Νέα

Κομοτηνή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mangasuthu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 292K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

apos74

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2010
Μηνύματα
240
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
:dancing: Καλημερα , χθεσινη απογευματινη επισκεψη στο Αριγκάτο 1
μπροστά η Αντριάνα η Ουγγαρεζα πολυ καλο εμφανισιακα τελειες αναλογιες ΑΛΛΑ η κοπελα κανει αγκαρια στο φουλ ,ακομα και που μιλαει με το ζορι να πει δυο λεξεις. Μαυρο δαγκωτο στην Αντριανα απο Ουγγαρια.
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Μαγκες η Μπαρμπι σας με το ονομα Ευα ειναι στο Στουντιο Λοβε της Δραμας.
Καλα Βολια  :zfuck:
 

apos74

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2010
Μηνύματα
240
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
:dancing:ΚΑΛΗΜΕΡΑ 
Εισαι ΑΡΧΟΝΤΑΣ  φιλε μου kouklakis..... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
673
Like
297
Πόντοι
26
Μαγκες η Μπαρμπι σας με το ονομα Ευα ειναι στο Στουντιο Λοβε της Δραμας.
Καλα Βολια  :zfuck:

Ωραίος.Αυτό πάντως δείχνει οτι είμαστε πολύ πίσω στο θέμα ποικιλία.Μια πουτάνα για Δράμα και Κομοτηνή.Πέσαν τα πράγματα!
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Ωραίος.Αυτό πάντως δείχνει οτι είμαστε πολύ πίσω στο θέμα ποικιλία.Μια πουτάνα για Δράμα και Κομοτηνή.Πέσαν τα πράγματα!
πεσαν πολυ και σε θεμα σερβις  :S
συμφωνω και επαυξανω giovanni845  :thumbsup: :cool2: :rockon:
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
673
Like
297
Πόντοι
26
Δυστυχώς στη χρυσή εποχή που είχε και γυναικάρες τη δεκαετια του 90 εγώ ήμουν μικρός και δε τα πρόλαβα.
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
Χτεσινή βόλτα στα γρήγορα, τι έχει απομείνει; τα γυρνάς μια σβούρα του 5λεπτου.
Αριγκάτο μια μελαχρινή αφρατουλα με κλαμένη φάτσα στο πρώτο και στο πίσω η Μαρτίνα. Την είδα χωρίς τακούνι και έπαθα πλάκα, μπάζο φαινότανε, είναι όμως λίγο ομορφούλα στο πρόσωπο.
Στο αδελφό κατάστημα δίπλα στο λαστιχάδικο δεν πήγα γιατί μου είπανε (ο τσατσος) ότι δεν λειτουργεί.
Στο Ανάχωμα τώρα, 2 μόνο ανοιχτά.
Η ρουμάνα η πιτσιρικα που δινει κώλο στο μέσα αριστερα και
στο πρώτο αριστερά μια χοντρή Αντρέϋ που έγινε η δοκιμή.
Αν με διαβάζει ο νοτ-νοτ να ξέρει οτι πρέπει να την τιμήσει αφού του αρέσουν τοσο οι χοντρες.
Μαυρο μαλί υπέρβαρη ετών 27+, με μεγάλα βυζιά που κρεμάνε φυσιολογικά χωρίς να φαινονται άσχημα, απαλά στη αφή, με ρόγα που αντιδράει, και που τα κάνει χρήση στα προκαταρτικά με τρίψιμο σε όλο το σώμα. Ακόμα είναι χαμογελαστή σε ολη τη διάρκεια του αγώνα, βγαζει ηχητικά εφέ ανάλογα με την ένταση και το ρυθμό που δίνεις, δεκτική σε όλες τις στάσεις και φυσικά φχαριστιέσαι το χουφτωμα, το σφυροκόπημα, τα παιχνίδια με τις βυζόμπαλες και τους παφλασμούς σε κάθε διείσδυση. Τα δίνει όλα και σε παρασέρνει σε άγριο ρυθμό γιατί αντέχει στο σφυροκόπημα. Ετσι πρέπει να ήταν οι παλιές αρχοντοπουτάνες, χοντρές αλλά γλυκιές, δεν έκανα σεξ με ένα μοντέλο αλλά με μια χοντρή κυρία πολλών κυβικών που έχυσα σπέρμα μεγατόνων  

 

dingomanfree

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2005
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
21
Πόντοι
0
την Αντρέϋ την δοκιμασα....και θα ξαναπαω!
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
Κατεβαίνοντας απο τον Εβρο έκανα στάση στο #23 όπου στο τσακ δεν πέτυχα την αλλαγή. Γύρισε η Ντανιέλα που ηταν βραδινή και το πρωί μου ειπε η ευγενική τσατσά ότι ήρθε νεό αίμα (θα τη δούμε απο βδομάδα...). Απορία: αυτή η τσατσα διπλοβάρδια χτυπάει;

Βουρ μετά για Κομοτηνή που έχει πήξει στο μ@@νί... τι έγινε ρε παιδιά πως μαζεύτηκε τόσος πληθυσμός έτσι απότομα; Απορώ πως δεν γίνονται ατυχήματα.
Αριγκατο 1η στάση: 3 Κοπέλες!!! στο 1ο μια κλαψομούνα γνωστή, στο πίσω η Μαρτίνα, και ακόμα πιο πίσω η Αντριάννα που είναι όμορφο μωρό αλλα μέσα ικεα.
Ανάχωμα 2η στάση: 3 Κοπέλες!!! στο 1ο αριστερά η BBW Αντρέα, στο μέσα αριστερά η Κορίνα (Ρουμανάκι που δινει κώλο), που άλλαξε την Χριστίνα (μολδαβή και ικεα) και στο 1ο δεξιά γινότανε χαμός μέσα, μάλλον η μιλφ Ειρήνη θα ήταν. Περίμεναν 5-6 κυρίως γύφτοι και μπαίνανε 3 αλάνια που μάλλον ήταν φαντάροι και την κάνανε και αυτοί τη μεταβολή τους. Εγώ τους πρόλαβα και μπήκα στην big Αντρεα, και τους ακουσα να μπαίνουν και να ζητουν ψαλίδι στο 20αρι ή 40 παρτούζα!!! Δεν δέχτηκε η κοπέλα και φύγανε. 
Εδώ να πω ότι η κοπέλα ακόμα δεν έμαθε Ελληνικά και περιορίζεται μόνο στα βασικά αλλά αυτά φτάνουν να γίνουν τα γούστα και ακόμα κάτι .... το 30αρι είναι πολύ ακριβό αν δεν βάλουν κανένα εξτραδάκι ή κανένα προγραμματάκι στην τιμή αυτή.
Δεν το κλαίω το 30άρι μου γιατί είχα εξτραδάκι ισπανικό και τελείωμα πάλι ισπανικό πάνω στις βυζ@ρες τις, και η κοπέλα ήταν γαμάτη, κεφάτη, πολύ θερμή και δεκτική... έφαγε κάτι δυνατά χουφτώματα και κάτι χτυπήματα στα μπούτια και στο κ@λο που απορώ πως δεν είπε τίποτα.
Το μόνο μειον ήταν η μπόλικη αλοιφή  :(

καλό βόλι

 

nikolasis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2012
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Paidia dwste ligo plirofories gia komotini anaxwma kai stin alexpoli ti paizei?thanks
 

apos74

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2010
Μηνύματα
240
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
:dancing: Καμια αλλαγη μεχρι σημερα, ειναι οπως τα ειπε ο φιλος
vicepresident
 

armenistis

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
ξερει κανεις συναγωνιστης ποσο στοιχιζει το κωλαρακι στην ρουμανα στο αναχωμα,γιατι ειμαι fan του κουλουριου;
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Στο ανάχωμα η ρουμάνα στο μεσαίο αριστερά με 40 ευρουλάκια δίνει κουλούρι αλλά πολύ κομοδίνο ρε παιδιά!!!
 

nikolasis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2012
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Αλανια πειτε λιγο στο αναχωμα τι παιζει?
 

apos74

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2010
Μηνύματα
240
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
Στο ΑΝΑΧΩΜΑ  η χοντρη ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ εφυγε και στην θεση της ηρθε μια αλλη Ρουμανα κοντη ξανθια γυρω στα πενηντα απο γουστα ειναι καλη εχει ορεξη για παιχνιδι αντεχει το σφυροκοπημα , κωλο δεν δινει και απο σωμα αν εξερεσεις την κοιλια ειναι καλο.Στα αλλα ειναι τα ιδια κοριτσια.
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
673
Like
297
Πόντοι
26
Μάγκες λίγο off topic αλλά απότι διάβασα στην ενότητα για τα κωλόμπαρα έχει ωραία μουνιά αλλά δε γαμιούνται ε?Ούτε σεην Κομοτηνή εκτός από Άράτο έχει κάτι παρόμοιο?
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
Μάγκες λίγο off topic αλλά απότι διάβασα στην ενότητα για τα κωλόμπαρα έχει ωραία μουνιά αλλά δε γαμιούνται ε?Ούτε σεην Κομοτηνή εκτός από Άράτο έχει κάτι παρόμοιο?
Δεν ξέρω από κωλόμπαρα της Κομοτηνής αλλά πριν 1-2 βδομάδες καθώς περνούσα απο Κομοτηνη σταμάτησα σε κεντρικό φανάρι και δίπλα μου ήταν ένα ταξί με πελάτη την Νικόλ τη Ρουμάνα! που είχε φύγει από καιρό. Προχθές που πάρκαρα κάπου στο κέντρο μπερδεύτηκα λόγω έργων και πήγα από ένα δρόμο που είχε 2-3 καφέ-ουζερί περίεργα και καπάκι βγαίνω πίσω απο ένα μεγάλο κτήριο που ειχε ενα τέτοιο καφέ με μεγάλη τζαμαρία και στην πόρτα καθόταν μια γκόμενα με μίνι και πιασίματα, κοιτάω να δω το μωρό και βλέπω τη Νικόλ πάλι!!! σύμπτωση; ... δε νομίζω!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom