Νέα

Η Ρωσίδα ωs γκόμενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xristos1000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 818
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
11
Πόντοι
16
Γεια σας,

δεν αντεξα αλλο να μην απαντησω. Ζουσα Μοσχα για 2 χρονια. Ημουνα με Ρωσσιδα κ τραβιεμαι ακομα. Κ εγω πιστευα, πριν παω επανω, οτι Ρωσσιδα = BABY O = πορνη...

Αλλα τα πραγματα δεν ειναι ετσι...

Πιστευω οτι ακομα εκει επανω, οπως σε εμας παλαιοτερα, ο αντρας ειναι το Α κ το Ω... Τον προσεχουνε σαν τα ματια τους οι Ρωσσιδες.

Οποιος παει, θα το καταλαβει

φιλια
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Sorry που θα ξεφύγω λίγο από τον τίτλο του θέματος αλλά είχε ποτέ κανείς εμπειρία με γυναίκα από Τουρκία?Η από Κων/λη(την αναφέρω ξεχωριστά γιατί εγώ την θεωρώ Ελληνική)???Μπορώ να πω πως μ'αυτές νιώθεις βασιλιάς όσο με καμία άλλη.Σκίζονται για πάρτυ σου,είναι σαν τα κοριτσάκια στην Ταυλ. μόνο που οι "γειτόνισές" μας το κάνουν πραγματικά με ευχαρίστηση και χωρίς να περιμένουν άμμεσα κάποιο αντάλαγμα!Είναι φοβερές!Σε σημείο που σε κάνουν να αισθάνεσαι άβολα!

Εμπειρία με Τουρκάλα εχω και μάλιστα μακροχρόνια

Αντιπαρέρχομαι αφελείς δηλώσεις του τύπου "η Κων/πολη ειναι Ελληνική"

Οι Τουρκάλες είναι φοβερές γυναίκες. Εχουνε μεγαλώσει με άλλες αρχές, ο άντρας και η οικογένεια είναι πάντα πρώτη προτεραιότητα.

 

Επισκέπτης
Εμπειρία με Τουρκάλα εχω και μάλιστα μακροχρόνια

Αντιπαρέρχομαι αφελείς δηλώσεις του τύπου "η Κων/πολη ειναι Ελληνική"

Οι Τουρκάλες είναι φοβερές γυναίκες. Εχουνε μεγαλώσει με άλλες αρχές, ο άντρας και η οικογένεια είναι πάντα πρώτη προτεραιότητα.
γενικός εδώ δεν μπορείς να βγάλεις μια άκρη απλά γιατί ο κάθε ένας έχει υιοθετήσει μερικές προκαταλήψεις και για αυτόν η ποιότητα ενός ατόμου μιας ιδέας κτλ αρχίζουν και σταματούν σε αυτά που τους φύτεψαν μέσα στο μυαλό.
 

billy_gs

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.626
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
γενικός εδώ δεν μπορείς να βγάλεις μια άκρη απλά γιατί ο κάθε ένας έχει υιοθετήσει μερικές προκαταλήψεις και για αυτόν η ποιότητα ενός ατόμου μιας ιδέας κτλ αρχίζουν και σταματούν σε αυτά που τους φύτεψαν μέσα στο μυαλό.
...arion στο ποστ αυτό θες να πεις κάτι συγκεκριμένα σ'αυτό που έγραψα για την Κων/λη ή αναφέρεσαι γενικά?
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
...arion στο ποστ αυτό θες να πεις κάτι συγκεκριμένα σ'αυτό που έγραψα για την Κων/λη ή αναφέρεσαι γενικά?

Εγω αναφερόμουν σε αυτό που είπες για Κων/πολη.

Θες κάποια διευκρίνηση;
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
α και για να μην αναφέρω τι τραβάνε οι κακόμοιρες απο τις ελληνίδες... πολύ ρατσισμος, γιατι φυσικα... οπως΄λεει και ο Μενανδρος...Πολλων  κατα γην και κατα θάλατταν θηρίων
οντων , μέγιστόν εστι θηρίον γυνή.... και αναφέρεται στις ελληνίδες συζύγους βεβαίως βεβαίως...
Ναι κατι τετοια λεω στις Ρωσιδες και τις ριχνω. Ιδιαιτερα τις Ουκρανες
 

billy_gs

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.626
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Εγω αναφερόμουν σε αυτό που είπες για Κων/πολη.

Θες κάποια διευκρίνηση;
Έχεις δίκιο,μπέρδεψα τα ποστ.Any way!Απλά είπα κάτι που εγώ θέλω να πιστεύω.Τώρα αν εσύ θέλεις να μου πεις που είναι το κακό...εννοείται πως θα ήθελα να μάθω!
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Έχεις δίκιο,μπέρδεψα τα ποστ.Any way!Απλά είπα κάτι που εγώ θέλω να πιστεύω.Τώρα αν εσύ θέλεις να μου πεις που είναι το κακό...εννοείται πως θα ήθελα να μάθω!

Δεν είπα κακό. Είπα αφελές.

Αλλα μια ανάφερες τη λέξη, τέτοιες σκέψεις θα μπορούσαν να προκαλέσουν και κακό

Καλό είναι να υπάρχει σφαιρική αντίληψη των γεγοντων και καλή γνώση των δυνατοτήτων που υπάρχουν
 

Τσάρκας

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά ,
Καλά αυτά που λέτε για τις Ρωσίδες.Εγώ έχω να πω ότι έχουν θυλικότητα και είναι Γυναίκες .Ξέρουν πως να κολακεύουν έναν άνδρα και να τον κάνουν να νιώθει άνετα.Φυσικά έχουν και ελαττώματα.Αλλά ποιος δεν έχει.
Θα ήθελα να μάθω ,αν ξέρετε, κάποιο στέκι ή κλαμπ που συχνάζουν Ρωσίδες στην Αθήνα και που μπορεί κανείς να κάνει απόπειρα γνωριμία.    
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
126
Πόντοι
16
στα πιο πολλα κωλο-μπαρ θα βρεις ρωσιδες φιλε:grin: :grin: :grin:
 

Τσάρκας

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Σωστός!
Αλλά όταν δεν "δουλευουν" κάπου συχνάζουν.Έχω ακούσει  για κάπου στην Καλλιθεά αλλά και για κάποιες παλιομοδίτικες ντίσκο.Τίποτε σχετικό; :huh:     
 

oneofus

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
274
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
.
Θα ήθελα να μάθω ,αν ξέρετε, κάποιο στέκι ή κλαμπ που συχνάζουν Ρωσίδες στην Αθήνα και που μπορεί κανείς να κάνει απόπειρα γνωριμία.   

Σε περιοδικό κυριακάτικης εφημερίδας διάβασα για το κλαμπ Space πως είναι στέκι για Ρωσίδες.Δεν ξέρω όμως μήπως μαζεύονται και μαφιόζοι εκεί μέσα.
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Έχει το Belle Nochi στον Πειραιά, βγαλμένο από τα 80's, έλλειψη(όπως είναι αυτονόητο) αισθητικής και κάλλους, ύποπτες φάτσες, καθαρά ποτά(αυτά πριν 2 χρόνια που πήγα) και για φαγητό είναι το Kadko στην Καλλιθέα το οποίο είναι τρύπα και δεν έχω πάει.
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
Σε περιοδικό κυριακάτικης εφημερίδας διάβασα για το κλαμπ Space πως είναι στέκι για Ρωσίδες.Δεν ξέρω όμως μήπως μαζεύονται και μαφιόζοι εκεί μέσα.
Πολυ προσοχη παιδια σ'αυτα τα μερη. Πολλα νταλαβερια που δεν θελεις να βρεθεις μπροστα. Και μονο απο τις φατσες που περιμενουν εξω μπαινεις στο νοημα :o
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
Σωστός!
Αλλά όταν δεν "δουλευουν" κάπου συχνάζουν.Έχω ακούσει  για κάπου στην Καλλιθεά αλλά και για κάποιες παλιομοδίτικες ντίσκο.Τίποτε σχετικό; :huh:     
Οι πιο σωστες Σλαβες προσπαθουν και οι ιδιες να αποφυγουν αυτο το κλαμπινκ. Πολλες συνεχιζουν τη " δουλεια " εκει
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
Και κατι ακομα. Μιλαμε για υπερβατικα μ@&νια. Νομιζω οτι οι Σλαβες γενικοτερα οχι μονο οι Ρωσιδες, ειναι η αντρικη απαντηση στον Π%^@ΣΟ του Αραπη που μας τα εχουν ζαλησει τοσα χρονια οι δικες μας

ΥΓ Και που μαλιστα οι περισσοτερες ειναι τοσο ρατσιστριες που δεν θα πηγαινανε ποτε με μαυρο. :tickedoff:
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.354
Κριτικές
10
Like
1.774
Πόντοι
5.975
σίγουρα οι ελλ(ε)ηνίδες είναι κλασομπανιέρες και σαύρες! :headbang:
δυστυχώς αυτό είναι γεγονόσ! ωστόσο θεωρώ πως και τις κοπέλες από το πρώην Ανατολικό μπλόκ τις έχουμε "θεοποιήσει" και τελειοποιήσει κατά κάποιο τρόπο και αυτό είναι απόλυτα λογικό με τις βλαμένες συμπατριώτισές μας! :tickedoff:
τί θέλω να πω: ας είμαστε πολύ προσεκτικοί και ιδιαίτερα επιφυλακτικοί απέναντι σε αυτές τις φυλές, μην ξεχνάμε άλλωστε από ποιές χώρες μας ταλαιπωρούν οι μαφίες... :ak:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom