Νέα

Κατάλογος στριπτητζάδικων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 12qw369
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Δοκίμασε στο πρώην Sirocco Συγγρού 255, εκεί μάλλον είναι τώρα το γνήσιο (!). Από τις κοπέλες συνιστώ Λίλια, παλιά καραβάνα, αλλά το χορό που κάνει (απλό κιόλας) δεν τον βρίσκεις εύκολα. Προσοχή στο παντελόνι!

μωρη κουφαλα cptn mac ολες τις ξερεις!τελικα νομιζω οτι ειμαι ο 3ος εδω μεσα στη σειρα των γνωσεων σε σχεση με τα στριπ σοου τουλαχιστον!!!!!!την πρωτη θεση διεκδικουν με διαφορα ο cptn mac και ο ropaloforos!!!!!!!!!
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Μπα εγώ είμαι πιό κάτω από εσάς... τέτοιες λεπτομερείς λίστες δεν θα κατάφερνα να κάνω, απλά θυμάμαι για πολύ καιρό όσες μου γυάλισαν και όσες με περιποιήθηκαν ιδιαίτερα!
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
11
Πόντοι
6
Νομίζω υπερβάλετε σχετικά με τα ποσά που λέτε... Εγώ μία φορά πήρα κοπέλα από στριπτιζάδικο και έγινε ως εξής: πήγα, αν θυμάμαι καλά 4 φορές στο μαγαζί (παλιό Baby O),  πήρα κάποιους χορούς, κέρασα και 1-2 ποτά και μόνη της μου έδωσε το (σταθερό) τηλέφωνο για να "πάμε γιά καφέ". Μετά από αρκετά τηλέφωνα τελικά πήγα σπίτι της, την έφαγα και της έδωσα "δωράκι". Συνολικό κόστος: στο μαγαζί ξόδεψα κάπου 100-120 Euro και το "δωράκι" ήταν 150 αλλά εγώ είχα επάνω μου 80 και αυτά έδωσα. Συνολικά κόστισε κανένα 200άρι. Πολλά για ένα γαμήσι αλλά όχι και τα 1000άρικα που ακούγονται. Αυτά έγιναν Σεπ. 2003. Επίσης το 2004 πήγα "Μούσες" και μία εκεί μου πρότεινε (1η επίσκεψη!!!) να πάμε "για σεξ" με 100 Euro στο απίτι της ή σε ξενοδοχείο αλλά δεν πήγα παρ'ότι μου έστειλε και SMS.

Παίζουν και τα ψησίματα, και οι ανεξάρτητες αρπαχτές, και τα δαγκώματα τζίφος, και η ακριβή προσέγγιση, και γενικά ότι έχει γραφτεί εδώ δεν είναι παρά μία ακόμα πλευρά ενός αόριστου παιχνιδιού χωρίς κανόνες. Και το συμπέρασμα είναι ένα. Μην ασχολούμαστε άν δεν μας κάτσει φτηνά ή τσάμπα απευθείας απο την γυναίκα.

*Captain, βλέπω έπιανες ντόκο και Casablanca... Play it again Mac!
 

Jason(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
Οι περισσότερες πληροφορίες γιά το θέμα είναι σωστές. Η προσωπική μου εμπειρία κατατάσσει τα πράγματα ως εξής: Έχουμε δύο κατηγορίες, μαγαζιά της Αθήνας και μαγαζιά της επαρχίας.
Σ' αυτά της Αθήνας, πηγαίνεις στό ίδιο μαγαζί τουλάχιστον 2 φορές. Κάνεις καλό λογαριασμό, όχι υπερβολικό, μόνο με μία όμως. Το θέμα είναι να κερδίσεις την εμπιστοσύνη της κοπέλας και την πεποίθηση, ότι θα βγάλει μερικά έξτρα χρήματα χωρίς κίνδυνο. Αυτά περί "με γουστάρει κλπ", τα ακούω βερεσέ. Όλες είναι εδώ γιά εργασία και όχι γιά διασκέδαση. Αρκεί να μην σε συχαίνονται και έρχονται όλες αν νοιώσουν ασφαλείς. Εγώ προσωπικά αυτή την μέθοδο εφαρμόζω και έχει επιτυχία 100%. Αυτή τη στιγμή έχω μιά καλή συλλογή τηλεφώνων διεθνώς, γιατί τα κορίτσια, ακόμη και φεύγοντας απο΄την Ελλάδα μου στέλνουν μηνύματα με νέα τους και πού πάνε μετά. Ταξιδεύω αρκετά και πολλές φορές συμπίπτουν τα μέρη πού βρισκόμαστε. Το τραγικό είναι ότι όταν με βλέπουν ξανά, με περιμένουν σαν γκόμενο και όχι σαν έναν πελάτη, έστω και παλιό. Το κόστος τώρα στα κορίτσια είναι από την πλευρά μου περισσότερο του στυλ να μην δείξω γύφτος, (λιγώτερα από cg) και πάντα ανταποδίδουν με κάποιο μικρό συμβολικό δωράκι, ή με μιά χειρονομία να μαγειρέψουν κάτι από την πατρίδα τους και να με καλέσου. Φυσικά το αρνητικό σε όλα αυτά είναι ότι περιορίζεις τον κύκλο των κοριτσιών γύρω σου, αλλά αυτά πού έχεις τα γαμάς.
Τώρα στην δεύτερη κατηγορία. Επαρχία. Εκεί δεν νομίζω, έχω γυρίσει όλη την Ελλάδα, ότι υπάρχει μέρος πού γίνεται το παραπάνω, εκτός Θεσσαλονίκης. Στη Θεσσαλονίκη υπάρχουν μαγαζιά πού τα περισσότερα κορίτσια δουλεύουν part time τα Σαββατοκύριακα και εορτές και τις υπόλοιπες μέρες μένουν και δουλεύουν σαν cg στην Αθήνα. Στο μαγαζί ψάχνουν γιά Αθηναϊκή πελατεία. Εκεί δεν χρειάζονται δύο επισκέψεις στο μαγαζί. Αρκεί μία. Εντοπίστε ποιά θέλετε, πάρτε την στο τραπέζι και κάντε της γιά λίγο μιά μικρή ¨απιστία" με άλλη. Στον κίνδυνο να χάσει τον πελάτη, θα σας τα δώσει όλα. Πριν λίγους μήνες κάποια με πίεζε, να την "πάρω" και στην Αθήνα και αν θέλω να μου φέρνει κι΄άλλες να με εξυπηρετεί κατά τα γούστα μου.
Τώρα στην υπόλοιπη επαρχία, τα πράγματα είναι απλά. Μιλάτε ξεκάθαρα στον μαιτρ, στα μισά της διαμονής σας και αυτός κανονίζει τα πάντα. Δεν υπάρχουν εκεί κορίτσια πού να κάνουν αρπαχτές σε άγνοια τού αφεντικού. Απλώς κάντε την επιλογή σας και να ξέρετε ότι θα πληρώσετε ανάλογα. Πάντα όλοι οι έμποροι προσπαθούν να σμπρώξουν τον κατιμά. Επιμένετε στην επιλογή σας. Όλα γίνονται. Η συνήθης απάντηση είναι ότι δεν ξέρουν αν θέλει το κορίτσι. Το κορίτσι πάντα θέλει. Αν δεν ήθελε θα έμενε στην Ρωσία. Αν υποσχεθήτε δωράκι στον μαιτρ και με την στάση σας στο μαγαζί, δείξετε ότι θα το δώσετε, θα σας την φέρει στο ξενοδοχείο ο ίδιος.
Ελπίζω να βοήθησα. 
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
11
Πόντοι
6
Sitting on a club bench...eying little stripgirls with bad intent...Hey Aqualung!

Σωστές και οι δικές σου εμπειρίες. Πάντως ρε παιδιά ένα συμπέρασμα βγαίνει. Ο κανόνας είναι ότι δεν υπάρχουν κανόνες.
 

Επισκέπτης
φιλε μου fabre το ΒΑΒΥ Ο στη Νικαια εχει κλεισει οπως κ εσυ ξερεις εδω κ πολυυυυυυυυυυυυυ καιρο....ομως με το που εκλεισε ο επικεφαλης του μαγαζιου (τι καλο παιδι...) εκανε συμφωνια με αυτον που ειχε το παλιο ΣΙΡΟΚΟ στη Συγγρου κ το ΣΙΡΟΚΟ εγινε ΒΑΒΥ Ο....κ οι κοπελες ηταν εκει για καποιο διαστημα...Ομως οι γκομενες ειχαν καλομαθει στο ΒΑΒΥ Ο κ οταν ο επικεφαλης του ΣΙΡΟΚΟ ηθελε να δουλευουν αυτες δν γουσταραν...κ ετσι εφυγαν απο εκει...τωρα το ΣΙΡΟΚΟ εχει τα δικαιωματα του ονοματος ΒΑΒΥ Ο για 2 χρονια απ οσο ξερω αλλα οι κοπελες δουλευουν σε διασκορπα μαγαζια...
Μετα το ΣΙΡΟΚΟ_ΒΑΒΥ Ο...ο επικεφαλης του παλιου ΒΑΒΥ Ο ανοιξε κ αλλο ΒΑΒΥ Ο στην απεναντι μερια της Συγγρου...το ΒODIES εγινε λοιπον ΒΑΒΥ Ο...ομως οπως καταλαβαινεις ο μαγκας του ΣΙΡΟΚΟ δν μπορουσε να εχει δικαιωματα ΒΑΒΥ Ο κ να βλεπει απεναντι του ενα ακομη ΒΑΒΥ Ο...οπτ εκλεισε το ΒΑΒΥ Ο (πρωην ΒODIES)....Oι κοπελες πλεον δουλευουν στο Lido...(μαζεμενες θα τις δεις εκει καθε παρασκευη/σαββατο)....2 δουλευουν στο ΒΑΒΥ GOLD....Αν ψαχνεις καποια συγκεκριμενη κοπελα στειλε μνμ να σε βοηθησω...
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
Πάει πράγματι πολύ ακριβά. Εμένα που το είχα ζητήσει από  έναν κολητό του υπεύθυνου ενός από τα καλά μαγαζιά, μου έχει απαντήσει πως για τις κατευθυνόμενες από τα μαγαζί έπρεπε να δώσς και αέρα δηλαδή τι θα τους έβγαζε η κοπέλα που θές να πάρεις. Πάνω από τρακόσια σημερινά. Εγώ είχα δώσει 100.000 το 1998. Την πήρα όμως εν ώρα εργασίας της και φύγαμε. Και μετά πλήρωσα και την κοπέλα.  Για μετά το κλείσιμο δεν ξέρω τι ζητάνε. Αλλά γενικά δεν αξίζει τον κόπο γιατί με τόσα λεπτά το 1999 μπορούσες να έχεις ότι καλύτερο κυκλοφορούσε στην πιάτσα
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
ποιο ειναι αυτο ρε παιδια?ρε συντροφε ,για στριπτιζαδικο μιλας?και πως γινεται το ντιλ?για πες λεπτομερειες
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Αγαπητοι κυριοι βλεπω πολυ συχνα να γινονται παραθεσεις διαφορες για στριπτιζαδικα κλπ.Το θεμα ειναι ενα,ειμαι πελατης στο Βaby O' εδω και αρκετα χρονια(μεχρι πριν ενα χρονο που παντρευτηκα)τα μαγαζια αυτα δεν αξιζουν εαν θελεις να κανεις σεξ γιατι πολυ απλα δεν συμφερουν εξηγω αμεσως:
15euro εισοδο και ποτα
5 χορους Χ 10euro για φραπε=50
στο συνολο δηλαδη 65euro
και το θεμα δεν ειναι αυτο,αυτο συμβαινει μονο με μια κοπελα βαλτε τωρα αν σας αρεσουν 2-3 εκει μεσα ή αν θελετα να δοκιμασετα μερικες?
Συμπερασμα μια βραδυα στο Baby O' κοστιζει στην ξευτιλα 150ευρια!!!
Ειναι πολλα τα λεφτα.

Τωρα βεβαια θα μου πειτε εσυ γιατι πηγαινες,οκ ειναι καλη φαση αλλα αν καποιος το βλεπει οτι παει εκει αντι να καλεσει call girl ειναι πραγματικα βαθια νυχτωμενος.
Περιπιπτοντος στο παλιο Baby O'(αυτο ηταν στην απεναντι μερια της Συγγρου χαμηλα) εχω τυχει σε φαση λεσβιακου οπου η γκομενα πελατισσα παιρνει την στριπτιτζου για χορο,Πολυ καλη κατασταση,ισως η καλυτερη που εχω πετυχει....
Αυτη για τα στριπτιζ και προσοχη βλαπτουν σοβαρα την τσεπη!! :idiot:
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Αγαπητοι κυριοι βλεπω πολυ συχνα να γινονται παραθεσεις διαφορες για στριπτιζαδικα κλπ.Το θεμα ειναι ενα,ειμαι πελατης στο Βaby O' εδω και αρκετα χρονια(μεχρι πριν ενα χρονο που παντρευτηκα)τα μαγαζια αυτα δεν αξιζουν εαν θελεις να κανεις σεξ γιατι πολυ απλα δεν συμφερουν εξηγω αμεσως:
15euro εισοδο και ποτα
5 χορους Χ 10euro για φραπε=50
στο συνολο δηλαδη 65euro
και το θεμα δεν ειναι αυτο,αυτο συμβαινει μονο με μια κοπελα βαλτε τωρα αν σας αρεσουν 2-3 εκει μεσα ή αν θελετα να δοκιμασετα μερικες?
Συμπερασμα μια βραδυα στο Baby O' κοστιζει στην ξευτιλα 150ευρια!!!
Ειναι πολλα τα λεφτα.

Τωρα βεβαια θα μου πειτε εσυ γιατι πηγαινες,οκ ειναι καλη φαση αλλα αν καποιος το βλεπει οτι παει εκει αντι να καλεσει call girl ειναι πραγματικα βαθια νυχτωμενος.
Περιπιπτοντος στο παλιο Baby O'(αυτο ηταν στην απεναντι μερια της Συγγρου χαμηλα) εχω τυχει σε φαση λεσβιακου οπου η γκομενα πελατισσα παιρνει την στριπτιτζου για χορο,Πολυ καλη κατασταση,ισως η καλυτερη που εχω πετυχει....
Αυτη για τα στριπτιζ και προσοχη βλαπτουν σοβαρα την τσεπη!! :idiot:

Σωστός σχετικά με τους υπολογισμούς. Όσο για τα λεσβιακά έχω τύχει και εγώ σε φάση πελάτισσα / στριπτιζού αλλά και σε φάση πελάτισσα / πελάτισσα, η μία από τις δύο μάλιστα είχε και το γκόμενο μαζι-δεν ξέρω αν επακολούθησε τριολέ μιας και έφυγαν με ταξί!
 

leonidas

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2005
Μηνύματα
138
Like
34
Πόντοι
1
χαιρετε !

ΠΡΟΣΟΧΗ  αν  πατε  σε  καποιο  στριπτηζαδικο  και  ερθει  καποια  και  σας  πει  να  την  κερασετε  ποτο  και  στο  κλεισιμο  θα  φυγετε  μαζι , να την  διωξετε  αμεσως  !  99.99%  λεει  φουμαρα .εξακριβωμενο  .
ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ προσοχη  στο  rasputin  που  κυριως  θελει  να μαζευει  αλλοδαπους  και  να  τους  τα  τρωει.
ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ  ΣΤΑ  ΣΤΡΙΠΤΗΖΑΔΙΚΑ  ΓΙΑ  ΛΙΓΟ  ΧΑΒΑΛΕ  ΚΑΙ  ΝΑ  ΞΕΦΥΓΟΥΜΕ.  ΔΕΝ  ΕΙΝΑΙ  ΑΝΑΓΚΗ  ΝΑ  ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ  ΚΟΡΟΙΔΑ ...
οι  περισσοτεροι  που  πηγαινουμε  εχουμε  αναγκη  για  γυναικεια  προσοχη  και  επαφη  μαζι  τους  οχι  μονο  σεξουαλικη...αυτο  εκμεταλευονται  και  πουλανε  ερωτα....προσοχη  ....ΜΗΝ  ΝΟΜΙΖΕΤΕ  ΟΤΙ  Η ΓΚΟΜΕΝΑ  ΣΑΣ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΕ

ΓΝΩΣΤΑ  ΑΥΤΑ  ΟΛΑ  ΑΛΛΑ  ΚΑΛΟ  ΝΑ  ΤΑ  ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΟΥΜΕ

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ....
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
χαιρετε !

ΠΡΟΣΟΧΗ  αν  πατε  σε  καποιο  στριπτηζαδικο  και  ερθει  καποια  και  σας   πει   να   την  κερασετε  ποτο   και  στο  κλεισιμο  θα  φυγετε  μαζι , να την  διωξετε  αμεσως  !   99.99%   λεει   φουμαρα .εξακριβωμενο  .
ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ προσοχη   στο  rasputin  που  κυριως   θελει  να μαζευει   αλλοδαπους   και   να  τους  τα  τρωει.
ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ  ΣΤΑ  ΣΤΡΙΠΤΗΖΑΔΙΚΑ   ΓΙΑ  ΛΙΓΟ  ΧΑΒΑΛΕ   ΚΑΙ   ΝΑ  ΞΕΦΥΓΟΥΜΕ.  ΔΕΝ  ΕΙΝΑΙ  ΑΝΑΓΚΗ   ΝΑ  ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ  ΚΟΡΟΙΔΑ ...
οι  περισσοτεροι  που  πηγαινουμε  εχουμε  αναγκη  για  γυναικεια   προσοχη   και   επαφη  μαζι   τους  οχι  μονο  σεξουαλικη...αυτο   εκμεταλευονται   και  πουλανε   ερωτα....προσοχη  ....ΜΗΝ  ΝΟΜΙΖΕΤΕ  ΟΤΙ  Η ΓΚΟΜΕΝΑ  ΣΑΣ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΕ

ΓΝΩΣΤΑ  ΑΥΤΑ  ΟΛΑ  ΑΛΛΑ  ΚΑΛΟ  ΝΑ   ΤΑ  ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΟΥΜΕ

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ....

δεν πιστευω να το λες σοβαρα ετσι?γιατι εγω παντα φευγω με στιπ γκερλ!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

leonidas

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2005
Μηνύματα
138
Like
34
Πόντοι
1
? ? ?

κανεις  αυτοσαρκασμο  η  θες  να  γελοιοποιησεις  το  θεμα ?

απλα  γιατι  δεν  καταλαβα... ισως  εχεις  δικιο
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Πόσοι υπάρχουν που τα σκάνε καλά και πάπαλα... τους αρμέγουν... θέλει τρόπο και όχι πολλά λεφτά!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
? ? ?

κανεις  αυτοσαρκασμο  η  θες   να  γελοιοποιησεις  το  θεμα ?

απλα   γιατι  δεν  καταλαβα... ισως  εχεις  δικιο

το δευτερο δεν μπορει να γινει γιατι ειναι γελοιο να λες π.χ. στον συναδελφο σου στη δουλεια οτι αυτο ειναι pc,αυτο που ειναι στη γωνια πανω στο επιπλο της sato ειναι εκτυπωτης κλπ........να πω οτι αναφεροσουν σε τιποτα πιτσαρδελια που δεν ξερουν που ειναι το στομαχι και που το συκωτι να πω "παει στο καλο",οποτε τα ευκολως εννοουμενα παραλειπονται.......
 

Επισκέπτης
Πόσοι υπάρχουν που τα σκάνε καλά και πάπαλα... τους αρμέγουν... θέλει τρόπο και όχι πολλά λεφτά!
εξαρταται τι εννοεις πολλα λεφτα...για αλλους τα 200-300 ευρω λογαριασμος ειναι μισος μισθος...για αλλους αυτα τα λεφτα δν φτανουν ουτε για μαντηλια για να σκουπιστουν απ τον καφε....παντως συμφωνω οτι θελει κ τον τροπο του το πραγμα...
 

leone72

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
87
Like
1
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδες!Να πω και εγω τις εμπειριες μου....ειμαι με εναν κολλητο απο την δουλεια ο οποιος ειναι πολυ μπλα-μπλας και ωραιος.Τους τελευταιους 2 λογαριασμους απο στριπ μαγαζι πασιγνωστο...φυγαμε την πρωτη με 470 e και την δευτερη 550 e!!Kαι τι καναμε?Κερασαμε ποτα!!!
Που θελω να καταληξω...του την εχουν πεσει πολλες και χωρις να κερασει 'η χορους..Αν εισαι λιγο καλος γενικα σε ολα κατι καλο θα σου κατσει.Οχι πως εγω 'η εσεις δεν ειστε σαν και αυτον (δεν σας ξερω φυσικα!) αλλα οι γυναικες αυτες θελουν το καταλληλο μπλα-μπλα και οχι να σας δουν οτι ψαχνετε σεξ....Ανετοι!!!
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
11
Πόντοι
6
Αυτές οι γυναίκες...δεν ειναι γυναίκες! Είναι κροκόδειλοι. Και όταν γουστάρουν παιχνίδι σπανίως, όταν λείπει ο κουμπουράτος που τις έχει ή τις βαρέθηκε είναι σαν μικρά σαρκοβόρα στη σαβάνα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom