Νέα

Κομοτηνή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mangasuthu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 292K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
Φίλε Αρμενιστή δες ένα ποστάρισμα δικό μου και θα σου εξηγήσω παρακάτω .
www.bourdela.com/forum/index.php?topic=2767.msg3007175#msg3007175]http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=2767.msg3007175#msg3007175[/url]
Λοιπόν αυτή η μικρή πριν 2 βδομάδες μου έδωσε κουλούρι με 60€. Την πάτησα καλά αλλά ξεχείλισε η μερέντα και βρωμοκόπησε ο τόπος όλος. Δεν ξέρω αν το έχει στάνταρ σαν πρόγραμμα αλλα σε μένα ήταν απροετοίμαστη και στο τέλος μου τα χάλασε από τη βρώμα. Δεν τα κλαίω τα λεφτά μου γιατί ήταν ένα καλό και στενό κωλαράκι και βογκούσε πραγματικά. Δεν θα το ξανακάνω όμως γιατί και την λυπήθηκα και ακόμα θυμάμαι την σκατίλα.
Για το 23, είπαμε καλές οι κοπέλες αλλά ακριβές οι τιμές ανάλογα και με την ώρα, όταν μάλιστα το κουλούρι το δίνουν στη Δράμα και αλλού με 40.
 

armenistis

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
απαντηση στον baklavatzioglou 

τα γραφω εδω φιλε μου για να ενημερωσο εσας επειδη ξερω οτι πηγαινεται αρκετοι κατα την αλεξανδρουπολη. ειδικα εσυ εχεις γραψει και κριτικη στο δικο τους ποστ. εξαλου κομοτηναιος ειμαι τους δικους μου κοιταω να ενημερωσο πρωτα.
 

SimThessCity

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2011
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Ξερει κανεις τι παιζει με το σπιτακι μπαινοντας κομοτηνη διπλα απο το παλιο χαβαη?
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Παλιό χαβάη; Γιατί έκλεισε το χαβάη;;
 

SimThessCity

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2011
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Αλλαξε ονομασια... ξερει κανεις τι παιζει διπλα στο χαβαη?
 

al1234

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2009
Μηνύματα
32
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
0
kapoios komotineos as grapsei pia mpour/la einai anoixta aftes tis meres kai ti kopeles exoun........
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
Είχαμε κανένα νέο από τη Νικόλ τη Ρουμάνα? Δουλεύει ή σταμάτησε?
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
καιρό είχα να εμφανιστώ στα μαγαζιά της Κομοτηνής και σήμερα έκανα μια καταδρομική. Πήγα στο Αριγκάτο 1 που είναι στην ιδια κατευθυνση με το ανάχωμα λίγο πιο πριν και στη διχάλα δεξιά.  Πέρασα τη μεγάλη αυλόπορτα και είδα 2-3 αυτοκίνητα και ειπα ότι έχει κόσμο. Τελικά δεν είχε, ήταν ή περαστικοί ή του μαγαζιού.  Δουλεύουν 2 κορίτσια εκεί, στο 1ο μια μπουχεσα με κλαμένη φάτσα, μάλλον ήταν και παλιά αυτή εκεί και έτσι δεν μπηκα στον κόπο να ρωτήσω ούτε όνομα, την έκανα για το 2ο. 
Εκεί ήταν η Μπάρμπι, μια ουγγαρέζα πετιτ με ωραίο σώμα και πολύ ωραίο σιλικονάτο βυζί (όχι μεγάλο αλλά τόσο όσο να ταιριάζει με το υπόλοιπο σώμα).  Μελανούρι αλλα με ξανθό μαλλί, πίρσινγ στο πάνω χείλος, ευδιάθετη, ομιλητική και είχε μια συμπεριφορά σαν μαγκάκι (με την καλή έννοια), ετών 27 με 3 παιδιά!!! και νόστιμη φάτσα. Εμένα μου έκανε κλικ με την πρώτη και μπήκα. Κάναμε πολύ καλά προκαταρκτικά και άψογη πίπα που σε αφήνει να την γυρνάς σε θέση για να πιάνεις άνετα.  Στάσεις ότι ζητήσεις και συμμετοχή πολύ καλή μέχρι που στο τέλος που έχυνα έκανε κάτι τσαλίμια για να στραγγίξω καλά. Στο τέλος σε αφήνει να ξαπλώσεις πάνω της/μαζί της και υπάρχει λίγο χαλάρωμα με χάδια, φιλιά και φιλοφρονήσεις και το τελευταίο ήταν ότι δεν με άφησε να βγάλω την καπότα αλλά πήρε μαντήλια και μου την έβγαλε και μετά μου τον σκούπισε. Εμεινε μέσα μέχρι να ντυθώ και μιλούσαμε και ήθελε να με κεράσει ποτό.  Πέρασα πολύ καλά και σίγουρα θα την ξανατιμήσω.
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
ρε simao έλεος 3 φορές το ρώτησες αν ξέραμε δεν θα σου λέγαμε ?
 

armenistis

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
περασα προχθες απο το arigato 1.ειχα διαβασει την περιγραφη του vicepresident και ειπα ασ αποκτησω και ο ιδιος αποψη.στο πρωτο που ηταν αυτη με την κλαμενη φατσα εφυγε,και εχει μια ξανθια πολυ ωραια γυναικα πιτσιρικα, με ωραιο σωμα.αλλα επειδη δεν ηξερα τι γουστα βγαζει πηγα στο απο πισω που εγαμευσε και ο vicepresidenτ. λοιπον παιδια ειναι τσιγκανα ουγκαρεζα,με χαλια φατσα,αλλα με ωραιο σιλικονατο βυζακι.απο πιπα δεν κατεχει( ισως εφταιγε και το γεγονος οτι δεν εβαλε καλα την καποτα,και μετα την ισιαζε μια ωρα),αλλα την ωρα του γαμησιου συμετεχει κουνοντας το κορμι τησ και βογκωντας.ειναι πολυ ευγενικη,αλλα συνεχως επαναλαμβανεται μιας και λεει συνεχεια το ιδιο και το ιδιο (εγω αγαπαω πολυ την πουτσα).οντως ειναι δεκτικη σε ολες της στασεις,και μενει στο δωματιο μεχρι να φυγεις,αλλα πολυ μπιρι-μπιρι ρε παιδια,σε ζαλιζει τα αρχιδια. αυτη μου ειπε οτι η καινουργια μπροστα δεν δουλευεει πολυ γιατι ειναι κρυοκολη,αλλα αυτο το κανει για να προτιμουν αυτην(θα μαθουμε αν εχει δικιο).αυτο που με εκνευρισε ηταν οτι με ρωτησ αν θελω με 50 ευρω να μου κανει ακαποτο....θα τρελαθουμε τελειος,της ειπα ειναι παρα πολλα και πηρα το απλο προγραμα.μαλλον δεν ξερει τι παιζει τρυγυρω,στην δραμα με 40 ευρω εχει ακαποτο και λοκο,και εδω ζηταν λαγους με πετραχιλια
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
πέρασα πάλι την προηγούμενη εβδομάδα από Αριγκατο 1 και πριν τιμήσω την Μπάρμπι, είδα τι παιζει στο 1ο. Η νέα κοπέλα καθόταν έτσι ωστε να φαίνεται απο το παράθυρο και μόλις την είδα ειπα τι ωραίο τεμάχιο είναι αυτό, για να τη βάλω στο πρόγραμμα. Μόλις πέρασα απο πιο κοντά την θυμήθηκα. Ηταν εδώ πριν 2 χρόνια είναι απο Ουγγαρία και έλεγε ότι ηταν 24 και οτι τη λένε Ανδριάνα. Κοντή αλλά ομορφη με καλο σώμα και με μικρό βυζί και επιδόσεις αδιάφορες. Την 1η φορά ισως σας αρέσει, μετά κάνει αγγαρεία.
Τώρα για την Μπάρμπι, δεν είπα ότι είναι όμορφη αλλά ούτε είναι άσχημη, λίγο την χαλάνε τα δόντια της απο τη μια πλευρά, και το μπιρι μπιρι έχει το χαβαλέ του, εξαρτάται πως το αντιμετωπίζεις. Ακόμη με άφησε λίγο γλύψιμο και δαγκωμα και στο τέλος έχυσα και πάνω της :cum:

καλό βόλι
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
παιδιά η πρώτη κοπέλα που λέτε είναι τελείως  απαράδεχτη !μπορεί να είναι πολύ όμορφη αλλά πριν κάποια χρόνια που πήγα να της  γλείψω το βιζι μού  ζήτησε extra 10 ευρώ!μακριά !!
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
673
Like
297
Πόντοι
26
Συμφωνώ με τον Backlavatzioglou.Απλά απο συμπεριφορά παγοκολώνα.Την πήδηξα μόνο και μόνο για την εμφάνιση της τίποτα παραπάνω.
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
673
Like
297
Πόντοι
26
Το ανάχωμα τι λέει έχει τίποτα καλό?
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
673
Like
297
Πόντοι
26
Magkes sto anaxoma telika piga mia volta einai ola karampaza tou kerata.Sto Arigato 1 figane kai oi 2 kopeles pou itane kai malista douleye mono to ena kai mesa itan mia mono kopela de ti les megaloutsiki fanike stin ilikia.Mpazo ki ayti pragmatika xoris ypervoli.Apo kei pou itan kalo to epipedo epese paaara poly.
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
673
Like
297
Πόντοι
26
Τι έγινε ρε παίδες κάποτε γράφατε και κάτι τώρα καιρό έχετε.
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
ρε φίλε το γεγονός να μην έχουμε λεφτά να πάμε στα μπουρδέλα πλέον σού έχει περάσει  από το νου!
 

armenistis

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Σημερα το βραδυ ημουν πολυ φορτωμενος,και αν και ειχα διαβασει την κριτικη για το arigato 1 (δουλευε μονο το μπροστα σπιτι) την αλλη στο απο πισω σπιτακι την ειχα παρει αλλη φορα και ειχα γραψει κριτικη.η κοπελα ειναι η γνωστη ωραια ξανθουλα με καλη φατσα και ωραιο σωματακι,αλλα σε ολα τα αλλα ανεπαρκης.ξεκινησε μια πιπα αδεξια,και γρηγορη,τοσο που αναγκαστηκα να την σταματησω,νομιζε οτι οσο περισσοτερο πιπα θα κανει,τοσο λιγοτερο θα γαμηθει,μου ανοιξε τα ποδια και καθοταν και κοιτουσε σαν χανος,ουτε ενα κουνημα,ουτε μια κραυγη ετσι για την φαση,και αφου μου μαραθηκε,την γυρισα πισωκολητο οπου η αδιαφορια της ηταν απαραδεκτη,λαθος σταση,σε λαθος υψος,και βαριεμαρα του κερατα.τα πηρα στο κρανιο,και εφυγα χωρις να τελιωσο.κλαιω ακομη τα 30 γιουρο για την ηλιθια ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom