Νέα

Κερατώνετε τις γυναίκες σας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kamenosentelws
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 222
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

time-will-tell

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2024
Μηνύματα
18
Like
3
Πόντοι
0
Aν βαριέσαι από τώρα στις 10 μέρες στα 50 δεν θα αντέχεις ούτε 10 δευτερόλεπτα. Ψάξε να βρεις τι φταίει και προχώρα.
Οσο το σκεφτομαι καταληγω στο συμπερασμα οτι εχω μαθει να ζω μονος μου πολλα χρόνια και να κάνω οτι θελω οποτε το θελω.
Και απ οτι φαινεται δυσκολευομαι να το θυσιασω αυτο
 

Spieler

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
876
Κριτικές
26
Like
2.246
Πόντοι
1.196
Αν θα ήθελα; ισως.
Πιστευω ειναι ομως και οι επιρροες μας μεγαλωνοντας οτ ΠΡΕΠΕΙ να κανουμε οικογενεια οπωσδηποτε κλπ.
Το να εχεις παιδια φανταζομαι ειναι μεγαλη ευθύνη, και μαλλον θα ειναι παντα πρωτεραιότητα του γονιού.εγώ δεν ειμαι σιγουρος αν θα μπορουσα
Bro, τη σχέση σου δεν την πολυαντέχεις, παιδιά μάλλον δε θέλεις, άσε το γάμο γιατί ούτε σωστό άνθρωπο φαίνεται να έχεις βρει ούτε ψυχολογικά έτοιμος είσαι.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Haris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2021
Μηνύματα
101
Κριτικές
3
Like
614
Πόντοι
301
Αν θα ήθελα; ισως.
Πιστευω ειναι ομως και οι επιρροες μας μεγαλωνοντας οτ ΠΡΕΠΕΙ να κανουμε οικογενεια οπωσδηποτε κλπ.
Το να εχεις παιδια φανταζομαι ειναι μεγαλη ευθύνη, και μαλλον θα ειναι παντα πρωτεραιότητα του γονιού.εγώ δεν ειμαι σιγουρος αν θα μπορουσα
Με 1,4 παιδιά ανα γυναίκα στην Ελλάδα παμε κατά διαόλου. Αν δε θες να κανεις μικρούς mini me βοήθησε τουλάχιστον κάποιον συγγενή που θέλει ή έχει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom