Νέα

Η Ρωσίδα ωs γκόμενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xristos1000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 818
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Ρε το μπαγάσα το Τζακ. Είναι ένα απο τα άτομα που θα ήθελα πολύ να κεράσω 2-3 ποτάκια και να τα λέμε.

Ταχωνίδης χωρίς στυλ και μυαλό = απλή ενοικίαση με ημερομηνία λήξης το τέλος του ταχωνιάσματος

Ταχωνίδης με στυλ και μυαλό (γνωστός και ως ΛΑΡΤΖ τύπος) = leasing με ενδεχόμενη απόκτηση μετά τη λήξη του ταχωνιάσματος

Αν πάρει ο Τζακ τηλέφωνό αγαπητέ κόμητα, θα στείλω πμ. Θα είχε περισσότερο ενδιαφέρον αν περιβρισκόσασταν και εσείς στη συζήτηση
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
αγαπητε φιλε,
Εαν βγουμε με το Τζακ για ποτακι αποκλειεται να ειναι για 2-3, μας βλεπω να γυρναμε για μια με δυο βδομαδες λιώμα σε ολα τα στριπαδικα της συγγρου και περιχώρων... με διαλειμματα για σουβλακια , βρωμικα κοκα κολα και ανταλλαγη ιστοριών και ανακτηση δυναμεων.

Ειναι γνωστη η αδυναμια του στις βρωμικες γυναικες και στο βρωμικο φαγητο! Μακαρι να γινονταν
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
ρε το μπαγάσα το Τζακ.

2 ώρες μαζί του πανεπιστήμιο και μεταπτυχιακό της ζωής μαζι

Πρότυπο
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
oxi!θα ειναι men only... μετα αμα τελειώσουμε και θελει πηγαινετε για ενα tete a tete!
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
Εσεις οι γυναικες , που αποδιδετε αυτο το κακο ονομα που εχουν οι ελληνιδες; Γιατι τοσοι και τοσοι τις θαβουν;
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
και μην ξεχνάμε πώς όλοι μας, στο μεγαλύτερο ποσοστό,ελληνίδα θα παντρευτούμε....

Φτου κακά! Φτου, φτου σκόρδα... μεγάλε αυτές είναι κατάρες! Και να παντρευτούμε και ελληνίδα? Μας ψόφησες...

Εχεις τα κοτσια να στειλεις στο je t'aime ενα καροτσι τριανταφυλλα στο ονομα της και μετα να πας απο εκει να στηθεις απ' εξω και να προτεινεις φαγητο σε καλο εστιατοριο? Σενιαρισμενος και με καλο αυτοκινητο η εαν δεν εχεις καλο με νοικιασμενο? και να πληρώνεις μεχρι και τις τσιχλες απο το περιπτερο?
Και μην μου πειτε παλι για λεφταδες και τα λοιπα...
Εαν καποιος την ριξει αυτο με το χιουμορ και το μυαλο του καλυπτω εγω 5μερο για Μαλδιβες σε 5* ολα πληρωμενα για 2 ατομα!
Οπως σου ειπα και πριν εγω 3 λεξεις χρησιμοποιουσα American Express Gold

Αν και δεν μου αρέσει να επαινώ, το κάνω τώρα. Βάλτε το σαν οδηγό του "πως...." οτιδήποτε να τελειώνουμε και να μην σπάμε το κεφαλάκί μας.
 
OP
OP
X

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
εγω προσωπικα οταν βρω τη μουναρα (ρωσιδα,τσεχα,πολωνη )που θελω την παντρευομαι και στα 22,και θα ειμαι ευτυχισμενοs!
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
εγω προσωπικα οταν βρω τη μουναρα (ρωσιδα,τσεχα,πολωνη )που θελω την παντρευομαι και στα 22,και θα ειμαι ευτυχισμενοs!

Και 'γω τα ίδια έλεγα, το θέμα είναι πως? ʼνευ ανέσεως? Θα δυστυχήσουμε... Έτσι απλά παντρεύεσαι τη σήμερον? Αν ήταν έτσι, είχα διαγράψει τον λογαριασμό μου χθες και ζούσα ζωή χαρισάμενη... Αλλά δεν, άνευ. Οπότε bourdela.com και έχει ο θεός... βουνά να ανεβούμε.
Γολγοθάς. Μπούκωμα. ʼγχος. Πότε θα τελειώσουν όλα? Μόνο με τον Δρ Κεβόρκιαν.

 

whowho

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
541
Κριτικές
77
Like
0
Πόντοι
2.067
Δε νομίζω να είναι δύσκολο παιδιά. Και εγω και όλη η παρέα μου έχει παντρευτεί γυναίκα από άλλη χώρα. Δεν έχει να κάνει ο γάμος με την προέλευση. Και στη τελική, αν δε δοκιμάσεις... Όλα έτοιμα πια τα θέλετε???
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Δε νομίζω να είναι δύσκολο παιδιά. Και εγω και όλη η παρέα μου έχει παντρευτεί γυναίκα από άλλη χώρα. Δεν έχει να κάνει ο γάμος με την προέλευση. Και στη τελική, αν δε δοκιμάσεις... Όλα έτοιμα πια τα θέλετε???

Ρε μάγκα δεν πιάνεις το πνεύμά του ποστ. Την ρωσίδα την έχουμε βρει!!! Πως την παντρευόμαστε, μου λες? Δεν παίζει σάλιο αυτή την περίοδο. Πως δεν είναι δύσκολο? Με τι θα παντρευτείς? Με πετσετάκια? Ή το αναβάλλεις και το αναβάλλεις και στο τέλος μιζεριάζεις και σκοτώνεις ό,τι είχες... Είπαμε... AmEx Gold & Diner's Black και καθάρισες. Αν όχι και ειδικά με ρωσίδα κλπ κλπ, ε πρέπει να είσαι Ο νταβάς για να σε πληρώνει...
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
ναι αλλα who who τι εθνικότητες εαν επιτρεπεται?
 
OP
OP
X

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Οκ ρε πελοπονησιε,εισαι και πατριωτηs!για να παντρευτειs πρεπει να εισαι καλυμενοs,και να εισαι τουλαχιστον σε αξιοπρεπη επιπεδο.εγω παντωs το φανταζομαι καi πιστευω θα ειναι γαματα.μακαρι να βρω αυτη που θελω!εσυ τι παιζει;την βρηκεs;
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Ο μέγας χύστης xristos1000! θα βρει τη μουνάρα ρωσίδα ή τσέχα και θα μας βάλεισε όλους τα γυαλιά!! Εύγε καβλιαρέτζο μου εύγε!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Κόμητα με αυτά που λέτε, απογοτεύετε εμάς τους απλούς ανθρώπους του λαού

Από την άλλη, αυτό λειτουργεί για κάποιους από εμάς σαν ενα πρόσθετο κίνητρο για μεγαλύτερη προσπάθεια

Επιτελείτε κοινωνικό έργο

Αγαπητέ Enforcer, η μόνη απογοήτευση προέρχεται από το ότι είμαστε απλοί άνθρωποι του λαού...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom