Νέα

GIORGOS33 ή Giorgos_32... εκφρασθείτε ελεύθερα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 484
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
καλά ακόμα γελάω! :2funny:
εσύ δεν είσαι αυτός που έχεις ερωτευτεί τις όλες τις πουτάνες τις Κατερίνας, και που είχες πλήρώσει 200 ευρώ(!)για μια 'ωρα private με την Χριστίνα?
Χχαχαχα 200 ευρ'ω σε μπουρδ'ελο του Μεταξουργείου! :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
μετα ρωταται γιατι μας φερονται ετσι οι πουτανες?αμα πηρε 200 ευρω για ενα γαμησι γιατι μετα να σου κατσει εσενα με 15-20.200 ευρω και στο μεταξουργιο κιολας που ειναι βουρκος.η φυλης κατι λεει μερικες αξιζουν το 20αρικο!οχι ομως παραπανω!!!!!
 

J127

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
46
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ρε μαγκες ξερετε και κατι??τουλαχιστον οι κοπελες που δουλευουν σε μπουρδελα εχουν περισσοτερη ψυχη απ μερικες και μερικους που το παιζουν ιστορια και δηθεν..
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Το θεμα δεν ειναι γιατι και ποσα τσεπωσε η Χριστινα απο τον αμοιρο. Ουτε με την προσφορα-ζητηση.
Το θεμα ειναι οτι ο τυπος βγηκε ολο καμαρι να δηλωσει οτι πληρωσε μια πουτανα του 20ρικου 200 Ευρω.
Αυτο ξερεις τι κραχτης ειναι στα ματια του πρωταρη μπουρδελιαρη?   
Καλο το προμοσιον αλλα σε τετοιες κραυγαλεες περιπτωσεις θα πρεπει να παιρνεις θεση μπας και σωθει κανας πιτσιρικας.
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Το θεμα δεν ειναι γιατι και ποσα τσεπωσε η Χριστινα απο τον αμοιρο. Ουτε με την προσφορα-ζητηση.
Το θεμα ειναι οτι ο τυπος βγηκε ολο καμαρι να δηλωσει οτι πληρωσε μια πουτανα του 20ρικου 200 Ευρω.
Αυτο ξερεις τι κραχτης ειναι στα ματια του πρωταρη μπουρδελιαρη?   
Καλο το προμοσιον αλλα σε τετοιες κραυγαλεες περιπτωσεις θα πρεπει να παιρνεις θεση μπας και σωθει κανας πιτσιρικας.
Ρε ματακια...ξερεις εσυ καμια πουτανα...να σου βγαζει τιμολογιο??
Η αυτοι που τα δινουν...ειναι μαλακες και κοροιδα???
Λες να τους τα παιρνουν με το ζορι??
Εσενα με το ζορι μπορουν να στα παρουν αν δεν τα δωσεις??
 

australos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
272
Like
16
Πόντοι
1
Κατερίνα βοηθάς τα παιδιά να κάνουν ψυχοθεραπεία με το να σου την λένε...μιλάμε πρέπει να πέφτει πολύ παντόφλα σπίτι...
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Ρε ματακια...ξερεις εσυ καμια πουτανα...να σου βγαζει τιμολογιο??
Η αυτοι που τα δινουν...ειναι μαλακες και κοροιδα???
Λες να τους τα παιρνουν με το ζορι??
Εσενα με το ζορι μπορουν να στα παρουν αν δεν τα δωσεις??

Διαβασε ξανα αυτο που εγραψα.

Οταν πρωτοδιαβασα για το 200αρι που εδωσε και χωρις να ξερω την περιπτωση του, ειπα μεσα μου οτι η πουτανα αυτη πρεπει να ειναι Η θεογκομενα και να κανει γαμω τα κρεββατια για να δινει ο αλλος 200E για ενα πηδημα. 
Ο ανθρωπος ηταν καψουρης και καμια απο τις δυο σας δεν βγηκε να πει οτι η περιπτωση του ηταν μεμονομενη. Αντιθετα συνεχιζε να ποσταρει με περισσια εξαψη, μεχρι που τον πηραμε χαμπαρι.

Αν δεν εχουν ουτε οι πουτανες τιμολογιο, τοτε παμε κατα διαολου.
 

Dieftharmenos

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Λοιπόν μάγκες πρέπει να επανέλθει η τάξη!!!Το site εχει γεμίσει απο τραγικούς πουτανοκαψούρηδες-γλύφτες πουτανών και(ΚΑΤΕΡΙΝΟ-ΦΙΛΟΥΣ)-promoter!!!
Πιστεύω σε λίγο καιρό θα υπάρχουν δύο κατηγορίες μελών του site:1.τους αντικειμενικούς και φίλτατους συναθλητές και 2.τους ΚΑΤΕΡΙΝΟ-ΦΙΛΟΥΣ,πουτανοκαψούρηδες,η καλύτερα (wanna be giorgos33)!!!Ευτυχώς όμως υπάρχουν και σοβαρά άτομα εδώ μέσα που θα συμμερίζονται την άποψη μου!!!
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Λοιπόν μάγκες πρέπει να επανέλθει η τάξη!!!Το site εχει γεμίσει απο τραγικούς πουτανοκαψούρηδες-γλύφτες πουτανών και(ΚΑΤΕΡΙΝΟ-ΦΙΛΟΥΣ)-promoter!!!
Πιστεύω σε λίγο καιρό θα υπάρχουν δύο κατηγορίες μελών του site:1.τους αντικειμενικούς και φίλτατους συναθλητές και 2.τους ΚΑΤΕΡΙΝΟ-ΦΙΛΟΥΣ,πουτανοκαψούρηδες,η καλύτερα (wanna be giorgos33)!!!Ευτυχώς όμως υπάρχουν και σοβαρά άτομα εδώ μέσα που θα συμμερίζονται την άποψη μου!!!
Τα σοβαρά άτομα είναι μόνο αυτά που συμμερίζονται την άποψή σου; Ίσα ρε μεγάλε!
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Διαβασε ξανα αυτο που εγραψα.

Οταν πρωτοδιαβασα για το 200αρι που εδωσε και χωρις να ξερω την περιπτωση του, ειπα μεσα μου οτι η πουτανα αυτη πρεπει να ειναι Η θεογκομενα και να κανει γαμω τα κρεββατια για να δινει ο αλλος 200E για ενα πηδημα. 
Ο ανθρωπος ηταν καψουρης και καμια απο τις δυο σας δεν βγηκε να πει οτι η περιπτωση του ηταν μεμονομενη. Αντιθετα συνεχιζε να ποσταρει με περισσια εξαψη, μεχρι που τον πηραμε χαμπαρι.

Αν δεν εχουν ουτε οι πουτανες τιμολογιο, τοτε παμε κατα διαολου.
Τι να βγω να πω εγω??
Με μενα ητανε καψουρης??
Εμενα μ'ενδιαφερει τι γινεται μονο..μεσα στο μαγαζι..
Το τι κανει η καθε κοπελα εξω απο αυτο..κι αν βρισκει καποιον που να βγαζει τα εξτρα της..δεν με αφορα..
Και πιστεψε με...σαν τον γιωργο υπαρχουν πολλοι..
Δικαιωμα τους...αλλος την βρισκει με τον τζογο..κι αλλος με το μουνι...
Θα τους κανουμε και μηνυση τωρα?
 

Dieftharmenos

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Καλα fethry εισαι εκτος τοπου και χρόνου!!!Μη διαβάζεις απο τα κομμεντς μονο αυτα που θες να σχολιάσεις....διάβαζε τα ολόκληρα ετσι ώστε να έχεις ολοκληρωμένη άποψη!!!Αλλά απο ότι έχω καταλάβει απο διάφορα κομμεντς σου δεν μπορώ να σε αντιμετωπίσω!!!....για έναν απλούστατο λόγο....(κλεμμενο απο moi) η βλακεία είναι ανίκητη!!!
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Κατερινα το προγραμμα με τα 100 και τα 200 ομως ηταν στο μαγαζι σου αν δεν κανω λαθος.

Σε μια περιοχη που ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ δινεις 20 ευρω.
 

Επισκέπτης
Κατερινα το προγραμμα με τα 100 και τα 200 ομως ηταν στο μαγαζι σου αν δεν κανω λαθος.

Σε μια περιοχη που ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ δινεις 20 ευρω.

εγω παντως εγραψα κ χθες οτι το εχω ακουσει πολλες φορες στη φυλης να γινεται δεν ειναι κατι ρε παιδια.αυτη ειναι η δουλεια της. για τα λεφτα δουλευει γιατι δουλευει για να γαμηθει με τη καλυτερη πουτσα
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Κατερινα το προγραμμα με τα 100 και τα 200 ομως ηταν στο μαγαζι σου αν δεν κανω λαθος.

Σε μια περιοχη που ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ δινεις 20 ευρω.
Βρε αναλακο..παντου γινεται αυτο...οχι στο δικο μου μαγαζι μονο...Κανε μου σε παρακαλω μια χαρη...Βγες απο περιεργεια τσαρκα...και πηγαινε οπου θες...ειτε σε στουντιο ειτε σε ντελο...και κανε προτασεις στις υπηρεσιες οτι θελεις να απασχολησεις την κοπελα για μιση ωρα παραδειγμα..η για μια ωρα..
Να δεις τι τιμες θα σου πουνε...
Θα δεις οτι εχω δικιο..!!
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Εμενα μ'ενδιαφερει τι γινεται μονο..μεσα στο μαγαζι..
Το τι κανει η καθε κοπελα εξω απο αυτο..κι αν βρισκει καποιον που να βγαζει τα εξτρα της..δεν με αφορα..

Μα μεσα στο μαγαζι ΣΟΥ τον χρεωσε 200Ε. Τι εξω και εξτρα μας τσαμπουνας ?
Καλη μου, εχει η μια ωρα 200Ε σε μπουρδελο του Μεταξουργειου?  Nαι ή Oχι? 

 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Μα μεσα στο μαγαζι ΣΟΥ τον χρεωσε 200Ε. Τι εξω και εξτρα μας τσαμπουνας ?
Καλη μου, εχει η μια ωρα 200Ε σε μπουρδελο του Μεταξουργειου?  Nαι ή Oχι? 
Ρε αγαπη μου...θα ξεχωρισετε τι λετε??
Αλλο η δουλεια μεσα στο μαγαζι...και αλλο η καψουρα εξω απο το μαγαζι..
Σε λιγο θ'ακουσω οτι τον εβαλα και σωγαμπρο μεσα..γι'αυτο και την καψουρευτηκε...
Για να καψουρευτεις καποια...πρεπει να την ζησεις αλλιως , να την κουβεντιασεις..και να βρεις σ'αυτην..καλα στοιχεια για να γινει αυτο..
Εγω το μονο που ξερω...ειναι οτι 1 ωρα μεσα στο δωματιο την πηδουσε..
Ποτε προλαβε να συζητησει και μαζι της??
Καινουρια συνταγη ειναι αυτη??
Εγω παντως αν ημουνα αντρας..κι εδινα 200 ευρω μονο και μονο να συζηταω στο δωματιο...ε...τοτε θα τα ηθελε ο κολος μου..
 

Dieftharmenos

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Εσύ ρε Κατερίνα που παριστάνεις την καλή σαμαρείτισσα γιατι δεν ειπες στο πορνιδιο σου να μην δεχτει τα 200ευρω,και να της εξηγησεις την κλεψια που πατε να κανετε????Συμπερασματικά εισαι ηθικος αυτουργος....αλλα ξεχασα στο επαγγελμα σου δεν υπαρχουν συναισθηματισμοι....το μονο συναισθημα ειναι το πρασινο(100ευρω) και το κιτρινο (200ευρω)-ειδικές περιπτωσεις (γιωργος33)!!! Οποτε keep walking οσο υπαρχουν γιωργηδες να σε συντηρουν!!! Αλλα δε θελω να ξανακολυσω απο το στόμα σου τιποτα που να εχει σχεση με συναισθημα!!!(ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΤΗ ΛΕΞΗ ΑΥΤΗ)
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
το θεμα γραφει μοσχονησιων 28 α.μαλλον θα επρεπε να μετονομαστει σε''εκτελεστε το γιωργο''ρε παδια σας αρεσει σαν αντρες με το χερι στην καρδια η αγελαια επιθεση σε ενα ατομο?ολοι του χυματε για κατι που πραγματικα δε ξερω πως προεκυψε οτι ειναι επιληψιμο.να μου πειτε οτι μπηκε και για ενα πηδημα 5 λεπτων εδωσε 200 ευρω να πω ναι μαζι σας χαλαει την πιατσα.αλλα το να κανει μια συμφωνια μιας ωρας δε νομιζω οτι χαλαει τα δικα μας συμφεροντα.να το πω λιγο πιο μπακαλιστικα-αν φωναξω τον ηλεκτολογο να μου αλλαξει μια ασφαλεια που στην πιατσα κοστολογειται χ και εγω του δωσω 10χ ναι χαλαω την πιατσα.αν ομως μαζι με την ασφαλεια του ζητησω και το α και το β και το γ το τιμολογιο αλλαζει.αυτα ως προς την τιμη
τωρα ως προς τα συναισθηματα του,επαναλαμβανω οτι σαν αντρες και μπουρδελιαρηδες δε πρεπει να εχουμε αγελαιες συμπεριφορες.αυτες ανηκουν στα χουλιγκανια οχι σε εμας.ο καθενας θα μπορουσε διακριτικα να του πει αυτο που πιστευει.αλλα να του χυμαμε εδω ολοι μαζι δε νομιζω οτι ειναι και το πλεον αντρικιο.
 

Επισκέπτης
το θεμα γραφει μοσχονησιων 28 α.μαλλον θα επρεπε να μετονομαστει σε''εκτελεστε το γιωργο''ρε παδια σας αρεσει σαν αντρες με το χερι στην καρδια η αγελαια επιθεση σε ενα ατομο?ολοι του χυματε για κατι που πραγματικα δε ξερω πως προεκυψε οτι ειναι επιληψιμο.να μου πειτε οτι μπηκε και για ενα πηδημα 5 λεπτων εδωσε 200 ευρω να πω ναι μαζι σας χαλαει την πιατσα.αλλα το να κανει μια συμφωνια μιας ωρας δε νομιζω οτι χαλαει τα δικα μας συμφεροντα.να το πω λιγο πιο μπακαλιστικα-αν φωναξω τον ηλεκτολογο να μου αλλαξει μια ασφαλεια που στην πιατσα κοστολογειται χ και εγω του δωσω 10χ ναι χαλαω την πιατσα.αν ομως μαζι με την ασφαλεια του ζητησω και το α και το β και το γ το τιμολογιο αλλαζει.αυτα ως προς την τιμη
τωρα ως προς τα συναισθηματα του,επαναλαμβανω οτι σαν αντρες και μπουρδελιαρηδες δε πρεπει να εχουμε αγελαιες συμπεριφορες.αυτες ανηκουν στα χουλιγκανια οχι σε εμας.ο καθενας θα μπορουσε διακριτικα να του πει αυτο που πιστευει.αλλα να του χυμαμε εδω ολοι μαζι δε νομιζω οτι ειναι και το πλεον αντρικιο.

συμφωνω μαζι σου μεγαλε εαν ειδες ομως τι εγρψα ειπα οτι αυτη ειναι η δουλεια της κ το εχω ξανακυσει να γινεται.οσο γι αυτον που τα εδωσε η αποψη μου οτι ειναι δικα του οπου θελει τα δινει τωρα για το αν χαλαει την πιατσα εγω δεν το πιστευω γιατι τα κρουσματα τετοιου ειδους ειναι πολυ λιγα για να χαλασουν την πιατσα
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom