Νέα

GIORGOS33 ή Giorgos_32... εκφρασθείτε ελεύθερα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 484
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Dieftharmenos

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Λοιπον πρωτα απο ολα ειναι μεγαλη μου τιμη να μιλαω με τον τιτανομεγιστοτεραστιο giorgo33!!!Εχεις ηδη καταχωρηθει στα ρεκορ Guiness!!!Εισαι ο μαναδικος ανθρωπος του Συμπαντος που εδωσε 200ευρω για να γαμησει ενα καταξεσκισμενο-σιχαμερο πορνιδιο του Μεταξουργειου!!!Νομιζω εχει γινει σχετικη αναφορα απο τον Larry King στο CNN!!! εισαι ανικητος!!!Πιστευω αυτην την ιστορια πρεπει να την πεις αυριο ,μεθαυριο στα παιδια σου και στα εγγονια σου γιατι ειναι κατι το οποιο δυσκολα συμβαινει!!!



ΥΓ:Ρε γιωργο εχεις γινει ο περιγελος της υφηλιου και εχεις μουτρα να ποσταρεις????ΕΛΕΟΣ ΑΠΛΑ ΕΛΕΟΣ
 

GIORGOS33

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
151
Κριτικές
65
Like
2.839
Συμφωνώ μεγάλε μαζί σου έχω γίνει ρεζίλη που έδωσα 200ευρο για μια εμπειρία μου, και δεν την έχω μετανιώσει… Θέλω να πεις τι εμπειρίες έχεις εσύ με τα 20ευρα που δίνεις… στις high class γκομενάρες της Κηφισίας και της Εκάλης… αν φυσικά έχεις …και δεν είσαι ένα κοινός πεοκρούστης, που το μόνο του κατόρθωμα είναι να λέει μεγάλα λόγια εδώ μέσα.
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Παίδες την καλημέρα μου,έχω την εντύπωση ότι έχουμε ξεφύγει λιγάκι!!!Σίγουρα οι περισσότεροι θεωρούμε υπερβολικό να δώσει κάποιος 200ε για μια κοπέλα που δουλέυει στην περιοχή του Μεταξουργείου!!!αλλά το γεγονός ότι ο γιώργος έδωσε 200ε για την συγκεκριμένη κοπέλα δεν σημαίνει ντε και καλά ότι θα επηρεαστούν κι άλλοι συνάδερφοι και θα τρέξουν να μη χάσουν το κέλεπουρι... :headbang:οι περισσότεροι από εμάς,για να μην πώ όλοι,αν θελήσουμε να περάσουμε 1 ή 2 ώρες με μια πουτάνα θα προτιμήσουμε 1 ct ή 1 cg... :boobies:ούτε πιστεύω ότι μετά από τη διακοσαρούμπα που έσκασε ο γιώργος μπήκε στο μενού του συγκεκριμένου μαγαζιού 1 ώρα 200ε!!! :idiot:ήταν μια προσωπική συμφωνία μεταξύ του παιδιού και της κοπέλας!!!Στο κάτω κάτω της γραφής νταβατζής στο πορτοφόλι του οποιουδήποτε Γιώργου δεν θα γίνει κανένας μας!!!!Οσο για το προμοτάρισμα μιας συγκεκριμένης πουτάνας από συγκεκριμένα άτομα,όλοι πιστεύουμε ότι έχουμε κρίση και καταλαβαίνουμε ;)Είναι άδικο όμως νομίζω να την πέφτουν κάποιοι σ'ένα συγκεκριμένο άτομο κατ'αυτόν τον τρόπο με χαρακτηρισμούς όπως καραγκιόζης,καθυστερημένος,παιδί με απίστευτα ψυχολογικά προβλήματα!!!Ώπα μάγκες...χαλαρώστε λίγο!!!τον ξέρετε προσωπικά αυτόν τον άνθρωπο???τι χαρακτηρισμοί είναι αυτοί????τα ισοπεδώσαμε όλα εδώ μέσα.... >:(
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Ρε δεν πα να εχεις δωσει και 2000 Ε για να να γαμησεις μια πουτανα, απο την τσεπη μας τα πηρες? Αφου εσυ μεγα μπουρδελιαρη και αρχοντα της πιατσας  την βρισκεις ετσι, εμας δεν μας πεφτει λογος.
Aλλα δεν μπορεις να αρνηθεις την προπαγανδα που εχεις κανει ειτε ως giorgos ειτε ως giorgos22, giorgos33 για το μαγαζι της Κατερινας και τις πουτανες τις οσο και να χτυπας τον κωλο σου κατω.
Και να ησουν κανας νταβας τους θα σε δικαιολογουσα... Το προβλημα σου ειναι οτι εισαι απλα ενας αμοιρος πουτανοκαψουρης. Τραβα λοιπον να βρεις τον ερωτα σου στην Ισπανια και μην ξεχασεις να μας πεις ποσο καλα περασες και ποσα εσκασες στην πουτανα, παρα να μας αποκαλεις “σαλoνατους”.  Ξερεις πλεον που γραφουμε τα σχολια σου και τις κριτικες σου. Αλανι...
 

Και μην ξεχασεις να μας ενημερωσεις οταν θα αλλαξεις και παλι το νικ σου για διαφημισεις την πραγματια σου. Αν και θα το καταλαβουμε πλεον ευκολα και θα το περιφρονισουμε εξισου.
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
Μάγκες θέλω να πω ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Για τις 15 σελίδες που αφιερώσατε για εμένα.
Θέλω να διευκρινίσω ότι δεν υπήρχε καμία πρόθεση εκμετάλλευση ούτε καν εκμετάλλευση, αλλά μια δίκαιη συμφωνία εμένα και της κοπέλας και κάποιες αναφορές είναι άτοπες και άκυρες.

Άκουσα πολλά, σχολιάσατε και κατηγορήσατε το κάθε τι που έχω κάνει στο μαγαζί το ποσά έδωσα και το πως το έκανα θέλω  να σταθώ σε κάποιες αναφορές που μιλούσανε για ακάποτα, ποτέ δεν έχω αναφερθεί , αλλά αντίθετος διαφωνώ με όσους τα κάνουν. Για αυτά τα συγκεκριμένα άτομα δεν λέτε τίποτα…που παίζουν την ζωή τους κορόνα γράμματα και τις ζωές άλλων και τους έχετε αρχηγούς… και σας ενόχλησαν τα 200 εύρο που έδωσα…για να μην χαλάσει η πιάτσα και πληρώνετε παραπάνω.

Αυτό που ξέρω για εσάς που κραυγάζετε εδώ μέσα, δεν είστε τίποτα παραπάνω από Μπουρδελιάριδες του σαλονιού . Με κατακρίνετε και καλά κάνετε θέλω να πείτε τι έχετε κάνει στην μπουρδελιάρικη σας ζωή…τίποτα παραπάνω από το να δίνετε ένα 20ευρο να μπαίνετε στο δωμάτιο, να έρχεται η πουτάνα (για εσάς δεν είναι κοπέλα) να αδειάζετε και να φεύγετε… αυτή είναι η ζωή σας… Πραγματικά σας λυπάμαι…
ρε μάστορα είχα σήμερα άσχημη μέρα στη δουλειά και μόλις διάβασα το πόστ σου με την κλαψιάρικη,πουτανοκαψούρικη νοοτροπία που κατέχεις έκλασα στο γέλιο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: να'σαι καλά  :2funny:
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
Συμφωνώ μεγάλε μαζί σου έχω γίνει ρεζίλη που έδωσα 200ευρο για μια εμπειρία μου, και δεν την έχω μετανιώσει… Θέλω να πεις τι εμπειρίες έχεις εσύ με τα 20ευρα που δίνεις… στις high class γκομενάρες της Κηφισίας και της Εκάλης… αν φυσικά έχεις …και δεν είσαι ένα κοινός πεοκρούστης, που το μόνο του κατόρθωμα είναι να λέει μεγάλα λόγια εδώ μέσα.
απο τους πιο καμένους εδώ μέσα είσαι.εσύ φυσικά και ο arxidoulis.για τρελό γέλιο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Μάγκες θέλω να πω ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Για τις 15 σελίδες που αφιερώσατε για εμένα.
Θέλω να διευκρινίσω ότι δεν υπήρχε καμία πρόθεση εκμετάλλευση ούτε καν εκμετάλλευση, αλλά μια δίκαιη συμφωνία εμένα και της κοπέλας και κάποιες αναφορές είναι άτοπες και άκυρες.

Άκουσα πολλά, σχολιάσατε και κατηγορήσατε το κάθε τι που έχω κάνει στο μαγαζί το ποσά έδωσα και το πως το έκανα θέλω  να σταθώ σε κάποιες αναφορές που μιλούσανε για ακάποτα, ποτέ δεν έχω αναφερθεί , αλλά αντίθετος διαφωνώ με όσους τα κάνουν. Για αυτά τα συγκεκριμένα άτομα δεν λέτε τίποτα…που παίζουν την ζωή τους κορόνα γράμματα και τις ζωές άλλων και τους έχετε αρχηγούς… και σας ενόχλησαν τα 200 εύρο που έδωσα…για να μην χαλάσει η πιάτσα και πληρώνετε παραπάνω.

Αυτό που ξέρω για εσάς που κραυγάζετε εδώ μέσα, δεν είστε τίποτα παραπάνω από Μπουρδελιάριδες του σαλονιού . Με κατακρίνετε και καλά κάνετε θέλω να πείτε τι έχετε κάνει στην μπουρδελιάρικη σας ζωή…τίποτα παραπάνω από το να δίνετε ένα 20ευρο να μπαίνετε στο δωμάτιο, να έρχεται η πουτάνα (για εσάς δεν είναι κοπέλα) να αδειάζετε και να φεύγετε… αυτή είναι η ζωή σας… Πραγματικά σας λυπάμαι…
τι να πω κατι τετοιοι σαν εσενα καταστρεψανε εκτος απο την Ελλαδα τη Βουλγαρια τη Ρουμανια.και καθε μερα καταστρεφουνε και χαλανε την πιατσα οπου πανε!!!!τι να πω αν ειναι μαγγια τον να δωσεις 200 ΕΥΡΩ στο μεταξουργιο σε μια συχαμενη που περιμενουνε στη σειρα  οι Πακιστανοι και οι Αλβανοι για να τη γαμισουνε!!!εγω τοτε δεν θελω να ειμαι μαγγας!!!ευτυχως που στη Ρωσσια ειναι ακριβα και η βιζα ειναι πολυ δυσκολη και δεν εχει καθολου Ελληνες!παντος ειχανε ερθει κατα καιρους και τις ιδιες μαλακιες κανανε!!!!!
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Μάγκες θέλω να πω ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Για τις 15 σελίδες που αφιερώσατε για εμένα.
Θέλω να διευκρινίσω ότι δεν υπήρχε καμία πρόθεση εκμετάλλευση ούτε καν εκμετάλλευση, αλλά μια δίκαιη συμφωνία εμένα και της κοπέλας και κάποιες αναφορές είναι άτοπες και άκυρες.

Άκουσα πολλά, σχολιάσατε και κατηγορήσατε το κάθε τι που έχω κάνει στο μαγαζί το ποσά έδωσα και το πως το έκανα θέλω  να σταθώ σε κάποιες αναφορές που μιλούσανε για ακάποτα, ποτέ δεν έχω αναφερθεί , αλλά αντίθετος διαφωνώ με όσους τα κάνουν. Για αυτά τα συγκεκριμένα άτομα δεν λέτε τίποτα…που παίζουν την ζωή τους κορόνα γράμματα και τις ζωές άλλων και τους έχετε αρχηγούς… και σας ενόχλησαν τα 200 εύρο που έδωσα…για να μην χαλάσει η πιάτσα και πληρώνετε παραπάνω.

Αυτό που ξέρω για εσάς που κραυγάζετε εδώ μέσα, δεν είστε τίποτα παραπάνω από Μπουρδελιάριδες του σαλονιού . Με κατακρίνετε και καλά κάνετε θέλω να πείτε τι έχετε κάνει στην μπουρδελιάρικη σας ζωή…τίποτα παραπάνω από το να δίνετε ένα 20ευρο να μπαίνετε στο δωμάτιο, να έρχεται η πουτάνα (για εσάς δεν είναι κοπέλα) να αδειάζετε και να φεύγετε… αυτή είναι η ζωή σας… Πραγματικά σας λυπάμαι…
υποκλινομαι μεγιστε Γιωργαρε33 πρωην 32 και δεν ξερω εγω τι ακομα στο 'μεγαλειο της σκεψης' σου.ανθρωποι σαν εσενα εχουν χαλασει τις πουτανες παγκοσμιως.εισαι κυριολεκτικα φαινομενο που μεσα στο αλλοδαπαριο του μεταξουργιου που τα μπουρδελα εχουν πουτανες με κοστος 15 και 20 ευρω εσυ ο πραγματικα 'τεραστιος' να πληρωσεις 200 ευρω και να το θεωρεις κατι 'απολυτα φυσιολογικο' και οι αλλοι που πληρωνουν κανονικα νορμαλ να εχουν το 'προβλημα' κατα την αποψή σου.εσυ και ο arxidoulis εισαστε παντως οι περπτωσαρες του σαϊτ με ατελειωτο γελιο.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Μάγκες θέλω να πω ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Για τις 15 σελίδες που αφιερώσατε για εμένα.
Θέλω να διευκρινίσω ότι δεν υπήρχε καμία πρόθεση εκμετάλλευση ούτε καν εκμετάλλευση, αλλά μια δίκαιη συμφωνία εμένα και της κοπέλας και κάποιες αναφορές είναι άτοπες και άκυρες.

Άκουσα πολλά, σχολιάσατε και κατηγορήσατε το κάθε τι που έχω κάνει στο μαγαζί το ποσά έδωσα και το πως το έκανα θέλω  να σταθώ σε κάποιες αναφορές που μιλούσανε για ακάποτα, ποτέ δεν έχω αναφερθεί , αλλά αντίθετος διαφωνώ με όσους τα κάνουν. Για αυτά τα συγκεκριμένα άτομα δεν λέτε τίποτα…που παίζουν την ζωή τους κορόνα γράμματα και τις ζωές άλλων και τους έχετε αρχηγούς… και σας ενόχλησαν τα 200 εύρο που έδωσα…για να μην χαλάσει η πιάτσα και πληρώνετε παραπάνω.

Αυτό που ξέρω για εσάς που κραυγάζετε εδώ μέσα, δεν είστε τίποτα παραπάνω από Μπουρδελιάριδες του σαλονιού . Με κατακρίνετε και καλά κάνετε θέλω να πείτε τι έχετε κάνει στην μπουρδελιάρικη σας ζωή…τίποτα παραπάνω από το να δίνετε ένα 20ευρο να μπαίνετε στο δωμάτιο, να έρχεται η πουτάνα (για εσάς δεν είναι κοπέλα) να αδειάζετε και να φεύγετε… αυτή είναι η ζωή σας… Πραγματικά σας λυπάμαι…
μια φορα στην Αγια Πετρουπολη ενας Ελληνας εδωσε 170 ΕΥΡΩ συν το ξενοδοχειο για να γαμισει ενα μπαζο για κανα δυωρο το ετος 2002 που παιρνανε οι πουτανες κανα 50αρικο το δυωρο.και κατακραχτηκε!εσυ ομως εσπασες ολα τα ρεκορ!!!!δεν παιζεσε.μπραβο και σκατοτερα!!!
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Μάγκες θέλω να πω ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Για τις 15 σελίδες που αφιερώσατε για εμένα.

Δεν τις αφιερωσαμε στο ατομο σου.

Τις αφιερωσαμε στο γεγονος οτι δεν ειναι δυνατον να συνανταται τοσο μεγαλη βλακεια σε ανθρωπο.
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Ρε δεν πα να εχεις δωσει και 2000 Ε για να να γαμησεις μια πουτανα, απο την τσεπη μας τα πηρες? Αφου εσυ μεγα μπουρδελιαρη και αρχοντα της πιατσας  την βρισκεις ετσι, εμας δεν μας πεφτει λογος.
+100000000...νταβατζή στα @@ του έχει ο άνθρωπος με τα πολλά(?) πρόσωπα?????

Aλλα δεν μπορεις να αρνηθεις την προπαγανδα που εχεις κανει ειτε ως giorgos ειτε ως giorgos22, giorgos33 ...

Καλά...χάθηκαν τα ονόματα?????Ας ρωτήσει άλλους εδώ,αν όντως αλλάζει nick-δεν το έχω παρακολουθήσει το θέμα,που έχουν 2,3,4 ή και 5.....γνωστοί και μη εξαιρεταίοι αυτοί.....που άλλοτε πηδάνε μόνο τράνς(με το 1 nick)...άλλοτε είναι βάζελοι(με το άλλο nick)...άλλοτε γαύροι(με το 3ο nick)....άβυσσος.......
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
Ρε δεν πα να εχεις δωσει και 2000 Ε για να να γαμησεις μια πουτανα, απο την τσεπη μας τα πηρες? Αφου εσυ μεγα μπουρδελιαρη και αρχοντα της πιατσας  την βρισκεις ετσι, εμας δεν μας πεφτει λογος.
Συμφωνω με αυτο που λες , δεν τα πηρε απο την τσεπη μας , αλλα τα παιδια που τα χωνουν στο Γιωργο αλλο εννοουν πιστευω. Και εχουν δικιο.  :-
 

GIORGOS33

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
151
Κριτικές
65
Like
2.839
Θέλω να απαντήσω στο θέμα του nick. Πριν 2  χρόνια περίπου που πρωτοάκουσα για το site, σε κάποιο μπουρδέλο στη Φυλής, ξεκίνησα 7/06 με το Giorgos_32 το 32 ήταν σχετικό με την τότε ηλικία μου, ουσιαστικά άρχισα να ποστάρω στις 27/4/04 σε  ηλικία 33 χρόνων στο τοπίο «Κολωνού 30» που τότε λεγόταν «Κατερίνα Κολωνού 30Α ». Μετά 34 σελίδες και 6 μήνες γράφω για την Κατερίνα. Δεν ξέρω κατά πόσο αυτό μπορεί να θεωρηθεί ότι έκανα πλάτες στην Κατερίνα, ήδη υπήρχε πολύς κόσμος που μιλούσε για αυτήν. Ότι έχουμε φιλική σχέση με την Κατερίνα είναι γνωστό, όπως και πολλά άτομα εδώ μέσα Στις 3/10/07 σταματάω να ποστάρω με το Giorgos _32 και ποστάρω με το GIORGOS33, πλέων με την κανονική μου το ηλικία. Δυστυχώς και αυτό πρέπει να το αλλάξω, γιατί τον χρόνο τον έχω βάλει ήδη στην πλάτη μου… 
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
δεν σκεφτηκες να βαλεις την χρονολογια γεννησεως σου απλα να μην παιδευεσαι ν αλλαζεις νικ καθε χρονο? μηπως ειναι τπτ τελετουργικο? :P
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Θέλω να απαντήσω στο θέμα του nick. Πριν 2  χρόνια περίπου που πρωτοάκουσα για το site, σε κάποιο μπουρδέλο στη Φυλής, ξεκίνησα 7/06 με το Giorgos_32 το 32 ήταν σχετικό με την τότε ηλικία μου, ουσιαστικά άρχισα να ποστάρω στις 27/4/04 σε  ηλικία 33 χρόνων στο τοπίο «Κολωνού 30» που τότε λεγόταν «Κατερίνα Κολωνού 30Α ». Μετά 34 σελίδες και 6 μήνες γράφω για την Κατερίνα. Δεν ξέρω κατά πόσο αυτό μπορεί να θεωρηθεί ότι έκανα πλάτες στην Κατερίνα, ήδη υπήρχε πολύς κόσμος που μιλούσε για αυτήν. Ότι έχουμε φιλική σχέση με την Κατερίνα είναι γνωστό, όπως και πολλά άτομα εδώ μέσα Στις 3/10/07 σταματάω να ποστάρω με το Giorgos _32 και ποστάρω με το GIORGOS33, πλέων με την κανονική μου το ηλικία. Δυστυχώς και αυτό πρέπει να το αλλάξω, γιατί τον χρόνο τον έχω βάλει ήδη στην πλάτη μου… 

ΧΑΧΑχαχαχαχχαχαχαχααααααααααααααααααααααααα
Ρε πουστη μου τι ειπε τωρα το ατομο???????

Και ο Giorgos χωρις ηλικια που βαζει 10αρια στις κριτικες του καταλογου ποιος ειναι?


Δεν τις αφιερωσαμε στο ατομο σου.

Τις αφιερωσαμε στο γεγονος οτι δεν ειναι δυνατον να συνανταται τοσο μεγαλη βλακεια σε ανθρωπο.

++++++++++++++++++++

 

Dieftharmenos

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Λοιπον..Τιτανομεγιστοτεραστιε-ανικητε-απαλευτε γιωργο!!!Τι ειπες παλι?("τον χρονο τον εχο ηδη βαλει στην πλατη μου").....εσυ εβαλες τον χρονο στην πλατη σου....εμεις τι φταιμε να φορτονομαστε τις μαλακιες σου στην πλατη μας?????Φανταζεσαι το 200ευρω που εδωσες στη σιχαμερη πορνη σου να γινει μοδα????Να αρχισουν αυτα τα σιχαμενα πορνιδια να εχουν απαιτησεις city tour????Δε θελω ουτε να το σκεφτομαι!!!
Για αυτο παιδια να εχετε τον Γιωργο ωσ παραδειγμα προς αποφυγην και ως δεικτη γελειοτητας!!!!Κατι τετοια ατομα δεν χαλανε απλα την πιατσα.....την καταστρεφουν!!!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Μάγκες θέλω να πω ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Για τις 15 σελίδες που αφιερώσατε για εμένα.
Με κατακρίνετε και καλά κάνετε θέλω να πείτε τι έχετε κάνει στην μπουρδελιάρικη σας ζωή…τίποτα παραπάνω από το να δίνετε ένα 20ευρο να μπαίνετε στο δωμάτιο, να έρχεται η πουτάνα (για εσάς δεν είναι κοπέλα) να αδειάζετε και να φεύγετε… αυτή είναι η ζωή σας… Πραγματικά σας λυπάμαι…
Αν καταλαβες καλα αφιερωσαμε 15 σελιδες σε σενα γιατι πρεπει να γραφτεις στο Ρεκορ Γκινες λογω του οτι πηγες με μια πουτανα,την χρυσοπληρωσες ''για να την δεις σαν κοπελα'' κτλ :2funny: :2funny:

Μεγαλε εχεις ενα προβλημα,αντι να κανεις μια γνωριμια με καμια γκομενα πας και ''σκας'' 2 κατοσταρικα σε ενα πουτανακι του Μεταξουργειου που μετα απο σενα θα το παρω και θα το ξεσκισω εγω ,ο Χ,ο Ψ και πολλοι αλλοι συναγωνιστες και θα το λιωσουμε στο πισοκολλητο :rockon:

Επισης μην νομιζεις οτι εμεις δεν βλεπουμε τις πουτανες ως γυναικεσ,θηλυκα αλλα επειδη παμε εκει να ξεκαυλωσουμε και πολλες απο αυτες με ΕΝΕΡΓΕΙΑ και ΔΙΑΘΕΣΗ,ΠΑΘΟΣ να γλυψουν τα παπαρια και να πηδηχτουν μαζι μας ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ για το ΧΡΗΜΑ(βλεπε 200 ευρω) τοτε ποιο ειναι το προβλημα σου?

Μηπως νομιζεις οτι εμεις τις βλεπουμε σαν Α.Τ.Ι.Α?

Μηπως εκανες μαλακια να χωσεις 2 κατοσταρικα σε πουτανακι ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ με την προοπτικη της γνωριμιας?

Ειτε εισαι απειρος εντελως ΄η γενικα ενας καμμενιδης πουτανοκαψουρης


Υ.Γ Αυτο το θρεντ ας αλλαξει ονομα

Απο ΜΟΣΧΟΝΗΣΙΩΝ σε Οδος Ασχετων Γαμιαδων Μεταξουργειου με την προτομη του GIORGOS33  :rockon: :rockon:


 

GIORGOS33

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
151
Κριτικές
65
Like
2.839
Δεν τις αφιερωσαμε στο ατομο σου.

Τις αφιερωσαμε στο γεγονος οτι δεν ειναι δυνατον να συνανταται τοσο μεγαλη βλακεια σε ανθρωπο.

Ένα δεινός μου κατακριτής από τότε  ήταν  ο Anal, όπως και τώρα φυσικά, μιλάμε για σταθερές άξιες. Δεν περιμένω να έχω μια διαφορικοί  αντιμετωπίσει… Anal ήθελα να στην πω λιγάκι…αλλά δυστυχώς δεν τα κατάφερα…κάποτε είχαμε μια αντιπαράθεση…σε ένα τοπικ που είχα άνοιξη ως Giorgos _32 «Τι είναι αυτό που μας αρέσει στις Ελληνίδες…» εκεί γινόντουσαν εκτεταμένες αναφορές για τις «ΕΛΛΕΕΙΝΙΔΕΣ», που αυτή την στιγμή υπάρχει μια μόνο αναφορά από τον mimikos2000 «καταρχην πρεπει να διορθωσει ενας mod τον τιτλο του θρεντ την λεξη ελληνιδες σε ΕΛΛΕΕΙΝΙΔΕΣ!!!»] ) .Δυστυχώς η έκφραση «ΕΛΛΕΕΙΝΙΔΑ» και «ΕΛΛΕΕΙΝΙΔΕΣ» έχουν επισταμένος αντικατασταθεί «ΕΛΛΗΝΙΔΑ» και «ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ» δεν ξέρω τι άλλαξε από τότε και ποίος δεινός πολέμιος των «ΕΛΛΕΕΙΝΙΔΩΝ» όπως τις αποκαλούσε τότε…έχει φάει χόντρη καψούρα και κόλλημα με μια από αυτές… ο νοώ νοητό …


Ποιο το προβλημα σου αν θελει να τα παρει η αλλη?? :huh:

Δεν σημαινει οτι το κανει συνεχεια η οτι πρεπει να τηρησει τον "τιμοκαταλογο" καθως προκειται μονο για συγκεκριμενες/σπανιες περιπτωσεις. Και υπαρχουν ατομα τα οποια θελουν να εχουν την ησυχια τους η που αργουν να τελειωσουν και διαθετουν αυτα τα λεφτα εφοσον τους αρεσει η κοπελα. Γιατι το θεωρεις μαλακια αυτο δηλαδη? Δεν αλλαζει κατι αν ενας στους 1000 το κανει αυτο σε καθε μπουρδελο, δεν αλλαζει τιποτα απο αυτα που ισχυουν. ;)

Ακόμα θέλω να ευχαριστήσω το nefelaki  για την σωστή του τοποθετήσει στο θέμα.       
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Eμενα δεν θα με ευχαριστησεις?
Δεν τα λεω καλα?

Φιλικα παντα λαβε τα υποψην οπως θα σου τα λεγα αν πιναμε καφε
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom