Νέα

Κατανομή ύψους μελών του σάιτ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nacho_scocco
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 152
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Τι ύψος έχουμε?

  • <155

    Ψήφοι: 13 4,2%
  • 155-165

    Ψήφοι: 11 3,5%
  • 166-175

    Ψήφοι: 73 23,5%
  • 176-185

    Ψήφοι: 126 40,6%
  • 186-195

    Ψήφοι: 71 22,9%
  • 195+

    Ψήφοι: 16 5,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    310

Επισκέπτης
ρε  λατρεια που να ξερω το στουντιο φριξου εννια πλακα με καμεις; αχαχαχαχαχαχαχχαχχαχαχαχαχ και αντε και βρισκω την καντινα πως θα σε αναγνωρισω εισαι ψηλος?  :rolleyes:

ψηλος ειμαι αλλα εγω φοραω τζιν και μπλουζα βαλε κατι ασυνιθιστο να σε γνωρισω βαλε κανα σκουφακι ή κανα καπελο
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
ρε  λατρεια που να ξερω το στουντιο φριξου εννια πλακα με καμεις; αχαχαχαχαχαχαχχαχχαχαχαχαχ και αντε και βρισκω την καντινα πως θα σε αναγνωρισω εισαι ψηλος?  :rolleyes:
Όποιον άντρα δεις που σου αρέσει όρμα του κ ο σωστός να μην είναι δεν πειράζει. :2funny: :2funny:
 
OP
OP
N

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Τι κάνετε εδώ?????????
Κορταρετε στο θρεντ μου????? :tickedoff:  :s&m_1:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
ψηλος ειμαι αλλα εγω φοραω τζιν και μπλουζα βαλε κατι ασυνιθιστο να σε γνωρισω βαλε κανα σκουφακι ή κανα καπελο

ποσο ψηλος; :sunglasses:  δεν μπορω να ντυθω σαν σουργελο για ναμε γνωρισεις  :huh: ασε που ετσι οπως το εδωσες το ραντευου θα ρθουν και αλλοι  :2funny:  οποτε με περνας ψιλο γαζι.. :grin:
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
Eχω ξαναδηλωσει πως ειμαι 1,62 και στ' αρχιδια μου
Παντως, αν ημουν <1,55 δεν θα ηταν καθολου στ' αρχιδια μου  :-

Γενικα, ειναι μαλακεια να εισαι κοντος, γτ οι γκομενες ειναι τελειως μαλακισμενες γενετικα, και θελουν ψηλους για να νιωθουν... ασφαλεια  :headbang:  :headbang:  :headbang:
(Χωρις πλακα, τωρα. Ετσι λειτουργει το ασυνειδητό τους)

Αν δεν κανω λαθος, το οριο του φυσιολογικου ειναι λιγο πανω απο 1,60
Οτι εχει "5" μετα τον ασσο, ξεφευγει προς τα κατω...
 

Επισκέπτης
Eχω ξαναδηλωσει πως ειμαι 1,62 και στ' αρχιδια μου
Παντως, αν ημουν <1,55 δεν θα ηταν καθολου στ' αρχιδια μου  :-

Γενικα, ειναι μαλακεια να εισαι κοντος, γτ οι γκομενες ειναι τελειως μαλακισμενες γενετικα, και θελουν ψηλους για να νιωθουν... ασφαλεια  :headbang:  :headbang:  :headbang:
(Χωρις πλακα, τωρα. Ετσι λειτουργει το ασυνειδητό τους)

Αν δεν κανω λαθος, το οριο του φυσιολογικου ειναι λιγο πανω απο 1,60
Οτι εχει "5" μετα τον ασσο, ξεφευγει προς τα κατω...
δε πειραζει που σε στουμπος ρε μη βγαζεισ κακια
 

menios34

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2012
Μηνύματα
502
Like
0
Πόντοι
6
Eχω ξαναδηλωσει πως ειμαι 1,62 και στ' αρχιδια μου
Παντως, αν ημουν <1,55 δεν θα ηταν καθολου στ' αρχιδια μου  :-

Γενικα, ειναι μαλακεια να εισαι κοντος, γτ οι γκομενες ειναι τελειως μαλακισμενες γενετικα, και θελουν ψηλους για να νιωθουν... ασφαλεια  :headbang:  :headbang:  :headbang:

Οι γυναίκες έλκονται απ' τους ψηλούς γιατί θέλουν να κάνουν ψηλά παιδιά.
 
OP
OP
N

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Eχω ξαναδηλωσει πως ειμαι 1,62 και στ' αρχιδια μου
Παντως, αν ημουν <1,55 δεν θα ηταν καθολου στ' αρχιδια μου  :-

Γενικα, ειναι μαλακεια να εισαι κοντος, γτ οι γκομενες ειναι τελειως μαλακισμενες γενετικα, και θελουν ψηλους για να νιωθουν... ασφαλεια  :headbang:  :headbang:  :headbang:
(Χωρις πλακα, τωρα. Ετσι λειτουργει το ασυνειδητό τους)

Αν δεν κανω λαθος, το οριο του φυσιολογικου ειναι λιγο πανω απο 1,60
Οτι εχει "5" μετα τον ασσο, ξεφευγει προς τα κατω...
Καλοπροαίρετα αυτο....έκανες λάθος με τη λέξη "ασυνείδητο",μάλλον υποσυνείδητο θα ήθελες να πεις.Οσον αφορα αυτο που είπες για το ύψος ισχύει και εχει διαπιστωθεί βάσει επιστημονικής έρευνας,οτι δηλαδή οι γυναικες προτιμούν να συνάπτουν σχέσεις με ψηλούς και αρρενωπους άνδρες λόγω του γεγονότος οτι απο την εποχή των σπηλαίων ακόμα ψάχνουν να βρουν αυτόν που εχει τα πιο κατάλληλα χαρακτηριστικά για να τους παρέχει στέγη,τροφή,ασφάλεια αλλα και το γονίδιο για πιο υγιείς και αλκιμους απογόνους.Αν και έχουν
αλλάξει οι εποχές φαίνεται οτι ειναι βαθιά "χαραγμένο" μέσα τους.

 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
δε πειραζει που σε στουμπος ρε μη βγαζεισ κακια

Καλα, αμα μου πεις πού ειναι η κακια, το συζηταμε

Οσο για το ασυνειδητο, ειναι σωστο. Το υποσυνειδητο ειναι κοινωνικα καθορισμενο- το ασυνειδητο ειναι βιολογικο. Επισης, το ασυνειδητο δεν βγαινει προς τα εξω
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Αν δεν κανω λαθος, το οριο του φυσιολογικου ειναι λιγο πανω απο 1,60

FYI ο νανισμός ξεκινάει από το 1.47 και κατεβαίνει, άρα είσαι λάθος.
άλλο φυσιολογικό και άλλο ιδανικό.
 

Επισκέπτης
:kissass2:
Καλα, αμα μου πεις πού ειναι η κακια, το συζηταμε

Οσο για το ασυνειδητο, ειναι σωστο. Το υποσυνειδητο ειναι κοινωνικα καθορισμενο- το ασυνειδητο ειναι βιολογικο. Επισης, το ασυνειδητο δεν βγαινει προς τα εξω
για τις γκομενες εβγαλες κακια γιατι ειναι μαλακισμενες επειδη γουσταρουν ψηλους?
δε πειραζει ρε στουμπακο θα βρεις και συ καμια στα μετρα σου
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
1.79 εδώ. 65 κιλά πλέον με 2.5 χρόνια άνευ προπόνησης. :headbang:
στα 75 κιλά παλιότερα με 2 χρόνια σερί προπονήσεων :rockon: το οποίο έχει δρομολογηθεί να επιτευχθεί από τον φλεβάρη και έπειτα που αραιώνουν οι υποχρεώσεις. :fuck1:
 
OP
OP
N

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Καλα, αμα μου πεις πού ειναι η κακια, το συζηταμε

Οσο για το ασυνειδητο, ειναι σωστο. Το υποσυνειδητο ειναι κοινωνικα καθορισμενο- το ασυνειδητο ειναι βιολογικο. Επισης, το ασυνειδητο δεν βγαινει προς τα εξω
Δεν είπα πως η χρησιμοποίηση της λέξης "ασυνείδητο" ειναι λάθος απλώς θεώρησα πιο σωστή τη λέξη "υποσυνείδητο" για το εν λόγω ζήτημα.ΤΟ ασυνείδητο απο όσα γνωρίζω το "εξερευνουμε" όλοι οι άνθρωποι μέσω των ονείρων μας και περιλαμβάνει πολλες πολύπλοκες και άγνωστες πτυχές της προσωπικότητας μας που δεν τις αντιλαμβανόμαστε εύκολα.
 

Επισκέπτης
1.79 εδώ. 65 κιλά πλέον με 2.5 χρόνια άνευ προπόνησης. :headbang:
στα 75 κιλά παλιότερα με 2 χρόνια σερί προπονήσεων :rockon: το οποίο έχει δρομολογηθεί να επιτευχθεί από τον φλεβάρη και έπειτα που αραιώνουν οι υποχρεώσεις. :fuck1:
τσιχλας δηλαδη
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
:kissass2:για τις γκομενες εβγαλες κακια γιατι ειναι μαλακισμενες επειδη γουσταρουν ψηλους?
δε πειραζει ρε στουμπακο θα βρεις και συ καμια στα μετρα σου

Ειπα γενετικα (επιρρημα) μαλακισμενες
Κοιτα, αν εσυ θεωρεις "προηγμενο" το να θελουν ψηλους για ασφαλεια, στην εποχη που υπαρχουν τα ΑΚ47, τοτε ΟΚ

Ελπιζω εσυ που εισαι ψηλος (?) να γαμας μουναρες

Βασικα, ειμαι σιγουρος πως το κανεις
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
εεε τι να κάνεις όταν η μέγιστη σωματική άσκηση για 2 χρόνια ήταν από το σπίτι στο εργαστήριο και από το εργαστήριο στο σπίτι και όλα αυτά με  αυτοκίνητο;
 

Επισκέπτης
Ειπα γενετικα (επιρρημα) μαλακισμενες
Κοιτα, αν εσυ θεωρεις "προηγμενο" το να θελουν ψηλους για ασφαλεια, στην εποχη που υπαρχουν τα ΑΚ47, τοτε ΟΚ

Ελπιζω εσυ που εισαι ψηλος (?) να γαμας μουναρες

Βασικα, ειμαι σιγουρος πως το κανεις

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: πολλα καμποικα βλεπεις ειναι θεμα γονιδιων οι γκομενες παντα θα θελουν ψηλους γιατι σκεφτοντε μακροπροθεσμα ειναι αυτο που ειπε ο αλλος σκεφτοντε σα μανες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom