Νέα

Η Ρωσίδα ωs γκόμενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xristos1000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 818
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
Στη συμπεριφορα τους σιγουρα τις εχουμε θεοποιησει. Εχεις δικιο. Εχουν πολλα στραβα και διαφορες πολιτισμικες που δεν μπορουμε να καταλαβουμε. Το θεμα ειναι οτι (για να πετυχουν εστω το σκοπο τους) προσπαθουν οπως εχουν μαθει( Δεν ειναι τυχαιο οτι οι καλητεροι σολιστες βγαινουν απο το ανατολικο μπλοκ ) να μας καταλαβουν εκεινες για να μπορουν να μας προσεγκισουν. Και αυτο ειναι το αδυνατο σημειο στην γενικα κλαψομουνικη Μεσογειακη φυση του Ελληνα. Το οτι νιωθει κολακευμενος. Και αυτο το ξερουν καλα. Συν τα θεικα ποδια συν τις σκανδιναβοσλαβογερμανοκωλαρες συν τα ουρανοταταρομογγολοσλαβικα ζηγωματικα.... πολυ θελει? :o :headbang: :uglystupid:
 

Επισκέπτης
Στη συμπεριφορα τους σιγουρα τις εχουμε θεοποιησει. Εχεις δικιο. Εχουν πολλα στραβα και διαφορες πολιτισμικες που δεν μπορουμε να καταλαβουμε. Το θεμα ειναι οτι (για να πετυχουν εστω το σκοπο τους) προσπαθουν οπως εχουν μαθει( Δεν ειναι τυχαιο οτι οι καλητεροι σολιστες βγαινουν απο το ανατολικο μπλοκ ) να μας καταλαβουν εκεινες για να μπορουν να μας προσεγκισουν. Και αυτο ειναι το αδυνατο σημειο στην γενικα κλαψομουνικη Μεσογειακη φυση του Ελληνα. Το οτι νιωθει κολακευμενος. Και αυτο το ξερουν καλα. Συν τα θεικα ποδια συν τις σκανδιναβοσλαβογερμανοκωλαρες συν τα ουρανοταταρομογγολοσλαβικα ζηγωματικα.... πολυ θελει? :o :headbang: :uglystupid:

To 90% των Ελληνων πασχει απο μουνοδουλισμο ακραιας μορφης σε σημειο που ειναι ικανος να πεθανει στην ψαθα για το μουνι και ριχνει την αξιοπρεπεια του τελιως.Τι να πω..Τουλαχιστον καλυτερα να το παθαινουν αυτο με τις Ρωσιδες και τις γκομεναρες του εξωτερικου παρα με τις σαβουρες σαυρες της ελεινηδες που δεν το αξιζουν με τοση κυταρριτιδα και τις ξινισμενες φατσες που εχουν.
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.354
Κριτικές
10
Like
1.774
Πόντοι
5.975
σωστά! ο μέσος έλληνσς (συμπεριλαμβανομένου και του εαυτού μου βεβαίως-βεβαίως) ενθουσιάζεται και κολακεύεται με το παραμικρό, με αποτέλεσμα από τότε που έχουν έρθει οι εν λόγω φυλές αρκετοί θεωρώ πως έχουν γίνει "τζάμπα μάγκες" και εμφανίζονται στην πιάτσα με ανάλογο υφάκι! για αυτόν το λόγο κρούω τον κώδωνα του κινδύνου στους συναγωνιστές!
 

Επισκέπτης
σωστά! ο μέσος έλληνσς (συμπεριλαμβανομένου και του εαυτού μου βεβαίως-βεβαίως) ενθουσιάζεται και κολακεύεται με το παραμικρό, με αποτέλεσμα από τότε που έχουν έρθει οι εν λόγω φυλές αρκετοί θεωρώ πως έχουν γίνει "τζάμπα μάγκες" και εμφανίζονται στην πιάτσα με ανάλογο υφάκι! για αυτόν το λόγο κρούω τον κώδωνα του κινδύνου στους συναγωνιστές!

Εχεις δικιο φιλε.Μεχρι και οι πακιστανοι και αλβανοτουρκοι την εχουν δει καπως.Ηρθαν οι λευκες θεες και ξεσαλωσαν τα μαυριδερα τσογλανια....
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
Και ενταξει η κυταριτιδα. Αν περνας καλα γενικοτερα μπορεις και να το παραβλεψεις. Οι ξινισμενες φατσες ειναι το πακετο. Κατι που προσωπικα δεν μπορω να το καταπινω με τιποτα πλεον. Αν εχεις την ατυχια να βγεις με ελληνιδα και να γουσταρεις πχ να πιεις και να σου κατσει ασχημα και να την ακουσεις λιγο παραπανω( Μια φορα οχι συνεχεια, γιατι τοτε εχει δικιο απο οπου και να ειναι ). Αυτο ειναι. Θα σε σκουπισουν το πρωι τα γκαρσονια μαζι με τα αποτσιγαρα. Ενω πριν θα εισαι κατω χαλια και θα εχει την παρταλο να σου τα ψελνει που την εκανες ρεζιλι, που δεν τη γ@$ησες,που δεν τη σκεφτεσαι που που που...Με σλαβα ( εκτος αν ειναι πληρωμενη) δεν θα γινει ευκολα κατι τετοιο. Μου εχει συμβει να εχω καταρευσει απο πιωμα και μεχρι να συνελθω να στεκεται απο πανω μου σαν λυκοσκυλο και να μην αφηνει κανενα να πλησιασει. Την ειπε και σε μια ελληνιδα  που γελαγε με τις baralone κλασομπανιερες φιλες της.
Με βοηθησε βρηκε ταξι, με εβαλε στο κρεβατι και το πρωι μου εφτιαξε και καφε.
Αντιστοιχη ελληνιδα? εμεινε το αμαξι στη Μεσογειον στο πουθενα στις τρεις το πρωι και σε λιγοτερο απο λεπτο ειχε παρει ταξι και την ειχε κανει γιατι κρυωνε !!!!!!. Και ουτε πηρε τηλεφωνο να μαθει τι σκατα εκανα τελικα εκεινη τη νυχτα και πως ξεμπλεξα. :-
 

Επισκέπτης
Εχεις δικιο φιλε.Μεχρι και οι πακιστανοι και αλβανοτουρκοι την εχουν δει καπως.Ηρθαν οι λευκες θεες και ξεσαλωσαν τα μαυριδερα τσογλανια....
ένα βίτσιο που έχουν οι Ρωσίδες γουστάρουν μελαχρινούς άντρες.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Συμφωνω!!!!!γι αυτο και εφυγα απο την Ελλαδα το 1992.και απο τοτε ζω στη Ρωσσια!!!!!
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
απο συναδέλφους που τα εχουν ΤΩΡΑ και παλαιοτερα τα ειχαν με τουρκαλες κ ρωσσίδες,ΣΥΜΦΩΝΩ κ οσα λετε ισχύουν..
 

committed25

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
3
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Οι ρωσίδες είναι θεές. Πανέμορφες, με σωματότυπο ζηλευτό.

Νομίζω ότι δεν υπάρχει γυναίκα που να μη γκρινιάζει και να μη σκέφτεται το συμφέρον της.

Προτιμώ να μου γκρινιάζει μια μελαχροινή θεά με πράσινα μάτια και ατελειωτα πόδια, από το χαμηλοκώλικο μυστακιοφόρο ψωνάκι.

Ετσι το βλέπω.

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.. χαμηλοκώλικο μυστακιοφόρο ψωνάκι.. τα είπες όλα με τρείς λέξεις.

Έβγαινα με ρωσιδάκι 2 χρόνια και τέτοια κάβλα δεν επαναλαμβάνεται
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
Οκ...Όλες οι ξένες είναι τέλειες και οι Ελληνίδες χάλια  :2funny:

Τι λέτε ρε...
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
Και ενταξει η κυταριτιδα. Αν περνας καλα γενικοτερα μπορεις και να το παραβλεψεις. Οι ξινισμενες φατσες ειναι το πακετο. Κατι που προσωπικα δεν μπορω να το καταπινω με τιποτα πλεον.
ΤΑ ΕΙΠΕΣ ΟΛΑ, ΓΙΓΑΝΤΑ!!!  ΞΥΝΙΣΜΕΝΕΣ ΦΑΤΣΕΣ!!!  ΔΕΝ ΚΑΤΑΠΙΝΟΝΤΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!
 

noitauyguta

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2013
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
This site is a website that deals with the story of many people who came to receive good information
 

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
153
Πόντοι
16
Οι ρωσίδες είναι τέλειες! Έχω βγει με πάρα πολλές στο παρελθόν (όχι της δουλειάς) και έχω επιλέξει για σύντροφο της ζωής μου μία από αυτές! Τέλος!  :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.913
Πόντοι
25.056
Εμφανισιακα οι περισσοτερες ειναι μουναρας αλλα θελουν πλουσια ζωη

 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Εχω ποστάρει και σε άλλο thread σχετικά αλλά νομίζω ότι ταιριάζει περισσότερο σε αυτό οπότε το παραθέτω. Εχοντας κάποια σχετική εμπειρία στο θέμα ας προσθέσω κάτι στη συζήτηση. Ο λόγος που θα ξεκινούσες κάποια σχέση με μια ρωσίδα είναι προφανώς η εμφάνισή της. Ποιός δεν θα ήθελε μια πανέμορφη γυναίκα δίπλα του ?? Και ας υποθέσουμε ότι βλέπεις και εσύ τη σχέση σοβαρά ( τουλάχιστον έτσι ξεκίνησε το thread ) και φέρεσαι απέναντί της σπαθί και αξιοπρεπέστατα. Πόσο σίγουρος θα είσαι ότι βλέπει και εκείνη τη σχέση σοβαρά όμως ?? Η δική μου εμπειρία με δυο ρωσίδες ( σε διαφορετικούς χρόνους βέβαια ) είναι ότι οι γυναίκες αυτές δεν εντάσονται ποτέ στην ελληνική κοινωνία. Μένουν υπερήφανα κολημένες στη χώρα τους και δεν προσπαθούν ούτε και θέλουν να αποδεχθούν την ελληνική κουλτούρα, τα έθιμα, το τρόπο ζωής εδώ. Το απωθημένο τους είναι να γυρίσουν στη χώρα τους σχετικά πλούσιες και να το παίζουν εκεί στον ευρύτερο κύκλο τους επιτυχημένες. Κάτι σαν τους έλληνες λαντζέρηδες στη γερμανία τη δεκαετία του 60 που γύριζαν με τις BMW στα χωριά τους και καμάρωναν σα γύφτικα σκερπάνια. Άυτός είναι και ο κύριος λόγος που και όσο είναι στην ελλάδα γκετοποιούνται και πολύ δύσκολα κάνουν παρέες πέρα από το κύκλο των ομοεθνών τους. Νοιώθουν περαστικές από εδώ. Πέρα λοιπόν από διαδικαστικού τύπου προβλήματα όπως για παράδειγμα η εργασιακή και κοινωνική τους ένταξη που άντε και τα ξεπερνάς, πρέπει και η ίδια να θέλει να μπεί σοβαρά στη ζωή σου πράγμα που δεν είναι και τόσο δεδομένο. Πολλοί θα βιαστούν να πούν ότι ο καταλύτης που λέγεται χρήμα αν υπάρχει αυτά τα θέματα τα λύνει. Εδώ θα διαφωνήσω. Τα κρύβει πρόσκαιρα αλλά δεν τα λύνει. Και μπορεί αργότερα να βγούν προβλήματα πολύ μεγαλύτερα. Και κάτι ακόμη, αυτές οι γυναίκες δεν είναι παρθενόπες, εχουν στη ζωή τους δοκιμαστεί, πολλές από αυτές  αποδέχονται να κάνουν δουλειές που η πλειοψηφία των γυναικών δεν θα έκανε. Επιπλέον είναι de facto οι περισσότερες αρκετά φιλοχρήματες. Συμπερασματικά δεν το έχουν σε τίποτα αφού σε δέσουν με κάποιο τρόπο ( ο νοών νοήτω ), και αφού έχεις βασίσει εσύ τη ζωή σου πάνω τους να σε αφήσουν αργότερα σε κάποια φάση σύξιλο και να εξαφανιστούν στη χώρα τους, παίρνοντας και κάποια ''πράγματα'' οπως για παράδειγμα 1-2 παιδιά και μια καλή δοατροφή μαζί τους.  Καταλήγοντας θα πώ συμπερασματικά το εξής. Το να έχεις μαι τέτοια γυναίκα γκόμενα εντάξει και μαγκιά σου. Το να την καψουρευτείς και να προχωρήσεις παραπάνω εντάσεται στη κατηγορία του '' Τα μεταξωτά βρακιά θέλουν και επιδέξιους κόλους ''  Η στατιστική πάντως προφανώς σε αποθαρύνει. Το συγκεκριμένο σπορ ( αν δεις πάντα τη σχέση σοβαρά )εντάσεται στα extreme και άρα στα επικύνδινα. Καλή τύχη στους τολμηρούς. Ελπίζω να βοήθησα.
 
Εγγρ.
21 Νοε 2013
Μηνύματα
1.365
Like
1
Πόντοι
16
Που έχει καθαρές Ρωσσίδες στην Ελλάδα τύποι πέρα από κάποιες που είναι επαγγελματίες? Εγώ στην Ελλάδα βλέπω μόνο Ρωσσοπόντιες με ελληνικά χαρακτηριστικά προσώπου και όχι το ρωσσικό χαρακτηριστικό. Δεν είμαι από Αθήνα για να ξέρω τι παίζει, αλλά οι μόνες μη ιερόδουλες καθαρόαιμες ρωσσίδες που έχω δει στην Ελλάδα είναι για διακοπές. Φαντάζομαι μόνιμες κάτοικοι θα είναι πραγματικά ελάχιστες και αυτές εντελώς δευτεράντζες λόγω γτπ οικονομικής κατάστασης.
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
mindreader 100% οπως τα λες
ακριβο σπορ η ρωσιδα...εγω την γλυτωσα με ενα καψιμο στην ουρα μου..αλλα 2 φιλοι μου που αρχισαμε το σπορ μαζι πριν 10 χρονια καηκαν ολοκληρωτικα(τα χρεη εμειναν και οι ρωσιδες εφυγαν)
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
Που έχει καθαρές Ρωσσίδες στην Ελλάδα τύποι πέρα από κάποιες που είναι επαγγελματίες? Εγώ στην Ελλάδα βλέπω μόνο Ρωσσοπόντιες με ελληνικά χαρακτηριστικά προσώπου και όχι το ρωσσικό χαρακτηριστικό. Δεν είμαι από Αθήνα για να ξέρω τι παίζει, αλλά οι μόνες μη ιερόδουλες καθαρόαιμες ρωσσίδες που έχω δει στην Ελλάδα είναι για διακοπές. Φαντάζομαι μόνιμες κάτοικοι θα είναι πραγματικά ελάχιστες και αυτές εντελώς δευτεράντζες λόγω γτπ οικονομικής κατάστασης.
Κάπως έτσι.Οι πιο πολλοί δεν καταλαβαίνουν καν τι σημαίνει καθαρή Ρωσίδα. ;)

Πολύ ψέμα γενικά. :2funny:
 

galileo34

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2013
Μηνύματα
464
Like
3
Πόντοι
1
Εχω ποστάρει και σε άλλο thread σχετικά αλλά νομίζω ότι ταιριάζει περισσότερο σε αυτό οπότε το παραθέτω. Εχοντας κάποια σχετική εμπειρία στο θέμα ας προσθέσω κάτι στη συζήτηση. Ο λόγος που θα ξεκινούσες κάποια σχέση με μια ρωσίδα είναι προφανώς η εμφάνισή της. Ποιός δεν θα ήθελε μια πανέμορφη γυναίκα δίπλα του ?? Και ας υποθέσουμε ότι βλέπεις και εσύ τη σχέση σοβαρά ( τουλάχιστον έτσι ξεκίνησε το thread ) και φέρεσαι απέναντί της σπαθί και αξιοπρεπέστατα. Πόσο σίγουρος θα είσαι ότι βλέπει και εκείνη τη σχέση σοβαρά όμως ?? Η δική μου εμπειρία με δυο ρωσίδες ( σε διαφορετικούς χρόνους βέβαια ) είναι ότι οι γυναίκες αυτές δεν εντάσονται ποτέ στην ελληνική κοινωνία. Μένουν υπερήφανα κολημένες στη χώρα τους και δεν προσπαθούν ούτε και θέλουν να αποδεχθούν την ελληνική κουλτούρα, τα έθιμα, το τρόπο ζωής εδώ. Το απωθημένο τους είναι να γυρίσουν στη χώρα τους σχετικά πλούσιες και να το παίζουν εκεί στον ευρύτερο κύκλο τους επιτυχημένες. Κάτι σαν τους έλληνες λαντζέρηδες στη γερμανία τη δεκαετία του 60 που γύριζαν με τις BMW στα χωριά τους και καμάρωναν σα γύφτικα σκερπάνια. Άυτός είναι και ο κύριος λόγος που και όσο είναι στην ελλάδα γκετοποιούνται και πολύ δύσκολα κάνουν παρέες πέρα από το κύκλο των ομοεθνών τους. Νοιώθουν περαστικές από εδώ. Πέρα λοιπόν από διαδικαστικού τύπου προβλήματα όπως για παράδειγμα η εργασιακή και κοινωνική τους ένταξη που άντε και τα ξεπερνάς, πρέπει και η ίδια να θέλει να μπεί σοβαρά στη ζωή σου πράγμα που δεν είναι και τόσο δεδομένο. Πολλοί θα βιαστούν να πούν ότι ο καταλύτης που λέγεται χρήμα αν υπάρχει αυτά τα θέματα τα λύνει. Εδώ θα διαφωνήσω. Τα κρύβει πρόσκαιρα αλλά δεν τα λύνει. Και μπορεί αργότερα να βγούν προβλήματα πολύ μεγαλύτερα. Και κάτι ακόμη, αυτές οι γυναίκες δεν είναι παρθενόπες, εχουν στη ζωή τους δοκιμαστεί, πολλές από αυτές  αποδέχονται να κάνουν δουλειές που η πλειοψηφία των γυναικών δεν θα έκανε. Επιπλέον είναι de facto οι περισσότερες αρκετά φιλοχρήματες. Συμπερασματικά δεν το έχουν σε τίποτα αφού σε δέσουν με κάποιο τρόπο ( ο νοών νοήτω ), και αφού έχεις βασίσει εσύ τη ζωή σου πάνω τους να σε αφήσουν αργότερα σε κάποια φάση σύξιλο και να εξαφανιστούν στη χώρα τους, παίρνοντας και κάποια ''πράγματα'' οπως για παράδειγμα 1-2 παιδιά και μια καλή δοατροφή μαζί τους.  Καταλήγοντας θα πώ συμπερασματικά το εξής. Το να έχεις μαι τέτοια γυναίκα γκόμενα εντάξει και μαγκιά σου. Το να την καψουρευτείς και να προχωρήσεις παραπάνω εντάσεται στη κατηγορία του '' Τα μεταξωτά βρακιά θέλουν και επιδέξιους κόλους ''  Η στατιστική πάντως προφανώς σε αποθαρύνει. Το συγκεκριμένο σπορ ( αν δεις πάντα τη σχέση σοβαρά )εντάσεται στα extreme και άρα στα επικύνδινα. Καλή τύχη στους τολμηρούς. Ελπίζω να βοήθησα.
Εχωω και εγω πολλες εμπειριες φιλε. από ένα σημειο και μετα είναι ποτο, φιλες, γκομενο-εκτος από τον ανδρα τους -εχω την εγλυφα και την πηδουσα 2 φροες την ημερα αλλα ηθελε και τον ρωσσο- και λεφτα. αμα τους τα κοψεις αυτά ή τις φιλες τους, την εβαψες. εκτος του ότι δεν θα γινουν ποτε ''ελληνιδες''. πιστευω καταλαβαίνεις πως το εννος. δηλαδή δεν μπορουν να συνηθισουν την ζωη εδώ επειδή δεν εχει βοτκα ως το πρωι και να μην θυμούνται που κοιμηθηκαν το προηγουμενο βραδυ, δεν εχει λαφαζανιες και ατελειωτες ρωσσικες ομιλιες μετα ποτου, και πολλα αλλα. απλα εσυ τα ειπες όλα σε λιγες γραμμες...
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
Οι Ρωσίδες κουκλάρες οι 1.75 με πράσινα μάτια και ξανθά μαλλιά δεν κάθονται Ελλάδα μόνιμα γιατί δεν έχει χρήμα. :grin:

Εδώ μένει η πλέμπα,κάτι Μολδαβές,κάτι Ουκρανές β διαλογής και πάει λέγοντας.Για πουτάνες μιλάω.

Καλά για "κανονικές" ούτε λόγος,στα νησιά έχει αρκετές αλλά εκεί πάνε καθαρά για διακοπές και πολλές από αυτές είναι της δουλειάς.



 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom