Νέα

Κομοτηνή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mangasuthu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 292K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
673
Like
297
Πόντοι
26
Απο μπουρδέλα έχουμε καμιά ανανέωση?Στο λαστιχάδικο δίπλα ή στο Αριγκάτο 1 τι παίζει?
 

gagarin79

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2011
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
geia sas pedes exo akousi gia to anfoxori gia mia voulgara se spiti kseri kaneis tipota ??????????
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
στο λαστιχαδεικο δεν ειναι το αρικτατο 1 εναι το 2 και ειναι
κλιστο
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
549
Like
57
Πόντοι
6
tzovani καλα μωρα ειχει κοντα στον οτε στην οδο ηροδοτου εχει ενα μπαρακι που λεγετε σμολ ..αλλα για βιζιτα δεν το κοβο ..κατι εχω ακουσει για το ελα και εσει για πιπες με κανενα 60 ευρω εκει μεσα ..αλλα δεν το επιχιρισα
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
tzovani καλα μωρα ειχει κοντα στον οτε στην οδο ηροδοτου εχει ενα μπαρακι που λεγετε σμολ ..αλλα για βιζιτα δεν το κοβο ..κατι εχω ακουσει για το ελα και εσει για πιπες με κανενα 60 ευρω εκει μεσα ..αλλα δεν το επιχιρισα
καλώς τον, που χάθηκες ρε Μπακλαβατζήογλου;
και τι μας λες τώρα, εδώ πέφτουν παντού οι τιμές και στην Κομοτηνή δίνουν 60ευρα για μια πίπα; Αξίζουν τόσο πολύ τα κορίτσια και οι υπηρεσίες τους ;

έκανες βόλτα τώρα τελευταία να μας πεις κάτι καλό; γιατί εγώ έχω να πατήσω στα μαγαζιά εδώ και πολύ καιρό, καθώς έπεσε πολύ δουλειά και τα οικονομικά δε βοηθούν...
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Ρε παιδιά καμία ενημέρωση για Αριγκάτο 1; παίζει τίποτα καλό;
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
673
Like
297
Πόντοι
26
Ρε παιδιά καμία ενημέρωση για Αριγκάτο 1; παίζει τίποτα καλό;

Καμία φίλε οι ίδιες όπως πάντα είναι όταν πήγα πριν μια βδομάδα.Το χουν χάσει το θέμα.Ποικιλία μηδέν.Αυτοί χάνουν.Κάποια στιγμή πρέπει να ανανεώσουν.
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Καμία φίλε οι ίδιες όπως πάντα είναι όταν πήγα πριν μια βδομάδα.Το χουν χάσει το θέμα.Ποικιλία μηδέν.Αυτοί χάνουν.Κάποια στιγμή πρέπει να ανανεώσουν.

Αξίζει καμιά από αυτές που είναι στα πίσω γιατί δεν δοκίμασα καμία...
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
Πριν μας τα πάρουν (φορολογική δήλωση) είπα να κάνω μια τσαρκα στην Κομοτηνη ,... με μισή καρδιά αφού δεν κουνιέται φύλλο και μεταφορικά και κυριολεκτικά.
Πολύ ζέστη και μπόχα μες στη πόλη και καμμιά αλλαγή στα κορίτσια...

Στο Αριγκάτο (Ουγγρική αποικία) καθότανε και οι τρεις κοπέλες στο βάθος πέρα απο τα σπιτάκια κάτω από ενα χάλασμα και λιαζότανε στις τελευταίες αχτίδες της ημέρας.
Τακιμιάσανε και οι τρεις και έδειχνε να περνάνε καλά, ο τσάτσος μπροστά απο το 1ο σπιτάκι κάτι προσπαθούσε να δει στη τηλεόραση και τραβούσε την κουρτίνα να έχει καλύτερη θέα, το μόνο που μου είπε "τράβα πίσω , κάθονται όλες". Πλησίασα στα 30-40 μετρα να δω ποιες ήταν και διέκρινα την Μαρτίνα, την Αντριάνα και την άλλη (ενα μπάζο μουνοκλαμένο), μόλις κοντοστάθηκα μου φώναξαν απο μακριά καληνύχτα!!! χαιρέτισα και γύρισα πίσω και αυτές συνέχισαν το χαχάνισμά τους.  

Στο Ανάχωμα το πρώτο δεξιά με τη μιλφ Ειρήνη ήταν κλειστό. Στα δύο πίσω οι γνωστές Κορίνα το Ρουμανάκι που δίνει κώλο και η Μολδαβορουμάνα Χριστίνα. Στο 1ο αριστερά που ήταν η Αντρέ η BBW XL είδα την τσατσά Ράνια που δούλευε σήμερα σε μάχιμη θέση.
Ετσι ένα από τα φετιχ μου (να το κάνω με την τσατσα) θα έπαιρνε σάρκα και οστά. Η Ράνια είναι Ρουμάνα και όχι Ρωσσίδα που έγραψε κάποιος και ναι έχει χάλια κοιλιά και μέτρια φάτσα αλλά στα άλλα είναι καλούλα. Ηλικία περίπου 40-44 και κωλάρα σπέσιαλ. Το καλύτερό της είναι οι ικανότητές της στα προφορικά, καθώς έχει τελειώσει την μεγάλη Ρουμάνικη σχολή πίπας με γλειψίματα και καλαμπαλίκινγκ. Η τιμή αδιαπραγμάτευτη στα 30 που στις μέρες μας είναι απαγορευτική πλέον! Η ίδια μου είπε ότι γενικά έχει πέσει η δουλειά τουλάχιστον 50%. Δεν ξέρω τι περιμένουν για να ρίξουν τις τιμές αλλά νομίζω ότι η πορνεία στηρίζεται στη ζήτηση. Οπως έλεγε και μια φίλη μου που λέγαμε για πορνεία και κρίση "οσο υπάρχει ζήτηση τόσο θα υπάρχει πορνεία". Εδώ στην Κομοτηνή μάλλον δε έχει εφαρμογή ή ακόμα ... λεφτά υπάρχουν!!!
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
673
Like
297
Πόντοι
26
Αυτές στο ανάχωμα Χριστίνα Μολδαβορουμάνα και η Κορίνα που δίνει κώλο τι λένε?Πληροφορίες κάποιος?
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
Αυτές στο ανάχωμα Χριστίνα Μολδαβορουμάνα και η Κορίνα που δίνει κώλο τι λένε?Πληροφορίες κάποιος?
διάβασε τα προηγούμενα ρε φίλε για να έχεις ολοκληρωμένη άποψη... και άμα δε βρεις άκρη πάλι εδώ είμαστε!
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
673
Like
297
Πόντοι
26
Πάντως μάγκες έλεγα να πάω μια γύρα Αλεξπολη ή Ξάνθη αλλά μαυτά που διαβάζω τίποτα καλό δεν έχει.Όλα άκυρα είναι
 

armenistis

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
παληκαρια-συναγωνιστες,εχει πεσει τετοια αφραγκια ,που εχω κοψει εδω και μηνες το ευγενες αυτο χομπι,και αρκουμε μονο να διαβαζω τησ αναφορες σας.ετσι και αλλιως απο οτι βλεπω,δεν παιζει και τιποτα καλο εδω στην κομοτηνη.
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
673
Like
297
Πόντοι
26
Δηλαδή για να καταλάβω για να αλλάξουν οι πουτάνες στην Κομοτηνή πρέπει να γίνει η συντέλεια του κόσμου? Μου φαίνεται αυτές που είναι τώρα σύνταξη θα πάρουν εδώ.
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Τίποτα καινούριο έχουμε παιδιά?

Χθεσινή βόλτα στο ανάχωμα και τρελή απογοήτευση...
Αυτές δεν λένε να την κοπανήσουν από την πόλη. Μάλιστα στο μεσαίο δεξιά το βουλγαράκι μου παραπονέθηκε ότι δεν έχει δουλειά!!
Ε τι περιμένεις και δεν φεύγεις; Μπας και δούμε άσπρη μέρα...
Τιμήθηκε η μιλφ Ειρήνη στο δεξιά όπου είχαμε γυμνό πιπέτο και καλή περιποίηση.
Αν δεν τις αλλάξουν πάντως σύντομα και με τις τιμές να μην πέφτουν κάτω του 30ευρου βλέπω να μην πατάει άνθρωπος.
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
673
Like
297
Πόντοι
26
Χθεσινή βόλτα στο ανάχωμα και τρελή απογοήτευση...
Αυτές δεν λένε να την κοπανήσουν από την πόλη. Μάλιστα στο μεσαίο δεξιά το βουλγαράκι μου παραπονέθηκε ότι δεν έχει δουλειά!!
Ε τι περιμένεις και δεν φεύγεις; Μπας και δούμε άσπρη μέρα...
Τιμήθηκε η μιλφ Ειρήνη στο δεξιά όπου είχαμε γυμνό πιπέτο και καλή περιποίηση.
Αν δεν τις αλλάξουν πάντως σύντομα και με τις τιμές να μην πέφτουν κάτω του 30ευρου βλέπω να μην πατάει άνθρωπος.

Συμφωνώ φίλε.Κάποτε η Κομοτηνή είχε ποιότητα και συνεχείς αλλαγές όχι αστεία.Τώρα είναι πιο χάλια κι απο χάλια.
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Πιο τραγικά δεν γίνοντε τα πράγματα... Εγώ προτείνω να τα κλείσουν καλύτερα μια και οι κοπέλες και οι υπηρεσίες είναι τραγικές!!
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
Περαστικός απο την Κομοτηνη πάλι στο τέλος της εβδομάδας, αν και αργά το απόγευμα είπα να δω τι γίνεται... στις υπηρεσίες ανακούφισης.
Το χάλι στο Ανάχωμα με έστειλε πρώτα στο Αριγκάτο που εδρεύει το Ουγγρικό λόμπι. Ειδα την Βέρα την στρουμπουλουλα με φάτσα, ως συνήθως, σαν ξινισμένο σύκο και έτσι πήγα να δω στο 2ο δώμα τι έχει.
Εκεί είδα την Αγτζέλικα την μαύρη από την Γκάνα, ετών 23, όπως μου είπε, με σώμα γαζέλας, όμορφη για μαύρη, μεγάλο χαμόγελο και ύψος γύρω στο 1.67-1.70.  Ειχα ήδη αργήσει για την επιστροφή και με περίμεναν δικοί μου άνθρωποι να δούμε το φεγγάρι, οπότε είπα να το τολμήσω.
Υπήρχαν χαδάκια και εισαγωγική κουβεντούλα (βοηθάνε τα Αγγλικά), μέτρια στην πίπα αλλά καλή στην συμμετοχή και στα ηχητικά εφέ.  Οτι ζήτησα δεν μου το αρνήθηκε παρά μόνο τα φιλιά στο στόμα που όταν προσπάθησα να της δαγκώσω το νέγρικο χειλάκι της την εκνεύρισα αλλα ευτυχώς δεν χάλασε τη φάση.
Πολύ καλή η μαυρούλα, με κορμί φιδίσιο, χόρτασα σοκολάτα, αν ξανασταματήσω κατά δω, πάλι θα την επισκευαστώ.
 

MaximTsigalko21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
345
Κριτικές
11
Like
267
Πόντοι
601
Από Κομότα μάγκες μόνο η Ειρήνη αξίζει.Γλωσσόφιλα περιποίηση τέλεια ειδικά αν είσαι καθαρός και δεκτικότατη σε όλα.Ρίξτε όμως και λιγάκι τις τιμές.Σε πολλούς δεν περισσεύουν τα ευρώ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom