Νέα

Γνώμες για ΚΚΕ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα adonis13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 236K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
Εχω την αισθηση οτι βρισκομαστε σε μια πρωτη εβρυακη φαση προσεγγισης των δυο αντιπαλων. Ηδη ξεκινησαν διαπραγματευσεις σε σχετικα ηρεμους τονους.

Υπερποντικε: ειπες για φουσκωμενη κοιλια, ειναι αυτο που νομιζω;

Στρεητ: ρισπεκτ για την ελληνοκαζακστανη κυρια

Φεθρυ: σε ασησα για το τελος, η συμπαθεια μας ειναι παλια. Δωσε μια ευκαιρια στην ειρηνη.

 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Όσες φορές σε έχω ρωτήσει κάτι αρχίζεις τα παραληρήματα για εισαγγελείς, ασφαλίτες και άλλα περίεργα, όποτε μην παραπονιέσαι για τη σιωπή...
Άσε που κάποιες ερωτήσεις σου είναι τόσο εξωφρενικά ανόητες που απλά δεν έχω τί να πω...
Για να μη μιλήσω για το γνωστό διάλογο της πάπιας που με ρωτάς επί αυτών που θα ήθελες να γράψω και όχι επ' αυτών που έγραψα, όποτε τί να σου απαντήσω;

Όσο για το Χίτης, πες με όπως θέλεις...
Και ταγματασφαλίτη και ss και γκεστάπο και βασιλοχουντικό και μοναρχοφασίστα και νεοφιλελεύθερο...

Άν σε κάνει να νιώθεις καλύτερα και να ξεπερνάς τις καρπαζιές της καθημερονότητας, κομμάτια να γίνει...

Στην τελική εγώ ξέρω τί είμαι και τί ΔΕΝ είμαι...

Και δεν περιμένω κανένα διαδικτυακό νικ να μου το πει...

Εσύ ζητάς επιβεβαίωση από το νετ...

Το κακό είναι οτι ΟΛΟΙ βλέπουμε τελικά τι είσαι, δεν είναι και τόσο μοναχικό όσο νομίζεις.

Προσωπικά, δεν θα ερχόμουνα στο γραφείο σου ούτε για να μου συμπληρώσεις την αίτηση για το Κτηματολόγιο.
Για τον ίδιο λόγο που δεν θα πήγαινα στον Γιακουμάτο ούτε για να μου βγάλει ούτε μια παρανυχίδα.
Τόσο πολύ σας εκτιμώ αμφοτέρους.                             
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Εχω την αισθηση οτι βρισκομαστε σε μια πρωτη εβρυακη φαση προσεγγισης των δυο αντιπαλων. Ηδη ξεκινησαν διαπραγματευσεις σε σχετικα ηρεμους τονους.

Υπερποντικε: ειπες για φουσκωμενη κοιλια, ειναι αυτο που νομιζω;

Στρεητ: ρισπεκτ για την ελληνοκαζακστανη κυρια

Φεθρυ: σε ασησα για το τελος, η συμπαθεια μας ειναι παλια. Δωσε μια ευκαιρια στην ειρηνη.

Ειρήνη με το μαλάκα;

"Ούτε να μου τον δει", που έλεγε παλιός και σεβαστός φίλος.
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Υπαρχει αναλογο θρεντ στο "Κοινοτητα" για να ξεκατινιαστεις με οποιον θελεις και να "σπασεις πλακα"
Αν το κανεις εδω απλα θα "σπασεις αρχειδια".Τα δικα μας

Α, ρε Ζέρβα...
Για να υπερασπιστώ την ιστορική σου μνήμη, ο stabit τώρα μου κάνει μαθήματα διαδικτυακής συμπεριφοράς..
Βαρύ τίμημα για να το αντέξω..

Έχεις 2 επιλογές...
Ή άρχισε τα πμ στους μοντς να σβήσουν ΟΛΑ τα off topic από το παρόν νήμα ή κάνε υπομονή να γίνεις εσύ μοντ να κάνεις ότι θέλεις...Με μερικές ακόμη φωτό της πληθωρικής πολωνέζας σου, ίσως τα καταφέρεις (πραγματικά εντυπωσιακή)..

Έως τότε, μην κάνεις επιλεκτικά τον τροχονόμο...Δείχνει εμπάθεια και σε αδικεί.
 

Επισκέπτης
Εχω την αισθηση οτι βρισκομαστε σε μια πρωτη εβρυακη φαση προσεγγισης των δυο αντιπαλων. Ηδη ξεκινησαν διαπραγματευσεις σε σχετικα ηρεμους τονους.
Δυστυχως η 24ωρη κυρηξη ανακωχης κρατησε πολυ λιγοτερο,παρα την δικια σου προσπαθεια και τις νουθεσιες του stabit.
Υπερποντικε: ειπες για φουσκωμενη κοιλια, ειναι αυτο που νομιζω;
Ναι,αλλα οχι ακομη.Παντως ειναι μια περιπτωση που δεν θα αφησω ετσι ευκολα.Δεν θα πω τιποτε αλλο,sorry.
Φεθρυ: σε ασησα για το τελος, η συμπαθεια μας ειναι παλια. Δωσε μια ευκαιρια στην ειρηνη.
+1
 
OP
OP
A

adonis13

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
887
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
6
μου φαινεται οτι εχει πεσει πολυ φασισταριο εδω μεσα . ειστε νεοι ανθρωποι και ειστε συντηρητικοι. γι αυτο δεν παει η ελλαδα μπροστα
 

Επισκέπτης
μου φαινεται οτι εχει πεσει πολυ φασισταριο εδω μεσα . ειστε νεοι ανθρωποι και ειστε συντηρητικοι. γι αυτο δεν παει η ελλαδα μπροστα
Μαλιστα , κυριε...ειμεθα με την δεξιαν!Υμεις σιωπησατε , παρακαλω!
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
Καλά, έλα εσύ με οτιδήποτε γυμνό και τα ξαναλέμε......

  Διακρινω ενδοφλεβιο παθος με τις μηχανες;
  Αν ,λεω αν,σου ερθει με HONDA CB 600 HORNET-NAKED τι θα κανεις;
  Θα του το απαλλοτριωσεις και θα την κανεις για κοντρες;


    :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.901
Πόντοι
266
μου φαινεται οτι εχει πεσει πολυ φασισταριο εδω μεσα . ειστε νεοι ανθρωποι και ειστε συντηρητικοι. γι αυτο δεν παει η ελλαδα μπροστα

Ναι, ναι. Μη ξεχνάς και το ΚΟΚΚΙΝΟ χρώμα του ΦΑΣΙΣΜΟΥ. Που είναι πιο ύπουλο. Και γι αυτό περισσότερο επικίνδυνο. Ευτυχώς είμαστε συντηρητηκοί. Αλλιώς τώρα θα είμασταν Αλβανία, άντε Βουλγαρία στην καλύτερη περίπτωση. Και θα μάζευες την αδερφή σου και τη γυναίκα σου απ' αυτή την ιστοσελίδα.
 

Επισκέπτης
  Διακρινω ενδοφλεβιο παθος με τις μηχανες;
  Αν ,λεω αν,σου ερθει με HONDA CB 600 HORNET-NAKED τι θα κανεις;
  Θα του το απαλλοτριωσεις και θα την κανεις για κοντρες;


    :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
...Με βαζεις σε σκεψεις...Θα το κατεβασω στο τμημα την Δευτερα!Παμε να φυγουμε γιατι θα μας κραξουν ΚΑΙ εδω και θα εχουν ΠΑΛΙ δικιο!!!
 

Επισκέπτης
Ναι, ναι. Μη ξεχνάς και το ΚΟΚΚΙΝΟ χρώμα του ΦΑΣΙΣΜΟΥ. Που είναι πιο ύπουλο. Και γι αυτό περισσότερο επικίνδυνο. Ευτυχώς είμαστε συντηρητηκοί. Αλλιώς τώρα θα είμασταν Αλβανία, άντε Βουλγαρία στην καλύτερη περίπτωση. Και θα μάζευες την αδερφή σου και τη γυναίκα σου απ' αυτή την ιστοσελίδα.
...εχεις δικιο!Αυτο που με ποναει πιο πολυ κι'απο καρκινο στους ορχεις,ειναι αυτη η ατακα ...!!!Τωρα ...νεοναζι την ειχε πει...χρυσαυγιτης την ειχε πει...θα σε γελασω...-Και τι καταφερατε,ρε μαλακες???Πουτανες στα μπουρδελλα της δυσης,τις στειλατε...Αμαν μαχαιριαααααααα!!!
 
OP
OP
A

adonis13

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
887
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
6
οταν ειχε κομμουνισμο η αλβανια και η πολωνια και γενικα ολες οι χωρες του ανατολικου μπλοκ μια χαρα περνουσαν . μη σας παραμυθιαζουν με αυτα που σας λενε οι πολωνοι και οι αλβανοι που ειναι στην ελλαδα
 

Επισκέπτης
οταν ειχε κομμουνισμο η αλβανια και η πολωνια και γενικα ολες οι χωρες του ανατολικου μπλοκ μια χαρα περνουσαν . μη σας παραμυθιαζουν με αυτα που σας λενε οι πολωνοι και οι αλβανοι που ειναι στην ελλαδα
Εσυ,τωρα η δεξιος προβοκατορας εισαι η off pragmatikothtas!!!
 
OP
OP
A

adonis13

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
887
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
6
ειμαι εντος πραγματικοτητας και παρα πολυ μαλιστα.και για να ξερεις ειμαι προοδευτικος
 
OP
OP
A

adonis13

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
887
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
6
εγω εκανα κανενα χαρακτηρισμο για το ατομο σου? παρακαλω να ζητησεις συγνωμη
 

Επισκέπτης
εγω εκανα κανενα χαρακτηρισμο για το ατομο σου? παρακαλω να ζητησεις συγνωμη

με αυτα που λες ομως (και φαινεται να τα ενοεις στα σοβαρα) και κυριως με τον τροπο που τα λες μονος σου χαρακτηριζεσαι ετσι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom