Νέα

Γυναίκες και χρήμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ματακιας(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 185
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.699
Like
17.825
Πόντοι
3.656
Ρε τυπε, αλλο τα 1200 καθαρα, και αλλο τα 1200 με 700 πάγια, Αρα ειναι σαν να παιρνω 500, αμα δε το καταλαβαινεις.. τι αλλο να πω.
υπάρχουν μαλάκες 45ρηδες που παίρνουν 1200 και μένουν σε παιδικό δωμάτιο , δεν χαλάνε μία, έχουν μισθούς 20 ετών στην τράπεζα και τον παίζουν όλη μέρα , παρθένοι ......

και με 2500 το μήνα όμοιοι, υπάλληλοι δεκο
 

whiplash

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2012
Μηνύματα
129
Like
117
Πόντοι
1
υπάρχουν μαλάκες 45ρηδες που παίρνουν 1200 και μένουν σε παιδικό δωμάτιο , δεν χαλάνε μία, έχουν μισθούς 20 ετών στην τράπεζα και τον παίζουν όλη μέρα , παρθένοι ......

και με 2500 το μήνα όμοιοι, υπάλληλοι δεκο
Ε ναι.. Πες τα.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.699
Like
17.825
Πόντοι
3.656


μου αρέσουν τέτοιες ιστορίες και τις ψάχνω ........

50ρης , υπάλληλος ... όλοι οι μισθοί στην τράπεζα , μιλάμε 700 χιλιάρικα δικά του τράπεζα ......
κληρονόμησε και τον κωλόγερό του που ψόφησε , είχε κι εκείνος 900 χιλιάρικα τράπεζα .......

ο λεβέντης παρθένος στα 50 , τον έπαιζε ........

τον βρήκε ζωντοχήρα με 2 παιδιά ..... πήγε σπίτι του ....... πάει για να τα φάει όλα .........
 

whiplash

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2012
Μηνύματα
129
Like
117
Πόντοι
1
μου αρέσουν τέτοιες ιστορίες και τις ψάχνω ........

50ρης , υπάλληλος ... όλοι οι μισθοί στην τράπεζα , μιλάμε 700 χιλιάρικα δικά του τράπεζα ......
κληρονόμησε και τον κωλόγερό του που ψόφησε , είχε κι εκείνος 900 χιλιάρικα τράπεζα .......

ο λεβέντης παρθένος στα 50 , τον έπαιζε ........

τον βρήκε ζωντοχήρα με 2 παιδιά ..... πήγε σπίτι του ....... πάει για να τα φάει όλα .........
Θα του παίξει και μια μαλακία η ζωντοχήρα και έγινε. Τίποτα άλλο δεν θέλει ο φελλός.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.699
Like
17.825
Πόντοι
3.656
Θα του παίξει και μια μαλακία η ζωντοχήρα και έγινε. Τίποτα άλλο δεν θέλει ο φελλός.


ένα ναυάγιο , θα βγάλει 1.5 μύριο , που για να μαζευτεί, χρειάστηκαν 60 χρόνια 2 γενιές ηλίθιων .......
αυτηνής πόσο θα της πάρει να του βγάλει ένα έμφραγμα ;;; καμιά 5ετία μαξ .....
αρκεί να έχει κάνει έναν πολιτικό 4 χρόνια πριν ψοφήσει ο βλάκας και φτιάχτηκε ..........

με το μουνί της .... οι άνδρες με το καβλί τους τι βγάζουν ;;;;;;
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Τύπε δώσε μου τα 1200 το μήνα και σου βρίσκω,αν όχι Σκλεναρίκοβα,μια χαρά 7αράκια άνω των 25-30.

Καταρχήν,δεν θα βρεις πολλές που να βγάζουν πάνω απο 1200.Οπότε,με τις περισσότερες θα'χεις το πάνω χέρι οικονομικά.

Δεν μπορώ να καταλάβω το σκεπτικό σου,μετά τα 25-30 έχεις βρει πολλές που να τους λες ότι βγάζεις 1200 και να στραβώνουν;
Εσύ βλάκα,πρέπει να γυμναστείς και να κάνεις και διατροφή,μπας και σε δει κανένα καλό μουνί με άλλο μάτι.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.699
Like
17.825
Πόντοι
3.656

whiplash

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2012
Μηνύματα
129
Like
117
Πόντοι
1
ένα ναυάγιο , θα βγάλει 1.5 μύριο , που για να μαζευτεί, χρειάστηκαν 60 χρόνια 2 γενιές ηλίθιων .......
αυτηνής πόσο θα της πάρει να του βγάλει ένα έμφραγμα ;;; καμιά 5ετία μαξ .....
αρκεί να έχει κάνει έναν πολιτικό 4 χρόνια πριν ψοφήσει ο βλάκας και φτιάχτηκε ..........

με το μουνί της .... οι άνδρες με το καβλί τους τι βγάζουν ;;;;;;
Τίποτα απολύτως δεν βγάζουν. Μόνο ξερόχυσα.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.843
Like
17.894
Πόντοι
3.656
Ρε τυπε, αλλο τα 1200 καθαρα, και αλλο τα 1200 με 700 πάγια, Αρα ειναι σαν να παιρνω 500, αμα δε το καταλαβαινεις.. τι αλλο να πω.

Και πόσα χρειάζονται ρε μαν,5000 το μήνα για να βγάλεις γκόμενα ελλεεινίδα;Σιγά πια.

Τεσπά,νομίζω ότι τα βλέπεις λάθος τα πράγματα.Έχεις δουλειά,αυτοκίνητο,μπορείς και νοικιάζεις μόνος σου,μ'αυτά και μόνο έβρισκες όσες γκόμενες ήθελες
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.699
Like
17.825
Πόντοι
3.656
Τίποτα απολύτως δεν βγάζουν. Μόνο ξερόχυσα.


αυτές μόνο με τη μούνα τους , κάνουν ζωάρα ..... απλά επειδή έχουν μουνί .......
ούτε κληρονομιά θέλουν δική τους, ούτε σπουδές, ούτε τέχνη , ούτε εργασιακή εμπειρία , ούτε δουλειά , ούτε άκρες, ούτε τίποτε .........

το μουνί τα κάνει όλα .......
 

whiplash

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2012
Μηνύματα
129
Like
117
Πόντοι
1
αυτές μόνο με τη μούνα τους , κάνουν ζωάρα ..... απλά επειδή έχουν μουνί .......
ούτε κληρονομιά θέλουν δική τους, ούτε σπουδές, ούτε τέχνη , ούτε εργασιακή εμπειρία , ούτε δουλειά , ούτε άκρες, ούτε τίποτε .........

το μουνί τα κάνει όλα .......
Κουμπαράς ανάμεσα απ τα πόδια.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Και πόσα χρειάζονται ρε μαν,5000 το μήνα για να βγάλεις γκόμενα ελλεεινίδα;Σιγά πια.

Τεσπά,νομίζω ότι τα βλέπεις λάθος τα πράγματα.Έχεις δουλειά,αυτοκίνητο,μπορείς και νοικιάζεις μόνος σου,μ'αυτά και μόνο έβρισκες όσες γκόμενες ήθελες
Επειδή συνεχώς μιζεριαζεις,ερώτηση κρίσεως:
Πως είσαι εμφανισιακά?
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.699
Like
17.825
Πόντοι
3.656
Λάκη,αυτοί φορτώνουν ωραιότερα μουνιά από χοντρούς,λαπάδες,αγυμναστους κλπ.
σε ποιο μυθιστόρημα ;;;;

αυτή η μαλακία μόνο εδώ μέσα παίζει ....... σόρρυ αν είσαι του χώρου και βγάζεις χρήμα από τη μπίζνα .....

εγώ βλέπω να τρώνε μουνέτα αβέρτα όσοι είναι

1)σε νυχτα
2)σόου μπιζ
3)μαγαζάτορες επιχειρηματίες νύστας, εστίασης , ποτάδικα κτλ
4)λεφτάδες που κάνουν ζημία σε νύχτα κτλ .......

συν κάτι γαλονάδες, αν είναι με κατώτερες στην ιεραρχία
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
σε ποιο μυθιστόρημα ;;;;

αυτή η μαλακία μόνο εδώ μέσα παίζει ....... σόρρυ αν είσαι του χώρου και βγάζεις χρήμα από τη μπίζνα .....

εγώ βλέπω να τρώνε μουνέτα αβέρτα όσοι είναι

1)σε νυχτα
2)σόου μπιζ
3)μαγαζάτορες επιχειρηματίες νύστας, εστίασης , ποτάδικα κτλ
4)λεφτάδες που κάνουν ζημία σε νύχτα κτλ .......

συν κάτι γαλονάδες, αν είναι με κατώτερες στην ιεραρχία
Προφανώς και αυτοί τρώνε ρε λακι.
Όμως ανάμεσα σε έναν ωραίο που προσέχει την εικόνα του και είναι σε κάποια από τις κατηγορίες που ανέφερες,και έναν ασχημούλη,ποιος νομίζεις ότι φορτώνει καλύτερα μουνια?

Αν ισχυε ότι οι μουνάρες γουστάρουν άσχημους κλπ τότε τα μισά μέλη του μπου θα ήταν με γυναικαρες
 

whiplash

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2012
Μηνύματα
129
Like
117
Πόντοι
1
σε ποιο μυθιστόρημα ;;;;

αυτή η μαλακία μόνο εδώ μέσα παίζει ....... σόρρυ αν είσαι του χώρου και βγάζεις χρήμα από τη μπίζνα .....

εγώ βλέπω να τρώνε μουνέτα αβέρτα όσοι είναι

1)σε νυχτα
2)σόου μπιζ
3)μαγαζάτορες επιχειρηματίες νύστας, εστίασης , ποτάδικα κτλ
4)λεφτάδες που κάνουν ζημία σε νύχτα κτλ .......

συν κάτι γαλονάδες, αν είναι με κατώτερες στην ιεραρχία
Σωστός τύπε.. κι εγώ γυμνάζομαι, αλλά το κάνω για δικούς μου λόγους και όχι για τα μουνιά.. για τα μουνιά το έκανα μέχρι τα 25.. τώρα το κάνω για μένα.. Για να μην χρειάζεται να ανέβω μέχρι τον 4ο όροφο με σκάλες πχ. Και να παθαίνω έμφραγμα.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.306
Πόντοι
10.336
Επειδή συνεχώς μιζεριαζεις,ερώτηση κρίσεως:
Πως είσαι εμφανισιακά?
ερωτηση τωρα και συ
charles laughton disney GIF
 

whiplash

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2012
Μηνύματα
129
Like
117
Πόντοι
1
Προφανώς και αυτοί τρώνε ρε λακι.
Όμως ανάμεσα σε έναν ωραίο που προσέχει την εικόνα του και είναι σε κάποια από τις κατηγορίες που ανέφερες,και έναν ασχημούλη,ποιος νομίζεις ότι φορτώνει καλύτερα μουνια?

Αν ισχυε ότι οι μουνάρες γουστάρουν άσχημους κλπ τότε τα μισά μέλη του μπου θα ήταν με γυναικαρες
Αυτοί που δουλεύουν στους χώρους που λέει ο σταλόνε.. και προσέχουν τον εαυτό τους όπως λες εσύ φορτώνουν όντως πολύ καλά μουνιά.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Σωστός τύπε.. κι εγώ γυμνάζομαι, αλλά το κάνω για δικούς μου λόγους και όχι για τα μουνιά.. για τα μουνιά το έκανα μέχρι τα 25.. τώρα το κάνω για μένα.. Για να μην χρειάζεται να ανέβω μέχρι τον 4ο όροφο με σκάλες πχ. Και να παθαίνω έμφραγμα.
Άλλο λέω εγώ
Πως ανάμεσα σε κάποιον που είναι ωραίος και γυμνάζεται,και σε έναν άσχημο ή μέτριο εξωτερικά,η ωραία γυναίκα ποιον νομίζετε ότι θα διαλέξει?

Σε αυτό το σενάριο εννοείται ότι και οι 2 άντρες έχουν λεφτά,ίδιο στατους κλπ
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.699
Like
17.825
Πόντοι
3.656
Προφανώς και αυτοί τρώνε ρε λακι.
Όμως ανάμεσα σε έναν ωραίο που προσέχει την εικόνα του και είναι σε κάποια από τις κατηγορίες που ανέφερες,και έναν ασχημούλη,ποιος νομίζεις ότι φορτώνει καλύτερα μουνια?

Αν ισχυε ότι οι μουνάρες γουστάρουν άσχημους κλπ τότε τα μισά μέλη του μπου θα ήταν με γυναικαρες


ρε μόρτη ..... αν είναι μαγαζάτορες λεφτάδες στη νύχτα στη σόου μπιζ κτλ .... Η ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΔΕΝ ΜΕΤΡΑΕΙ .......
αν πάλι είναι υπάλληλοι των 600€ .... είτε αλαίν τελόν είτε ντάνυ ντε βιτο ....... τα αρχίδια μου θα παίρνουν μετά τα 25 .... βαριά 28 ......

του μπου όσοι δεν είναι με γυναικάρες ........ είναι ναυάγια , σώγαμπροι , που δεν έχουν ούτε 3.80€ για φρέντο ......
από την άλλη κάμποσοι έχουν γυναικάρες, είχε συζύγους είτε γκόμενες ...... αλλά εδώ λένε για τις πουτάνες .......

έχεις συναντήσει κόσμο από εδώ μέσα ;;;;

υπάρχουν άτομα με πρώην στρίπερ σπιτωμένη , μοντέλες και λοιπές μουνάρες .......

το ότι πιτσιλάνε κομμάτια του μπλοκ σε τζάδικα, είναι θέμα γούστου, όχι γιατί είναι μπάκουροι .......
εσύ τι αντίληψη έχεις για το φόρουμ ; είναι όλοι πίκερ και τακμαν ;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom