Νέα

Κομοτηνή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mangasuthu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 292K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Από Κομότα μάγκες μόνο η Ειρήνη αξίζει.Γλωσσόφιλα περιποίηση τέλεια ειδικά αν είσαι καθαρός και δεκτικότατη σε όλα.Ρίξτε όμως και λιγάκι τις τιμές.Σε πολλούς δεν περισσεύουν τα ευρώ.

Η Ειρήνη εκτός από το απλό πρόγραμμα έχει και τίποτα έξτρα;
 

MaximTsigalko21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
345
Κριτικές
11
Like
267
Πόντοι
601
Άμα πάς καθαρός και γίνεις και πελάτης της θα έχεις και γυμνό  :pipa1:
 

MaximTsigalko21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
345
Κριτικές
11
Like
267
Πόντοι
601
Όχι φιλάρα.Δές στα προηγούμενα μηνύματα και θα δείς αυτό που σου είπα.Η κοπέλα είναι λίρα 100.
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Το ξέρω ότι αυτό το καιρό στην Κομοτηνή είναι η μόνη που αξίζει...

Να δούμε πότε θα αλλάξουν οι υπόλοιπες.
 

christossss

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2012
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Από Κομότα μάγκες μόνο η Ειρήνη αξίζει.Γλωσσόφιλα περιποίηση τέλεια ειδικά αν είσαι καθαρός και δεκτικότατη σε όλα.Ρίξτε όμως και λιγάκι τις τιμές.Σε πολλούς δεν περισσεύουν τα ευρώ.
αυτη η ειρηνη που ειναι? στο αναχωμα?
 

MaximTsigalko21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
345
Κριτικές
11
Like
267
Πόντοι
601
Ναι φιλαρακο στο τερμα δεξια σπιτακι.
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
673
Like
297
Πόντοι
26
Ρε παίδες απο συμπεριφορά καλή δε λέω αλλά απο εμφάνιση μη τρελαθούμε η Κομοτηνή δεν έχει καμία που να αξίζει.Θυμάμαι εκείνο το παλιό μαγαζί απέναντι απο το Λίντλ είχε τη μεγαλύτερη ποικιλία και συχνές αλλάγές.Δε μιλάω πάντως για τους τελευταίους μήνες που και αυτό έφερνε χάλια κορίτσια.
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
673
Like
297
Πόντοι
26
Το θρεντ της Κομοτηνής δεν κάνει καμία ανανέωση πλέον.Λογικό.Αφού πλέον δεν υπάρχει τίποτα αξιόλογο.Πάντως αν υπάρξει ανανέωση ενημερώστε.
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
Χάθηκε και ο Μπακλαβατζίογλου... παλαιότερα εκανε και καμιά βόλτα αναγνωριστική χωρίς να πυροβολήσει, έτσι για την συνδρομή του φόρουμ..... τώρα τίποτα
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
673
Like
297
Πόντοι
26
Παιδιά τι γίνεται καμία ενημέρωση για την Κομοτηνή?
 

armenistis

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Kυριακατικη βολτα στο αναχωμα. πεθυμησα λοκο,και παρα τις δυσμενεις κριτικες πηγα στο αναχωμα για να το δωσο.στο μεσαιο αριστερα που ειναι το κοριτσι που ασχολειται με αυτο το σπορ ηταν κλειστο.απο τα νευρα που δεν πηγα καθολου στο απεναντι μεσαιο δεξια.ριχνω μια ματια στο πρωτο σπιτι οπου δουλευε ενα ξανθο,αλλα κρυοκολο μου φανηκε.καποιος εγραψε εδω οτι πηδηξε την τσατσα εκει,και νομιζω καλα εκανε γιατι εχει φατσα ποιο γκαβλιαρικια  απο την πιτσιρικα που δουλευει εκει,και σε φτιαχνει μονο και μονο που σε κοιταει.για να μην φυγω φορτωμενοε,πηγα στο τριτο να δω απο κοντα την ειρηνη που τοσα εχουν γραφτει εδω μεσα.ομολογω οτι την περιμενα καλυτερη.φατσα σαν τραβεστι,και το βυζι μικρο για τα γενικα προσοντα της,γιατι τα εχει τα κιλακια της.αφου μ ειδε καθαρο,με ωραια ρουχα,και πλυμενο καλα,προτεινε μονη της να μου κανει ακαποτο ,και ασχοληθηκε ιδαιτερα με γλυψιμο καλαμπαλικιν,και περιξ.μου εκανε θετικη εντυπωση οτι ενω εξω περιμεναν και αλλοι,δεν βιαζοταν καθολου,και μαλιστα μου ειπε να της πω εγω ποτε να σταματησει την πιπα για να την γαμησω.σωστο ιψος για πισωκολητο σφυροκοπημα,και τελιωσα εχοντας την απο κατω μου σε ιεραποστολικη σταση,με τα ποδια ψηλα,για να βλεπω καλα το ξυρισμενο μουνακι της.κατοπιν καθισε μαζι μου και πιασαμε κουβεντουλα και μου ειπε οτι εχει στανταρ πελετες γιατι οτι κανει το κανει με την ψυχη της ξεροντας οτι 30 ευρω βγαινουν πολυ δυσκολα σημερα.γενικα εμεινα ευχαριστημενος,αλλα δεν ξερω αν θα ξαναπαω.αν η ειρηνη ειναι αυτη την στιγμη η καλυτερη στην κομοτηνη,φανταστειτε σε τι τελμα εχουμε βρεθει................
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Kυριακατικη βολτα στο αναχωμα. πεθυμησα λοκο,και παρα τις δυσμενεις κριτικες πηγα στο αναχωμα για να το δωσο.στο μεσαιο αριστερα που ειναι το κοριτσι που ασχολειται με αυτο το σπορ ηταν κλειστο.απο τα νευρα που δεν πηγα καθολου στο απεναντι μεσαιο δεξια.

Κακώς δεν πήγες στο μεσαίο δεξιά μιας και το κορίτσι εκεί ασχολείται με το άθλημα που έψαχνες.
Πάντως η αλήθεια είναι ότι η ποιότητα είναι είδος εξαφανισμένο στην Κομοτηνή.
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
673
Like
297
Πόντοι
26
Kυριακατικη βολτα στο αναχωμα. πεθυμησα λοκο,και παρα τις δυσμενεις κριτικες πηγα στο αναχωμα για να το δωσο.στο μεσαιο αριστερα που ειναι το κοριτσι που ασχολειται με αυτο το σπορ ηταν κλειστο.απο τα νευρα που δεν πηγα καθολου στο απεναντι μεσαιο δεξια.ριχνω μια ματια στο πρωτο σπιτι οπου δουλευε ενα ξανθο,αλλα κρυοκολο μου φανηκε.καποιος εγραψε εδω οτι πηδηξε την τσατσα εκει,και νομιζω καλα εκανε γιατι εχει φατσα ποιο γκαβλιαρικια  απο την πιτσιρικα που δουλευει εκει,και σε φτιαχνει μονο και μονο που σε κοιταει.για να μην φυγω φορτωμενοε,πηγα στο τριτο να δω απο κοντα την ειρηνη που τοσα εχουν γραφτει εδω μεσα.ομολογω οτι την περιμενα καλυτερη.φατσα σαν τραβεστι,και το βυζι μικρο για τα γενικα προσοντα της,γιατι τα εχει τα κιλακια της.αφου μ ειδε καθαρο,με ωραια ρουχα,και πλυμενο καλα,προτεινε μονη της να μου κανει ακαποτο ,και ασχοληθηκε ιδαιτερα με γλυψιμο καλαμπαλικιν,και περιξ.μου εκανε θετικη εντυπωση οτι ενω εξω περιμεναν και αλλοι,δεν βιαζοταν καθολου,και μαλιστα μου ειπε να της πω εγω ποτε να σταματησει την πιπα για να την γαμησω.σωστο ιψος για πισωκολητο σφυροκοπημα,και τελιωσα εχοντας την απο κατω μου σε ιεραποστολικη σταση,με τα ποδια ψηλα,για να βλεπω καλα το ξυρισμενο μουνακι της.κατοπιν καθισε μαζι μου και πιασαμε κουβεντουλα και μου ειπε οτι εχει στανταρ πελετες γιατι οτι κανει το κανει με την ψυχη της ξεροντας οτι 30 ευρω βγαινουν πολυ δυσκολα σημερα.γενικα εμεινα ευχαριστημενος,αλλα δεν ξερω αν θα ξαναπαω.αν η ειρηνη ειναι αυτη την στιγμη η καλυτερη στην κομοτηνη,φανταστειτε σε τι τελμα εχουμε βρεθει................

Poia einai i tsatsa ekei file?
 

up-load-boy

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
284
Like
0
Πόντοι
1
Καλα ρε σεις θυμαμαι οταν ημουν φανταρος στην πολη σας ηταν γεματο μουναρες φοιτήτριες.
Μια γυρα στα στεκια τους με 30 ευρω που δινετε στης αθλιες πουτανες αν κερασετε δυο ρετσινες ειναι για φορτοτικη το καλύτερο μουνί.
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
673
Like
297
Πόντοι
26
Καλα ρε σεις θυμαμαι οταν ημουν φανταρος στην πολη σας ηταν γεματο μουναρες φοιτήτριες.
Μια γυρα στα στεκια τους με 30 ευρω που δινετε στης αθλιες πουτανες αν κερασετε δυο ρετσινες ειναι για φορτοτικη το καλύτερο μουνί.

Ισχύει εν μέρει.
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
673
Like
297
Πόντοι
26
H ρανια η ρουμανα φιλε,ολα τα λεφτα,διαβασε 2 σελιδες πισω να δεις κριτικη απο αλλον που πηγε

Diladi ama pame mporoume na ti vroume diathesimi?Epeidi einai i tsatsa diladi oxi tipota allo.Mipws etyxe mono ekeini ti mera na einai se maximi thesi.Mia xanthia einai?
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Diladi ama pame mporoume na ti vroume diathesimi?Epeidi einai i tsatsa diladi oxi tipota allo.Mipws etyxe mono ekeini ti mera na einai se maximi thesi.Mia xanthia einai?

Ναι μια ξανθιά είναι αλλά δεν ξέρω αν παίζει σε μάχιμη θέση όσο υπάρχει άλλη κοπέλα. Πάντως αν την πετύχεις αξίζει μόνο και μόνο για την εμπειρία. Από εμφάνιση δεν είναι κάτι τρομερό.
 

apos74

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2010
Μηνύματα
240
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
:dancing: Η τσατσα μαγκες το παιζει σε διπλο ταμπλο. Πριν λιγους μηνες ειχε στο τερμα δεξια ενα μπαζο, τοτε το επαιζε τσατσα μολις εφυγε το μπαζο δουλευε κανονικα σαν πουτανα .Την εχω τιμηση κανα δυο φορες , ειναι προσχαρη μιλαει πολυ κατα την διαρκεια και χαμογελαει πολυ ( απο αμηχανια μαλλον).Στα του αγωνα αρκετα καλη , δεχεται το σφυροκοπημα και δεν βιαζεται.Μονο αρνητικο εχει προβλημα στην κοιλια (ζαρες πολλες, μαλλον απο χασημο κιλων).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom