Νέα

Κομοτηνή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mangasuthu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 292K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

armenistis

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
ΠΑΛΗΚΑΡΙΑ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ. ΜΕ ΕΡΙΞΕ ΠΡΟΧΘΕΣ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΣΤΗΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ,ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΕΝΑ ΜΥΣΤΗΡΙΟ ΛΟΓΩ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΔΕΝ ΑΚΟΥΓΕ,ΚΑΙ ΠΗΓΕ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΣΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΑΓΑΖΙ ΤΟ 23. ΕΙΧΕ ΜΕΣΑ 2 ΠΕΛΑΤΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑΝ,ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΧΡΟΝΟ ΕΙΔΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΕΦΥΓΑ. ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ. ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ....ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΕΚΕΙ 12-8 ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ.ΕΠΙΠΕΔΟΥ CHAMPIONS LING.ΣΩΜΑ ΥΨΟΣ ΑΝΑΛΟΓΙΕΣ ΠΡΟΣΩΠΟ...ΧΑΘΗΚΑ.ΘΑ ΤΟ ΤΙΜΗΣΩ ΟΠΟΣΔΗΠΟΤΕ,ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΛΕΩ ΝΑ ΞΗΛΩΘΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΓΑΜΗΣΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΩΛΟ. ΤΕΤΟΙΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΑΜΗΣΕΙ ΟΥΤΕ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΑΣ,ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΑΣ ΔΙΝΕΤΑΙ Η ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΤΙΣ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΞΥΠΝΙΟ ΜΑΣ
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
387
Πόντοι
6.055
Μην γράφεις με μόνιμα κεφαλαία Please.
 

dinno rossi

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2011
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
η μαργαριτα που ηταν στο 23 ειναι ακομα ?
 

armenistis

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
εγω φιλε μου δεν ρωτησα πως το λενε το κοριτσι που δουλευε 12-8. αλλα πιστεψε με ηταν θεα...........αλλα αν διαβασεις τι γραφουν οι συναδελφοι στην αλεξανδρουπολη,μαλλον καρολινα την λενε και ειναι απο ουγγαρια
 

SimThessCity

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2011
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
παιδια καλησπερα ειμαι καινουργιος στην ομαδαρα σας... θα ερθω απο βδομαδα με μεταθεση κομοτηνη. μπορειτε να μου πειτε που ειναι τα αριγκατο σας παρακαλω? ενας φιλος μου μου ειπε πως μονο το αναχωμα ειναι ανοιχτο το καλοκαιρι... χτες περασε και δεν ηταν ανοιχτο αυτο διπλα στον λαστιχά
 

armenistis

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
αυτο που λεσ διλπα στον λαστιχα ειναι κλειστο εδω και καιρο. ετσι και αλλιως ενα μπαζο ειχε και δεν δουλευε.οσο για το αναχωμα και το αριγκατο δεν τισ προηγουμενες σελιδες που καποιοι εχουν βαλει χαρτη. εκει που ειναι παντως ειναι λιγο δυσκολο να το βρεις αν δεν εισαι απο εδω.
 

SimThessCity

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2011
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
μπορει κανεις να μου πει εκτος απο αναχωμα που ειναι τα αλλα μπουρδελα??? αν εχει κανεισ την καλοσυνη γιατι δεν βρισκω απαντηση στο ερωτημα μου
 

armenistis

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
μετα το δρομο που γινεται το παζαρι στριβεις δεξια σε ενα δρομακι και μετα απο 100 μετρα κανεισ αριστερα και βρισκεσαι μπροστα σε ενα τουρκικο νεκροταφειο.εκει ο δρομος εχει μια διχαλα,ευθεια παει στο αναχωμα,και δεξια αν ακολουθησεις το δρομακιμετα απο 200 μετρα εχε το νου σου θα δειε μια μεγαλη γκαραζοπορτα και στο βαθος μεσα σε αυλη το σπιτακι. αυτο ειναι το αριγκατο 1 και μεχρι πριν λιγες μερες που πηγα δουλευε η μαργαριτα που ειναι ψυλη ξανθια  γυρω στα 40,αλλα ειναι φωτια και λαυρα.δεν θα το μετανιωσεις......
 

SimThessCity

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2011
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
μπορω να το παρκαρω αφοβα ή θα μου το φανε οι τσιγγανοι εκει?
 

armenistis

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
δεν εχει τσιγκανους εκει που σου λεω,εχει δικο του παρκιν το μπουρδελο,δεν υπαρχει προβλημα.οι τσιγκανοι ειναι στο αναχωμα,εγω σου ειπα το δρομο για το αριγκατο.
 

armenistis

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
αφου δεν σου αρεσε  και η μαργαριτα,δεν θα βρεις και τιποτα καλυτερο.πανε στην αλεξανδρουπολη στο 23. εκει σιγουρα θα παθεις πλακα.εχει και προγραμματα για ολα τα γουστα.
 

tsikis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΒΟΛΙΑ ... ΛΟΙΠΟΝ ΟΠΟΙΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΓΙΑ ''ΕΠΙΣΚΕΨΗ'' ΑΠΟ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ Ή ΣΕ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΧΩΡΟ , ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ PRIVE . NA ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ ...
 

tsikis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Υ.Γ  ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΔΙΚΟΣ ΤΗΣ ΧΩΡΟΣ ΥΠΟΨΙΝ
 

al1234

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2009
Μηνύματα
32
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
0
Filoi Komotineoi, Erxomai to savato komotini. An mporei na kanei kapios mia enimerosi, pia spitia litourgoun kai se pia exei kati kalo tha parakalousa para poli na mas pei......Sas efxaristo .....
 

tsikis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
all1234 exo ayto to kone pou eipa pio pano ... einai 90 eyro 1 mia ora se diko sou xoro i diko tis ... kalo mouni kai kauliariko ... aksizoun 90 euroulakia...al1234 den mporo na sou steilo prive minima leei oti den me dexesai....na eiste kala oloi kai kala volia...!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom