Νέα

Γνώμες για ΚΚΕ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα adonis13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 236K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
Α, ρε Ζέρβα...
Για να υπερασπιστώ την ιστορική σου μνήμη, ο stabit τώρα μου κάνει μαθήματα διαδικτυακής συμπεριφοράς..
Βαρύ τίμημα για να το αντέξω..

Έχεις 2 επιλογές...
Ή άρχισε τα πμ στους μοντς να σβήσουν ΟΛΑ τα off topic από το παρόν νήμα ή κάνε υπομονή να γίνεις εσύ μοντ να κάνεις ότι θέλεις...Με μερικές ακόμη φωτό της πληθωρικής πολωνέζας σου, ίσως τα καταφέρεις (πραγματικά εντυπωσιακή)..

Έως τότε, μην κάνεις επιλεκτικά τον τροχονόμο...Δείχνει εμπάθεια και σε αδικεί.
Εισαι λιγο υπερβολικος?

ΥΓ.  ειναι μουναρα η Ευα
 
OP
OP
A

adonis13

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
887
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
6
o μπεζος ειναι φοβερος και φετος
 
OP
OP
A

adonis13

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
887
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
6
ειστε πολυ δεξιοι και στενομυαλοι παντως. τους κομμουνιστες λενε στενομυαλους ααλα συμβαινει το αντιθετο
 
OP
OP
A

adonis13

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
887
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
6
απλως βλεπω το ευτυχισμενοι μαζι και εχω πεθανει στο γελιο
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
  Διακρινω ενδοφλεβιο παθος με τις μηχανες;
  Αν ,λεω αν,σου ερθει με HONDA CB 600 HORNET-NAKED τι θα κανεις;
  Θα του το απαλλοτριωσεις και θα την κανεις για κοντρες;


    :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μπα, είμαι του ταξί εγώ.      :)
 
OP
OP
A

adonis13

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
887
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
6
μονο που ο vothros δεν ειναι κομμουνιστης.εισαι πολυ ειρωνας παντως.εννοειται οτι δεν θα μπορουσες να ησουν ποτε κομμουνιστης
 

Επισκέπτης
μονο που ο vothros δεν ειναι κομμουνιστης.εισαι πολυ ειρωνας παντως.εννοειται οτι δεν θα μπορουσες να ησουν ποτε κομμουνιστης
καλα...αν δεν καταλαβαινεις απο χιουμορ,αστο,χεστο!ΣΥΓΓΝΩΜΗ(δια τους τυπους)σε λιγο θα εχεις πι-μι,χωρις δραχμη!
 
OP
OP
A

adonis13

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
887
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
6
φυσικα και καταλαβαινω απο χιουμορ απο το εξυπνο και καλο ομως
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.901
Πόντοι
266
οταν ειχε κομμουνισμο η αλβανια και η πολωνια και γενικα ολες οι χωρες του ανατολικου μπλοκ μια χαρα περνουσαν . μη σας παραμυθιαζουν με αυτα που σας λενε οι πολωνοι και οι αλβανοι που ειναι στην ελλαδα

Α, να μην πιστέψουμε αυτους που ταζησαν, αλλά εσένα το παπαγαλάκι του "Οδηγητή" και του "Ριζοσπάστη". Για ηλίθιους μας περνάς...
 

Επισκέπτης
φυσικα και καταλαβαινω απο χιουμορ απο το εξυπνο και καλο ομως
...Ρε συντροφακο...Γαμω την τρελλα μου δηλαδη...Το 1982 με διεγραψαν απο την Κ.Ν.Ε.  Μη με βαζεις στην πριζα!Ασ'το να πα να γαμηθει, σου λεω!!!Και ΔΕΝ με διεγραψαν για ΔΕΞΙΩΤΕΡΕΣ αποκλισεις!!!Αν ΔΕΝ καταλαβαινεις,εστω την προθεση του ΚΑΚΟΥ χιουμορ,γαματο!
 

pako

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
101
Like
1
Πόντοι
1
Στα @@ μου ρε φιλε ποτε σε διαγραψανε και για ποιο λογο αυτα ειναι θεματα των συντροφων σου εδω ρε φιλε 35 ατομα απο την Κ.Ε πηγανε να διαλυσουνε το Κομμα να μας κανουν ταση στο ΣΥΝ και μετα οπως πηγαινε η ιστορια φραξια στο Πασοκ ,εδω ο Τσιμας ηταν διευθυντης του Ριζοσπαστη και την εκανε και ο Κυρτσος σπουδασε στη Μοσχα με υποτροφια Λενιν και μετα εγινε το μεγαλυτερο λαμογιο και καθηκι.Οσο για την ΚΝΕ των 80'ς εμεις εχουμε κανει σαν πολιτικος χωρος την αυτοκριτικη μας οποτε μην χαλιεσαι δεν εχασες και τπτ απλα επρεπε να επιστρεψεις το '91 αφου δεν διαγραφηκες για δεξιες θεσεις.Στις 19 βγαινει η εκτιμηση μας για τα '80ς κυριως απο το πρισμα της αυτοκριτικης οσον αφορα ποσο ακριτα δεχομασταν τις στρεβλωσεις που μας ερχοντουσαν απο την ΕΣΣΔ απο το '56 και μετα.Ριξε μια ματια...
 

Επισκέπτης
Στα @@ μου ρε φιλε ποτε σε διαγραψανε και για ποιο λογο αυτα ειναι θεματα των συντροφων σου εδω ρε φιλε 35 ατομα απο την Κ.Ε πηγανε να διαλυσουνε το Κομμα να μας κανουν ταση στο ΣΥΝ και μετα οπως πηγαινε η ιστορια φραξια στο Πασοκ ,εδω ο Τσιμας ηταν διευθυντης του Ριζοσπαστη και την εκανε και ο Κυρτσος σπουδασε στη Μοσχα με υποτροφια Λενιν και μετα εγινε το μεγαλυτερο λαμογιο και καθηκι.Οσο για την ΚΝΕ των 80'ς εμεις εχουμε κανει σαν πολιτικος χωρος την αυτοκριτικη μας οποτε μην χαλιεσαι δεν εχασες και τπτ απλα επρεπε να επιστρεψεις το '91 αφου δεν διαγραφηκες για δεξιες θεσεις.Στις 19 βγαινει η εκτιμηση μας για τα '80ς κυριως απο το πρισμα της αυτοκριτικης οσον αφορα ποσο ακριτα δεχομασταν τις στρεβλωσεις που μας ερχοντουσαν απο την ΕΣΣΔ απο το '56 και μετα.Ριξε μια ματια...
ε?
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.901
Πόντοι
266
Στα @@ μου ρε φιλε ποτε σε διαγραψανε και για ποιο λογο αυτα ειναι θεματα των συντροφων σου εδω ρε φιλε 35 ατομα απο την Κ.Ε πηγανε να διαλυσουνε το Κομμα να μας κανουν ταση στο ΣΥΝ και μετα οπως πηγαινε η ιστορια φραξια στο Πασοκ ,εδω ο Τσιμας ηταν διευθυντης του Ριζοσπαστη και την εκανε και ο Κυρτσος σπουδασε στη Μοσχα με υποτροφια Λενιν και μετα εγινε το μεγαλυτερο λαμογιο και καθηκι.Οσο για την ΚΝΕ των 80'ς εμεις εχουμε κανει σαν πολιτικος χωρος την αυτοκριτικη μας οποτε μην χαλιεσαι δεν εχασες και τπτ απλα επρεπε να επιστρεψεις το '91 αφου δεν διαγραφηκες για δεξιες θεσεις.Στις 19 βγαινει η εκτιμηση μας για τα '80ς κυριως απο το πρισμα της αυτοκριτικης οσον αφορα ποσο ακριτα δεχομασταν τις στρεβλωσεις που μας ερχοντουσαν απο την ΕΣΣΔ απο το '56 και μετα.Ριξε μια ματια...

Κάντε και μια αυτοκριτική για τα εκατομμύρια δολάρια που φάγατε από τη μαμά Ρωσία και τα ζητούσε πίσω ο Γελτσιν τη δεκαετία του 90. ΠΟΙΟΣ τα πλήρωσε?? Για πες...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Α, να μην πιστέψουμε αυτους που ταζησαν, αλλά εσένα το παπαγαλάκι του "Οδηγητή" και του "Ριζοσπάστη". Για ηλίθιους μας περνάς...
εσύ δε μας έχεις πει τι πουλί είσαι.......

και μη μιλάς στους κνίτες για αυτοκριτική.
στο σπίτι του κρεμασμένου δε μιλάνε για σκοινί.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom