Νέα

Κερατώνετε τις γυναίκες σας;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Snowman81

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2024
Μηνύματα
21
Like
20
Πόντοι
0
Το σεξ στο γάμο(άσχετα με τι προηγήθηκε πριν) είναι σαν καντίνα..Μέτρια ποιότητα μέτρια ποικιλία,αλλά 4 τα ξημερώματα τι να βρεις ανοιχτό
 

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
454
Like
834
Πόντοι
81
Πιάνεται κέρατο με τις επαγγελματίες :think:
Τυπε για τους μύστες πιάνει.Οι Μύστες προσμετρούν πόσες φορές μπαινοβγαινουν στο αιδοίο της ιερόδουλης με ισάριθμα γαμησια.Αναπολουν τα παιδικά τους χρόνια που ήθελαν να είναι πρώτοι στην παρέα ακομη και με τα μπάνια στην θάλασσα.Μπαινοβγαινε στη θάλασσα 5 φορές ,5 μπάνια ο μύστης....Ε τους έμεινε,τι να κάνουμε τώρα.
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.779
Like
6.990
Πόντοι
1.056
Οποίος ψάχνει βρίσκει τυπε.. Άπειρες εκεί έξω.
και τοτε γιατι υπαρχουν χιλιαδες αντρες που παρακαλανε και πριζουν στα μηνυματα γυναικες στα ινστα και σαυτα ενω η αγαμια τους θεριζει? αυτοι γιατι δε βρησκουν?
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.133
Κριτικές
4
Like
9.182
Πόντοι
2.306
και τοτε γιατι υπαρχουν χιλιαδες αντρες που παρακαλανε και πριζουν στα μηνυματα γυναικες στα ινστα και σαυτα ενω η αγαμια τους θεριζει? αυτοι γιατι δε βρησκουν?
Δς λειτουργεί έτσι το παιχνίδι.
Υπάρχει και κακος σκοπός πίσω από μήνυματα από αγνώστους. Δεν είναι αγνά τα πράγματα όπως στα 80's ασ πουμε.
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.779
Like
6.990
Πόντοι
1.056
Δς λειτουργεί έτσι το παιχνίδι.
Υπάρχει και κακος σκοπός πίσω από μήνυματα από αγνώστους. Δεν είναι αγνά τα πράγματα όπως στα 80's ασ πουμε.
οι περισσοτεροι να γαμησουν θελουν. και μονο με σοσιαλ τη πεφτουν. απο κοντα μονο κοιτανε. γενικα πρεπει να ψαχνεσαι, να κυκλοφορεις, να ξερουν οι γυναικες οτι υπαρχεις. να εχεις θαρρος θρασος, να μη λες μαλακιες, η αν λες μαλακιες, να ειναι εξυπνες τουλαχιστον, και να εχεις παρα πολυ γερο στομαχι για χυλοπιτες και γειωσεις απο αυτες. να μη παιρνεις τιποτα προσωπικα.... εχω φιλο κοινωνικο παιχνιδιαρη, που και χυλοπιτα να φαει, θα συνεχισει να παρταρει και να ειναι χαρουμενος πηγαινοντας σε αλλη..... και εχω φιλο παρεξηγιαρη θυμωνιαρη εκδικητικο, που αν του ριξει χυλοπιτα γκομενα, θα θυμωσει θα σκυλιασει και θα τη στολισει, και θα βραζει στο ζουμι του για ωρες. και οι δυο τη κοπανησαν απτο χωριο που ειμαι για να μεινουν μονιμα στη πολη διπλα. μαντεψε ποιος παραμενει αγαμητος. που νομιζε οτι θα γαμαει αν παει στη πολη μονιμα
 

MegaloAlani

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
64
Like
33
Πόντοι
0
Είναι ό,τι χειρότερο για τα παιδιά, ποτίζονται κάθε μέρα με τοξικότητα
Όντως καταστρέφει οικογένεις αυτό.
Με εντυπωσιαζει που κανεις δεν αναφερθηκε στην περιπτωση του "μετανιωσα που παντρευτηκα τη καριολα αυτη,δεν θελω να χωρισω γιατι αγαπω οσο τιποτα τα παιδια μου,ξερω οτι το δικαστηριο θα τα δωσει σε κεινη κ οτι αυτη θα σπιτωσει κανα τελειωμενο ρεμαλι που θα δερνει τα παιδια μου,αρα μενω παντρεμενος για τα παιδια,δεν λεω καπου βαθια εχω αισθηματα για αυτην αλλα απο την αλλη τη μισω κιολας που ξοδεψα τα καλυτερα χρονια της ζωης μου στη πουτανα αυτη,καμια φορα τη κοιταω κ λεω ειναι ομορφη ενω αλλες φορες με πιανει αναγουλα,οποτε το κερατο ειναι σαν το παναντολ,το παιρνεις και σε κραταει για λιγο καιρο,αν θες πες το κ εκδικηση"
Καταλαβαίνω ότι όλες στα 30 χτυπάνε βιολογικό ρολόι και θέλουνε παιδί.
Πρέπει όμως να υπάρξει η παιδεία στα σχολεία και να της ενημερώσει ότι αν θες παιδί στα 26-27 μαξ βρίσκεις κάποιον για να φτιάξετε στιγμές μαζί πρώτα και να δέσετε ως χαρακτήρες και άνθρωποι, αλλιώς στα 30 δεν έχει ούτε οικογένεια ούτε παιδί άργησες η ίδια για εσένα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Haris

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom