Νέα

Κομοτηνή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mangasuthu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 292K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Να  σημειωθει  ότι τον  χαρτη με τον ειχε στηλη σε Π.Μ.  πριν 2 μηνες  ο συναδελφος  και φιλος  Vicepresident !  :rockon:
Ο  συναδελφος  με ζητησε να σας το ενημερωσω . Επειδη χτες δεν ηταν  ον-λινε  ο συναδελφος ειχα την πληροφορια "χαρτη" και απαντησα στον Αντισθενη.
Ο συναδελφος vicepresident εκανε αψογη δουλεια (χαρτη)  :rockon: :rockon: :rockon:τα συνχαρητηρια μου και τα σεβη μου και συγνωμη συναδελφε που σε προλαβα επρεπε καποιος να ενημερωσει το Αφεντικο χτες.
Ουτε οι φωτος ειναι δικες μου αλιως θα σας εδωνα σχετικο  ρεπορταζ  απλα για να μην γινονται παρεξηγησεις .
Αμα θα παω και θα βγαλω δικες μου και θα ενημερωσω και τον Αντισθενη και εσας  ;)

Εως  αποδειξη  το Π.Μ.  του  .

vicepresident

  map
«  Εστάλη στον/στην: kouklakis  στις: 29/01/12, 01:01 »



 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11

νέος χάρτης διορθωμένος... βασικά έκλεισε μόνιμα αυτό απέναντι απο την εξπρες σερβις και ανοιξε ενα άλλο με προβλήματα (ποτε ανοίγει πότε κλείνει.

 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
Μπορεί κάποιος συνάδελφος να υποδείξει ακριβώς στο χάρτη πού είναι το "Arigato 1" (κοντά στο Ανάχωμα; - φωτό 1) και τα τρία στο Ανάχωμα (φωτό 2 και 3) να τα βάλουμε στον κατάλογο;
Η πρώτη φωτο είναι απο αριγκάτο και οι άλλες δυο από το ανάχωμα.(στα παραπάνω ποσταρίσματα)

οι παρακάτω φωτο που βάζω, είναι απο το αριγκάτο ετσι οπως φωτογραφήθηκε προχτες στο ποστ ("κώλο δεν κάνω")
Εχει 2 σπιτάκια μέσα στην αυλή, στο 1ο δουλεύει η Ανριάννα και στο 2ο η Μπάρμπι.
Ανοικτά απο 12.30- 12 τα μεσάνυχτα
Τιμές 30 και πάει λέγοντας. Εγώ με 30 παίρνω άνεση χρόνου και γυμνό μπούκι.

θα ανεβάσω παλιές κριτικές για να κάνω σεφτέ στο θρέντ.
 

Συνημμένα

  • arigato01_1.JPG
    arigato01_1.JPG
    222,8 KB · Εμφανίσεις: 65
  • arigato01_2.JPG
    arigato01_2.JPG
    281,3 KB · Εμφανίσεις: 62

armenistis

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Eπισκεψη προχθες στο arigato 2  πισω απο την fiat. δεν ειχα παει ποτε και ειπα να εχω γνωμη. δουλεια καθολου,ασχημη εντυπωση απο την πινακιδα (κωλο δεν δινω) που μου επανελαβε και προφορικα το κοριτσι. απο εμφανιση καλουτσικη,και μου αρεσε ιδιαιτερα πανω στο μπουκι που καθισε στα ποδια μου,τον ειχε στο στομα,και με κοιτουσε. απο βυζακι οπως μου αρεσει,με πρησμενη ολη την ρογα,και καλω στησιμο στο πισωκολητο οπου οντας πολυ φορτωμενος κατεθεσα. το δωματιο μετριο,αλλα ζεστο,αλλα γενικα η συνοψη ειναι οτι δεν ειναι και τιποτα ιδιαιτερο το μωρο για μας που ψαχνουμε το καλυτερο. απο αναχωμα που περασα δεν δουλευε το μεσαιο δεξια οπου οι συναγωνιστες ειχαν γραψει οτι δινει λοκο το ρουμανακι και το ειχα πρωτη επιλογη,γιαυτο και κατεληξα εκει που εγραψα. Καλο βολι σε ολους...........
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
vicepresident respect. :thumbsup:  :rockon:
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
στο αριγκατο 2 τώρα πλέον έχει 3 σπίτια που δουλεύουν επίσης άνοιξε και ένα δίπλα από το χαvai .
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
α και στο ανάχωμα είναι δυο οι κοπέλες με το όνομα ειρήνη μια ξανθιά με μακριά μαλλιά και μια μελαχρινή με κοντά
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
στο αριγκατο 2 τώρα πλέον έχει 3 σπίτια που δουλεύουν επίσης άνοιξε και ένα δίπλα από το χαvai .
Σήμερα όλη μέρα Αλεξ/πολη και δεν έκατσε φάση να δω το νέο τεμάχιο στο λοβ στουντιο...
Στην επιστροφή πέρασα από Κομοτηνή γιατί διάβασα τον Μπακλαβ/ογλου να λέει για 3 σπίτια και νεα μαγαζιά και ειπα να δω τι παίζει.
Τζίφος, το αριγκάτο είχε τα 2 κλασσικά σπιτάκια, 3ο δεν ειδα αν και πέρασα αργα το απόγευμα μετά τις 8.
Μετά φευγοντας πέρασα από το νεο που ανοιγει και κλεινει διπλα στο χαβαι και ηταν άδειο μαγαζι με "ενοικιάζεται" κολλημένο απ έξω!
Στο Ανάχωμα 3 σπιτάκια ειχαν γλομπέο αλλά δεν μπήκα γιατί άργησα ηδη.

Απο βδομάδα τα νεότερα
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
673
Like
297
Πόντοι
26
Ακριβώς τα ίδια διαπίστωσα με τον vicepresident κι εγώ μετά απο επισκέψεις.
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
επισκεψη χθες βραδυ στην μπαρμπι κωλο δε δινω πολυ γελιο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:ωραιο γαμησακι και χυσιμο σε μαπα βυζια μαλια την εκανα κωλο.πρεπει να ειμασταν στο δωματιο κανα μισαωρο :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Στο ανάχωμα η μόνη που αξίζει είναι η Ειρήνη στο τέρμα δεξιά. Το Βουλγαράκι που έδινε κώλο έφυγε; εδώ και 3 μέρες κλειστό είναι το μεσαίο δεξιά... Και κάτι άσχετο... Μήπως υπάρχει τηλέφωνο από κάποιο call girl στην Κομοτηνή; Αν ξέρει κάποιος κάτι ας στείλει ένα pm. Ευχαριστώ.
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
παιδιά μπαρμπι και ξερό ψωμί όντος με 30 ευρώ μόνο.. μου έκανε σαλεα ανεφ σαμπρέλας μου έτριψε το κιτσο στην κλειτορίδα.. φιλιά κακό τα πάντα όλα ..
αλλά πρέπει να πας δύο φορές και εννοείτε να είσαι μπανιαρισμένος.
 

neko72

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2009
Μηνύματα
47
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Παρασκευή 6 Απρ βράδυ
Στο ανάχωμα από αριστερά
1ο χοντρή με κόκκινα μακριά μαλλία και μεγάλο στήθος. Αν έπρεπε να διαλέξω θα έμενα εδώ.
2ο αδύνατη κοντή ξινή μαυρομάλλα
3ο ο θείος μου με ξανθιά περούκα και φλεβίτιδα

Αριγκάτο
μπροστά κοντή χοντρή με κοντό μάυρο μαλλί και άσχημη
πίσω Μπάρμπι, δεν τη λες και μοντέλο

Λαστιχάδικο
απαράδεκτη

Έμεινα με την όρεξη.
ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ???

 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
673
Like
297
Πόντοι
26
Παρασκευή 6 Απρ βράδυ
Στο ανάχωμα από αριστερά
1ο χοντρή με κόκκινα μακριά μαλλία και μεγάλο στήθος. Αν έπρεπε να διαλέξω θα έμενα εδώ.
2ο αδύνατη κοντή ξινή μαυρομάλλα
3ο ο θείος μου με ξανθιά περούκα και φλεβίτιδα

Αριγκάτο
μπροστά κοντή χοντρή με κοντό μάυρο μαλλί και άσχημη
πίσω Μπάρμπι, δεν τη λες και μοντέλο

Λαστιχάδικο
απαράδεκτη

Έμεινα με την όρεξη.
ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ???

Έτσι ακριβώς φίλε μου.Κάποτε έφερναν αξιόλογες γκόμενες.Έχει πέσει πάρα πολύ το επίπεδο εδώ και καιρό.Πραγματικά όλο μπάζα φέρνουν εδώ και καιρό με εξαιρέσεις.Αλλά ο κανόνας είναι αυτός.Αυτοί χάνουν όμως. :P
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
673
Like
297
Πόντοι
26
Μάγκες πέρασα μια βόλτα ωα δω αν παίζει κάτι δίπλα απο το Χαβάη αλλά δεν υφίσταται τίποτα.Δε ξέρω αν ξανάνοιξε παλιότερα.Ενα στούντιο στην Κομοτηνή είναι η λύση.Χρυσές δουλειές θα κάνει. :P
 

apos74

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2010
Μηνύματα
240
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
Μάγκες πέρασα μια βόλτα ωα δω αν παίζει κάτι δίπλα απο το Χαβάη αλλά δεν υφίσταται τίποτα.Δε ξέρω αν ξανάνοιξε παλιότερα.Ενα στούντιο στην Κομοτηνή είναι η λύση.Χρυσές δουλειές θα κάνει. :P
Καλημερα, στο χαβαη διπλα το κλεισαν οριστικα
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Μάγκες πέρασα μια βόλτα ωα δω αν παίζει κάτι δίπλα απο το Χαβάη αλλά δεν υφίσταται τίποτα.Δε ξέρω αν ξανάνοιξε παλιότερα.Ενα στούντιο στην Κομοτηνή είναι η λύση.Χρυσές δουλειές θα κάνει. :P

μονοπώλειο δηλ.!
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
Ανηφορίζω πάλι και σταματω για λαντς στη Κομοτηνη 1-2 μεσημερι
Στο ανάχωμα από αριστερά
1ο χοντρή. Εχει πάει κάποιος εκει; Για πεστε τι λέει μέσα αυτή;
2ο αδύνατη Μολδαβη Χριστίνα;!; μόνο για νεκρόφιλους.
3ο κλειστό
4ο Ειρήνη που μέσα ειναι καλή αλλά μοιάζει όπως ειπε ενας με το θείος μου με ξανθιά περούκα

Αριγκάτο
μπροστά η Αντριάνα η Ουγγαρεζα
πίσω Μαρτίνα Ουγγαρέζα φίλη της Μπάρμπι, μελαχροινη, χαριτωμένη και ζουμπουρλουδικη
μου ειπε οτι η Μπάρμπι έφυγε για 2 βδομαδες αλλα δε γυρισε ακομα!

Ελπίζω απο αυριο που συνεχίζω για Αλεξ/πολη να ειναι τα πράγματα καλύτερα
 

apos74

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2010
Μηνύματα
240
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
:dancing: Εμαθα οτι η Μπαρμπι πηγε στην Δραμα για δουλεια, ξερει κανεις αν ειναι αληθεια???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom