Νέα

Κατάλογος στριπτητζάδικων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 12qw369
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
καλά  πές  το joint venture  τότε
 

paparas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
31
Κριτικές
2
Like
43
Πόντοι
0
Εγώ πάντως μούσσες χθες από λολίτα είδα τις βίκυ, μιρέλλα, γιάννα, τη μελαχροινή που κάνει το λεσβιακό με τη βίκυ (το οποίο σόου μεταφέρθηκε αυτούσιο) και 4-5 ακόμα των οποίων τα ονόματα δε γνωρίζω/θυμάμαι (ξανθιά ψιλομεγάλη με μόνιμη αλογοουρά, μια καστανοκοκκινομάλλα, μια ξανθιά ψηλή υπερβολικά αδύνατη για τα γούστα μου, μια άλλη κοκκινομάλλα παλαίμαχο και μια ψηλή ξανθιά νταρντάνα). Επίσης έμαθα ότι η ζουέλε είναι dd κατά πάσα πιθανότητα
 

mgk13

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
46
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ πάντως μούσσες χθες από λολίτα είδα τις βίκυ, μιρέλλα, γιάννα, τη μελαχροινή που κάνει το λεσβιακό με τη βίκυ (το οποίο σόου μεταφέρθηκε αυτούσιο) και 4-5 ακόμα των οποίων τα ονόματα δε γνωρίζω/θυμάμαι (ξανθιά ψιλομεγάλη με μόνιμη αλογοουρά, μια καστανοκοκκινομάλλα, μια ξανθιά ψηλή υπερβολικά αδύνατη για τα γούστα μου, μια άλλη κοκκινομάλλα παλαίμαχο και μια ψηλή ξανθιά νταρντάνα). Επίσης έμαθα ότι η ζουέλε είναι dd κατά πάσα πιθανότητα
dd τι εννοείς?
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Εγώ πάντως μούσσες χθες από λολίτα είδα τις βίκυ, μιρέλλα, γιάννα, τη μελαχροινή που κάνει το λεσβιακό με τη βίκυ (το οποίο σόου μεταφέρθηκε αυτούσιο) και 4-5 ακόμα των οποίων τα ονόματα δε γνωρίζω/θυμάμαι (ξανθιά ψιλομεγάλη με μόνιμη αλογοουρά, μια καστανοκοκκινομάλλα, μια ξανθιά ψηλή υπερβολικά αδύνατη για τα γούστα μου, μια άλλη κοκκινομάλλα παλαίμαχο και μια ψηλή ξανθιά νταρντάνα). Επίσης έμαθα ότι η ζουέλε είναι dd κατά πάσα πιθανότητα


πρέπει να είναι και οι κρύσταλ,αλίνα εκεί.
 

karnale

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Η αντριανα απο λολιτα , που πηγε μεταγραφη,ξερουμε;
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Κοινωνικό μήνυμα προς σαμπανούληδες-αγαπούληδες:
Η κυβέρνηση ετοιμάζεται να βάλει λουκέτο σε στριπτηζάδικα που φοροδιαφεύγουν (μεταξύ άλλων παραβάσεων)!  :tooth:

Κλάμααααααααα (<---- ποιητική αδεία, ποιητής = πλέζουρας :tooth: :tooth: :tooth: )
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Κοινωνικό μήνυμα προς σαμπανούληδες-αγαπούληδες:
Η κυβέρνηση ετοιμάζεται να βάλει λουκέτο σε στριπτηζάδικα που φοροδιαφεύγουν (μεταξύ άλλων παραβάσεων)!  :tooth:

Κλάμααααααααα (<---- ποιητική αδεία, ποιητής = πλέζουρας :tooth: :tooth: :tooth: )

Και  θα  πλερώνουνε  και  τις  καθαρίστριες  με  κουπόνια .
Αυτό που  το πας  κουμπάρα ?
 

Επισκέπτης
Κοινωνικό μήνυμα προς σαμπανούληδες-αγαπούληδες:
Η κυβέρνηση ετοιμάζεται να βάλει λουκέτο σε στριπτηζάδικα που φοροδιαφεύγουν (μεταξύ άλλων παραβάσεων)!  :tooth:
καλυτερα για να πεσουν & αλλο οι τιμες & να σπιτωσουμε 5-6 τεμαχια εκαστος..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom