Νέα

Γκάφες σε μπουρδέλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 151
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

fountis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
4
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
εχει τυχει να ξεχασω γυαλια ηλιου πανω στο κομοδινο
μετα απο ενα τεταρτο που το πηρα χαμπαρι γυρισα πισω και προς τιμην της η υπηρεσια μου τα ειχε φυλαξει και μου τα εδωσε
 

kerasaki

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
35
Like
0
Πόντοι
0
Ξεκιναω ενα θεμα που λιγο πολυ μας αφορα ολους!!!

Γραψτε αστειες ιστοριες,περιστατικα,καταστασεις που σας εχουν συμβει στα μπουρδελα.
  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
κυριε φρουτο , εχει 2-3 παρομοια θεματα στο φορουμ ,

αντε καλως ηρθες .. (ξανα μαλλον )
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
το thread συγχωνεύτηκε
 

ΒΝΒ

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
143
Κριτικές
8
Like
12
Πόντοι
1
προσφατη γκαφα (μαλακια) σε Ιασωνος
οπου περασα σε Ιωαννα οπως ανελυσα και σε κριτικη μου.

Περιμενα καμποση ωρα και δεν αντεξα καθ΄οτι ορθιος και πηγα να κοιταξω απο την κλειδαροτρυπα (ηταν παλια με μεγαλη τρυπα για τα παλια κλειδια εαν θυμαστε) ηταν σαν να εβλεπα απο κυαλια (με το ενα ματι) ειχε πλακα γιατι ημουν στο δωματιο στην ευθεια με τον διαδρομο και εβλεπα κοσμο που εμπαινε-εβγαινε η τσατσα το ποιημα της το πουτανακι σαλοναρισμα και τσουπ σε δωματιο οπου ηταν πριν απο το δικο μου σε καποια φαση σταματαω και μετα απο κανα 2λεπτο ξανακοιτω ε εκει ηταν που το πουτανακι ηταν πισω απο την πορτα και την ανοιγει πανω στην κεφαλα μου (ευτυχως δεν ειχε πομολο) μπαινει γεματη απορια και μου λεει τι εγινε ? τιποτα της λεω πηγα να δω εαν ερχεσαι,αλλα ηρθες. :jerking:

 

ΑΚΗΣ018

Μέγας
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
501
Κριτικές
37
Like
24
Πόντοι
4.165
Εχθες κατα την τσαρκα μου στην Φυλης και ενω ημουνα στο 66Δ που δουλευει η γνωστη Λαουρα,μπαινουνε 2 τυποι πανω απο 50 και 5 παιδια μαζι και ακολουθει το εξης σκηνικο...Διαλογος μεταξυ τσα2,Λαουρας και του ενος ανδρα..
Αν-Καλησπερα,η Λαουρα ειναι εδω?
τσ2-Ναι,εδω ειναι μεσα..
Αν-Λαουρα,τι κανεις?
Λα-Καλα...
Αν-Ελα εξω αγαπη μου να σε δω
(βγαινει η Λαουρα σαλονι)
Αν-εφερα το γιο μου να γαμησει..
Λα-Ωραια,που ειναι ?
(ο γιος περιμενε εξω μαζι με αλλον εναν πιτσιρικα)
Αν-Χρηστο,Χρηστο,ελα εδω ρε μαλακα..(μπαινει ο γιος,γυρω στα 12-13 χρονων το πολυ)
(Λαουρα-τσ2 μενουν καγκελο μολις τον βλεπουν)
Λα-Δεν μπορω να παω με τοσο μικρο παιδι,γιατι εαν ερθει η αστυνομια,θα με πανε μεσα..
Αν-Και ποσο χρονων πρεπει να ειναι?
Λα-19 και πανω
Αν-Τι λες μωρε,εγω γαμησα πρωτη φορα στα 13 και γαμαω ακομα..
Τσ2-Δεν γινετε,σασ παρακαλω,ειναι μικρο το παιδι
Αν-Τι μικρο?Εαν δεις την ψολη του ειναι μεγαλυτερη απο την δικια μου..
Τσ2-Μα σας ειπα δεν γινετε.
Αν-Και εγω ηρθα εδω επειδη ειμαστε γνωστοι,για να γαμησει και ο γιος μου.
Τσ2-Οχι,οχι
Αν-Δεν γινεται να μπουμε μαζι με τον γιο μου στο δωματιο και να γαμησει μονο αυτος?
Τσ2-Σας ειπα δεν γινετε αυτο,ειναι μικρο το παιδι...(αφου ειδαν οτι δεν γινεται τιποτα,εφυγαν)

Ειναι μακραν το κορυφαιο σκηνικο που εχω πετυχει ολα τα χρονια στα μπουρδελα...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.370
Πόντοι
41.447
Αν είναι δυνατον.....
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
στο κεφαλληνιας εριξα ενα καδρο απο το πλαι της  σκαλας καθως ανεβαινα καιρο τωρα  :headbang: :headbang:......αφου δεν σκοτωσα κανεναν συναγωνιστη στο σαλονι παλι καλα... :grin: :grin: :grin: :grin:

στο λαφαμ στην σαλονικη δε καθως εκανα γλειφομουνι σε μια γκομενα και ειχα κατεβει χαμηλα στο κρεβατι επειδη ειμαι και ψηλος δινω μια στο κρεβατι εφυγε το κατω ξυλο ενα μετρο περα..... :grin: :grin: :grin:

κατα τα αλλα εχω καταστρεψει ενα μηχανημα σαπουνιου...γενικα ειμαι λιγο φυρα στα μπουρδελα....μεγας ατζαμης.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΑΚΗΣ018

Μέγας
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
501
Κριτικές
37
Like
24
Πόντοι
4.165
στο λαφαμ στην σαλονικη δε καθως εκανα γλειφομουνι σε μια γκομενα και ειχα κατεβει χαμηλα στο κρεβατι επειδη ειμαι και ψηλος δινω μια στο κρεβατι εφυγε το κατω ξυλο ενα μετρο περα..... :grin: :grin: :grin:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
στο κεφαλληνιας εριξα ενα καδρο απο το πλαι της  σκαλας καθως ανεβαινα καιρο τωρα  :headbang: :headbang:......αφου δεν σκοτωσα κανεναν συναγωνιστη στο σαλονι παλι καλα... :grin: :grin: :grin: :grin:

στο λαφαμ στην σαλονικη δε καθως εκανα γλειφομουνι σε μια γκομενα και ειχα κατεβει χαμηλα στο κρεβατι επειδη ειμαι και ψηλος δινω μια στο κρεβατι εφυγε το κατω ξυλο ενα μετρο περα..... :grin: :grin: :grin:

κατα τα αλλα εχω καταστρεψει ενα μηχανημα σαπουνιου...γενικα ειμαι λιγο φυρα στα μπουρδελα....μεγας ατζαμης.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ο ακατανομαστος εισαι φευγεις και ανοιγεις ανκαινηση στα οικηματα :birdman:
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
στο κεφαλληνιας εριξα ενα καδρο απο το πλαι της  σκαλας καθως ανεβαινα καιρο τωρα  :headbang: :headbang:......αφου δεν σκοτωσα κανεναν συναγωνιστη στο σαλονι παλι καλα... :grin: :grin: :grin: :grin:

στο λαφαμ στην σαλονικη δε καθως εκανα γλειφομουνι σε μια γκομενα και ειχα κατεβει χαμηλα στο κρεβατι επειδη ειμαι και ψηλος δινω μια στο κρεβατι εφυγε το κατω ξυλο ενα μετρο περα..... :grin: :grin: :grin:

κατα τα αλλα εχω καταστρεψει ενα μηχανημα σαπουνιου...γενικα ειμαι λιγο φυρα στα μπουρδελα....μεγας ατζαμης.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Γιατί δεν ανοίγεις εταιρεία καταδεφίσεων σε παλιά οικήματα;
Θα χεστείς στο τάλιρο!      :dancing:
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Εχθες κατα την τσαρκα μου στην Φυλης και ενω ημουνα στο 66Δ που δουλευει η γνωστη Λαουρα,μπαινουνε 2 τυποι πανω απο 50 και 5 παιδια μαζι και ακολουθει το εξης σκηνικο...Διαλογος μεταξυ τσα2,Λαουρας και του ενος ανδρα..
Αν-Καλησπερα,η Λαουρα ειναι εδω?
τσ2-Ναι,εδω ειναι μεσα..
Αν-Λαουρα,τι κανεις?
Λα-Καλα...
Αν-Ελα εξω αγαπη μου να σε δω
(βγαινει η Λαουρα σαλονι)
Αν-εφερα το γιο μου να γαμησει..
Λα-Ωραια,που ειναι ?
(ο γιος περιμενε εξω μαζι με αλλον εναν πιτσιρικα)
Αν-Χρηστο,Χρηστο,ελα εδω ρε μαλακα..(μπαινει ο γιος,γυρω στα 12-13 χρονων το πολυ)
(Λαουρα-τσ2 μενουν καγκελο μολις τον βλεπουν)
Λα-Δεν μπορω να παω με τοσο μικρο παιδι,γιατι εαν ερθει η αστυνομια,θα με πανε μεσα..
Αν-Και ποσο χρονων πρεπει να ειναι?
Λα-19 και πανω
Αν-Τι λες μωρε,εγω γαμησα πρωτη φορα στα 13 και γαμαω ακομα..
Τσ2-Δεν γινετε,σασ παρακαλω,ειναι μικρο το παιδι
Αν-Τι μικρο?Εαν δεις την ψολη του ειναι μεγαλυτερη απο την δικια μου..
Τσ2-Μα σας ειπα δεν γινετε.
Αν-Και εγω ηρθα εδω επειδη ειμαστε γνωστοι,για να γαμησει και ο γιος μου.
Τσ2-Οχι,οχι
Αν-Δεν γινεται να μπουμε μαζι με τον γιο μου στο δωματιο και να γαμησει μονο αυτος?
Τσ2-Σας ειπα δεν γινετε αυτο,ειναι μικρο το παιδι...(αφου ειδαν οτι δεν γινεται τιποτα,εφυγαν)

Ειναι μακραν το κορυφαιο σκηνικο που εχω πετυχει ολα τα χρονια στα μπουρδελα...
Ωραιο σκηνικο,κορυφαια η ατακα του πατερα ,για τη ψωλη του γιου του :2funny: :2funny:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
μια φορα κατα λαθος μπηκα στο δωματιο ενος συναγωνιστη την ωρα που του επαιρνε πιπα μια ξανθια ρωσιδα και κεινη ξαφνιασμενη ελεγε " οκι , οκι ,κλεισε " , με εκραξε και λιγο ο τσατσος , αλλα τι να κανω, νομιζα οτι ηταν η εξωπορτα και μπερδευτηκα  :2funny: :2funny: :2funny:
ζητω συγνωμη απο το παληκαρι ,ελπιζω να μη του τη χαλασα  ;)
 

Vagelis_20

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2009
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
θα ειναι και μονοπροσωπη....δεν θελω προσωπικο.....κουλ...... :dancing:

Έχς πάει κάμποσες φορές σε μπουρδέλο και μερικές φορές έγιναν τρελά σκηνικά.Θυμάμαι στο Φυλης 71 το κάτω με την Ευα τσατσα ήταν ένας τύπος και αφού είδε την κοπέλα μια Ρωσίδα κάτι είπε Ρώσικα και του πε η Ευα εχει παραπάνω λόγους να περάσει,έλεγε κάτι μαλακίες ότι είχε γυναίκα Ρωσίδα και πέθανε από καρκίνο,οκ.....

Και μας άνοιξε κουβέντα ότι και καλά υπάρχουν πελάτες με ιδιαίτερα γούστα και μπορεί να τους αρέσουν ανωμαλίες.Του λέει ένας καλά ρε φίλε δλδ μας λες ότι σου αρέσει η γκόμενα να σε γαμάει με τον πλαστικό πουτσο;;Και πεθάναμε λέμε στο γέλιο.

Άλλο ένα φιλαράκι είναι μεγάλος ο κακόμοιρος στα 24 και ακόμα παρθένος.Είχε πάει στο μπουρδέλο μόνος δεν ήμουν μαζί του και τον πλάκωσε στο ξύλο η τσατσα και η πουτάνα.Ο λόγος;;Του λέγαν για τις δυσκολίες ότι και καλά δε βγάζαν χρήμα και δεν πάει ο κόσμος και του παν και ότι έχουν βαρεθεί να τις κοιτάει η γειτονιά με μισό μάτι και να σχολιάζει και να βρίζει.Και λέει ο μαλάκας ο φίλος μου "Σωπάτε μωρε εδώ η κοινωνία όλη είναι μπουρδέλο στο δικό σας θα μείνουμε ή...στης μάνας σας;;;;;;".Τον γαμήσανε στο ξύλο,το περιστατικό όμως αν και είναι καλό φιλαράκι με έκανε να γαμηθώ στο γέλιο!!!!
 

teo_gilf

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2012
Μηνύματα
541
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
6
Κάτι τα φώτα...κάτι η ψυχολογία...εξαρτάται...
Έχει τύχει να έρθει κάποιος...να δει και να φύγει...
Μετά από λίγη ώρα τσουπ....ξανά αυτός...
Ε.. λέμε κι εμείς...γύρισε να περάσει...
Η λογική αυτό λέει...
Κι όμως...
Έχει χαθεί...δεν θυμάται πού μπήκε και δεν έχει συγκρατήσει τί είδε και που....και φεύγει πάλι....
Γι'αυτο.....

παντα εχω αγχος μν παθω κατι τετοιοοοοο..........
 

BronxNY

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
10
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Με είχε πάρει ο ύπνος μια φορά καθώς περίμενα την ιερόδουλη στο δωμάτιο.
Με ξύπνησε όμορφα όμως.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom