Νέα

Γκάφες σε μπουρδέλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 151
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
μια φορά με είχε ξεχάσει η κοπέλα... περίμενα.... περίμενα.... κόντεψα να τον πάρω..... τον ύπνο... χαχα..... μπαίνει η υπηρεσία στο δωμάτιο και μου λέει... "τι κάνεις εσύ εδώ?"
Της λέω... περιμένω την κοπέλα.... μου λέει... ακόμα δεν ήρθε??? της λέω... όχι...
τότε λέε ιστην κοπέλα.... μωρήηη...... το παιδί ξέχασες στο δωμάτιο.... πήγαινε πήδα τον.... :2funny: :2funny:

ήρθε η κοπέλα με χαμόγελο, προς γέλιο, και μου ζήταγε συγγνώμη..... ψιλιβιαστικό πήδημα αλλά όχι ξενερωτο...

καλή φάση... χαχα.....
 

Επισκέπτης
μια φορά με είχε ξεχάσει η κοπέλα... περίμενα.... περίμενα.... κόντεψα να τον πάρω..... τον ύπνο... χαχα..... μπαίνει η υπηρεσία στο δωμάτιο και μου λέει... "τι κάνεις εσύ εδώ?"
Της λέω... περιμένω την κοπέλα.... μου λέει... ακόμα δεν ήρθε??? της λέω... όχι...
τότε λέε ιστην κοπέλα.... μωρήηη...... το παιδί ξέχασες στο δωμάτιο.... πήγαινε πήδα τον.... :2funny: :2funny:

ήρθε η κοπέλα με χαμόγελο, προς γέλιο, και μου ζήταγε συγγνώμη..... ψιλιβιαστικό πήδημα αλλά όχι ξενερωτο...

καλή φάση... χαχα.....
Εμένα πάλι μου έχει τύχει να βιάζεται η πουτάνα κ η τσατσά,σε φάση να μπει μαζί μου κ να με γδύσει(η πουτάνα μόνο,όχι κ οι δύο μαζί)!!! :2funny:

Υ.Γ.Αλλά φαντάζομαι συνηθισμένο είναι λίγο-πολύ!!! :rolleyes:
 

Ritaki Piperaki

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
777
Like
2
Πόντοι
6
Απλά αναρωτιέμαι πόσο σε σαπίζει το χρήμα γενικά... :rolleyes:

Επίσης έχω απορία αν μπαίνει κ κανένας πελάτης της προκοπής κ πόσο συχνά!!! :2funny:

Φαντάζομαι γενικά σκηνικό: σκύψε μωρή να τελειώνουμε....

Αντέ να τον δεις τον άλλονα ρομαντικά μετά!!! :cheesy:
Και γιατί πρέπει σώνει και καλά να ερωτευτεί πελάτη?

Χαθήκανε οι άντρες?
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Σ' αυτή τη δουλειά.... όλα μπορούν να συμβούν!!! ;) ;)
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Απλά αναρωτιέμαι πόσο σε σαπίζει το χρήμα γενικά... :rolleyes:

Επίσης έχω απορία αν μπαίνει κ κανένας πελάτης της προκοπής κ πόσο συχνά!!! :2funny:

Φαντάζομαι γενικά σκηνικό: σκύψε μωρή να τελειώνουμε....

Αντέ να τον δεις τον άλλονα ρομαντικά μετά!!! :cheesy:
Eεεεεμ....αυτά είναι που λέμε "βαριά ανθυγιεινά"...που δεν είναι παράδειγμα προς μίμηση.....!!!!!
 

Επισκέπτης
Και γιατί πρέπει σώνει και καλά να ερωτευτεί πελάτη?

Χαθήκανε οι άντρες?
Απλά νταξεί οι πιο πολλοί άντρες που συναναστρέφεται είναι ταυτόχρονα κ πελάτες...

Είναι σαν να είσαι ρε παιδί μου σε τμήματα Α.Ε.Ι./Τ.Ε.Ι. γυναικεία(νοσηλευτική/παιδαγωγικό),περισσότερο πιθανό είναι να βρεις εκεί κάποια παρά αλλού...

 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Αλήθεια έχετε επίδομα εσείς;;; :grin:
Ναι έχουμε...
Του αγίου Πούτσου...όχι ανήμερα...αυτό ήτανε παλιά και το καταργήσανε...
Του αγίου Πούτσου τα εννιάμερα έγινε τώρα....
Ναιαιαιαιαιαιαιαι....
 

Ritaki Piperaki

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
777
Like
2
Πόντοι
6
Απλά νταξεί οι πιο πολλοί άντρες που συναναστρέφεται είναι ταυτόχρονα κ πελάτες...

Είναι σαν να είσαι ρε παιδί μου σε τμήματα Α.Ε.Ι./Τ.Ε.Ι. γυναικεία(νοσηλευτική/παιδαγωγικό),περισσότερο πιθανό είναι να βρεις εκεί κάποια παρά αλλού...
Θα κάνω μια υπόθεση και αν έχω λάθος Κατερίνα διόρθωσε με...

Σε κάποια ποστ παραπάνω είπε η Κατερίνα στον Θορ να αφήνει την καρδιά του πίσω. (Και σε αυτό δίνω συγχαρητήρια...πολύ σωστά του είπε)
Έχω όμως την εντύπωση ότι και οι ιερόδουλες όταν είναι στην δουλειά την καρδιά τους την αφήνουν επίσης πίσω... Κατερίνα κάνω λάθος?
 

Επισκέπτης
Θα κάνω μια υπόθεση και αν έχω λάθος Κατερίνα διόρθωσε με...

Σε κάποια ποστ παραπάνω είπε η Κατερίνα στον Θορ να αφήνει την καρδιά του πίσω. (Και σε αυτό δίνω συγχαρητήρια...πολύ σωστά του είπε)
Έχω όμως την εντύπωση ότι και οι ιερόδουλες όταν είναι στην δουλειά την καρδιά τους την αφήνουν επίσης πίσω... Κατερίνα κάνω λάθος?
Kατερίνα θέλω να μου το μάθεις αυτό,βοηθαεί πολύ στις σχέσεις!!! :helpplea:
 

Επισκέπτης
Πάντως είχα διαβάσει μία κριτική εδώ μέσα για μία πουτάνα ευαισθητούλα η οποία πήγε να φιλήσει έναν τύπο,αυτός της είπε όχι σε σιχαίνομαι κ έβαλε τα κλάματα...

Μάλλον εξαίρεση....

Μετά πήγε ο δικός ο αγαπούλης κ την παρηγόρησε!!! :cheesy:
 

Ritaki Piperaki

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
777
Like
2
Πόντοι
6
Α....κι αυτό παίζεται....
Δεν είναι όλα τα δάχτυλα ίδια....!!!
Όλα δεν είναι ίδια συμφωνώ... όμως όλοι έχουμε αισθήματα ανεξαρτήτου φύλου, ηλικίας, δουλειάς κ.λ.π.
Ίσως οι δυσκολίες της ζωής και τα βιώματα μας κάποιους να μας σκληραίνουν. Μέσα βαθιά όμως αυτα ζούνε και έρχεται η στιγμή που βγαίνουν...δεν μπορούν να είναι κρυμμένα πάντα. Πίσω από την σκληράδα πάντα κρύβονται πολλά και μεγάλα αισθήματα...
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Όλα δεν είναι ίδια συμφωνώ... όμως όλοι έχουμε αισθήματα ανεξαρτήτου φύλου, ηλικίας, δουλειάς κ.λ.π.
Ίσως οι δυσκολίες της ζωής και τα βιώματα μας κάποιους να μας σκληραίνουν. Μέσα βαθιά όμως αυτα ζούνε και έρχεται η στιγμή που βγαίνουν...δεν μπορούν να είναι κρυμμένα πάντα. Πίσω από την σκληράδα πάντα κρύβονται πολλά και μεγάλα αισθήματα...

η ωρα σου παλι ε  :jerking:
 

Ritaki Piperaki

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
777
Like
2
Πόντοι
6
άντε πάλι..τι σου έκανα απόψε μου λες?

Υ.Γ. Ας μην γαμήσουμε και αυτό το νήμα ναι? Κρίμα και άδικο είναι...Αν θες να μου πεις κάτι πήγαινε στο άλλο που είναι ήδη γαμημένο...
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
Όλα δεν είναι ίδια συμφωνώ... όμως όλοι έχουμε αισθήματα ανεξαρτήτου φύλου, ηλικίας, δουλειάς κ.λ.π.
Ίσως οι δυσκολίες της ζωής και τα βιώματα μας κάποιους να μας σκληραίνουν. Μέσα βαθιά όμως αυτα ζούνε και έρχεται η στιγμή που βγαίνουν...δεν μπορούν να είναι κρυμμένα πάντα. Πίσω από την σκληράδα πάντα κρύβονται πολλά και μεγάλα αισθήματα...

λογια απο μια πολυ γουαιλτ φιμειλ... :-*  :grin:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
άντε πάλι..τι σου έκανα απόψε μου λες?

Υ.Γ. Ας μην γαμήσουμε και αυτό το νήμα ναι? Κρίμα και άδικο είναι...Αν θες να μου πεις κάτι πήγαινε στο άλλο που είναι ήδη γαμημένο...

α ετσι οκ. συνεχιστε δεσποσυνη  :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom