Νέα

Η Ρωσίδα ωs γκόμενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xristos1000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 818
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
ευχαριστω και με την σειρα μου ο καθενας να βρει αυτο που του λειπει στο  :knockinb: και δυνατα  :sperm:
[/quote

Και αν δεν ειμαι αδιακριτος, απο ποια πολη της Ρωσιας η καταγωγη της?
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
τις ρωσιδες εγω τις βλεπω σαν τα "φερμπυ" αυτα τα χαριτωμενα πλασματακια που σε γλυκοκοιτανε και μολις τα πλησιασεις αρκετα γινονται τερατακια... :)
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Στη Ρωσίδα μπορώ να κάνω μία υποχώρηση και να προχωρήσω σε μία σχεσάρα.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Από τη δική μου εμπειρία με ρωσίδες, πιστεύω πως είναι πολύ κρύες, δηλαδή γενικά είναι σα να μιλάς σε μία παγοκολώνα. Και για πολλές από αυτές το να πλησιάσουν (ή να αφήσουν να τις πλησιάσουν) άντρες έξω από τη δική τους κουλτούρα είναι ψυχρός υπολογισμός.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Εάν φυσικά κάποιος συναγωνιστής ξέρει πως παρακάμπτεται αυτό το ζήτημα, θα ήθελα πολύ να το ακούσω.
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
Εάν φυσικά κάποιος συναγωνιστής ξέρει πως παρακάμπτεται αυτό το ζήτημα, θα ήθελα πολύ να το ακούσω.

δυστυχως ειναι πολυ δυσκολο να γινει, οταν μια γυναικα εχει μεγαλωσει σε μια σκληρη κοινωνια, εχει σκληρα βιωματα, εχει περασει πεινα, δυστυχια και τα συναφη. και υστερα κανει βιοποριστικα και αρκετες φορες εξαναγκαστικα το αρχαιοτερο επαγγελμα το μονο που μπορεις να περιμενεις ειναι να γινει θυμα του lifestyle και να μην εκτιμηση καποιον που εχει μεγαλωσει με ολες τις ανεσεις του. ειναι υποσεινηδητη αντιδραση και παρα πολυ δυσκολα παρακαμπτεται.
αυτο βεβαια δεν ειναι κανονας αλλα ισχυει για αρκετες περιπτωσεις.

αλλωστε μην ξεχνατε τα δυο βασικα ενστικτα.
1. της αναπαραγωγης
2. της επιβιωσης

με εκτιμηση

μιμικος
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Αναφέρομαι σε ρωσίδες που δεν έχουν σχέση με πορνεία, μιά και οι πόρνες πιστεύω ότι είναι σχετικά πιο ζεστές (έστω και υποκριτικά).
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
ο αδερφός μου ειναι με μια ρωσσίδα, μοσχοβιτισσα ενα χρονο τωρα. Αυτος ειναι 47 και η κοπελα ειναι 27. Εκτος του οτι ειναι κούκλα και πολυ πολυ συμπαθητική τον προσεχει και τον φροντίζει με τρόπο που καμία ελληνίδα δεν θα το έκανε, και ως τώρα ειναι και τύπος. δεν ειναι απαιτητικη, δεν γκρινίαζει, διαχειριζεται καλα οτι καταπιαστει... και σημειωτέον, ο αδερφος μου ουτε εμφανίσιμος ουτε λεφτας ειναι, και εχει και ενα γιο απο τον πρώτο του γαμο με μια ελληνίδα που πραγματικα δεν σασ την ευχομαι!!.... παντως εγω αν ημουν αντρας ελληνας, ουδεμία περιπτωση να παντρευόμουν ελληνίδα...
 

Επισκέπτης
ο αδερφός μου ειναι με μια ρωσσίδα, μοσχοβιτισσα ενα χρονο τωρα. Αυτος ειναι 47 και η κοπελα ειναι 27. Εκτος του οτι ειναι κούκλα και πολυ πολυ συμπαθητική τον προσεχει και τον φροντίζει με τρόπο που καμία ελληνίδα δεν θα το έκανε, και ως τώρα ειναι και τύπος. δεν ειναι απαιτητικη, δεν γκρινίαζει, διαχειριζεται καλα οτι καταπιαστει... και σημειωτέον, ο αδερφος μου ουτε εμφανίσιμος ουτε λεφτας ειναι, και εχει και ενα γιο απο τον πρώτο του γαμο με μια ελληνίδα που πραγματικα δεν σασ την ευχομαι!!.... παντως εγω αν ημουν αντρας ελληνας, ουδεμία περιπτωση να παντρευόμουν ελληνίδα...
και εγώ έχω ζήσει με Ρωσίδα 4,5 χρόνια και πέρασα πολύ υπέροχα με την συμμετοχή της σαν ζευγάρι έχουν μια πολύ καλή κουλτούρα και γίνονται πολλοί καλοί σύντροφοι σε έναν άντρα.
 

Επισκέπτης
Τωρα αυτο το τοπικ το ξεθαψατε για να υποφερω?
 

Επισκέπτης
Η Ρωσσιδα ειναι η καλυτερη Ευρωπαια γκομενα .
Η Κουβανα ειναι η καλυτερη απο την αλλη οχθη.
Τα φωναζουμε χρονια τωρα.
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
εμένα παντως η κοπελίτσα εχει γινει η μοναδικη φιλη που εχω στην ελλαδα!!!! ειμαστε και συνομηλικες, ακουμε την ιδια μουσική, μια χαρα!!! οι γονείς μου την λατρεύουν, αντε και στα δικα σας!!!
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
α και για να μην αναφέρω τι τραβάνε οι κακόμοιρες απο τις ελληνίδες... πολύ ρατσισμος, γιατι φυσικα... οπως΄λεει και ο Μενανδρος...Πολλων  κατα γην και κατα θάλατταν θηρίων
οντων , μέγιστόν εστι θηρίον γυνή.... και αναφέρεται στις ελληνίδες συζύγους βεβαίως βεβαίως...
 

Επισκέπτης
Ζηλεια φιλε ζηλεια γιατι τους τρωνε τους αντρες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom