Νέα

Κατανομή ύψους μελών του σάιτ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nacho_scocco
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 152
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι ύψος έχουμε?

  • <155

    Ψήφοι: 13 4,2%
  • 155-165

    Ψήφοι: 11 3,5%
  • 166-175

    Ψήφοι: 73 23,5%
  • 176-185

    Ψήφοι: 126 40,6%
  • 186-195

    Ψήφοι: 71 22,9%
  • 195+

    Ψήφοι: 16 5,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    310

Επισκέπτης
Αγράμματε.............δημοτικό έχεις βγάλει??? Δεν απάντησες,έτρωγες/τρως ξύλο? Έλα μοιράσου το με τα παιδιά.....Ελπίζω αύριο να μην είσαι μέλος του σάιτ,δεν το αξίζεις....πραγματικά................
τραβα βαλε καμια φουστα μωρη μπεμπεκα
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Αγράμματε.............δημοτικό έχεις βγάλει??? Δεν απάντησες,έτρωγες/τρως ξύλο? Έλα μοιράσου το με τα παιδιά.....Ελπίζω αύριο να μην είσαι μέλος του σάιτ,δεν το αξίζεις....πραγματικά................
διεγραψε ρε το μυνημα με το τηλεφωνο του,δεν λεει...
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Κύριοι προς τι το μίσος και ο αλληλοσπαραγμος,συζητήσεις γίνονται,διάλογοι,υπάρχει πάντα και ο αντίλογος και ειναι απολύτως φυσιολογικά όλα αυτά.
Καληνύχτα,από εμένα................. :thumbsup:
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537

Γενικα ο Ρεπας (δεν ξερω αν προκειται για τον παλιο υπουργο), ειναι πολυ λεβεντης
Αυτο ειναι το βασικο χαρακτηριστικο του στη ζωη

 
OP
OP
N

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Καληνύχτα και απο μένα κύριοι και ελπίζω απο αύριο να ειναι όλα οκ(ειναι και ημέρα Εθνικής εορτής).
Υ.Γ:με το νούμερο τηλεφώνου του παιδιού όντως ήταν φάουλ  δεν έπρεπε να γίνει και καλώς που σβήστηκε.... :sunglasses:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Καληνύχτα και απο μένα κύριοι και ελπίζω απο αύριο να ειναι όλα οκ(ειναι και ημέρα Εθνικής εορτής).
Υ.Γ:με το νούμερο τηλεφώνου του παιδιού όντως ήταν φάουλ  δεν έπρεπε να γίνει και καλώς που σβήστηκε.... :sunglasses:
Φάουλ ήταν το απειλητικό ΠΜ,φίλε μου...................
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537

Αν εισαι Περσης πηγαινε να πλακωθειτε
Να δουμε μετα ποιος εχει μεγαλυτερο σπαθι

Πολιτισμενα πραγματα
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
τοθ εστειλε μινιμα να αναμετρηθουμε αντρικια και το δημοσιευσε ποσο πουστης μπορει να ειναι

Αιμα, τιμη.... Σημεια στιξης κι ορθογραφια σωστη
Ατσα και η ριμα
 
OP
OP
N

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Φάουλ ήταν το απειλητικό ΠΜ,φίλε μου...................
Νταξει ναι,δεν αντιλέγω και καλο ειναι να μην μπαίνουμε σε τέτοιες διαδικασίες διότι καταλήγει μετα φαύλος κυκλος(ξεκινάει ένας με κάτι,το συνεχίζει ο άλλος....μετα ξαναπαντάει ο πρώτος κ.ο.κ).Καλο ειναι να λήξει εδω το θέμα...εδω μέσα βρισκόμαστε για ανταλλαγή απόψεων,ενημέρωση και καλαμπουρι και όχι για αντεγκλήσεις εκατερωθεν ;)
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Αν εισαι Περσης πηγαινε να πλακωθειτε
Να δουμε μετα ποιος εχει μεγαλυτερο σπαθι

Πολιτισμενα πραγματα
Αθηναίος είμαι,όχι Σπαρτιάτης...............το ίδιο κάνει? Δόρυ μπορώ να έχω???

Dory_Spear.jpg
 

Επισκέπτης
Νταξει ναι,δεν αντιλέγω και καλο ειναι να μην μπαίνουμε σε τέτοιες διαδικασίες διότι καταλήγει μετα φαύλος κυκλος(ξεκινάει ένας με κάτι,το συνεχίζει ο άλλος....μετα ξαναπαντάει ο πρώτος κ.ο.κ).Καλο ειναι να λήξει εδω το θέμα...εδω μέσα βρισκόμαστε για ανταλλαγή απόψεων,ενημέρωση και καλαμπουρι και όχι για αντεγκλήσεις εκατερωθεν ;)
σθμφωνω πεστο και στο κοριτσι που δημοσιευει τηλεφωνα
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
Αθηναίος είμαι,όχι Σπαρτιάτης...............το ίδιο κάνει? Δόρυ μπορώ να έχω???

Dory_Spear.jpg

Εγω θα γουσταρα να πας και να του δειξεις ενα πασχαλιατικο πιστολακι-σοκολατενιο- και μετα να κρυψει τα μπρατσα και να αρχισει να τρεχει του καλου καιρου
(Για να επιβεβαιωθει η γενετικη "αδρανεια" για την οποια μιλουσα προηγουμενως)
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
κατι καντηλια ελεγες θα μου πεις και ιστοριες ειπα να τα πουμε μεταξυ μας  να μην απασχολουμε το σαιτ εσυ το ξεκινησες τι εγινε μετα
Έλα,τέλος λέμε.......άλλη φορά θα μιλά καλύτερα στον κόσμο! Είσαι πολύ νέος για να μιλάς και μάλιστα με αυτόν τον τρόπο....με νευρίασες και σου την είπα! Τέλος από μένα και μην απαντάς κιόλας! Αυτά και δεν επανέρχομαι όσο είσαι καλό παιδί!
 

Επισκέπτης
Έλα,τέλος λέμε.......άλλη φορά θα μιλά καλύτερα στον κόσμο! Είσαι πολύ νέος για να μιλάς και μάλιστα με αυτόν τον τρόπο....με νευρίασες και σου την είπα! Τέλος από μένα και μην απαντάς κιόλας! Αυτά και δεν επανέρχομαι όσο είσαι καλό παιδί!
οχι δεν ειμαι καλο παιδι και στο ξαναλεω γαμησα εγω κομπλεξικους σταρχιδια μου το υψος σου ρε γαμημενε ετσι πιπες θα κανεις μονο μια ζωη πουτανακια που θελετε και γκομενα
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
οχι δεν ειμαι καλο παιδι και στο ξαναλεω γαμησα εγω κομπλεξικους σταρχιδια μου το υψος σου ρε γαμημενε ετσι πιπες θα κανεις μονο μια ζωη πουτανακια που θελετε και γκομενα

Φοβερος ειρμος
Υποθετω πως εισαι ανθρωπος του πνευματος

Παντως, αν μπορω να ξεχωρισω κατι μεσα απο το συνονθυλευμα ελληνικων ψηφιων που αραδιασες, μπορω να σου πω πως οχι, δεν κανω πιπες

Α, και δεν ειμαι πουτανακι. Δηλαδη, δεν βιοποριζομαι μεσω της πορνειας

Αυτα προς αποκατασταση των πραγματων
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom