Νέα

Κατανομή ύψους μελών του σάιτ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nacho_scocco
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 152
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι ύψος έχουμε?

  • <155

    Ψήφοι: 13 4,2%
  • 155-165

    Ψήφοι: 11 3,5%
  • 166-175

    Ψήφοι: 73 23,5%
  • 176-185

    Ψήφοι: 126 40,6%
  • 186-195

    Ψήφοι: 71 22,9%
  • 195+

    Ψήφοι: 16 5,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    310

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Κακά τα ψέμματα κυρίες και κύριοι πιστεύω πως το ύψος του άνδρα παίζει αρκετα σημαντικό ρόλο ως προς τις πιθανότητες να επιλέγει κάποιος ως ταίρι μιας γυναίκας.Δε νομίζω πως υπάρχει κάποια γυναικα που να πει οτι δεν θελει εναν άνδρα επειδή ειναι ψηλός και προτιμά κάποιον κοντο(προφανώς το προηγούμενο εχει να κάνει και με το ύψος της γυναικας της ίδιας καθώς μια κοπέλα π.χ. ύψους 1.78 μπορει να θεωρεί μέτριο στο ύψος εναν άνδρα ύψους 1.86 ας πούμε).Απο εκει και  έπειτα όμως υπάρχουν και άλλοι παράγοντες,όπως η προσωπικότητα,η οικονομική κατάσταση,η φινέτσα και αλλα,που επηρεάζουν θετικά ή αρνητικά και αποτελούν κριτήρια επιλογής του εκάστοτε συντρόφου.

Τι φλωριες ειναιι αυτα ρε μλκ εγω συνεχεια τρωω γκομενες απο ψηλοτερους, επισης δυο τρεις τυπισσες πιο ψηλες απο εμενα λεγανε οτι θελουν κοντο για να τον κανουν οτι θελουν :huh:
Τα δυο τελευταια χρονια υπαρχει ενα κομπλεξ με το υψος, εχω δει τρολλ να τα μιλανε γκομενες απλως επειδη ηταν χηλοι :2funny:
 
OP
OP
N

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Τι φλωριες ειναιι αυτα ρε μλκ εγω συνεχεια τρωω γκομενες απο ψηλοτερους, επισης δυο τρεις τυπισσες πιο ψηλες απο εμενα λεγανε οτι θελουν κοντο για να τον κανουν οτι θελουν :huh:
Τα δυο τελευταια χρονια υπαρχει ενα κομπλεξ με το υψος, εχω δει τρολλ να τα μιλανε γκομενες απλως επειδη ηταν χηλοι :2funny:
Πραγματικα απορώ με μερικούς απο δω μέσα :humpleg:,καλα διαβάζετε καθόλου τα post του αλλού πριν αρχισετε να γράφετε οτι σας κατέβει?.Φιλε μου είδες τι έγραψα?,οτι το ύψος αποτελεί ενα σημαντικο κριτήριο επιλογής(εσυ βέβαια αυτα τα θεωρείς "φλωριες" όμως εγω σε πληροφορώ οτι έχουν αποδειχτεί 100% βάσει επιστημονικών ερευνών-έχω αναφερθεί και προηγουμένως σε αυτο) αλλα προφανώς όχι το μοναδικό και απόλυτο και οτι υπάρχουν και άλλοι παράγοντες!Επομενως δεν πρόκειται για κόμπλεξ αλλα για ενστικτωδης συμπεριφορά των γυναικών η οποία προέρχεται απο το ασυνείδητο αυτής.
Υ.Γ:Προφανώς αυτα τα post (δικά μου και κάποιων άλλων) έχουν προκαλέσει τον εγωισμό κάποιων απο εδω μέσα λόγω....ύψους και για αυτο προσπαθούν με κάθε "επιχείρημα" να τα παρουσιάσουν αλλιώς και όπως τους συμφέρει,μήπως αυτο λέγεται κόμπλεξ?
Υ.Γ:όσον αφορα τις γκομενες που λένε οτι θέλουν -προτιμούν κόστους,μάλλον δεν έχεις άκουσα το πολυ γνωστό οτι "οι εξαιρέσεις επιβεβαιώνουν το κανόνα".



 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Aπήντησα;
Δεν ενθυμούμαι.
Αλλά ας το ξαναγράψω, 1.56 με τα χέρια στην ανάταση πάνω σε καρέκλα.
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Πραγματικα απορώ με μερικούς απο δω μέσα :humpleg:,καλα διαβάζετε καθόλου τα post του αλλού πριν αρχισετε να γράφετε οτι σας κατέβει?.Φιλε μου είδες τι έγραψα?,οτι το ύψος αποτελεί ενα σημαντικο κριτήριο επιλογής(εσυ βέβαια αυτα τα θεωρείς "φλωριες" όμως εγω σε πληροφορώ οτι έχουν αποδειχτεί 100% βάσει επιστημονικών ερευνών-έχω αναφερθεί και προηγουμένως σε αυτο) αλλα προφανώς όχι το μοναδικό και απόλυτο και οτι υπάρχουν και άλλοι παράγοντες!Επομενως δεν πρόκειται για κόμπλεξ αλλα για ενστικτωδης συμπεριφορά των γυναικών η οποία προέρχεται απο το ασυνείδητο αυτής.
Υ.Γ:Προφανώς αυτα τα post (δικά μου και κάποιων άλλων) έχουν προκαλέσει τον εγωισμό κάποιων απο εδω μέσα λόγω....ύψους και για αυτο προσπαθούν με κάθε "επιχείρημα" να τα παρουσιάσουν αλλιώς και όπως τους συμφέρει,μήπως αυτο λέγεται κόμπλεξ?
Υ.Γ:όσον αφορα τις γκομενες που λένε οτι θέλουν -προτιμούν κόστους,μάλλον δεν έχεις άκουσα το πολυ γνωστό οτι "οι εξαιρέσεις επιβεβαιώνουν το κανόνα".

Ειναι κομπλεξικο ρε αμα ο αλλος ειναι ασχημος να τον υπολογιζει μονο λογω υψους
 

Επισκέπτης
1.80 στα 41 φευγα, μυτη μελιτζανας απο τον Απριλη που ημουν 88-89 παιζω στα 79-81. Γενικα τα τελευταια 7 χρονια στα 90 γυρω ημουν, καλο κανει που αδυνατισα, ε κατω απο 75 κιλα θα γινω χαρος παγανια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom