Νέα

Irida

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Irida ?
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 378
  • Εμφανίσεις 67K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
964
Like
2.326
Πόντοι
446
Κανονισα ραντερου με την Ιριδα, πετιτ ωραιο σωμα μιλφακι γυρω στα 40, 1.5 ωρα αθλητικο μασαζ. Ολα τα λεφτα το μασαζ, πολυ δυναμη και ωραια τεχνικη με αγονες, χερια και πατουσες. Extra υπρεσεις επισης πολυ καλες. 9/10
Δεν μας διαφωτίζεις για τα έξτρα; Πώς κινήθηκε η συνάντηση εννοώ
 

greco24

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2024
Μηνύματα
15
Like
24
Πόντοι
0

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.515
Κριτικές
32
Like
28.176
Πόντοι
8.346
Μου ειπε οτι τελιωσε το μασαζ και απλα ρωτησα μπορω να εχω καπιοα εχτρα και μου ειπε τι θελω, απλα
...μαγκα μου με τον κοριτσαρο μπροστα σου, σα να σε βλεπω να της απαντας καπως ετσι
:cheesy::cheesy::cheesy:
 

Περαματιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
2.032
Like
10.347
Πόντοι
2.256
Ίριδα για κάποιο λόγο δεν μπορώ να σου στείλω pm, αν μπορείς να το κανείς εσυ θα ήθελα ένα τηλέφωνο επικοινωνίας. Ευχαριστώ
@Irida ? πήγαινε κάντου ενα μασαζ full extra επειγόντως του μπαγλαμά γιατί από την πολλή μαλακία έχει τυφλωθεί το παληκάρι
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.172
Like
2.107
Πόντοι
456
Μου φαίνεσαι φουλ ενδιαφέρουσα περίπτωση. Ψήνομαι να σε δω.

Οποτε πρέπει να ρωτήσω , πιτσιρικάδες δέχεσαι ; Είμαι 28.
 
OP
OP
Irida ?

Irida ?

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2024
Μηνύματα
123
Like
583
Πόντοι
81
Ίριδα για κάποιο λόγο δεν μπορώ να σου στείλω pm, αν μπορείς να το κανείς εσυ θα ήθελα ένα τηλέφωνο επικοινωνίας. Ευχαριστώ

IRiS ️ Massage
Find & Love your inner self

Viber 6943865816
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μου φαίνεσαι φουλ ενδιαφέρουσα περίπτωση. Ψήνομαι να σε δω.

Οποτε πρέπει να ρωτήσω , πιτσιρικάδες δέχεσαι ; Είμαι 28.
Καλημέρα.
Ναι.
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.172
Like
2.107
Πόντοι
456
IRiS ️ Massage
Find & Love your inner self

Viber 6943865816
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Καλημέρα.
Ναι.
Πολύ καλά λοιπόν λέω να σε κάνω δώρο σε εμένα στα γενέθλια μου.
 

refokev330

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2024
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα.Υπάρχει η δυνατότητα να κλείσουμε ραντεβού αυθημερόν,όταν έρθω στη Θεσσαλονίκη;
 
OP
OP
Irida ?

Irida ?

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2024
Μηνύματα
123
Like
583
Πόντοι
81
Καλησπέρα.Υπάρχει η δυνατότητα να κλείσουμε ραντεβού αυθημερόν,όταν έρθω στη Θεσσαλονίκη;
Καλημέρα.
Μπορούμε να κλείσουμε και αυθημερόν, απλώς δεν ξερω τι διαθεσιμότητα θα υπάρχει και αν θα σε εξυπηρετουν οι διαθέσιμες ώρες.
 

Fullspoonmoon

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2024
Μηνύματα
12
Like
14
Πόντοι
0
α ρε κοριτσαρα και ψυχαρα ιριδουλα μας...σε χασαμε απο την αθηνα..θα τα ξαναπουμε εχω δουλειες ανοικτες αλλωστε εκει πανω.
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
455
Like
488
Πόντοι
21
Μια ερώτηση..Έχεις φτάσει γκαβλωμενος μέχρι εκεί με body to body και μετά τέλος..
Ιριδα καλώς ήρθες. Μου αρέσει που βλέπω ότι είσαι ευγενική. Καλές δουλειές στην πόλη μας αλλά εγώ πρέπει να πω κάτι στους συναγωνιστές.
Αγαπητοί μου, body to body με στήθος Νο 1 ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ, Θέλει ένα 3άρι για να το ευχαριστηθείς. Αυτό λέει η μεγάλη μου εμπειρία από τις σόλες που έλιωσα γυρνώντας τη Θεσσαλονίκη με τα πόδια γιατί δεν είχα ακόμη αυτοκίνητο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Humax

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
455
Like
488
Πόντοι
21
Στα διαλα αηδίασα, έλεος.
Ναι ρε φίλε δίκηο έχεις. Άκου εκεί να αποζητάει ο άλλος δάχτυλο ή χέρι στον κώλο. Εδώ πάμε στον ουρολόγο και το σκεφτόμαστε μια βδομάδα. Σιχαίνομαι τον εαυτό μου. Όχι και να μας στείλει στο Gay Pride η Ίριδα.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.239
Κριτικές
5
Like
13.118
Πόντοι
3.786
Ιριδα καλώς ήρθες. Μου αρέσει που βλέπω ότι είσαι ευγενική. Καλές δουλειές στην πόλη μας αλλά εγώ πρέπει να πω κάτι στους συναγωνιστές.
Αγαπητοί μου, body to body με στήθος Νο 1 ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ, Θέλει ένα 3άρι για να το ευχαριστηθείς. Αυτό λέει η μεγάλη μου εμπειρία από τις σόλες που έλιωσα γυρνώντας τη Θεσσαλονίκη με τα πόδια γιατί δεν είχα ακόμη αυτοκίνητο.
Και όμως,τρίβεται καυλωτικά στο σώμα σου γιατί έχει τρόπο.Άλλωστε και η κοπέλα της Αγίου Δημητρίου που κάνει nuru,έχει ακόμα μικρότερο στήθος.Η Ίριδα πάντως το κάνει καλύτερα από εκείνη.Σίγουρα πάντως το μεγάλο στήθος στο body to body είναι κάτι το plus,δεν αντιλέγω
 

PavlakisTheKid

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2023
Μηνύματα
657
Like
1.997
Πόντοι
206
Εξαιρετικό μασάζ, αν και με έκανε τούφα τώρα... θα γράψω!!!

Συνάντηση σήμερα με Ίριδα λοιπόν, ανατολικά σε γνωστό ξενοδοχείο της πόλης με θέα τις βαρκούλες:

Περιποιητική 100%, ευγενική, σέξυ, αισθησιακή, γνώστης, με πολύ πολύ καλή τεχνική σε όλα της, σφιχτό σώμα και όμορφο. Έμεινα τελείως ευχαριστημένος, το μόνο μείον κατά την γνώμη μου είναι ότι μία ώρα ΔΕΝ φτάνει για τέτοιου είδους εμπειρία. ✨
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.246
Κριτικές
9
Like
4.063
Πόντοι
736
Εξαιρετικό μασάζ, αν και με έκανε τούφα τώρα... θα γράψω!!!

Συνάντηση σήμερα με Ίριδα λοιπόν, ανατολικά σε γνωστό ξενοδοχείο της πόλης με θέα τις βαρκούλες:

Περιποιητική 100%, ευγενική, σέξυ, αισθησιακή, γνώστης, με πολύ πολύ καλή τεχνική σε όλα της, σφιχτό σώμα και όμορφο. Έμεινα τελείως ευχαριστημένος, το μόνο μείον κατά την γνώμη μου είναι ότι μία ώρα ΔΕΝ φτάνει για τέτοιου είδους εμπειρία. ✨
Σιγά την εμπειρία, μασάζ και πίπα σιγά τα ωα!!!
Πρωτόγνωρα πράγματα δλδ
 

PavlakisTheKid

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2023
Μηνύματα
657
Like
1.997
Πόντοι
206

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.899
Κριτικές
19
Like
3.161
Πόντοι
7.195
Σιγά την εμπειρία, μασάζ και πίπα σιγά τα ωα!!!
Πρωτόγνωρα πράγματα δλδ
Μην ταλαιπωρεισαι ....
Δεν ειναι τοσο απλο οσο το παρουσιαζεις ....
Καλο θα ειναι οταν δεν ξερεις κατι να μην κριτικαρεις !!!!!
Διοτι απλα ευγενικα βγαζεις γελιο
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
752
Κριτικές
21
Like
3.615
Πόντοι
1.436
Μην ταλαιπωρεισαι ....
Δεν ειναι τοσο απλο οσο το παρουσιαζεις ....
Καλο θα ειναι οταν δεν ξερεις κατι να μην κριτικαρεις !!!!!
Διοτι απλα ευγενικα βγαζεις γελιο
Με τον καλό λόγο πάντα είναι ο συγκεκριμένος..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom