Νέα

Irida

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Irida ?
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 378
  • Εμφανίσεις 67K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (3 μέλη και 10 επισκέπτες)

Spiros_73

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.878
Like
9.990
Πόντοι
1.056
Άμα θες έρχομαι με ξαντερφια:wink:
:orchestra:
1729792562833.jpeg
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.246
Κριτικές
9
Like
4.063
Πόντοι
736
Μην ταλαιπωρεισαι ....
Δεν ειναι τοσο απλο οσο το παρουσιαζεις ....
Καλο θα ειναι οταν δεν ξερεις κατι να μην κριτικαρεις !!!!!
Διοτι απλα ευγενικα βγαζεις γελιο
Για αναλυσε μας το σύνθετο του πραγματος αρχηγε μου.
Τι exdraordinary κανει η αξιαγαπητη εργαζόμενη που δεν ειναι τοσο απλο οσο νομίζω;
Επισης πολύ ευγενικα σου τονίζω οτι ΕΣΥ αν δεν ξερεις ,μην κριτικαρεις τον κριτή!!!
Οσο για το γελιο σου τονιζω οτι ειναι φαρμακο και ζωτικο στοιχειο για καλή υγεια!
Την κατηφεια την αφηνω σε αλλους!!!
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.899
Κριτικές
19
Like
3.161
Πόντοι
7.195

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.899
Κριτικές
19
Like
3.161
Πόντοι
7.195
Για αναλυσε μας το σύνθετο του πραγματος αρχηγε μου.
Τι exdraordinary κανει η αξιαγαπητη εργαζόμενη που δεν ειναι τοσο απλο οσο νομίζω;
Επισης πολύ ευγενικα σου τονίζω οτι ΕΣΥ αν δεν ξερεις ,μην κριτικαρεις τον κριτή!!!
Οσο για το γελιο σου τονιζω οτι ειναι φαρμακο και ζωτικο στοιχειο για καλή υγεια!
Την κατηφεια την αφηνω σε αλλους!!!
Συμφωνω χωρις συζητηση για την ζωτικοτητα του γελιου στη ζωη αν και η επισημανση μου αλλη εννοια ειχε .....
Δεν κριτικαρα τον κριτη , φαινεται πως πρεπει ισως να διαβαζεις πιο προσεκτικα , απλα και πολυ ευγενικα επισημανα οτι αν δεν εχει προσωπικη επαφη με την Ιριδα , και δεν εννοω γραπτη η προφορικη φυσικα , καλον ειναι να μην γραφει κριτικες και σχολια για κατι ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ !!!
Οσο αφορα τα exdraordinary , αγγλατραφεις να υποθεσω .... , εκτος του οτι τα αναφερει γραπτως στο προγραμμα της αν την εχεις γνωρισει τα εχεις γευτει και εσυ.
Επι πλεον θα ηταν πολυ ωραιο να μας υποδειξεις αλλη κοπελια η καταστημα massage που προσφερει ακριβως αυτα που προσφερει η Ιριδα στη Θεσσαλονικη και η ομαδα της ΤΕΑ στη Αθηνα.
Χαρη θα μας κανεις να μοιραστεις τις γνωσεις σου με εμας τους πτωχους και αδαεις !!!
Μαλον πρεπει να μην βιαζεσαι να απαντησεις αγαπητε !!!
Να μην ξεχασω φυσικα να σε ευχαριστησω και για την προαγωγη μου σε "αρχηγο" !!!!!
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.246
Κριτικές
9
Like
4.063
Πόντοι
736
Συμφωνω χωρις συζητηση για την ζωτικοτητα του γελιου στη ζωη αν και η επισημανση μου αλλη εννοια ειχε .....
Δεν κριτικαρα τον κριτη , φαινεται πως πρεπει ισως να διαβαζεις πιο προσεκτικα , απλα και πολυ ευγενικα επισημανα οτι αν δεν εχει προσωπικη επαφη με την Ιριδα , και δεν εννοω γραπτη η προφορικη φυσικα , καλον ειναι να μην γραφει κριτικες και σχολια για κατι ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ !!!
Οσο αφορα τα exdraordinary , αγγλατραφεις να υποθεσω .... , εκτος του οτι τα αναφερει γραπτως στο προγραμμα της αν την εχεις γνωρισει τα εχεις γευτει και εσυ.
Επι πλεον θα ηταν πολυ ωραιο να μας υποδειξεις αλλη κοπελια η καταστημα massage που προσφερει ακριβως αυτα που προσφερει η Ιριδα στη Θεσσαλονικη και η ομαδα της ΤΕΑ στη Αθηνα.
Χαρη θα μας κανεις να μοιραστεις τις γνωσεις σου με εμας τους πτωχους και αδαεις !!!
Μαλον πρεπει να μην βιαζεσαι να απαντησεις αγαπητε !!!
Να μην ξεχασω φυσικα να σε ευχαριστησω και για την προαγωγη μου σε "αρχηγο" !!!!!
Στηρίζεις την υποστήριξη της απάντησης σου ( κατά τα άλλα καλογραμμένη) , σε υποθέσεις και λεκτικούς πτερυγισμούς που κατά την γνώμη μου είναι άστοχα.
Επειδή δεν γράφω ποτέ για κάτι που δεν γνωρίζω επιμένω στο αρχικό ποστ μου ""σιγά τα ωα"".
Όσο καλό και διανθισμένο με πινελιές είναι ένα μασάζ μαζί με happy ending 100 ευρώ είναι πολλά, όσο κι αν προσπαθούμε να το υποστηρίξουμε.

Το ερώτημα βέβαια είναι άλλο,
ΠΩΣ εσύ υποθέτεις ότι ίσως δεν γνωρίζω τις υπηρεσίες της εργαζόμενης;
Δεν είχες το ανάλογο feeback?
Την επόμενη φορά θα ενημερωθείς αρμοδίως , όπως επίσης και η εργαζόμενη για την ταυτιση του πελάτη με το nickname .

Καλοπροαίρετα δε θα σου πρότεινα να περιορίζεις της αναφορές σου περί των προαναφερομενων υπηρεσιών στις περιοχές της Ηλείας και της πρωτευούσης , που όπως φαίνεται γνωρίζεις καλύτερα.

Έχει πολύ υγρασία εδώ....
 
OP
OP
Irida ?

Irida ?

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2024
Μηνύματα
123
Like
583
Πόντοι
81
Καλησπέρα και Χρόνια πολλά στους εορτάζοντες!! Χρόνια πολλά σε όλη τη Θεσσαλονίκη, ευχαριστώ για την πολλή θερμή υποδοχή και αγάπη που μου δείχνετε και την στήριξη σας.
Υγεία εύχομαι και αγάπη σε όλους!!

Προς αποφυγήν παρανοησεων, αναφέρω ξανά ότι οι υπηρεσίες IRiS Massage αποτελούν έμπνευση δική μου. Εργάζομαι ως Ανεξάρτητη θεραπευτρια.

Ευχαριστώ πολύ
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.192
Κριτικές
10
Like
6.394
Πόντοι
7.095
Καλησπέρα και Χρόνια πολλά στους εορτάζοντες!! Χρόνια πολλά σε όλη τη Θεσσαλονίκη, ευχαριστώ για την πολλή θερμή υποδοχή και αγάπη που μου δείχνετε και την στήριξη σας.
Υγεία εύχομαι και αγάπη σε όλους!!

Προς αποφυγήν παρανοησεων, αναφέρω ξανά ότι οι υπηρεσίες IRiS Massage αποτελούν έμπνευση δική μου. Εργάζομαι ως Ανεξάρτητη θεραπευτρια.

Ευχαριστώ πολύ
Ρε συ ίριδα καλημέρα.

Χωρίς να σε έχω επισκεφτεί ποτέ και ούτε πρόκειται λόγω value for money και ηλικίας (αλλά μη μασάς, συνομήλικοι είμαστε) να σε ρωτήσω κάτι, μιας και ουσιαστικά ο τρόπος που παρουσιάζεις τις υπηρεσίες σου, αρχικά ήταν copy paste των γραφομενων της Τεας (που δεν με απασχολεί καθώς είναι στην Αθήνα) και μετά παραλλαγή τους.

Αναφέρεις (όπως και αυτή) τη λέξη θεραπεύτρια.
Ξέρεις κορίτσι μου γλυκό τι σημαίνει θεραπεύτρια?
Έχεις μεθόδους και μηχανήματα που θεραπεύουν?
Από τι ακριβώς θεραπευεος, πέρα από το ότι χύνουμε και σε ευχαριστούμε για αυτό οι πελάτες σου?
Προσφέρεις μια απόλαυση, αλλά όχι θεραπεία, μην τρελαθουμε κιολας.

Μπορει για κάποιον να είσαι μουναρα, δεκτό.
Μπορεί για κάποιον τα 100+ συν ξενοδοχείο για δύο πίπες να είναι οκ δεκτό.
Μπορεί για κάποιον να είναι εμπειρία μασάζ το χαιδεμα που κάνετε, αισθησιακό ή μη, με χέρια, σώμα κτλ, δεκτό.
Αλλά θεραπευτριες δεν είστε.
Οι άνθρωποι δηλαδή που το σπουδάζουν χρόνια, που επενδύουν σε μηχανήματα αξίας κτλ, τι είναι?

Αυτά.
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.899
Κριτικές
19
Like
3.161
Πόντοι
7.195
Στηρίζεις την υποστήριξη της απάντησης σου ( κατά τα άλλα καλογραμμένη) , σε υποθέσεις και λεκτικούς πτερυγισμούς που κατά την γνώμη μου είναι άστοχα.
Επειδή δεν γράφω ποτέ για κάτι που δεν γνωρίζω επιμένω στο αρχικό ποστ μου ""σιγά τα ωα"".
Όσο καλό και διανθισμένο με πινελιές είναι ένα μασάζ μαζί με happy ending 100 ευρώ είναι πολλά, όσο κι αν προσπαθούμε να το υποστηρίξουμε.

Το ερώτημα βέβαια είναι άλλο,
ΠΩΣ εσύ υποθέτεις ότι ίσως δεν γνωρίζω τις υπηρεσίες της εργαζόμενης;
Δεν είχες το ανάλογο feeback?
Την επόμενη φορά θα ενημερωθείς αρμοδίως , όπως επίσης και η εργαζόμενη για την ταυτιση του πελάτη με το nickname .

Καλοπροαίρετα δε θα σου πρότεινα να περιορίζεις της αναφορές σου περί των προαναφερομενων υπηρεσιών στις περιοχές της Ηλείας και της πρωτευούσης , που όπως φαίνεται γνωρίζεις καλύτερα.

Έχει πολύ υγρασία εδώ....

"Δεν είχες το ανάλογο feeback?" σωστα δεν το εχω διοτι δεν γνωριζομαστε ομως το """σιγά τα ωα""." σιγουρα δεν χαρακτηριζει τις παρεχομενες υπηρεσιες και την Ιριδα προσωπικα.
Οσο αφορα το "Όσο καλό και διανθισμένο με πινελιές είναι ένα μασάζ μαζί με happy ending 100 ευρώ είναι πολλά, όσο κι αν προσπαθούμε να το υποστηρίξουμε." παλι ειναι ανεδαφικο αν συγκρινουμε το χαιδεμα μασαζ με την παροχη σεξ στη συνεχεια και με τιμη που πλεον παιζει στα 100 - 120 € στα σχετικα καταστηματα.
"Έχει πολύ υγρασία εδώ...." συμφωνω αφου εχω απολαυσει την Θεσσαλονικη επι 5ετια ως φοιτητης και επι πλεον αλλη μια 5 ετια ως εργαζομενος στην Νυμφη του Θερμαικου !!!!
Ομως ας κλεισουμε εδω την στειρα αντιπαραθεση διοτι ηδη εχουμε γινει κουραστικοι....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom