Νέα

Γυμνισμός, σεξ στο ΚΑΠΕ στο Σούνιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kayliariskwstas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 255
  • Εμφανίσεις 79K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

akis georgiou

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2018
Μηνύματα
190
Like
310
Πόντοι
21
περσι παντως συχναζε ενα φοβερο λεσβιακο ζευγαρακι το πολυ 29χρονες, π μας καυλωνε , και μια milf με εναν τυφλο συζυγο.....π μαλλον γινοντουσαν κολπα στο διπλανο κολπακι στη σπηλια με αλλους θαμωνες, το εχει δει κ αλλος ?
Πέρσι ερχόταν πολλές φορές 2 κοπέλες φοβερά κορμιά και νομιζω μικρότερες από 29...,πεταμένα όλα ...δεν είδα όμως καμία κίνηση μεταξύ τους που να δείχνει ότι είναι λεσβίες.Μιλφ και τυφλό σύζυγό δεν πέτυχα ποτέ και πήγα τις περισσότερες Κυριακές.
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
673
Like
297
Πόντοι
26
Ερώτηση off topic για Σούνιο επειδή έχω χάσει επεισόδια. Τι παίχτηκε με το thread για Αγ.Νικόλαο και διαγράφηκε?
 

akis georgiou

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2018
Μηνύματα
190
Like
310
Πόντοι
21
Σημερινη ανταποκριση
Αρκετο κοσμο, οι γνωστοι "ιδιοκτητες της παραλιας" ηταν εκει
Αρκετα ζευγαρια, οι γυναικες με δυνατα κορμια και πεταμενα ολα τα ρουχα!
για παιχνιδι ουτε λογος,οπως παντα
η παραλια ενδεικνυται για σουπερ οφθαλμολουτρο μονο!
και το σημαντικοτερο?ο κοκκινοτριχης πεφτουλας ΓΙΩΡΓΟΣ δεν ηταν εκει!την τελευταια φορα που τον ειδα εγω,στις 21 Ιουλιου καθοταν στην ακρη σαν βρεγμενη γατα και μετα τις επομενες 2 Κυριακες (28/7, 4/8) δεν εμφανιστηκε.Δεν εχω εικονα για τις Κυριακες 11/8 και 18/8.Μπας και τον τραμπουκισαν τα παππουδια " ιδιοκτητες" και πηρε τον πουλο????Οποιος ξερει ενημερωνει το νημα!
 

Alekos400

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2017
Μηνύματα
21
Like
71
Πόντοι
0
Την περασμένη εβδομάδα καθημερινή που πήγα τον είδα
 

The_Curber

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2024
Μηνύματα
18
Like
14
Πόντοι
0
Ο τύπος φέτος, περισσότερο από ποτε, εμφανίζει ψυχωτική συμπεριφορά, είναι θέμα χρόνου να γίνει χοντρό σκηνικό και να γαμηθει η παραλία τελείως
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ερώτηση off topic για Σούνιο επειδή έχω χάσει επεισόδια. Τι παίχτηκε με το thread για Αγ.Νικόλαο και διαγράφηκε?
Για πείτε…
 

The_Curber

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2024
Μηνύματα
18
Like
14
Πόντοι
0
Πέρσι ερχόταν πολλές φορές 2 κοπέλες φοβερά κορμιά και νομιζω μικρότερες από 29...,πεταμένα όλα ...δεν είδα όμως καμία κίνηση μεταξύ τους που να δείχνει ότι είναι λεσβίες.Μιλφ και τυφλό σύζυγό δεν πέτυχα ποτέ και πήγα τις περισσότερες Κυριακές.
Αυτές οι δυο ήταν μουναρες είχαμε μιλήσει αρκετά μια φορά όπως εξαφανίστηκαν τελείως - γενικά τεράστιος τζίφος η παραλία … πιστεύω χωρίς αναστροφή .. το θέμα είναι που είναι οι καβάντζες που δεν ξέρουμε στην Αττική … 5 εκατομμύρια ψυχές στη Αττική πού ξεδίνουν οι γυμνιστές ;
 

akis georgiou

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2018
Μηνύματα
190
Like
310
Πόντοι
21
Αποψη μου ειναι οτι το παιχνιδι στις παραλιες εχει σχεδον εκλειψει για 3 λογους:

1. Πεφτουλες -γελοια προσωπα που μολις εμφανιστει ζευγαρι το προσεγγιζουν και τον παιζουν ή τους την πεφτουν με μλκιες...παραδειγματα ο ΑΝΤΩΝΗΣ στον Αγιο Νικολαο (ακουσα ότι εφαγε ξυλο επιτελους) και ο κοκκινοτριχης ΓΙΩΡΓΟΣ στο ΚΑΠΕ.

2.Τα ζευγαρια κανονιζουν σε κλειστους χωρους,γιατι να κινδυνευουν να εκτεθουν ,ολοι οι απιθανοι ειναι με ενα κινητο στο χερι και κανουν οτι μιλανε...

3.Βρισκουν φουλ παιχνιδι στα swinger club,οπου ολοι μπαινουν συνειδητοποιημενοι, ειτε να παιξουν μονοι, ειτε με ζευγαρι, ειτε με μονους ανδρες, ειτε να δωσουν φουλ ματι.
Πειτε μου λοιπον ενα λογο να πανε να κανουν παιχνιδι στην παραλια και να ανεχονται ΑΝΤΩΝΗΔΕΣ και ΓΙΩΡΓΗΔΕΣ???οι ελαχιστοι θα πανε μονο για γυμνισμο, μονο ομως και θα ανεχονται τους καραγκιοζηδες....
 
Τελευταία τροποποίηση:

dubebadu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2013
Μηνύματα
73
Κριτικές
4
Like
212
Πόντοι
280
Αποψη μου ειναι οτι το παιχνιδι στις παραλιες εχει σχεδον εκλειψει για 3 λογους:

1. Πεφτουλες -γελοια προσωπα που μολις εμφανιστει ζευγαρι το προσεγγιζουν και τον παιζουν ή τους την πεφτουν με μλκιες...παραδειγματα ο ΑΝΤΩΝΗΣ στον Αγιο Νικολαο (ακουσα ότι εφαγε ξυλο επιτελους) και ο κοκκινοτριχης ΓΙΩΡΓΟΣ στο ΚΑΠΕ.

2.Τα ζευγαρια κανονιζουν σε κλειστους χωρους,γιατι να κινδυνευουν να εκτεθουν ,ολοι οι απιθανοι ειναι με ενα κινητο στο χερι και κανουν οτι μιλανε...

3.Βρισκουν φουλ παιχνιδι στα swinger club,οπου ολοι μπαινουν συνειδητοποιημενοι, ειτε να παιξουν μονοι, ειτε με ζευγαρι, ειτε με μονους ανδρες, ειτε να δωσουν φουλ ματι.
Πειτε μου λοιπον ενα λογο να πανε να κανουν παιχνιδι στην παραλια και να ανεχονται ΑΝΤΩΝΗΔΕΣ και ΓΙΩΡΓΗΔΕΣ???οι ελαχιστοι θα πανε μονο για γυμνισμο, μονο ομως και θα ανεχονται τους καραγκιοζηδες....
Εσύ καλά τα λες αλλά ποιός τα ακούει όμως.....
 

Alekos400

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2017
Μηνύματα
21
Like
71
Πόντοι
0

Κατά την γνώμη μου το ΚΑΠΕ είναι είναι από της ομορφότερες παραλιες να κάνεις γυμνισμό και μπάνιο χωρίς να σε ενοχλήσει κανείς
Τώρα σκηνικά όσες φορές έχω πετύχει είναι καθημερινές και μάλιστα εκτός σεζόν.
Σαββατοκύριακο μόνο στην σπηλιά ανάμεσα στις δύο παραλιες αλλά μόνο μεταξύ ανδρών.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.923
Κριτικές
39
Like
5.041
Πόντοι
2.696
Ο κοκκινοτρίχης τις καθημερινές εκεί είναι απλώς πάει λίγο αργά όχι πρωί πρωί.Αν του έχει πιάσει κάποιος τη "θέση του" στο άκρο της παραλίας,πάει επιδεικτικά και βάζει την ομπρέλα του στο μισό μέτρο δίπλα του να τον αναγκάσει να φύγει...Ο άνθρωπος πάσχει από σοβαρό ψυχικό νόσημα...
 

CrazyPussyLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
665
Like
2.074
Πόντοι
446
Από τη στιγμή που σταματάμε ορισμένοι να πηγαίνουμε στη συγκεκριμένη παραλία εξαιτίας του, φανταστείτε κατάσταση. Μια φορά πήγα φέτος και μου γύρισαν τα έντερα να τον βλεπω να βαράει βόλτες πέρα δώθε με την ψωλή όξω και όταν έβλεπε νεαρό ζευγαράκι πήγαινε και καλά για γνωριμία ή αν ήταν γυναικοπαρέα, τυλιγονταν και καλα ως ευγενικος με την πετσέτα και πήγαινε και σαλιάριζε. Πρέπει εκείνη τη μέρα να έκοψε το γυμνισμό στην παραλία σε τουλάχιστον 4 περιπτώσεις.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.923
Κριτικές
39
Like
5.041
Πόντοι
2.696
Λάθος να κόψεις την παραλία εξαιτίας του μαλάκα αυτού...Εγώ όποτε μπορώ πάω και τον έχω γραμμένο στ΄αρχίδια μου.Απλώς για να μη βάζω-βγάζω ομπρέλα,δεν πάω εκεί που κάθεται,στο βραχάκι στο τέρμα της παραλίας,διότι ο μαλάκας κατα 99,9% θα έρθει στο μισό μέτρο να βάλει την ομπρέλα του.Αυτός δεν έχει να χάσει τίποτα,εγώ θα χάσω την ηρεμία μου...Αυτός επειδή είναι ψυχιατρικό περιστατικό,δεν έχει συναίσθηση ότι ενοχλεί .
Την άλλη φορά ο μπεκρούλιακας σε 30 λεπτά είχε πιει 7 κουτιά μπύρες...
 

akis georgiou

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2018
Μηνύματα
190
Like
310
Πόντοι
21
Ανταποκριση απο Κυριακη 15 Σεπτ
λιγος κοσμος, τα κλασικα μπαρμπαδια εκει
αξιοσημειωτο γεγονος μια γυναικοπαρεα με 4 μελη ( 2 ολα εξω,1 μονο τα βυζακια και 1 (η ωραιοτερη) ντυμενη).
Αλλη μια Κυριακη απουσιαζε αυτο το γελοιο προσωπο, ο κοκκινοτριχης Γιωργος, κατι εχει γινει δε εξηγειται αλλιως, μηπως τον τραμπουκισαν τα μπαρμπαδια και πηρε τον πουλο?
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.715
Κριτικές
126
Like
7.729
Πόντοι
7.885
Ανταποκριση απο Κυριακη 15 Σεπτ
λιγος κοσμος, τα κλασικα μπαρμπαδια εκει
αξιοσημειωτο γεγονος μια γυναικοπαρεα με 4 μελη ( 2 ολα εξω,1 μονο τα βυζακια και 1 (η ωραιοτερη) ντυμενη).
Αλλη μια Κυριακη απουσιαζε αυτο το γελοιο προσωπο, ο κοκκινοτριχης Γιωργος, κατι εχει γινει δε εξηγειται αλλιως, μηπως τον τραμπουκισαν τα μπαρμπαδια και πηρε τον πουλο?
Τύπε μπορεί να δοκίμασε την τύχη του στην διπλανή παραλία που παίζονται και γαμησια καμιά φορά.
 

Wolf21

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
126
Κριτικές
3
Like
311
Πόντοι
21
Και προχθές που πήγα ο μουσάτος δεν ήταν εκεί.Την προηγούμενη εβδομάδα όμως ήταν στην κανονική παραλία.Μια άλλη φορά έφτασε στην άκρη του μονοπατιού είδε ποιοι ήταν και ότι δεν υπήρχε γυναίκα και γύρισε και κάθισε στην κανονική παραλία.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τύπε μπορεί να δοκίμασε την τύχη του στην διπλανή παραλία που παίζονται και γαμησια καμιά φορά.
Παίζονται γαμήσια;Λογικά το βράδυ διότι ημέρα δεν έχω δει ποτέ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom