Νέα

Γκάφες σε μπουρδέλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 151
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Η χειροτερη γκαφα σε μπουρδελο?

Την εχω παιξει.... μεχρι να ερθει η γκομενα... εχω χυσει.

Και μετα δεν μου σηκωνοταν.... στα 5 λεπτα εφυγε... και μαντεψτε...

Μολις βγηκα απο το μπουρδελο για να φυγω.... Τοτε ηρθαν οι σηκωμαρες...

Αρχισα να το μουτζωνω .  :2funny:
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Άαααααααααααααλλλη γκάφα...
Κάποιοι κάποτε...είχαν την εξυπνάδα να το παίζουν μπάτσοι στις ξένες...
Πήγαιναν δήθεν σε μπουρδέλα..2 τον αριθμό..
Αφού έβγαινε η κοπέλα...στη συνέχεια η υπηρεσία..έλεγε το ποίημα..
..έλεγαν "Ηθών"στη κοπέλα..."τα χαρτιά σου"..
Αν δεν είχε... της έλεγαν "ντύσου πάμε , την υπηρεσία δεν την θέλουμε την ξέρουμε"..
Την έπαιρναν την κοπέλα που λέτε με το Ι.Χ. και της έλεγαν στο δρόμο..
-'Αμα μας κάτσεις θα σε αφήσουμε...
Ε...δεν θέλει και πολύ μυαλό..
Έτσι γινόταν...
Έλα όμως που κάποια φορά..έσκασε το σκηνικό το ίδιο...αλλά στο σαλόνι...υπήρχαν πραγματικοί μπάτσοι...
Το ξύλο της αρκούδας έπεσε....
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Εμένα σχετικο με αυτα που γραφετε μου εχει τυχει στην γκΩλοκυνθούς.
ήταν η ξεπετα η Γιαννα και οταν τελειωσαμε  :zfuck: :zfuck: , εκλεισε την πορτα απαλά αλλά αυτή δεν κλείνει καλά  :idiot:
και μετα απο λιγα δεύτερα ξανανοιξε τελείως. Και ενω εγω όπως ημουν σε αδαμιαια περιβολη  :tits2: της φωναζω πορτα δεν εχεις στο σπιτι σου? Όπως πηγαινα λοιπον να την κλεισω, ενας ματάκιας από εξω με κοιτουσε στα επιμαχα σημεια ο μπανιστηρτζης  :knuppel:
Το δωματιο δεν φαινοτανε βεβαια αμα καθοσουν στους καναπεδες του σαλονιου, αλλά αυτος την ειχε μυριστει και ειχε παρει καταλληλη θεση  :2funny: :2funny:

Η χειροτερη γκαφα σε μπουρδελο?

Την εχω παιξει.... μεχρι να ερθει η γκομενα... εχω χυσει.

Και μετα δεν μου σηκωνοταν.... στα 5 λεπτα εφυγε... και μαντεψτε...

Μολις βγηκα απο το μπουρδελο για να φυγω.... Τοτε ηρθαν οι σηκωμαρες...

Αρχισα να το μουτζωνω .  :2funny:
Κι εμενα μετα απο περιοδο παρατεταμενης ξηρασιας  :zfuck: , μου συνεβει  :'(
Ειχα παει σε πολυ γνωριμη μου κοπελα που με περιποιουταν ιδιαιτερως, αλλά επειδη ηξερα οτι θα επελθει το τελος στο 5λεπτο, ξεκινησα  :bigdick:
Η μαλακια ειναι ειναι οτι μπηκε ακριβως μολις τελειωσα  :cum:, διχως να παρω ανασα. Η συνεχεια?  Με παλευε πανω απο 25 λεπτά  :pipa1: , αλλα δεν γινοταν τιποτα...
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Χαχαχαχαχαχ...το πιστεύω αυτό που λες..
Εδώ έτυχε σε γειτονικό μπουρδέλο άλλο απίστευτο..
Είναι λέει κάποιος...λιώμα στο πιώμα...αλλοδαπό..
Μπαίνει στο δωμάτιο..
Πάει η κοπέλα..
Ρε δώστου ρε ξανά δώστου ρε αμάν αμάν...τίποτα...ο πουλίς του από το αλκοόλ..ούτε να πέσει...αλλά ούτε να σηκωθεί να γίνει ντούρο.. για να μπορέσει να εκσπερματώσει..

[για να ξεπερασω λοιπον το σοκ.........( κ το χειροτερο σεξ που εκανα ποτε σε μπουρδελο.....)πηγα εφαγα σαν γνησιος θεσσαλονικιος  2 μπουγατσες με κιμα! :)
Κάτσε...για να καταλάβω...
Θες να πεις ότι σου συνέβη κάτι παρόμοιο?
Ότι δηλαδή ήσουνα λιώμα και ότι "δέεεεεεεεεεεεεεεεννν"?????
Αν είναι και βρήκες την υγειά σου με τις μπουγάτσες με τον κιμά...καντίνα αύριο το πρωί θα στήσω μέσα στο μαγαζί...
Χαααααααααααχαχαχαχαχαχ.....!!!!!
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Εμένα σχετικο με αυτα που γραφετε μου εχει τυχει στην γκΩλοκυνθούς.
ήταν η ξεπετα η Γιαννα και οταν τελειωσαμε  :zfuck: :zfuck: , εκλεισε την πορτα απαλά αλλά αυτή δεν κλείνει καλά  :idiot:
και μετα απο λιγα δεύτερα ξανανοιξε τελείως. Και ενω εγω όπως ημουν σε αδαμιαια περιβολη  :tits2: της φωναζω πορτα δεν εχεις στο σπιτι σου? Όπως πηγαινα λοιπον να την κλεισω, ενας ματάκιας από εξω με κοιτουσε στα επιμαχα σημεια ο μπανιστηρτζης  :knuppel:
Το δωματιο δεν φαινοτανε βεβαια αμα καθοσουν στους καναπεδες του σαλονιου, αλλά αυτος την ειχε μυριστει και ειχε παρει καταλληλη θεση  :2funny: :2funny:
Χαααααχαχαχαχ....α να χαθεί....!!!!
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Αντε κατι θυμηθηκα και γω , ειχα αρχισει να κλαιω τα λεφτα μου , ουτε μια ιστορια δεν εχω να πω

ειμαι εγω στην θεση του μπανιστηρτζη ( Π ερημητη για τους βορειους) και περιμενα να βγει φιλος
η κοπελα ειχε βγει και πηγαινε στον επομενο και οπως ανοιξει την πορτα και γω χαζευα τα τατου στον ποπο της ( ρωξανα )
βλεπω τον τυπο ξαπλα γυμνο , με καλτσες σχεδον μεχρι το γονατο  :2funny: :2funny: :2funny:
(φυσικα δεν ηθελα να το κανω , απλα ημουν στην καταληλη γωνια)
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Αντε κατι θυμηθηκα και γω , ειχα αρχισει να κλαιω τα λεφτα μου , ουτε μια ιστορια δεν εχω να πω

ειμαι εγω στην θεση του μπανιστηρτζη ( Π ερημητη για τους βορειους) και περιμενα να βγει φιλος
η κοπελα ειχε βγει και πηγαινε στον επομενο και οπως ανοιξει την πορτα και γω χαζευα τα τατου στον ποπο της ( ρωξανα )
βλεπω τον τυπο ξαπλα γυμνο , με καλτσες σχεδον μεχρι το γονατο  :2funny: :2funny: :2funny:
(φυσικα δεν ηθελα να το κανω , απλα ημουν στην καταληλη γωνια)
Χαχαχαχαχαχ...
Πολλά χωρίς να θέλουμε τα κάνουμε...και πολλά κάνουμε χωρίς να τα θέλουμε....!!!!!!
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Εμένα μου έτυχε πριν κανα χρόνο. Μπαίνω στο δωμάτιο και η τσατσα καθυστερούσε, δήθεν να φτιάξει το κρεβάτι... (μια κωλόγρια 80ετών)
- γδύσου, μου λέει, δεν πειράζει...έχω δει εγώ...
Οπότε τα πετάω και εγώ όλα..ήμουν και καυλωμένος... έριξε κανα δυο ματιές στο επίμαχο και έφυγε..
Ηταν χειμώνας και είχε ανάψει τη σόμπα στο φουλ... ζεματούσε ο τόπος! Ηταν και μικρό το δωμάτιο. Οπότε βγάζω λίγο το κεφάλι μου από την πόρτα και της λέω "μπορείτε να κλείσετε τη σόμπα?"
Αυτή είχε ξαπλώσει κανονικά στο καναπέ του σαλονιού και κοιμόταν, ενώ ένας πελάτης ταχε δει όλα και ετοιμαζόταν να φύγει.
Χωρίς να σηκωθεί μου λέει δεν ξέρω πως κλείνει... Τράβα την έξω αν μπορείς... (!!!)
Προσπαθούσα να την κλείσω τίποτα, ήταν με υγραέριο και τα κουμπια είχαν βγει.. τέλος πάντων, ανοίγω την πόρτα, και έτσι γυμνός, έσπρωχνα τη θεόβαρη σόμπα έξω.. Εκαψα το πόδι μου και άρχισα να κατεβάζω καντήλια κλπ. Οπότε σε μια στιγμή εμφανίζεται η κοπέλα και προσπαθεί να βοηθήσει. Μπλοκάρει η σομπα στην πόρτα και δε έβγαινε με τίποτα. Ηρθαν δυο άτομα από το σαλόνι τραβούσαμε (είχα βάλει και το μποξεράκι εν τω μεταξύ μη γίνω ρεζίλι) και τραβούσαμε 3 άτομα μαζί με την κοπέλα τη σόμπα και τη βγάλαμε...
είχα πεθάνει από τη ζέστη, το ίδιο και η κοπέλα... Μου πήρε μια πίπα και όταν της είπα να τελειώσω έτσι με κοίταξε με ευγνωμοσύνη γιατί είχε ιδρώσει περισσότερο από μένα.
Φεύγοντας στο άδειο σαλονάκι η γριοτσατσα ροχάλιζε ακόμα ανάσκελα στον καναπέ...
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Εμένα μου έτυχε πριν κανα χρόνο. Μπαίνω στο δωμάτιο και η τσατσα καθυστερούσε, δήθεν να φτιάξει το κρεβάτι... (μια κωλόγρια 80ετών)
- γδύσου, μου λέει, δεν πειράζει...έχω δει εγώ...
Οπότε τα πετάω και εγώ όλα..ήμουν και καυλωμένος... έριξε κανα δυο ματιές στο επίμαχο και έφυγε..
Ηταν χειμώνας και είχε ανάψει τη σόμπα στο φουλ... ζεματούσε ο τόπος! Ηταν και μικρό το δωμάτιο. Οπότε βγάζω λίγο το κεφάλι μου από την πόρτα και της λέω "μπορείτε να κλείσετε τη σόμπα?"
Αυτή είχε ξαπλώσει κανονικά στο καναπέ του σαλονιού και κοιμόταν, ενώ ένας πελάτης ταχε δει όλα και ετοιμαζόταν να φύγει.
Χωρίς να σηκωθεί μου λέει δεν ξέρω πως κλείνει... Τράβα την έξω αν μπορείς... (!!!)
Προσπαθούσα να την κλείσω τίποτα, ήταν με υγραέριο και τα κουμπια είχαν βγει.. τέλος πάντων, ανοίγω την πόρτα, και έτσι γυμνός, έσπρωχνα τη θεόβαρη σόμπα έξω.. Εκαψα το πόδι μου και άρχισα να κατεβάζω καντήλια κλπ. Οπότε σε μια στιγμή εμφανίζεται η κοπέλα και προσπαθεί να βοηθήσει. Μπλοκάρει η σομπα στην πόρτα και δε έβγαινε με τίποτα. Ηρθαν δυο άτομα από το σαλόνι τραβούσαμε (είχα βάλει και το μποξεράκι εν τω μεταξύ μη γίνω ρεζίλι) και τραβούσαμε 3 άτομα μαζί με την κοπέλα τη σόμπα και τη βγάλαμε...
είχα πεθάνει από τη ζέστη, το ίδιο και η κοπέλα... Μου πήρε μια πίπα και όταν της είπα να τελειώσω έτσι με κοίταξε με ευγνωμοσύνη γιατί είχε ιδρώσει περισσότερο από μένα.
Φεύγοντας στο άδειο σαλονάκι η γριοτσατσα ροχάλιζε ακόμα ανάσκελα στον καναπέ...
:2funny: :2funny: :2funny: επιχειρηση σομπα
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.499
Κριτικές
20
Like
313
Πόντοι
3.275
Εμένα μου έτυχε πριν κανα χρόνο. Μπαίνω στο δωμάτιο και η τσατσα καθυστερούσε, δήθεν να φτιάξει το κρεβάτι... (μια κωλόγρια 80ετών)
- γδύσου, μου λέει, δεν πειράζει...έχω δει εγώ...
Οπότε τα πετάω και εγώ όλα..ήμουν και καυλωμένος... έριξε κανα δυο ματιές στο επίμαχο και έφυγε..
Ηταν χειμώνας και είχε ανάψει τη σόμπα στο φουλ... ζεματούσε ο τόπος! Ηταν και μικρό το δωμάτιο. Οπότε βγάζω λίγο το κεφάλι μου από την πόρτα και της λέω "μπορείτε να κλείσετε τη σόμπα?"
Αυτή είχε ξαπλώσει κανονικά στο καναπέ του σαλονιού και κοιμόταν, ενώ ένας πελάτης ταχε δει όλα και ετοιμαζόταν να φύγει.
Χωρίς να σηκωθεί μου λέει δεν ξέρω πως κλείνει... Τράβα την έξω αν μπορείς... (!!!)
Προσπαθούσα να την κλείσω τίποτα, ήταν με υγραέριο και τα κουμπια είχαν βγει.. τέλος πάντων, ανοίγω την πόρτα, και έτσι γυμνός, έσπρωχνα τη θεόβαρη σόμπα έξω.. Εκαψα το πόδι μου και άρχισα να κατεβάζω καντήλια κλπ. Οπότε σε μια στιγμή εμφανίζεται η κοπέλα και προσπαθεί να βοηθήσει. Μπλοκάρει η σομπα στην πόρτα και δε έβγαινε με τίποτα. Ηρθαν δυο άτομα από το σαλόνι τραβούσαμε (είχα βάλει και το μποξεράκι εν τω μεταξύ μη γίνω ρεζίλι) και τραβούσαμε 3 άτομα μαζί με την κοπέλα τη σόμπα και τη βγάλαμε...
είχα πεθάνει από τη ζέστη, το ίδιο και η κοπέλα... Μου πήρε μια πίπα και όταν της είπα να τελειώσω έτσι με κοίταξε με ευγνωμοσύνη γιατί είχε ιδρώσει περισσότερο από μένα.
Φεύγοντας στο άδειο σαλονάκι η γριοτσατσα ροχάλιζε ακόμα ανάσκελα στον καναπέ...

μετά απο αυτή την ταλαιπωρία έπρεπε να σε πληρώσουν κιόλας.... :2funny: :2funny:
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Εμένα μου έτυχε πριν κανα χρόνο. Μπαίνω στο δωμάτιο και η τσατσα καθυστερούσε, δήθεν να φτιάξει το κρεβάτι... (μια κωλόγρια 80ετών)
- γδύσου, μου λέει, δεν πειράζει...έχω δει εγώ...
Οπότε τα πετάω και εγώ όλα..ήμουν και καυλωμένος... έριξε κανα δυο ματιές στο επίμαχο και έφυγε..
Ηταν χειμώνας και είχε ανάψει τη σόμπα στο φουλ... ζεματούσε ο τόπος! Ηταν και μικρό το δωμάτιο. Οπότε βγάζω λίγο το κεφάλι μου από την πόρτα και της λέω "μπορείτε να κλείσετε τη σόμπα?"
Αυτή είχε ξαπλώσει κανονικά στο καναπέ του σαλονιού και κοιμόταν, ενώ ένας πελάτης ταχε δει όλα και ετοιμαζόταν να φύγει.
Χωρίς να σηκωθεί μου λέει δεν ξέρω πως κλείνει... Τράβα την έξω αν μπορείς... (!!!)
Προσπαθούσα να την κλείσω τίποτα, ήταν με υγραέριο και τα κουμπια είχαν βγει.. τέλος πάντων, ανοίγω την πόρτα, και έτσι γυμνός, έσπρωχνα τη θεόβαρη σόμπα έξω.. Εκαψα το πόδι μου και άρχισα να κατεβάζω καντήλια κλπ. Οπότε σε μια στιγμή εμφανίζεται η κοπέλα και προσπαθεί να βοηθήσει. Μπλοκάρει η σομπα στην πόρτα και δε έβγαινε με τίποτα. Ηρθαν δυο άτομα από το σαλόνι τραβούσαμε (είχα βάλει και το μποξεράκι εν τω μεταξύ μη γίνω ρεζίλι) και τραβούσαμε 3 άτομα μαζί με την κοπέλα τη σόμπα και τη βγάλαμε...
είχα πεθάνει από τη ζέστη, το ίδιο και η κοπέλα... Μου πήρε μια πίπα και όταν της είπα να τελειώσω έτσι με κοίταξε με ευγνωμοσύνη γιατί είχε ιδρώσει περισσότερο από μένα.
Φεύγοντας στο άδειο σαλονάκι η γριοτσατσα ροχάλιζε ακόμα ανάσκελα στον καναπέ...
Καλά ρε συ...
Από πόρτα προσπαθούσατε να βγάλετε τη σόμπα ή από φινιστρίνι?
Χααααααααχαχαχχααχαχ
Και γιατί δεν την ρώτησες τη γιαγιά τί παίρνει να πάρουμε κι εμείς που έχουμε αυπνίες?
Χααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχ.....
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
λιοσιων πριν 7-8 χρονια σε τσαρκα, βγαινει η μαυρουλα και η μεθυσμενη η μαστουρωμενη ηταν,κανει την βολτα στο σαλονι και οταν γυριζει να μπει στο δωματιακι σκαει με τα μουτρα στο τοιχο...
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
Πριν από πολύ καιρό αυτό..
Είμαι στο μαγαζί..
Η κουζίνα συνορεύει με το πάνω το μαγαζί από εξωτερική σκάλα..
Ήταν μεσημέρι καλοκαίρι και είχε κόψει η δουλειά..(εκείνη την ώρα ο κόσμος χλαπακιάζει και ξεκουράζεται..δεν τρέχει στα μπουρδέλα ντάλα στον ήλιο...χαχαχαχ)..
Μπαίνουν στο σαλόνι 2 φίλοι..
Βγαίνω κάνω την πασαρέλα μου λέει και η υπηρεσία το πρόγραμμα..
Κοιτιούνται στα μάτια...και τελικά φεύγουν..
Βλέπω από την κάμερα ότι πάνε στο "πάνω"..
Παίρνω τα τακούνια στο χέρι βγαίνω στη σκάλα στη κουζίνα και ανεβαίνω επάνω..
Λέω γρήγορα-γρήγορα το σκηνικό στην υπηρεσία και της λέω βγάλε με εδώ να γελάσουμε..
Βγαίνω κι εγώ..κάνω την γύρα μου στο σαλόνι και αποχωρώ...
Και εκείνη τη στιγμή λέει ο ένας στον άλλον..
-Πάμε πάλι κάτω μαλάκα..η άλλη ήτανε γαμάτη..
Και τελικά ήρθανε κάτω και πέρασαν και οι 2...ααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχ

καλά πως γίνεται ????  :think:
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Κλασικό και όχι εικονογραφημένο..

-Από πού είσαι?
-Από ντω..
Αααααααααχαχαχαχα...

-Από πού είσαι?
-Καλάματα..
Ααααααχαχαχαχαχαχαχα..

-Εσύ Κύριος?
-Ελληνίδα είμαι...
-Συγνώμη..η κοπέλα δεν παίρνει Ελληνίδες..
Αααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ...

-Έλληνας είσαι?
-Ντα...από Ομόνοια...
Χαααααααααχαχαχαχαχαχαχαχ.....!!!!
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
καλά πως γίνεται ????  :think:
Κάτι τα φώτα...κάτι η ψυχολογία...εξαρτάται...
Έχει τύχει να έρθει κάποιος...να δει και να φύγει...
Μετά από λίγη ώρα τσουπ....ξανά αυτός...
Ε.. λέμε κι εμείς...γύρισε να περάσει...
Η λογική αυτό λέει...
Κι όμως...
Έχει χαθεί...δεν θυμάται πού μπήκε και δεν έχει συγκρατήσει τί είδε και που....και φεύγει πάλι....
Γι'αυτο.....
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
πρίν καιρό σε στούντιο της βριλλησού. Ρουμάνα πρωτάρα μπαίνει στο δωμάτιο.Με βλέπει και γουρλώνοντας τα μάτια λέει "ωχ μοιάζεις πολύ στον αδερφό μου" έκανε 5 λεπτά να συνέλθει και με τσέκαρε συνεχώς για σημάδια και ελλιές που χε ο αδερφός της για να δει ότι δεν είμαι αυτός. Οπότε σε κάποια φάση της λέω ενώ τη γαμούσα.. "αχχχχ σ'αρέσει αδερφούλα??" για πότε σηκώθηκε... :badair:
:2funny: :2funny: :2funny:
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
πρίν καιρό σε στούντιο της βριλλησού. Ρουμάνα πρωτάρα μπαίνει στο δωμάτιο.Με βλέπει και γουρλώνοντας τα μάτια λέει "ωχ μοιάζεις πολύ στον αδερφό μου" έκανε 5 λεπτά να συνέλθει και με τσέκαρε συνεχώς για σημάδια και ελλιές που χε ο αδερφός της για να δει ότι δεν είμαι αυτός. Οπότε σε κάποια φάση της λέω ενώ τη γαμούσα.. "αχχχχ σ'αρέσει αδερφούλα??" για πότε σηκώθηκε... :badair:
:2funny: :2funny: :2funny:
Ρε συ...χαχαχαχαχ...τον κόκκινο κύκλο μου θύμισες και τις 10 εντολές που παίζει η tv...χαχαχαχαχαχαχαχαχ....
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Το 2004 ειμουν στην ροδο και ειπα να επισκεφτω τα τοπικα σπιτάκια.Ολα καλά αλλά όταν εφυγα η κολοπορτα δεν ειχε μηχανησμο και εφυγα βιαστικα με αποτελεσμα να μην κλησει.Δεν προλαβα να κανω 4-5 βήματα ακουω μια φωνη ρε Μλκισμενοοοοοοοοοοοοοοοοοο γιατι ρε αφησες ανοιχτη την πόρτα.Γυρναω και βλεπω ενα βοδι με μπρατσα.ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ λεω τι σκατα εγινε τώρα..!Λεω συγνωμη συγνωμη δεν το είδα γυρναω προς το μερος του να κλεισω την πορτα και με πιανει απο το χέρι καοτει μοθ ριχνει ενα χαστουκι και φωναζε φυγε μην σε πατισω κατω..!ΑΚΟΜΑ ΤΡΕΧΩ αχχαχαχχα πω πω πως την γλυτωσα ετσι απο τον τρελαρα ελεος φυυσικα δεν ξαναπάτησα ποτε ουτε απεξω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom