Νέα

Γκάφες σε μπουρδέλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 151
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Θα κάνω μια υπόθεση και αν έχω λάθος Κατερίνα διόρθωσε με...

Σε κάποια ποστ παραπάνω είπε η Κατερίνα στον Θορ να αφήνει την καρδιά του πίσω. (Και σε αυτό δίνω συγχαρητήρια...πολύ σωστά του είπε)
Έχω όμως την εντύπωση ότι και οι ιερόδουλες όταν είναι στην δουλειά την καρδιά τους την αφήνουν επίσης πίσω... Κατερίνα κάνω λάθος?
Σίγουρα την αφήνουν...αλλά δεν ξέρω που....!!!
 

Ritaki Piperaki

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
777
Like
2
Πόντοι
6
λογια απο μια πολυ γουαιλτ φιμειλ... :-*  :grin:
Καλώς το μου..και νόμιζα ότι πήγες για ύπνο...

Μην με τσιγκλάς γιατί μετά θα με τρέχει ο Έκτωρ και θα έχει και δίκιο... :2funny:

Διαφωνείς σε κάτι από αυτά που παρέθεσες? (Άσε τι λέει το νικ...εγκώ ντεν ειμαι αγκρια...)

Σίγουρα την αφήνουν...αλλά δεν ξέρω που....!!!
Σημασία έχει ότι κάπου την αφήνουν...γιατί αν την έπαιρναν μαζί τους πιστεύω ότι δεν θα μπορούσαν να συνεχίσουν..ο πόνος θα ήταν αφόρητος..
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Πάντως είχα διαβάσει μία κριτική εδώ μέσα για μία πουτάνα ευαισθητούλα η οποία πήγε να φιλήσει έναν τύπο,αυτός της είπε όχι σε σιχαίνομαι κ έβαλε τα κλάματα...

Μάλλον εξαίρεση....

Μετά πήγε ο δικός ο αγαπούλης κ την παρηγόρησε!!! :cheesy:
Ρε συ πας καλά?
Εδώ τώρα πας σε μπουρδέλο να γαμήσεις...και κάποτε όταν έκανες χειρονομία στην πουτάνα στο σαλόνι σε πετάγαν έξω...
Και τώρα κατάντησαν να έρχονται στο σαλόνι χωρίς την υπηρεσία...να σε χουφτώνουν και να σου λένε διάφορα....τί μου λες?????????
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
Καλώς το μου..και νόμιζα ότι πήγες για ύπνο...

Μην με τσιγκλάς γιατί μετά θα με τρέχει ο Έκτωρ και θα έχει και δίκιο... :2funny:

Διαφωνείς σε κάτι από αυτά που παρέθεσες? (Άσε τι λέει το νικ...εγκώ ντεν ειμαι αγκρια...)
Σημασία έχει ότι κάπου την αφήνουν...γιατί αν την έπαιρναν μαζί τους πιστεύω ότι δεν θα μπορούσαν να συνεχίσουν..ο πόνος θα ήταν αφόρητος..

όχι δεν διαφωνω συμφωνώ σε όλα..... :grin:

θα πάω για ύπνο ναι... ;)
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Ρε συ πας καλά?
Εδώ τώρα πας σε μπουρδέλο να γαμήσεις...και κάποτε όταν έκανες χειρονομία στην πουτάνα στο σαλόνι σε πετάγαν έξω...
Και τώρα κατάντησαν να έρχονται στο σαλόνι χωρίς την υπηρεσία...να σε χουφτώνουν και να σου λένε διάφορα....τί μου λες?????????

μη μου πεις οτι σταματησε και ο πληθυντικος ευγενειας στα πορδελα γιατι θα μονολογω 'που παμε ρε σα κοινωνια' νυχτιατικα  :headbang:
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
μη μου πεις οτι σταματησε και ο πληθυντικος ευγενειας στα πορδελα γιατι θα μονολογω 'που παμε ρε σα κοινωνια' νυχτιατικα  :headbang:
Πόσο καιρό έχεις να πας εσύ σε μπουρδέλο να γαμήσεις?
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Πόσο καιρό έχεις να πας εσύ σε μπουρδέλο να γαμήσεις?

απειρο. και για να συνεχισω τη σοβαρη μου απαντηση, αν ηταν κυριλα το μπουρδελιο τοτε θα το κανανε ολες. ή να παιρνεις 5 ευρω το γαμησι και να βγαζεις κανα χιλιαρικο στο μηνα επανω για να μπορεις και να γκρινιαζεις για τις συνθηκες. αλλιως να μη λες μαλακιες.
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
απειρο. και για να συνεχισω τη σοβαρη μου απαντηση, αν ηταν κυριλα το μπουρδελιο τοτε θα το κανανε ολες. ή να παιρνεις 5 ευρω το γαμησι και να βγαζεις κανα χιλιαρικο στο μηνα επανω για να μπορεις και να γκρινιαζεις για τις συνθηκες. αλλιως να μη λες μαλακιες.
Είσαι εδώ?
Ή λείπεις?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Κι εμενα μετα απο περιοδο παρατεταμενης ξηρασιας  :zfuck: , μου συνεβει  :'(
Ειχα παει σε πολυ γνωριμη μου κοπελα που με περιποιουταν ιδιαιτερως, αλλά επειδη ηξερα οτι θα επελθει το τελος στο 5λεπτο, ξεκινησα  :bigdick:
Η μαλακια ειναι ειναι οτι μπηκε ακριβως μολις τελειωσα  :cum:, διχως να παρω ανασα. Η συνεχεια?  Με παλευε πανω απο 25 λεπτά  :pipa1: , αλλα δεν γινοταν τιποτα...

Ακορεστε παμεγιστε τυπομπουρδελαρα μου  αν ημουν με γκομενα που δεν ηταν ξεπετανα θα γαμουσα κανονικα αλλα αυτη εκατσε 5 λεπτα ακριβως αν καθοταν παραπανω στανταρ θα ειχα εγερση... και με αγχωσε κιολας. (επρεπε να την μαυρισω με κριτικη ασχημη  :2funny: :2funny: :2funny:)

Και αλλες φορες την εχω παθει στο ετσι ρε , εννοω οτι εκεινες τις φορες δεν πηγα καν σε μπουρδελο μετα...

ειμαι σπιτι... περιμενω το αμαξι κανα 2ωρο ολο θα το φερουν θα το φερουν τελικα καθομαι στο πισι βλεπω μια τσοντα

δεν αντεχω βαραω μια μαλακια , ε και μετα μου χε φυγει ολη η ορεξη... οποτε σκεφτομαι -> "παει το μπουρδελο σημερα" με ενα τετοιο
αισθημα ->  :( :( :rolleyes: :'( :'( μαλακα λεω για μια ευχαριστηση 5 δευτερολεπτων που τοσο ηθελες εχασες το μπουρδελογαμησακι  :fuck2:

Αν και εχω προσεξει πως και μετα την μαλακια (μετα 2 ωρες) εχω περισσοτερη ορεξη να γαμησω καποιες φορες αλλα δεν το εχω "ρισκαρει"
ακομη  :zfuck: :zfuck: :zfuck: , θα το ρισκαριζα αμα ηξερα πως παιζει καλο VFM που δεν θα σε ξεπεταξει στο 5λεπτο πχ

ε μαλακια τι να πας να κανεις μετα να πληρωσεις και να μην γαμησεις δεν αξιζει.  :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΒΝΒ

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
143
Κριτικές
8
Like
12
Πόντοι
1

εχασα το δαχτυλιδι μου ο τιτλος (φυσικα το βρηκα με την βοηθεια της Κας της οποιας δεν θυμαμαι το ονομα, θυμαμαι ομως το εν λογω καταστημα το οποιο ειναι κλειστο εδω και κανα 6αρι χρονια)
ηταν Ακομινατου απεναντι απο τα 2α & 2β (εαν προσεξετε ακομη φαινεται οτι καποτε υπηρχε μαγαζι εκει)

η θεια πολυ καλη καθοτι ημουν και συχνος πελατης παντα με το χαμογελο και παντα με αριστες υπηρεσιες , α Ελληνιδα μην το ξεχασω.
Μια μερα και αφου εχω βαρεθει μιας και τα εχω κανει ολα με την Κυρια (το Κυρια γιατι ηταν καμμια 40αρια χρονων) της λεω θελω να μου παιρνεις πιπα με 69 και εγω θα σου βαλω μονο χερι σημερα , οκ ? ενταξει μαναρι μου μου λεει.(α να μην ξεχασω μια φορα που ειχα παει μερες χριστουγεννων,αφου ειχα ξεντυθει και ειχα ξαπλωσει-καβλωσει μπαινει μεσα και λεει...

πωπωπωπωπω τι χριστουγεννιατικος μποναμας ειναι αυτος που με περιμενει.
αυτο ηταν γαμηθηκα στα γελια.

συνεχιζω...αρχιζει παιρνει πιπα βαζω δαχτυλο(το γωστο μεσαιο δαχτυλακι)μετα βαζω μαζι και τον δεικτη βαζω και το αλλο διπλα απο το μικρο δαχτυλακι στην συνεχεια βαζω και το μικρο,τι ειχε μεινει? ο αντιχειρας που με φρεναρε,τσεκαρω την Κυρια οτι το γουσταρε το ολο σκηνικο και συνεχιζω χωρις ομως να εχω βαλει αντιχειρα,αφου ειμαι στο μεσα-εξω με τα 4 δαχτυλα γυρναει και μου λεει βαλτο ολο,μενω μαλακας κλεινω οσο μπορω τα δαχτυλα μεταξυ τους και μπαινω ολος μεσα μεχρι το υψος του ρολογιου (εαν φοραγα, το φορουσα στο αριστερο) εχω μπει μεχρι τον καρπο , η τυπισα να την εχει καταβρει να βογγαει,να λεει μ'αρεσει,εγω να το βγαζω εντελως και να το ξαναβαζω με μεγαλυτερη ευκολια τωρα μιας και ειχε ξεχυλωσει,και εκει πανω στο μεσα εξω χυνω αλλα συνεχιζω,ειχε βεβαια πολυ βαζελινη αλλα απο οτι καταλαβα (οσο καταλαβα) πρεπει να εχυσε και η θεια ωραια λεωωω...
ας το βγαλω τωρα το βγαζω και τι να δω ειχε εξαφανιστει ενα δαχτυλιδι που φορουσα στο δαχτυλο διπλα απο το μικρο (εκει που φορανε την βερα) οχι δεν ηταν βερα.
Ωχ λεω αυτο και αυτο τι κανουμε τωρα? ψαξε μου λεει ξαναμπαινω, ψαχνω, ΕΥΡΗΚΑ φωναζω αφου το ειχα βρει,μπραβο αγορι μου μου λεει,αλλη φορα δεν θα φορας τιποτα ετσί ? εκτος εαν θελεις να μου φερεις κατι για να στο φυλαξω.γελασα την ευχαριστησα και αποχωρησα σαν διπλωματουχος ΜΑΙΑ απο το ΜΗΤΕΡΑ.
 

Teleftaios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
425
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
231

εχασα το δαχτυλιδι μου ο τιτλος (φυσικα το βρηκα με την βοηθεια της Κας της οποιας δεν θυμαμαι το ονομα, θυμαμαι ομως το εν λογω καταστημα το οποιο ειναι κλειστο εδω και κανα 2 χρονια)
ηταν Ακομινατου απεναντι απο τα 2α & 2β (εαν προσεξετε ακομη φαινεται οτι καποτε υπηρχε μαγαζι εκει)

η θεια πολυ καλη καθοτι ημουν και συχνος πελατης παντα με το χαμογελο και παντα με αριστες υπηρεσιες , α Ελληνιδα μην το ξεχασω.
Μια μερα και αφου εχω βαρεθει μιας και τα εχω κανει ολα με την Κυρια (το Κυρια γιατι ηταν καμμια 40αρια χρονων) της λεω θελω να μου παιρνεις πιπα με 69 και εγω θα σου βαλω μονο χερι σημερα , οκ ? ενταξει μαναρι μου μου λεει.(α να μην ξεχασω μια φορα που ειχα παει μερες χριστουγεννων,αφου ειχα ξεντυθει και ειχα ξαπλωσει-καβλωσει μπαινει μεσα και λεει...

πωπωπωπωπω τι χριστουγεννιατικος μποναμας ειναι αυτος που με περιμενει.
αυτο ηταν γαμηθηκα στα γελια.

συνεχιζω...αρχιζει παιρνει πιπα βαζω δαχτυλο(το γωστο μεσαιο δαχτυλακι)μετα βαζω μαζι και τον δεικτη βαζω και το αλλο διπλα απο το μικρο δαχτυλακι στην συνεχεια βαζω και το μικρο,τι ειχε μεινει? ο αντιχειρας που με φρεναρε,τσεκαρω την Κυρια οτι το γουσταρε το ολο σκηνικο και συνεχιζω χωρις ομως να εχω βαλει αντιχειρα,αφου ειμαι στο μεσα-εξω με τα 4 δαχτυλα γυρναει και μου λεει βαλτο ολο,μενω μαλακας κλεινω οσο μπορω τα δαχτυλα μεταξυ τους και μπαινω ολος μεσα μεχρι το υψος του ρολογιου (εαν φοραγα, το φορουσα στο αριστερο) εχω μπει μεχρι τον καρπο , η τυπισα να την εχει καταβρει να βογγαει,να λεει μ'αρεσει,εγω να το βγαζω εντελως και να το ξαναβαζω με μεγαλυτερη ευκολια τωρα μιας και ειχε ξεχυλωσει,και εκει πανω στο μεσα εξω χυνω αλλα συνεχιζω,ειχε βεβαια πολυ βαζελινη αλλα απο οτι καταλαβα (οσο καταλαβα) πρεπει να εχυσε και η θεια ωραια λεωωω...
ας το βγαλω τωρα το βγαζω και τι να δω ειχε εξαφανιστει ενα δαχτυλιδι που φορουσα στο δαχτυλο διπλα απο το μικρο (εκει που φορανε την βερα) οχι δεν ηταν βερα.
Ωχ λεω αυτο και αυτο τι κανουμε τωρα? ψαξε μου λεει ξαναμπαινω, ψαχνω, ΕΥΡΗΚΑ φωναζω αφου το ειχα βρει,μπραβο αγορι μου μου λεει,αλλη φορα δεν θα φορας τιποτα ετσί ? εκτος εαν θελεις να μου φερεις κατι για να στο φυλαξω.γελασα την ευχαριστησα και αποχωρησα σαν διπλωματουχος ΜΑΙΑ απο το ΜΗΤΕΡΑ.

:2funny: :2funny:

αυτο ειναι που λενε αβυσσος η ψυχη της γυναικας
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
-εχω χαλασει ενα κρεβατι
-εχω γκρεμισει μια  επιτοιχια θηκη για σαπουνι
-εχω ξεχασει τα ρεστα απο κατοσταρικο στο τραπεζι... :jerking: :jerking: :jerking:
-παραλιγο αντι για την εξοδο θα εμπαινα σε δωματιο συναγωνιστη....μπηκα δλδ λιγο....


αυτα απο μενα..... :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom