Νέα

Κατάλογος στριπτητζάδικων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 12qw369
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

skortsianitis

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Αγαπητοί συμπολεμιστές καλησπέρα,

το Σάββατο αποφάσισα να κάνω ένα μινι tour σε στριπ έχοντας αρκετό καιρό να τα τιμήσω [χωρίς παρέα,μόνος μου].

Πρώτη στάση η Lolita. Όταν μπαίνω μέσα λοιπόν με βλέπει ο Μαιτρ και αφού επιβεβαιώνει ότι είμαι ένα άτομο με βάζει σε ένα τραπέζι κοντά στη πίστα μεν αλλά σε στενό χώρο δε. Του ζητάω να μου αλλάξει τραπέζι (εκείνη την ώρα το μαγαζί δεν είχε γεμίσει ), μου απαντάει με ένα υποτημητικό ύφος ότι δεν υπάρχει άλλο και εγώ εκνευρισμένος σηκώνομαι και φεύγω. Χώρος παραμονής στο μαγαζί:2 λεπτά

Δεύτερη στάση το Sierra, στο παράδρομο δίπλα στην Πάντειο. Αν και το γκαρσόνι με έβαλε αμέσως σε καναπέ και η συμπεριφορά του ήταν άψογη το μέρος δεν άξιζε τίποτα. Μόνο κουβέντα με τις κοπέλες με το νερό τους να κοστίζει 10 ευρά και το ποτό 20.Συμβούλή: Μακριά δεν αξίζει μία, χαλάστε αλλού τα λεφτά σας.

Τρίτη στάση το Lido Palace. Αρκετό προσεγμένο και με ευγενικούς σερβιτόρους και πολλά μουνιά ( Για 50 ευρώ κάνεις φραπέ στο prive και με 10 ένα καλο χορό). Στα συν τα αρκετά λεσβιακά σώου (είδα ένα με τέσσερις και ένα άλλο με δύο κορίτσια) και ο χώρος. Προσοχή όμως έχει και αρκετές σαύρες που είναι φορτικές και κακιές. Μου την έσπασε μια μαύρη  :jerking: η οποία ήταν πολύ φορτική και ζηλιάρα (όταν της έδειξα ότι δεν μου αρέσει άρχισε να λέει διάφορες κακίες) και μια μεγάλη πολωνέζα ξαθνιά που ήταν και αυτή πολύ φορτική.

Τέταρτη στάση το Princess. Αρκετές κοπέλες αλλά από σώου μηδέν. Ο χoρός κοστίζει 11 ευρώ (φροντίστε να έχετε ψιλά μαζί σας αν πάτε εκεί  ;)) και το prive (κρατάει 15 λεπτά με μεγάλη πιθανότητα για φραπέ) 35 ευρώ. Κάποιες από τις κοπέλες αξίζουν κάποιες όχι.

Γενικά συμπεράσματα από το αυτό το tour (τα ήξερα, απλά επιβεβαιώθηκαν):

- Αποφύγετε τα ΣΚ και τις  γιόρτες να πάτε streap δίότι έχει πολύ κόσμο και δεν θα το ευχαριστηθήτε.
- Μην κερνάτε ποτά, κοστίζουν πολύ και δεν το ευχαριστιέστε. Προτιμήστε το χορό, είναι καλύτερη επένδυση.
- Αποφεύγετε να πηγαίνετε μόνοι σας και ιδίως σε μέρες όπου έχει κόσμο
- Μην ενθουσιάζεστε με αυτά που θα ακούσετε από τις κοπέλες ούτε ακόμα και αν σας δώσουν το τηλέφωνο τους (ακόμα και αν ειναι το αληθινό τους). Η δουλειά τους είναι να βγαλουν όσα γίνεται περισσότερα από εσάς (σκεφτείτε ότι τα λεφτά που βγάζουν το μήνα είναι πολλαπλάσια από το μισθό σας)
- Χουφτώστε με τη ψυχή σας, γι' αυτό πήγατε εκεί

Τhat's all mates  :)




 
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Το έχουμε ξαναπεί. Νομίζω το παιδί με το ρόπαλο. Το στριπ είναι τρόπος διασκέδασης σαν τα μπουζούκια. Και είναι και ακριβή διασκέδαση. Δεν είναι μέρος για να γαμήσουμε ή για να βγάλουμε γκόμενα. Όσο πιο βαθιά εμπεδώσουμε αυτό τόσο πιο καλά θα περάσουμε (σχέση κόστους/οφέλους) και ίσως να γαμήσουμε και καμμία.
 

xasaphs1985a

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2006
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
δεν ειπατε το καλυτερο με το καλυτερο live show που παιζει σε ολη την αθηνα και απο τιμες 10 εισοδος 10 χωρος πολυ καλος .   
BabyO Original
Πειραιώς 171 Τηλ. 210 3477744
 

leonidas

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2005
Μηνύματα
138
Like
34
Πόντοι
1
προφανως vaso  εχεις  πολυ  υψηλο  iq .  νομιζεις  οτι  ολα  τα  παιδακια  που  πανε  γνωριζουν... 
το  γελειο  στο  επιστρεφω...αν  και  δεν  χρειαζεται...τι  εισαι  το  ξερεις  και  ιδιος  και  δυσρτυχως  υπαρχουν  πολυ  εξυπνακηδες  σαν  εσενα.
το  καλο  ειναι  οτι  ποτε  δεν  θα  καταλαβεις  τι  σημαινει  εξυπνοσ
 

leonidas

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2005
Μηνύματα
138
Like
34
Πόντοι
1
απ  οτι  βλεπεις  και  οι  προηγουμενοι  τα  ιδια  με  μενα  λενε  ....
γιατι  δεν  λες  και  τα  δικα  τους  γελοια  ?
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Γενικά συμπεράσματα από το αυτό το tour (τα ήξερα, απλά επιβεβαιώθηκαν):

- Αποφύγετε τα ΣΚ και τις  γιόρτες να πάτε streap δίότι έχει πολύ κόσμο και δεν θα το ευχαριστηθήτε.
- Μην κερνάτε ποτά, κοστίζουν πολύ και δεν το ευχαριστιέστε. Προτιμήστε το χορό, είναι καλύτερη επένδυση.
- Αποφεύγετε να πηγαίνετε μόνοι σας και ιδίως σε μέρες όπου έχει κόσμο
- Μην ενθουσιάζεστε με αυτά που θα ακούσετε από τις κοπέλες ούτε ακόμα και αν σας δώσουν το τηλέφωνο τους (ακόμα και αν ειναι το αληθινό τους). Η δουλειά τους είναι να βγαλουν όσα γίνεται περισσότερα από εσάς (σκεφτείτε ότι τα λεφτά που βγάζουν το μήνα είναι πολλαπλάσια από το μισθό σας)
- Χουφτώστε με τη ψυχή σας, γι' αυτό πήγατε εκεί

Τhat's all mates  :)

Αυτά ακριβώς έχω γράψει κι εγώ! Όχι απλά σωστός, "Σόφο", αλάνθαστος! No further comments!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
απ  οτι  βλεπεις  και  οι  προηγουμενοι   τα  ιδια  με  μενα   λενε   ....
γιατι  δεν  λες   και  τα   δικα  τους   γελοια  ?

ισως παραφερθηκα λιγο........σου ζητω συγγνωμη αν ξεπερασα τα ορια
 

leonidas

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2005
Μηνύματα
138
Like
34
Πόντοι
1
συνχωρεμενος ! ετσι κι αλλιως  μια  παρεα  ειμαστε
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Eνα στριπτιζαδικο που λεγεται 4(Τεσσερα) ξερει κανεις που βρισκεται;Γιατι μου ειπε μια στριπτιζου οτι δουλευει εκει το χειμωνα!!
 

deltree

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2007
Μηνύματα
90
Κριτικές
7
Λύσεις
1
Like
516
Πόντοι
280
Στην Πειραιώς απέναντι από τον Οτε ΚΕραμεικού...
 

Hector

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.252
Like
0
Πόντοι
16
Μήπως θα έπρεπε να ξανά προσδιορίσουμε το κατάλογο;
Δηλαδή να πούμε ποια μαγαζιά παραμένουν ακόμα ανοικτά μετά τις τελευταίες επελάσεις της αστυνομίας;
Δεν πρέπει να είναι και πολλά!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Μήπως θα έπρεπε να ξανά προσδιορίσουμε το κατάλογο;
Δηλαδή να πούμε ποια μαγαζιά παραμένουν ακόμα ανοικτά μετά τις τελευταίες επελάσεις της αστυνομίας;
Δεν πρέπει να είναι και πολλά!

λογικά όλα ξανάνοιξαν....για το λολίτα δε ξέρω ακόμη..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom