτή;)
Μετά η έκπληξη,… πάω ανάχωμα και ήταν όλα κλειστά!!!. Τι έγινε ρε παιδιά δεν πιστεύω να έγινε καμιά στραβή και σας κλείσανε το μαγαζί;!
Τέλος πήγα Αριγκάτο 1 και η μαυρούλα μου φάνηκε συμπαθητική.  Ομορφούλα γύρω στο 1,70 +ίσως, μακριά πόδια, σφικτό κορμί ετών 22, Νιγηριανή.  Δεν συνεννοείται με Ελληνικά και τα Αγγλικά της είναι χειρότερα και από καμάκι της δεκαετίας του 70.  Χάλια η πίπα της και σχεδόν κομοδίνο στο μαμήσι με στάσεις ελάχιστες.  Το μόνο καλό είναι η φρεσκάδα της και η σφριγηλότητά της και για όσους θέλουν το κάτι διαφορετικό… το κοντράστ άσπρο-μαύρο. Δεν θα την ξαναεπισκευτώ
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
Όντος φίλε vicepresident και εγώ σήμερα πήγα στο ανάχωμα και ήταν όλα κλιστα ..δεν πρόλαβα να ενημερώσω λόγο ελιψις τροχοφόρου ..και στο λιντλ απενταντη ήταν αυτή η Ρενάτα ..δεν ξέρω τι σιμβενει και κλείσανε τα μπουρδέλα στο ανάχωμα .Τελικά αυτή την Ρενάτα την πήδηξε κανείς; ..γιατί μου φαίνεται είναι η μόνη λύση αν και δεν μου αρέσει προσωπικά καθόλου αλλά από το ολότελα καλή και η παναγιωτενα.. αλλά αν είναι μάπα και στο μαμηση μη δώσω άδικα τα 30 ευρώ .
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
Σήμερα πέρασα από το ανάχωμα και τα 4 είναι ανιχτα το κακό είναι ότι... είναι οι ίδιες πτανες ..στο νούμερο 1 η βαλεντινα στο 2 η ζωή στο 3 η νικολ και στο 4 αυτή η ξανθιά με της μπότες .
 

puaro

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2010
Μηνύματα
41
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
παιδια θυμαμαι μια Κορινα πριν απο δυο χρονια? υπαρχει ακομα?
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
Σήμερα απόγευμα καθώς έφευγα από την πόλη από την ανατολική είσοδο είδα τον γλόμπο αναμμένο στο σπίτι δίπλα απο το λαστιχάδικο.
Εκανα μια παρανομία και έκανα επίσκεψη απο περιέργεια. Ηταν μια μετρια προς κοντή, όχι κάτι ιδιαίτερο απο ομορφιά, υπολόγισα γύρω στα 35. Ρώτησα όνομα ... Νατάσςα (με παχύ σ) μάλλον ρωσσίδα μου φάνηκε.  Μου μπήκε η ιδέα να περάσω μέσα για να γράψω εντυπώσεις και να συνεισφέρω και γω στο έργο του Μπακλ/γλου αλλά η οπτική ανίχνευση με έσωσε!; Ηταν αδύνατη επάνω με ψιλοπεσμένο στήθος και με ένα σαν νυχτικό ώς κάτω στο γόνατο που έκρυβε τα πάντα, χμ οχι τα πάντα γιατί εγώ είδα το γόνατο που ήταν μεγάλο και χοντρό που παει να πει ότι ή ήταν χοντρή ή ότι από κει και πανω φάρδαινε.... και την έκανα.
Κάνω να φύγω και θυμήθηκα ότι ο φίλος Μπακλα... είπε οτι άνοιξε το συγκρότημα αμαχωμα. Ηθελα να δοκιμάσω Βαλεντίνα και την έκανα περιφερειακά και βγήκα σε 3 λεπτά μπροστά στο Νο1. Μπαίνω και βλέπω μια όμορφη μελαχρινή ρωσσίδα λίγο μεγαλούτσικη 30+ μου φάνηκε γύρω στο 1.70+ με όμορφα ίσια μαλιά έφερνε κάτι από "γειτόνισσα της διπλανής πόρτας που ΄θελες να μαμήσεις". Ευγενική, συνεννοήσημη, νταρντανούλα με λίγο πεσμένο στήθος και γεμάτη λεκάνη. Ξεκινήσαμε με προκαταρτικά και χάδια που ήταν καλή και δεκτική, μετά στο προφορικό ήταν πολύ καλή με κοιτάγματα και γλυψίματα και στο μαμήση ήταν καλή, κουνιόταν και το ωραίο ήταν που συμμετείχε και στο ρυθμό και στα βογκητά (δεν με νοιάζει αν ήταν ψεύτικα). Εφερνε λίγο σαν GFE η φάση και μου άρεσε.  Θα την ξανατιμήσω στο μέλλον.
Την ρώτησα γιατί έκλεισε το μαγαζί ... φυσικά δεν μου είπε παρά μόνο ότι ήταν αρκετό καιρό κλειστό.
 

neko72

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2009
Μηνύματα
47
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
επίσκεψη στο ανάχωμα το Σάββατο 6/11

1. Βαλεντίνα. ευχάριστη και δεκτική μελαχρινή ρωσίς ετών 30. θα ξανατιμηθεί.
2. Ζωή. η γνωστή.
3. Αλίσια. ψηλή ξανθιά αγνώστων λοιπών επιδόσεων.
4. Νικόλ το 20 χρονο ρουμανάκι που στο σαλόνι είναι όλο νάζι και μέσα αλλάζει. Απαίτησε να με τελειώσει με πίπα γιατί της φάνηκε μεγάλος. Άλλαξε γνώμη όταν ζήτησα πίσω τα χρήματα. Μετά άρχισε τα 'τελείωνε'. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ. Δεν ξαναπατάω.
 

armenistis

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
ΠΑΛΗΚΗΚΑΡΙΑ Η ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΡΗΜΕΝΕΣ.ΑΛΛΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΞΑΝΘΗ ΚΑΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ ΦΤΑΣΑΜΕ ΝΑ ΛΕΜΕ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ.
ΠΡΙΝ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΗΓΑ ΑΡΙΓΚΑΤΟ. Η ΚΟΠΕΛΑ ΡΩΣΙΔΑ,ΜΕ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΣΠΑΕΙ,ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΕΥΓΕΝΙΚΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΙΤΗ.ΜΕΤΡΙΑ ΠΙΠΑ,ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΗΝ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΓΙΑ ΩΡΑ.ΞΥΡΙΣΜΕΝΟ ΜΟΥΝΑΚΙ,ΚΑΙ ΑΡΓΗ ΜΕ ΤΙΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΤΗΣ. ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΩΡΑΣ ΝΑ ΓΑΜΑΣ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΡΩΙΝΕΣ ΟΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΒΙΑΣΥΝΗ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΕΙΣ.
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
ρε φίλε αρμενιστή για ποιο αριγκατο λες για το δυο ; δίπλα από το λάστιχα; γιατί το άλλο το παλικάρι μας λέει ότι είναι ψιλομπαζο η κοπέλα..αν λέτε ρε παιδιά μια με κοντά μαλλιά μελαχρινή ..εμένα προσωπικά από εμφάνιση δεν μου αρέσει καθόλου ..αν είναι αυτή βέβαια  και μου φαίνεται αν είναι αυτή που λέω δούλευε και παλιά εκεί.
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
αα και κάτι άλλο εσύ πήγες πρωί;; γιατί από τι ξέρω και το αριγκατο 1 και το 2 ποτέ δεν ήταν ανοιχτά το πρωί ..όσο για την νικολ που λέτε ρε παιδιά τι γίνετε ; άλλος λέει ότι κάνει πίπα χωρίς καπότα άλλος ότι σου κάνει νερά τι γίνετε τέλος πάντων με αυτό το πορνίδιο; :think:
 

likos1988

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2010
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
που ειναι το αναχωμα και που το αριγκατο ρε παιδια..ειμαι ασχετοσ απο κομοτηνη..αλλα θα ερθω γι αυτο ρωτω.
 

homeboy

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2010
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
να σου πω εγω φιλε μου bakav τι γινεται με αυτο το πορνιδιο οπως το αποκαλεις ειναι μεχρι να σε βαλει στο δωματιο να σου παρει τα 30 δεν λεμε οτι δεν θα περασεις καλα αλλα εγω που την περασα πολλες  φορες αν δεν εισαι τυχεροσ να χυσεις πριν τα 10 λεπτα θα φυγεις με την ....... στο χερι
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
φίλε λύκε πάνε λιγάκι ποιο πίσω στο θρεντ και θα το δεις τα γράφω όλα αναλυτικά και εγώ και τα άλλα παλικάρια ..ρε χομ μποϊ κοίτα και εγώ πέρασα καλά με αυτό το πουταναριό αλλά πήγα μια δυο δεν θέλω να ξαναπάω πάλη αλλά με παρέσυρε κάποιος δεν θιμαμε ποιος που έλεγε ότι κάνει πίπα ακαποτη !!αλλά μια δυο φορές που έτυχε να πάω και βρήκα κάτι παλικάρια που την πυροβόλησαν και τους ρώτησα για σαλεα ξεσκούφωτο μου απάντησαν αρνητικά ..α ρε που είναι αυτή η ελια η ξανθιά γαμώτο ;;
 

gigikakos

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2009
Μηνύματα
63
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Χαίρεται κύριοι!
Επειδή είδα και απόειδα από τη φρικτή κατάσταση που επικρατεί στη πόλη της Ξάνθης, επισκέφτηκα τα σαλούν της Κομοτηνής για διασκέδαση!
Έχουμε και λέμε,
νούμερο 1 μια καστανή με σγουρό μαλλί, αδιάφορη μου φάνηκε.
νούμερο 2 η Ζωή, στην οποία και κατέθεσα!
νούμερο 3 μια ξανθιά άβυζη, την είχα πετύχει και αρκετά παλαιότερα στην Θεσ/νίκη στο βαρδάρη, επειδή είναι άβυζη και ψυχρή δεν πέρασα.
νούμερο 4 η Νικόλ. πολύ σέξι το ρουμανάκι της Κομοτηνής, είχα μια διαφωνία μέσα μου για το ποια να διαλέξω αυτή ή την Ζωή.
Επέλεξα τη Ζωή και δε το μετάνιωσα.. πάντα πολύ καλή στις υπηρεσίες της με εξαιρετική διάθεση...
ένα παράπονο όμως, όχι από τη Ζωή αλλά από εσάς ρε συνάδελφοι, όταν ήμουν στο δωμάτιο, κάποιοι έκαναν πολύ φασαρία και έβηχαν δυνατά επίτηδες για να μου τη σπάσουν και να με ξεκαβλώσουν! είναι αντιαθλητική η συμπεριφορά αυτή! και να έλεγα πως θα περνούσανε μετά μέσα , άντε να το δικαιολογήσω... φύγανε!!!
η Ζωή πάντως έκανε το παν και μου έλεγε να μη δίνω σημασία και προσπαθούσαε με διάφορους τρόπους να με καβλώνει... εξαιρετική διάθεση και επαγγελματισμός!!!
Μπράβο. την επόμενη φορά μάλλον έχει νικόλ το μενού...
γνωρίζω μόνο που βρίσκεται το ανάχωμα, γιαυτό δε γράφω για τα άλλα...
 

homeboy

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2010
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
τι εγινε φιλε γιγακο εσυ το παιζεις διπλο ταμπλο?πες μας ποια απο τις δυο προτεινεις 100% στους αναγνωστες μιας και εισαι τακτικος στο φορουμ και εμπιστευομαστε τις αποψεις σου αφου φαινεται να γνωριζεις γενικα γιατι την πετυχα και εγω την ξανθια στο βαρδαρη
 

armenistis

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
ΓΙΑ ΤΟ ΑΡΙΓΚΑΤΟ 1 ΛΕΩ ΦΙΛΕ baklavatzioglou. ΣΤΟ 2 ΔΙΠΛΑ ΣΤΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΔΕΝ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΠΑΩ,ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ. ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ,ΟΤΑΝ ΠΕΡΝΟΥΝ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΝΑ ΠΑΝΕ ΣΤΟ ΑΝΑΧΩΜΑ,ΣΤΟ ΤΟΥΡΚΙΚΟ ΝΕΚΡΟΤΑΦΕΙΟ ΣΤΡΙΒΟΥΝ ΔΕΞΙΑ,ΚΑΙ ΣΤΑ 200 ΜΕΤΡΑ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΕΙΝΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ. ΠΑΛΙΑ ΔΟΥΛΕΥΕ ΤΟ ΠΙΣΩ ΣΠΙΤΙ,ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΟ ΤΟ ΜΠΡΟΣΤΑ.
 

gigikakos

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2009
Μηνύματα
63
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ερώτηση για να βρώ το αριγκάτο...
Έστω ότι έχω παρκάρει στο ανάχωμα και τα πορνεία είναι στο αριστερό μου χέρι!!! συνεχίζω ευθεία και μετά....(παρακαλώ να γράψετε οδηγίες όποιος ξέρει από αυτό εδώ το σημείο και μετά) ή είναι από άλλο δρόμο?
Σε ερώτηση συναθλητή, προτείνω Ζωή αν έχει κίνηση εκείνη την ημέρα.. αλλιώς Νικόλ αν δεν έχει κίνηση εκείνη την ημέρα....έτσι έχω παίξει μέχρι στιγμής τα χαρτιά μου και δεν έχω χάσει.
Φέρτε καμιά υπερβυζαρού... :tits:
 

armenistis

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Ερώτηση για να βρώ το αριγκάτο...
Έστω ότι έχω παρκάρει στο ανάχωμα και τα πορνεία είναι στο αριστερό μου χέρι!!! συνεχίζω ευθεία και μετά....(παρακαλώ να γράψετε οδηγίες όποιος ξέρει από αυτό εδώ το σημείο και μετά) ή είναι από άλλο δρόμο?
Σε ερώτηση συναθλητή, προτείνω Ζωή αν έχει κίνηση εκείνη την ημέρα.. αλλιώς Νικόλ αν δεν έχει κίνηση εκείνη την ημέρα....έτσι έχω παίξει μέχρι στιγμής τα χαρτιά μου και δεν έχω χάσει.
Φέρτε καμιά υπερβυζαρού... :tits:

ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΕΥΘΕΙΑ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ,ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΘΑ ΔΕΙΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΟΥ ΕΝΑ ΔΡΟΜΟ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ,ΚΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΠΟΥ ΗΣΟΥΝ. ΚΑΝΕΙΣ ΣΧΕΔΟΝ ΑΝΑΣΤΡΟΦΗ ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 200 ΜΕΤΡΑ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ. ΕΧΕΙ ΓΚΑΡΑΖΟΠΟΡΤΑ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΑΥΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΚΑΡΕΙΣ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom