Νέα

GIORGOS33 ή Giorgos_32... εκφρασθείτε ελεύθερα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 484
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Ρε αγαπη μου...θα ξεχωρισετε τι λετε??
Αλλο η δουλεια μεσα στο μαγαζι...και αλλο η καψουρα εξω απο το μαγαζι..
Σε λιγο θ'ακουσω οτι τον εβαλα και σωγαμπρο μεσα..γι'αυτο και την καψουρευτηκε...
Για να καψουρευτεις καποια...πρεπει να την ζησεις αλλιως , να την κουβεντιασεις..και να βρεις σ'αυτην..καλα στοιχεια για να γινει αυτο..
Εγω το μονο που ξερω...ειναι οτι 1 ωρα μεσα στο δωματιο την πηδουσε..
Ποτε προλαβε να συζητησει και μαζι της??
Καινουρια συνταγη ειναι αυτη??
Εγω παντως αν ημουνα αντρας..κι εδινα 200 ευρω μονο και μονο να συζηταω στο δωματιο...ε...τοτε θα τα ηθελε ο κολος μου..

χαχαχα!!!

Ενταξει το αν πηδουσε η οχι το ξερουμε εδω και καιρο!!

:2funny:

Κατα τα αλλα δεν εχω να πω κατι.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Παιδια, μηπως γινοσαστε απλως κουτσομπολες τωρα;
Εν τάξει, ούτε εγώ θα έδινα 200Ε για μια ώρα στο Μεταξουργείο, αλλά δεν είναι και το φλέγον ζήτημα της ημέρας πια!
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.250
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
πάλι καταφέραμε να ξυφύγουμε από το θέμα...χαχα
όσον αφορά τα 200 ευρώ... στο συγκεκριμένο σπίτι υπάρχει
πρόγραμμα των 100 ευρώ... ο Γιώργος για κάποιον λόγο έδωσε 200...
ε.. από μόνος του τα έδωσε... δεν του τον ανάγκασε κανείς...
αν σαν έδιναν εσάς 200 αντί 100... ε, γυρίστε τα 100 πίσω....

για να μη γαμάμε το θέμα άλλο... δε τα λέμε εδώ  (ας το ρυθμίσουν και οι μοντς παρακαλώ)!!!
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Εμενα μ'ενδιαφερει τι γινεται μονο..μεσα στο μαγαζι..
Το τι κανει η καθε κοπελα εξω απο αυτο..κι αν βρισκει καποιον που να βγαζει τα εξτρα της..δεν με αφορα..

Για να καψουρευτεις καποια...πρεπει να την ζησεις αλλιως , να την κουβεντιασεις..και να βρεις

Καταλαβα Κατερινιο. Ο μπαγλαμας την πηδαγε (με ερωτηματικο το ''την'') και στο μαγαζι και εξω απο αυτο. Φυσικα με το αντιστοιχο δωρακι.


Chris1971:
To προβλημα μου ειναι πραγματι o Giorgos-giorgos32-giorgos33- και δεν ξερω και εγω ποσα αλλα νικ εχει, και ο καθε Giorgos που μεσα στην καψουρα τους περνουν το βημα εδω μεσα για να γραψουν υποκειμενικες κριτικες και να παραπλανησουν εσενα και εμενα. Παντα μεσα στην παραζαλη τους και εξυπηρετοντας το καθενας τους δικους τους σκοπους. Τετοιες κριτικες ειναι ντροπη να υπαρχουν στον καταλογο, που ο καθενας μας προσθετει απο ενα λιθαρακι μερα με την ημερα. Και επιδη ουτε θελω, ουτε μπορω να αφαιρεσω το δικαιωμα του καθενος να γραφει αυτα που πιστευει, το μονο που μπορουμε να κανουμε ειναι τετοια ατομα  να ΜΗΝ τα διαβαζουμε και πολυ περισσοτερο να ΜΗΝ τα εμπιστευομαστε σε οτι αφορα κριτικες για πουτανες. Κατα τ' αλλα ας δινουν κ 200, κ 500 κ 1000Ε σε οποια πουτανα θελουν. Δικα τους τα παθη δικια τους και η τσεπη τους.   

Λαθος κανεις Heelover. Εγω τουλαχιστον ειχα σκοπο να τα χωσω στην Κατερινα, στην Χριστινα ή καποια αλλη.
Ειδικα την Κατερινα, και την εκτιμω και σεβομαι τη δουλεια που κανει.

fethry, συμφωνω.
Ο οποιος καταλαβε, καταλαβε. Οι υπολοιποι δεν θα καταλαβουν οσο κι αν προσπαθησουν.
 

Επισκέπτης
τοντοκ μαλλον εμεινες στασιμος στο πρωκτικο σταδιο και αυτο ειχε σαν αποτελεσμα να αποκτησεις ομοφυλοφιλικα καταλειπα!αυτο ειναι εμφανες απο την αποφαση σου να απεχεις απο το σεξ με γυναικες καθως επισης και απο την ιδιαιτερη εμφαση και ενδιαφερον που δειχνεις για την σεξουαλικοτητα των υπολοιπων ανθρωπων!αν στα ονειρα σου πρωταγωνιστικο ρολο εχουν οι σεξουαλικες περιπτυξεις με ατομα του ιδιου φυλου αυτο σημαινει οτι εχεις κρυμενες  επιθυμιες που η κοινωνια δεν αποδεχεται!να ξερεις οτι αποδεχομαστε την διαφορετικοτητα του καθε ανθρωπου!ηρθε η ωρα να τα βρεις με τον εαυτο σου!
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Ακου μουα..εαν ο γιωργος και ο καθε γιωργος..γουσταρει να δινει σε μια τανα 200 ευρω..μαγκια του να κανει οτι θελει..
Γιατι χρεωνομαι εγω οτι παιρνω τα λεφτα...εμενα γαμησε??
Συναιτερος στο πουλι του δεν ειμαι...ουτε στο μουνι της αλληνης...εκτος κι αν εισαι εσυ...γι'αυτο σε κοβει τοσο..
Κι αν εχει δειξει ιδιαιτερη αδυναμια σε μια τανα...τι παει να πει αυτο?
Οτι ειναι μαλακας??
Εσυ δεν εχεις γνωση απο αλλους μαλακες..που δεν δινουν μονο 200 ευρω..αλλα σκορπανε χιλιαρικα σε γκομενες τυχαιες που τις γνωριζουν σε αλλα μπουρδελα..οπως ειναι τα μπαρ,τα μπουζουκια,οι καφετεριες..κτλπ.
μονο που δεν εχουν φωτακι απ'εξω..
Σας πειραξε τωρα το μεταξουργειο,η η Φυλης,η δεν ξερω κι εγω τι?
Μια τανα θα παρει και 200...και 500...και οσα γουσταρει γιατι αυτη ειναι η δουλεια της.
Τανα ειναι..οχι ξεφτυλισμενη..να γαμιεται για ενα ποτο..
Τωρα αν με προμοταρουν μερικοι..δεν φταιω εγω..γουσταρουν και το κανουν..οπως κανω κι εγω..για αλλες κοπελες..
Αυτο...τι σημαινει?
Το ειχα ξαναπει και παλι αυτο...
Σκασιλα μου αν ερθουν απο το σαιτ στο μαγαζι μου...η αν δεν ερθουν..
Ασε που αμα μου συστηθει καποιος οτι ειναι απο δω..του απαγορευω να γραψει καλη κριτικη..το οποιο εχει συμβει ηδη..και θα το διαβασουν αυτο που γραφω καποια στιγμη..
Ετσι..γιατι παραγινε το κακο με μενα..και δεν βρισκω τον λογο..
Τουλαχιστον με μενα...για αλλες...ας κανουν οτι θελουν..
Ποοοολυυυ...ζορι εχετε τραβηξει...τι να πω??
εχω γραψει με επιχειρηματα στο φορουμ και για εσενα κατερινα69 που βγαζεις 200ευρα στο μπουρδελο σου και φυσικα πανε στην τσεπη σου καθοτι εισαι και ιδιοκτητρια και φυσικα εκμεταλευεσαι παιδια με απιστευτα ψυχολογικα προβληματα οπως ο giorgos 33.αυτα τα κλαψιματα και το υβριολογιο που χρησιμοποιεις για να αποπροσανατολισεις τα παιδια οπως ειδες δεν περναει.
το ιδιο θαψιμο ριχνω στην Νταρια και τον αρχιδουλη που εδινε 300 ευρω για να του κανει ακαπωτο και να του δωσει και κωλο.και φυσικα ο ιδιος μετα κλαιγοτανε στο φορουμ οτι τον κολησε αφροδισιο νοσημα η Νταρια(νομιζω χλαμυδια η κονδυλωματα ειχε γραψει το ζωο).
και για να το τελειωνουμε οταν πουτανα απο μπουρδελο περνει παραπανω απο 20 ευρω και πουτανα απο στουντιο περνει παραπανω απο 50 ευρω (αντε 100 ευρω το σπεσιαλ) ΕΧΩ ΚΑΘΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΚΑΤΑΚΡΙΝΩ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ.
εδω ειναι δημοκρατικο σαϊτ που γραφουν μορφωμενα παιδια και οχι το τσαρδι σου στο μεταξουργιο με παρανομους μαχαιροβγαλτες λαθρομεταναστες 'φυλακες' και να δινεις εσυ 'εντολες'.ελπιζω να καταλαβαινεις...
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.250
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
τι στιγμή που ο κάθε πελάτης δίνει παραπάνω φράγκα σε όποια κοπέλα
θέλει για τους δικούς του λόγους, πιστεύω πως δε μας πέφτει λόγος ;):;)
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
τι στιγμή που ο κάθε πελάτης δίνει παραπάνω φράγκα σε όποια κοπέλα
θέλει για τους δικούς του λόγους, πιστεύω πως δε μας πέφτει λόγος ;):;)
να σαι καλα προμοτερ μου εσυ της κατερινας69.ευτυχως που εισαι και εσυ να μας τα λες.

δεν παει ετσι φιλαρακο.η πιατσα εχει καποιους κανονες και καποια ορια.αν ξεφυγεις απο αυτα πεφτει κραξιμο δυνατο.να το εχεις υποψη σου παντα αυτο.
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.250
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
ναι σίγουρα υπάρχουν κάποια όρια.. αλλά ερ φίλε.. στ' αρχίδια μου να στο πω ξεκάθαρα τι κάνει ο καθένας...
θέλει να δώσει 100,200,300, ας τα δώσει... από την τσέπη μου θα τα πάρει;;

εδώ ρε φίλε άλλοι κάνουν ακάποτα και άλλα πιο επεικύνδυνα, αυτόν που έδωσε παραπάνω φράγκα θα κράξουμε;; μη τρελαθούμε τελείως...
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
ναι σίγουρα υπάρχουν κάποια όρια.. αλλά ερ φίλε.. στ' αρχίδια μου να στο πω ξεκάθαρα τι κάνει ο καθένας...
θέλει να δώσει 100,200,300, ας τα δώσει... από την τσέπη μου θα τα πάρει;;

εδώ ρε φίλε άλλοι κάνουν ακάποτα και άλλα πιο επεικύνδυνα, αυτόν που έδωσε παραπάνω φράγκα θα κράξουμε;; μη τρελαθούμε τελείως...
εμένα και σε μερικούς εκατοντάδες χιλιαδες δεν ειναι καθολου στ'αρχιδια μου. και να σου πω το γιατι? διοτι το φερνουνε σαν παραδειγμα εδω και κατι σαν πολυ 'φυσικο' αυτο το πραγμα.αν ηθελαν να τα κανουνε αυτα να μην τα γραφουνε δημοσια στο φορουμ σαν κατι 'φυσιολογικο'.ειλικρινα δεν μου καιγεται καρφι για τον giorgos33 που σκαει 200αρια στο μπουρδελα της κατερινας η τον arxidoulis που σκαει 300αρες και τον κολλησε 'παρασημο' η συφυλιαρα η Νταρια.με ενοχλει το promotion ρε φιλε για να την πατανε αθωα παιδακια που δεν κατεχουν το αθλημα με την εκαστοτε πυροβολημενη πουτανα και τον θεοτρελο ακολουθο της που τα γραφουνε σε ενα forum που το παρακολουθουνε 40.000 μελη.
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.250
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
ναι ρε φίλε, αλλά μεγάλα παιδιά είμαστε, ο καθένας ας κρίνει και είναι υπεύθυνος για τις πράξεις του...
δηλαδή επειδή σκάει φράγκα στην Χριστίνα και κάθε Χριστίνα θα πάει ο άλλος έτσι στα τυφλάνα της τα σκάσει επειδή διάβασε για τον χ,ψ που το κάνει;; Όχι βέβαια..
στην κρίση του είναι να ενημερωθεί αλλιώς καλά να πάθει!!
ο καθένας ευθύνεται για τις μαλακίες του ;)
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
ναι ρε φίλε, αλλά μεγάλα παιδιά είμαστε, ο καθένας ας κρίνει και είναι υπεύθυνος για τις πράξεις του...
δηλαδή επειδή σκάει φράγκα στην Χριστίνα και κάθε Χριστίνα θα πάει ο άλλος έτσι στα τυφλάνα της τα σκάσει επειδή διάβασε για τον χ,ψ που το κάνει;; Όχι βέβαια..
στην κρίση του είναι να ενημερωθεί αλλιώς καλά να πάθει!!
ο καθένας ευθύνεται για τις μαλακίες του ;)
τωρα εγραψες σωστα.δυστυχως η ευτυχως τα γραπτα επηρεαζουν αρκετα παιδια και ωφειλουμε να κατακρινουμε και να μαυριζουμε τις μαλακιες που γινονται.
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.250
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
αγόρι μου σίγουρα, αλλά για υτό υπάρχει και η ενημέρωση..
τόσες σελίδες έχουν γραφτεί.. λίγο παραπάνω διάβαμα δε θα έκανε κακό
σε κάποιον που θέλει πληροφορίες ;)

άλλωστε ο κάθε άνθρωπος έχει διαφορετικές απόψεις, αλοίμονο εάν όλοι είμασταν το ίδιο...χαχα :):)..

προτείνω να σταματήσει η εκτός θέματος συζήτηση εδω και να επανέλθει στο θέμα του τόπικ ;)
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
αγόρι μου σίγουρα, αλλά για υτό υπάρχει και η ενημέρωση..
τόσες σελίδες έχουν γραφτεί.. λίγο παραπάνω διάβαμα δε θα έκανε κακό
σε κάποιον που θέλει πληροφορίες ;)

άλλωστε ο κάθε άνθρωπος έχει διαφορετικές απόψεις, αλοίμονο εάν όλοι είμασταν το ίδιο...χαχα :):)..

προτείνω να σταματήσει η εκτός θέματος συζήτηση εδω και να επανέλθει στο θέμα του τόπικ ;)
δεν ειμαι αγορι αλλα ισως ημουν και πατερας σου ηλικιακα παντα.γι'αυτο υπαρχουν και οι διαφορετικες αποψεις οπως αναφερεις για να ξεχωριζει καποιος τις σωστες πληροφοριες πουτανων με τις κακοτοπιες των πυροβολημενων για αρπακτικες πουτανες.
 

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
και για να το τελειωνουμε οταν πουτανα απο μπουρδελο περνει παραπανω απο 20 ευρω και πουτανα απο στουντιο περνει παραπανω απο 50 ευρω (αντε 100 ευρω το σπεσιαλ) ΕΧΩ ΚΑΘΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΚΑΤΑΚΡΙΝΩ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ.

Ποιο το προβλημα σου αν θελει να τα παρει η αλλη?? :huh:

Δεν σημαινει οτι το κανει συνεχεια η οτι πρεπει να τηρησει τον "τιμοκαταλογο" καθως προκειται μονο για συγκεκριμενες/σπανιες περιπτωσεις. Και υπαρχουν ατομα τα οποια θελουν να εχουν την ησυχια τους η που αργουν να τελειωσουν και διαθετουν αυτα τα λεφτα εφοσον τους αρεσει η κοπελα. Γιατι το θεωρεις μαλακια αυτο δηλαδη? Δεν αλλαζει κατι αν ενας στους 1000 το κανει αυτο σε καθε μπουρδελο, δεν αλλαζει τιποτα απο αυτα που ισχυουν. ;)
 

Dieftharmenos

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Πότε θα καταλάβετε ρε μάγκες οτι ο φίλτατος moi θελει να πει οτι καραγκιοζηδες-τραγικοι-καθηστερημενοι σαν τον giorgos33 χαλαν την πιατσα....και αυριο μεθαυριο μια σαβουροπουτάνα μπορει να ζητησει 100ευρω για ενα γαμησι σε εναν ελεεινο και τρισαθλιο χωρο!!!!Πιστεύω να συμφωνειτε μαγκες...
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
Ποιο το προβλημα σου αν θελει να τα παρει η αλλη?? :huh:

Δεν σημαινει οτι το κανει συνεχεια η οτι πρεπει να τηρησει τον "τιμοκαταλογο" καθως προκειται μονο για συγκεκριμενες/σπανιες περιπτωσεις. Και υπαρχουν ατομα τα οποια θελουν να εχουν την ησυχια τους η που αργουν να τελειωσουν και διαθετουν αυτα τα λεφτα εφοσον τους αρεσει η κοπελα. Γιατι το θεωρεις μαλακια αυτο δηλαδη? Δεν αλλαζει κατι αν ενας στους 1000 το κανει αυτο σε καθε μπουρδελο, δεν αλλαζει τιποτα απο αυτα που ισχυουν. ;)
απλώς ο moi σας μπούκωσε για πολλοστή φορά και ότι μαλακία να μας πείτε απο τις πατσαβουριές σας δεν πιάνουν πιά  ;)  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: κατάλαβες νεφελάκι? και επειδή δεν είμαστε 20 χρόνια πίσω και τώρα υπάρχει αυτό που λέμε διαδίκτυο ευτυχώς που υπάρχουν κάποιοι σαν τον Moi και σας βάζουν στις θέσεις σας με τις αλχημείες που κάνετε και κονομάτε απο τα βλήματα.
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
Ρε αγαπη μου...θα ξεχωρισετε τι λετε??
Αλλο η δουλεια μεσα στο μαγαζι...και αλλο η καψουρα εξω απο το μαγαζι..
Σε λιγο θ'ακουσω οτι τον εβαλα και σωγαμπρο μεσα..γι'αυτο και την καψουρευτηκε...
Για να καψουρευτεις καποια...πρεπει να την ζησεις αλλιως , να την κουβεντιασεις..και να βρεις σ'αυτην..καλα στοιχεια για να γινει αυτο..
Εγω το μονο που ξερω...ειναι οτι 1 ωρα μεσα στο δωματιο την πηδουσε..
Ποτε προλαβε να συζητησει και μαζι της??
Καινουρια συνταγη ειναι αυτη??
Εγω παντως αν ημουνα αντρας..κι εδινα 200 ευρω μονο και μονο να συζηταω στο δωματιο...ε...τοτε θα τα ηθελε ο κολος μου..
σε πιστέψαμε με την απολογία σου  :2funny: εδώ το ίδιο το νούμερο είχε γράψει ότι έδωσε 200 ευρώ μέσα στο μπουρδέλο σου για μία ώρα και 'πέρασε μαγικές στιγμές' συζήτησης χωρίς να την πηδήξει την χριστίνα69.Γιατί λές ψέμματα δεν μπορώ να καταλάβω.πές ρε στα ίσια 'ναι του πήρα του μαλάκα 200 ευρώ για να συζητήσει με την πουτάνα μου μέσα στο δωμάτιο του μπουρδέλο μου και φυσικά τα τσέπωσα τα φράγκα όμορφα και ωραία χωρίς να έχω ηθικές αξίες που θέλω να παρουσιάσω '.μην λές περισσότερα γιατί εκτίθεσαι και να ξέρεις δεν είμαστε απόφοιτοι δημοτικού εδώ μέσα για να μας δουλεύεις.εντάξει?
 

Dieftharmenos

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Συμμεριζομαι την αποψη σου πουτανολεωντα!!!!Έχεις 1000000000000000000% δικιο!!!Ευτυχώς που υπαρχουν καποια σοβαρα ατομα εδω μεσα,τα οποια εχουν μυαλο και ξερουν το λογο που βρισκονται σε αυτο το site
 

GIORGOS33

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
151
Κριτικές
65
Like
2.839
Μάγκες θέλω να πω ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Για τις 15 σελίδες που αφιερώσατε για εμένα.
Θέλω να διευκρινίσω ότι δεν υπήρχε καμία πρόθεση εκμετάλλευση ούτε καν εκμετάλλευση, αλλά μια δίκαιη συμφωνία εμένα και της κοπέλας και κάποιες αναφορές είναι άτοπες και άκυρες.

Άκουσα πολλά, σχολιάσατε και κατηγορήσατε το κάθε τι που έχω κάνει στο μαγαζί το ποσά έδωσα και το πως το έκανα θέλω  να σταθώ σε κάποιες αναφορές που μιλούσανε για ακάποτα, ποτέ δεν έχω αναφερθεί , αλλά αντίθετος διαφωνώ με όσους τα κάνουν. Για αυτά τα συγκεκριμένα άτομα δεν λέτε τίποτα…που παίζουν την ζωή τους κορόνα γράμματα και τις ζωές άλλων και τους έχετε αρχηγούς… και σας ενόχλησαν τα 200 εύρο που έδωσα…για να μην χαλάσει η πιάτσα και πληρώνετε παραπάνω.

Αυτό που ξέρω για εσάς που κραυγάζετε εδώ μέσα, δεν είστε τίποτα παραπάνω από Μπουρδελιάριδες του σαλονιού . Με κατακρίνετε και καλά κάνετε θέλω να πείτε τι έχετε κάνει στην μπουρδελιάρικη σας ζωή…τίποτα παραπάνω από το να δίνετε ένα 20ευρο να μπαίνετε στο δωμάτιο, να έρχεται η πουτάνα (για εσάς δεν είναι κοπέλα) να αδειάζετε και να φεύγετε… αυτή είναι η ζωή σας… Πραγματικά σας λυπάμαι…
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom