Νέα

Κατάλογος στριπτητζάδικων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 12qw369
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
Άτομο δίπλα, Rasputin 2008 που έχει πληρώσει ποτά όλο το βράδυ. 6 η ώρα το πρωί στο σερβιτόρο "ο Θεός να σε φυλάει από παλιά πουτάνα και νέο αφεντικό".

Από τό "παλιά πουτάνα καί νιό πραματευτή" παράφραση προφανώς.
 

imp44791

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
104
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
1
Τί ψυχαναλυτής, γείωση μέ χαμόγελο είναι. Κάνε πείραμα, πές κάτι χαρακτηριστικό στή ροή χωρίς νά δώσεις έμφαση, καί ρώτα τί είπες 1 λεπτό μετά. :grin:

Πολυ ορθο αυτο, και παλιο κολπο γενικα. Κυριως με τον (κανονικο) ψυχαναλυτη  :grin:. Η ακομα και με τον κολλητο σου. Θα εκπλαγεις ποσο συχνα το κοριτσι του σωληνα ανταπεξερχεται στο τεστ καλυτερα απ'αυτους.

Σε ολα αυτα τα χρονια που πεταω λεφτα στο σπορ, οι χουρευτριες που εχουν γινει οι προτιμησεις μου ειναι αυτες που δειχνουν (προσποιουνται, εστω) ενδιαφερον για τις παπαριες μου, και προτεινουν δικες τους παπαριες για επαυξηση. Δεν ειναι αλλωστε και τοσο δυσκολο πια να βρεις φλυαρη γυναικα (για να πουμε και το σεξιστικο μας). Βασικα ειναι ζητημα επαγγελματισμου. Η σωστη επαγγελματιας, η εστω η καλη πωλητρια, κοιταει τι ειναι αυτο που ζηταει ο πελατης και το παρεχει. Για εμενα που το ζητουμενο ειναι η παπαρια μετα μπαλαμουτιου αντι για τον φραπε με η χωρις καλαμακι, τα κριτηρια ειναι διαφορετικα. Τελικα ομως οι καλες (αζ ιν: οι επαγγελματιες) χουρευτριες ειναι καλες σε ολα, και ανταμειβονται αντιστοιχα.
 

bill noxas

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2010
Μηνύματα
975
Like
268
Πόντοι
26
Πολυ ορθο αυτο, και παλιο κολπο γενικα. Κυριως με τον (κανονικο) ψυχαναλυτη  :grin:. Η ακομα και με τον κολλητο σου. Θα εκπλαγεις ποσο συχνα το κοριτσι του σωληνα ανταπεξερχεται στο τεστ καλυτερα απ'αυτους.

Σε ολα αυτα τα χρονια που πεταω λεφτα στο σπορ, οι χουρευτριες που εχουν γινει οι προτιμησεις μου ειναι αυτες που δειχνουν (προσποιουνται, εστω) ενδιαφερον για τις παπαριες μου, και προτεινουν δικες τους παπαριες για επαυξηση. Δεν ειναι αλλωστε και τοσο δυσκολο πια να βρεις φλυαρη γυναικα (για να πουμε και το σεξιστικο μας). Βασικα ειναι ζητημα επαγγελματισμου. Η σωστη επαγγελματιας, η εστω η καλη πωλητρια, κοιταει τι ειναι αυτο που ζηταει ο πελατης και το παρεχει. Για εμενα που το ζητουμενο ειναι η παπαρια μετα μπαλαμουτιου αντι για τον φραπε με η χωρις καλαμακι, τα κριτηρια ειναι διαφορετικα. Τελικα ομως οι καλες (αζ ιν: οι επαγγελματιες) χουρευτριες ειναι καλες σε ολα, και ανταμειβονται αντιστοιχα.
Αυτές δυστυχώς είναι είδος υπό εξαφάνιση πλέον.....
 

drifter72

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
148
Like
0
Πόντοι
1
Σωστος μεν ο συναγωνιστης, πλην ομως παραλειπει ενα ακομα πλεονεκτημα του σπορ: με τη σωστη χουρευτρια αποκτας εναν ψυχαναλυτη (εννοω καποιον που να ακουει τις παπαριες σου και να κουναει το κεφαλι του συγκαταβατικα) με (α) πολυ συναγωνιστικη τιμη (για ψυχαναλυτη) και (β) την δυνατοτητα να της βαζεις χερι (τουλαχιστον), πραγμα που λιγοι ψυχαναλυτες επιτρεπουν υπο Κανονικες Συνθηκες (Κ-Σ). Ασσιουμινγκ (που λενε και στο χωριο μου) οτι θα ηθελες να βαλεις χερι στον ψυχαναλυτη σου.
:rockon: :rockon:
 

valso

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια ξερει κανεις ενα στριπτιζαδικο mr.high;
 

papacool

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2006
Μηνύματα
174
Like
46
Πόντοι
1
Στη Μιχαλακοπούλου ακριβώς απέναντι από το Χίλτον (γωνία σχεδόν με Χατζηγιάννη Μέξη) έχει ανοίξει ένα καινούργιο με το όνομα LIBIDO. Είναι στο χώρο του παλιού BABES που κάποτε ήταν από τα καλά μαγαζιά αλλά με τον χρόνο έπεσε σε ανυποληψία και τελικά έκλεισε. Μόνο από έξω το έχω δει, γενικά για κανα δυο βδομάδες ακόμα θα είμαι στενεμένος να κάνω τέτοιες τσάρκες. Όποιος αποφασίσει να εξερευνήσει ας κάνει μια ενημέρωση και για εμάς τους παντόφλες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom