Νέα

GIORGOS33 ή Giorgos_32... εκφρασθείτε ελεύθερα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 484
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Paparov

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
16
Ότι θα με παρομοίαζαν ή θα με ταύτιζαν με μπράβο δεν το είχα φανταστεί..Είναι καταπληκτικό τι ανακαλύπτουμε κάθε μέρα σε αυτό το σάιτ.Καλά λένε για ανταλλαγή πληροφοριών.Έχεις δίκιο ο
Τόντοκ μας έκανε χαλάστρα γιατί η σχέση του με τις πουτάνες και τις γυναίκες γενικότερα ήταν πολύ καλές.Αφού σκοτώνονται οι πουτάνες ποια θα του δώσει περισσότερα για να την πηδήξει.Ρε είσαι σοβαρός?Από την στιγμή που από ότι φαίνεται δεν έχει πατήσει ποτέ σε μπουρδέλο που ξέρει τα πράγματα καλά και κάνει χαλάστρα στους υπόλοιπους με τα λεγόμενά του?
 

Paparov

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
16
Βασικά αυτοί που ήταν διαχειριστές στο *******gr διαχειρίζονται και το καινούργιο σάιτ με τα μωβ γραμματάκια..Αν λέγοντας ο consultant άλλα σάιτ εννοεί αυτά τα δύο ευχαριστώ αλλά δεν θα πάρω.Και ένας αναλφάβητος μπαμπουίνος πιο καλά θα έγραφε.Χώρια που αυτά που λένε ξεπερνούν τα όρια της επιστημονικής φαντασίας στην βλακεία.
 

Επισκέπτης
Filtati mod min kanete ton kopo na mou dose warning/mute/ban h otidipote alo exete tin eksousia na dinete...., giati molis kano post afto to minima 8a diagrapso ton logariasmo mou apo monos mou.
(ean den ginete na akiroso ton logariasmo mou ego sas parakalo kanteto esis)

Efxaristo poli,
Superap

OK, αλλά πες μας και ποιος είσαι (το πραγματικό σου nick που υπάρχει εδώ), εκτός κι αν δεν έχεις το θάρρος της γνώμης σου :)
 

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
66
Φιλε superap από τη στιγμή που είναι το τελευταίο σου ποστ και η συνέχεια είναι διαγραφή του λογαριασμού σου σύμφωνα με τα λεγόμενα σου.. Φαντάζομαι ότι δεν θα μπεις στο κόπο να το κάνεις τροποποίηση σε Ελληνικούς χαρακτήρες

Ως εκ τουτού το ποστ σου θα διαγραφεί .. 
 

Dieftharmenos

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Φίλτατε moi είσαι λάθος στο comment για το πρόσωπο μου!!!Εγώ δε σε κατηγόρησα,ίσα-ίσα μαζί σου ειμαι και γελάω με κατι άτομα- :jerking: :jerking:(giorgos32-giorgos33)που έδωσαν 200 ευρώ για να μαμήσουν στο μεταξουργείου!!!Οπότε ξαναδιάβασε το comment μου καλύτερα,για ωα λυθεί η παρεξήγηση!!!
 

Επισκέπτης
κανας κλωνος να μου ξυσει λιγο τ' αρχιδια γιατι εχω φαγουρα???
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Φίλτατε moi είσαι λάθος στο comment για το πρόσωπο μου!!!Εγώ δε σε κατηγόρησα,ίσα-ίσα μαζί σου ειμαι και γελάω με κατι άτομα- :jerking: :jerking:(giorgos32-giorgos33)που έδωσαν 200 ευρώ για να μαμήσουν στο μεταξουργείου!!!Οπότε ξαναδιάβασε το comment μου καλύτερα,για ωα λυθεί η παρεξήγηση!!!
σου ζητω συγνωμη τοτε που σε πηρε η μπαλλα και σενα γιατι πρεπει να εισαι απο τους σωστους.
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
κανας κλωνος να μου ξυσει λιγο τ' αρχιδια γιατι εχω φαγουρα???
μην ανησυχεις pleasure θα ξανακανει κι'αλλο ακουαντ ο αλητης.χτες εβριζε και οικογενειες παιδιων εδω μεσα και του το βαλανε το muted με πολυ δυσκολια εφοσον διαμαρτυρηθηκαμε ολοι για το επιπεδο αυτουνου του 'κυριου'.
 

Επισκέπτης
μην ανησυχεις pleasure θα ξανακανει κι'αλλο ακουαντ ο αλητης.χτες εβριζε και οικογενειες παιδιων εδω μεσα και του το βαλανε το muted με πολυ δυσκολια εφοσον διαμαρτυρηθηκαμε ολοι για το επιπεδο αυτουνου του 'κυριου'.
πριν απο λιγο τα διαβασα..καθε ημερα σκανε 20 κλωνοι λεμε..ουτε ντροπη,ουτε τσιπα,ουτε φιλοτιμο..
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Εχετε γινει ολοι ειδικοι...
Τα λογια ειναι περιττα...!!
οντως κατεριναμιλφ69 δεν ειμαστε ολοι ειδικοι να βγαζουμε σε μπουρδελο του μεταξουργιου 200 ευρω 'μαυρα' απο βουβαλια του στυλ giorgos33 και να βαζουμε τις πουτανες να του 'πουλανε' καψουριλικι και να γραφει 500 post μονο για την κολωνου 30α.ουτε εχουμε την ειδικοτητα να βαζουμε τους πυροβολμενους πουτανοκαψουρηδες να κανουν ακαουντ εδω μεσα για promotion συγκεκριμενου οικου ανοχης οπως ο δικος σου.Εσυ εχεις αυτη την ειδικοτητα και πιστευω οτι σε πηραμε ολοι πρεφα.
 

Dieftharmenos

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Πιστεύω φίλε moi οτι είμαι απο τους σωστούς!!!Λοιπον...βλέποντας τους promoters της (κυρίας)KATERINA69 ,αλλα και τον αχαρακτηριστο-τραγικο-καθυστερημενο (γιοργο32-γιοργο33)ο οποίος εδωσε 200ευρώ για να μαμήσει στο μεταξουργείο δεν μπορεσα να συγκρατήσω την αγανάκτηση μου....και μπήκα στο εξής δίλημμα:1. να πάρω ισχυρη δώση ηρωίνης(αλλα σκεφτηκα οτι ειναι κριμα να πεσω στα βαρια για αυτα τα "ατομα") 2.να μοιραστώ την αγανακτηση μου μαζι σας,με την ελπίδα οτι θα υπάρξουν πολλοι που θα συμμεριζονται τον εκνευρισμό μου!!! Τελικα επελεξα το 2.

Υ.Γ.:Σας ικετεύω ρε μάγκες να με πείσετε οτι τα άτομα που προανέφερα ειναι μια τραγική μειοψηφία!!!!! HELP!!!!!
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
οντως κατεριναμιλφ69 δεν ειμαστε ολοι ειδικοι να βγαζουμε σε μπουρδελο του μεταξουργιου 200 ευρω 'μαυρα' απο βουβαλια του στυλ giorgos33 και να βαζουμε τις πουτανες να του 'πουλανε' καψουριλικι και να γραφει 500 post μονο για την κολωνου 30α.ουτε εχουμε την ειδικοτητα να βαζουμε τους πυροβολμενους πουτανοκαψουρηδες να κανουν ακαουντ εδω μεσα για promotion συγκεκριμενου οικου ανοχης οπως ο δικος σου.Εσυ εχεις αυτη την ειδικοτητα και πιστευω οτι σε πηραμε ολοι πρεφα.
πέστα ρε τεράστιε  :thumbsup: και να πω οτι έχει και τίποτα μουνάρες στο μπουρδέλο της αντε και πάει στο διάλο και χαλάλι και το promotion που τις κανουνε.ολα τα μπάζα εχει φέρει και τις έχεις παρουσιάσει 'θεές' η ίδια και ο πυροβολημένος της.αυτο λεει πολλα.
 

Paparov

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
16
οντως κατεριναμιλφ69 δεν ειμαστε ολοι ειδικοι να βγαζουμε σε μπουρδελο του μεταξουργιου 200 ευρω 'μαυρα' απο βουβαλια του στυλ giorgos33 και να βαζουμε τις πουτανες να του 'πουλανε' καψουριλικι και να γραφει 500 post μονο για την κολωνου 30α

Αυτό πια είναι από τα απίστευτα!!
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Ενταξει η ιδια η Κατερινα δεν τις εχει παρουσιασει σαν θεες, ας μην τα ισοπεδωνουμε ολα.

Αλλα κανεις δεν ξεχνα τα love story της μαλακως της Χριστινας με του Γιωργου που σε καθε δευτερο ποστ λεγανε αγαπα με αγαπη μου να σ'αγαπω για παντα και τετοιες μαλακιες και γαμαγανε ολα τα θεματα. ( καλη ωρα οπως καναμε και εμεις σε αυτο τωρα. )

Και φυσικα η καθε γκομενα που εχει περασει απο το σπιτι της Κατερινας ειναι και γαματη στο κρεβατι κατα τα λεγομενα του Γιωργου και αυτη ειναι η μαλακια στο ολο θεμα ( τουλαχιστον κατα τη γνωμη μου ).

Δεν γαμιεται, το θεμα ειναι οτι γαμηθηκε το thread  :2funny: :rockon:
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
οντως κατεριναμιλφ69 δεν ειμαστε ολοι ειδικοι να βγαζουμε σε μπουρδελο του μεταξουργιου 200 ευρω 'μαυρα' απο βουβαλια του στυλ giorgos33 και να βαζουμε τις πουτανες να του 'πουλανε' καψουριλικι και να γραφει 500 post μονο για την κολωνου 30α.ουτε εχουμε την ειδικοτητα να βαζουμε τους πυροβολμενους πουτανοκαψουρηδες να κανουν ακαουντ εδω μεσα για promotion συγκεκριμενου οικου ανοχης οπως ο δικος σου.Εσυ εχεις αυτη την ειδικοτητα και πιστευω οτι σε πηραμε ολοι πρεφα.
Ακου μουα..εαν ο γιωργος και ο καθε γιωργος..γουσταρει να δινει σε μια τανα 200 ευρω..μαγκια του να κανει οτι θελει..
Γιατι χρεωνομαι εγω οτι παιρνω τα λεφτα...εμενα γαμησε??
Συναιτερος στο πουλι του δεν ειμαι...ουτε στο μουνι της αλληνης...εκτος κι αν εισαι εσυ...γι'αυτο σε κοβει τοσο..
Κι αν εχει δειξει ιδιαιτερη αδυναμια σε μια τανα...τι παει να πει αυτο?
Οτι ειναι μαλακας??
Εσυ δεν εχεις γνωση απο αλλους μαλακες..που δεν δινουν μονο 200 ευρω..αλλα σκορπανε χιλιαρικα σε γκομενες τυχαιες που τις γνωριζουν σε αλλα μπουρδελα..οπως ειναι τα μπαρ,τα μπουζουκια,οι καφετεριες..κτλπ.
μονο που δεν εχουν φωτακι απ'εξω..
Σας πειραξε τωρα το μεταξουργειο,η η Φυλης,η δεν ξερω κι εγω τι?
Μια τανα θα παρει και 200...και 500...και οσα γουσταρει γιατι αυτη ειναι η δουλεια της.
Τανα ειναι..οχι ξεφτυλισμενη..να γαμιεται για ενα ποτο..
Τωρα αν με προμοταρουν μερικοι..δεν φταιω εγω..γουσταρουν και το κανουν..οπως κανω κι εγω..για αλλες κοπελες..
Αυτο...τι σημαινει?
Το ειχα ξαναπει και παλι αυτο...
Σκασιλα μου αν ερθουν απο το σαιτ στο μαγαζι μου...η αν δεν ερθουν..
Ασε που αμα μου συστηθει καποιος οτι ειναι απο δω..του απαγορευω να γραψει καλη κριτικη..το οποιο εχει συμβει ηδη..και θα το διαβασουν αυτο που γραφω καποια στιγμη..
Ετσι..γιατι παραγινε το κακο με μενα..και δεν βρισκω τον λογο..
Τουλαχιστον με μενα...για αλλες...ας κανουν οτι θελουν..
Ποοοολυυυ...ζορι εχετε τραβηξει...τι να πω??
 

p0p

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2007
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
Κατερίνα, γιατί κοπέλα μου χαλάς τη ζαχαρένια σου;
Το όλο ζήτημα έχει να κάνει με την προσφορά και τη ζήτηση.
Κάθε μια κοστολογεί τις υπηρεσίες της όσο θέλει και εμείς πάλι ανάλογα με το βαλάντιό μας διαλέγουμε.
Τα υπόλοιπα είναι για να βγάζουν μερικοί τα απωθημένα τους.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom