Νέα

Η Ρωσίδα ωs γκόμενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xristos1000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 818
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Εγω σκαλωσα σε εκεινο το ποστ με τον αμοιρο πατερα που μιλησε για προικες και πτυχια.......δεν καταλαβα για ποιο λογο εκνευριστηκατε? εγω αυτο που καταλαβα (και το οποιο μου φαινεται απολυτως φυσιολογικο) ειναι οτι αυτος ο πατερας εσκασε οσα λεφτα ειχε και δεν ειχε για να σπουδασει το παιδι του (πιθανον σε καποια αλλη πολη) οποτε θεωρει λογικο πως τα οποια λεφτα θα προελθουν απο τους καρπους των σπουδων και του πτυχιου......για ποιο λογο να δωσει ΚΑΙ προικα? οι σπουδες ειναι μια "επενδυση"....ενας οικογενειακος φιλος μας θυμαμαι οτι ειχε πει στην κορη του ενα φεγγαρι τι προτιμαει σπουδες ή προικα....δεν εχουν ολοι τις ιδιες οικονομικες δυνατοτητες προφανως... δηλαδη ο καθε πατερας ειναι αναγκασμενος να δινει και σπιτια και χωραφια οταν εχει φαει τα μεροκαματα του για να σπουδασει τα παιδια του?

εκτος αν δεν αντιλαμβανομαι το υφος ή τα λεγομενα του πατερα σωστα....


η υπολοιπη συζητηση σορρυ ειναι πολυ βαρετη για να λαβω μερος :P (εχει και ζεστη και εχω κουραστει να επαναλαμβανομαι...χαρας το κουραγιο σας παντως :) )


υ.γ. ρουλακι δε θυμαμαι τον κλειν να υπηρξε ποτε του τοσο ανορθογραφος....εκτος αν τα ορθογραφικα γινονται εσκεμμενα απο τον παρα....μαλλον προκειται για δυο διαφορετικα ατομα :)

υ.γ.2 κομητα τα σεβη μου.....ειστε ο απολαυστικοτερος ολων.... :P
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Τότε οι γυναίκες να μην απαιτούν αντίστοιχα προίκα από τους άντρες. Έχει μάθει η κάθε φόλα και ρωτάει "τι δουλειά κάνεις; πόσα βγάζεις; έχεις σπίτι; αυτοκίνητο; αφμ; μπορώ να δω τη φορολογική σου δήλωση;"

Δηλαδή παρθένα δεν είσαι (από καμία τρύπα), σε ανέχονται μόνο για να γαμήσουν, έβγαλες μια σχολή της κακιάς ώρας (και σχεδόν όλες οι σχολές στην ελλάδα είναι γτπ, πόσο μάλλον κάτι τει ντοματοκαλλιέργειας), έχεις διαρκώς απαιτήσεις, τουλάχιστον ας βρει ο ήρωας μια προίκα, όχι να το απαιτείς κι αυτό από πάνω.
 

iwcg

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
635
Like
17
Πόντοι
6
Εγω σκαλωσα σε εκεινο το ποστ με τον αμοιρο πατερα που μιλησε για προικες και πτυχια.......

Σημασία έχει αγαπητή μου αλλά και κάθε ενδιαφερόμενος σε μια ενδεχόμενη προτίμηση μεταξύ σπουδών και προίκας θα προτιμούσα με τα 1000 το...χαρακτήρα. Αν σε μια οικογένεια υπάρχει ΜΟΝΟ τέτοιο δίλλημα και ο χαρακτήρας (που περιλαμβάνει αξίες, ήθος, αισθήματα) δεν μετράνε καθόλου τότε πανεύκολα καταλαβαίνει κανείς γιατί αυτή η ρημάδα η κοινωνία έγινε κοινωνία του φραπέ και της πολυθρόνας. Κρίμα που νέοι άνθρωποι έχουν τέτοιες αντιλήψεις στο 2007, σημαίνει ότι όλα πλέον έχουν ισοπεδωθεί...
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Εχεις τα κοτσια να στειλεις στο je t'aime ενα καροτσι τριανταφυλλα στο ονομα της και μετα να πας απο εκει να στηθεις απ' εξω και να προτεινεις φαγητο σε καλο εστιατοριο? Σενιαρισμενος και με καλο αυτοκινητο η εαν δεν εχεις καλο με νοικιασμενο? και να πληρώνεις μεχρι και τις τσιχλες απο το περιπτερο?
Και μην μου πειτε παλι για λεφταδες και τα λοιπα...
Εαν καποιος την ριξει αυτο με το χιουμορ και το μυαλο του καλυπτω εγω 5μερο για Μαλδιβες σε 5* ολα πληρωμενα για 2 ατομα!

ΘΕΙΚΟ!!!
Αυτο δειχνει ποσο το θελεις και μεχρι που εισαι διατεθιμενος να φτασεις!
Και μην πει κανενας για τα λεφτα παλι!
Αν δεν σου φτανουν να κανεις οικονομια και νηστεια για 6 μηνες!
Αλλιως κανε ληστεια! :rockon:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Εχεις τα κοτσια να στειλεις στο je t'aime ενα καροτσι τριανταφυλλα στο ονομα της και μετα να πας απο εκει να στηθεις απ' εξω και να προτεινεις φαγητο σε καλο εστιατοριο? Σενιαρισμενος και με καλο αυτοκινητο η εαν δεν εχεις καλο με νοικιασμενο? και να πληρώνεις μεχρι και τις τσιχλες απο το περιπτερο?
Και μην μου πειτε παλι για λεφταδες και τα λοιπα...
Εαν καποιος την ριξει αυτο με το χιουμορ και το μυαλο του καλυπτω εγω 5μερο για Μαλδιβες σε 5* ολα πληρωμενα για 2 ατομα!

Οπως σου ειπα και πριν εγω 3 λεξεις χρησιμοποιουσα American Express Gold

Της τα έχουνε κάνει αυτά...
Ή θα καταλάβει ότι έχεις λεφτά οπότε  :knockinb:
Η θα καταλάβει ότι έχεις @@ οπότε  :knockinb:
 

aleksandrosbig

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2007
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
Οι ρωσίδες είναι οι κατάλληλες γυναίκες για σπίτι :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: να έχεις να πεις ότι έχεις μια γυναίκα που σε καταλαβαίνει :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: όταν έχεις όρεξη να σου κάθετε και όταν δεν έχεις να πηγαίνει με άλλους και να μι σε πρήζει :think: :think: :think: :think: :think:
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
και που να τις γνωρίσουμε ρε παιδια?
παντως καλο ειναι να μιλάμε ΜΟΝΟ για Ρωσσιδάκια γιατι μια Μολδαβή εναν κολλητό του τα εφαγε όλα,τον πήγε Μολδαβία για να τον 'γνωρίσει στους δικούς της' και εβαλε ατομα να του κλέψουν το αμάξι,τον σπάσαν στο ξύλο και δεν την ξαναδε..
 

PSYXOLOGOS

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
158
Like
1
Πόντοι
1
διαβασα το θεμα και θελω εχω να υποβαλω την δικη μου εμπειρια μιας και την κυριακη κανω το πρωτο βημα (αρραβωνα) με μια ρωσσιδα που εχω σχεση 2 χρονια (για αλλους λιγα, για αλλους πολλα)με τις δικες μου εμπειριες αρκετα και θα το πω με λογια του site για να με καταλαβουν ολοι!!!! ψαχνω σε μια γυναικα 4 βασικα πραγματα
1. να ειναι νοικοκυρα στο σπιτι (οχι για μενα εγω πλενομαι μονος)
2. μητερα στα παιδια (μιας και το μεγαλητερο διαστημα της μερας εκεινη θα ειναι κοντα τους)
3. διπλωματισα στους τριτους ( ακομα και τσακωμενοι οταν πρεπει να παραστουμε καπου να φαινομαστε το ποιο αγαπημενο ζευγαρι) και
4. να ειναι πουτανα στο κρεβατι (αλλιως παιδια δεν γινονται)
μετα απο αρκετα χρονια σχεσεων με ελληνιδες κατελιξα στην ρωσσικη θεα μου η οποια εχει περισσοτερα απο αυτα τα βασικα "4" μου ζηταω!
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
PSYXOLOGOS με το καλό..που την γνώρισες ? ψάχνω και εγω κανα αλλοδαπό για σχέση αλλα ΠΟΥ ρε γμτ να τις γνωρίσεις?
 

oneofus

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
274
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
PSYXOLOGOS με το καλό..που την γνώρισες ? ψάχνω και εγω κανα αλλοδαπό για σχέση αλλα ΠΟΥ ρε γμτ να τις γνωρίσεις?

Στην Κυψέλη μήπως ; Άμα συχνάζεις Φωκίωνος Νέγρη ; Ή σε κάποια παραλία κοντινή τα Σ/Κ ; Yποθέσεις κάνω.
 

PSYXOLOGOS

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
158
Like
1
Πόντοι
1
φιλε εμενα με ευνοισε η τυχη. οντας καλητεχνης μεγαλων επιφανιων (μπογιατζης) εφτιαχνα ενα καλοκαιρι το σπιτι μιας κοινης μας φιλης (ελληνιδα) και εκει εγινε η μοιραια συναντηση στην αρχη πιστευα οτι ηταν φτιαχτο απο την φιλη αλλα οχι
 

Bluevertigo

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
393
Like
4
Πόντοι
1
PSYXOLOGOS με το καλό..που την γνώρισες ? ψάχνω και εγω κανα αλλοδαπό για σχέση αλλα ΠΟΥ ρε γμτ να τις γνωρίσεις?
Εσύ βρε Laplace μυαλό δε βάζεις; Να μου έλεγες για ξεχαρμάνιασμα κάπου να σε καταλάβω αλλά πάνω στις στάχτες νέο καλύβι και με ρώσσικες πρώτες ύλες;
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
Bluevertigo ειμαι αδιόρθωτος το παραδέχομαι :P..
 

PSYXOLOGOS

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
158
Like
1
Πόντοι
1
1.και μονο που να την βλεπεις ξαπλωμενη (ακομα και με κελεμπια) να καβλωνεις
2 οταν χυνεις να εισαι ετοιμος για εναν ακομα γυρο για παρτι της
 

Bluevertigo

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
393
Like
4
Πόντοι
1
1.και μονο που να την βλεπεις ξαπλωμενη (ακομα και με κελεμπια) να καβλωνεις
2 οταν χυνεις να εισαι ετοιμος για εναν ακομα γυρο για παρτι της
Σωστός αν και όταν το σπέρμα είναι δυνατό και μια φορά μπορεί να είναι και μοιραία. Άντε με την ευχή μου και καλούς απογόνους!
 

PSYXOLOGOS

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
158
Like
1
Πόντοι
1
ευχαριστω και με την σειρα μου ο καθενας να βρει αυτο που του λειπει στο  :knockinb: και δυνατα  :sperm:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom