Νέα

GIORGOS33 ή Giorgos_32... εκφρασθείτε ελεύθερα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 484
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Επιτελους,τον αυτοκτονησανε τον τυροπιτα,μας ειχε ζαλισει τα @@,να παει να διαβασει το κοσμοπολιταν και να φαει δαχτυλακι που του αρεσει,η αναφορα του δεν ηταν για μενα γιατι θα ακουγε τα εξ`αμαξης,μια σελιδα πισω ο διαλογος που αναφερει,τετοια ατομα δεν εχουν θεση σε ενα σαιτ που αφορα το σεξ και φυσικα ΔΕΝ αφορα τις ΛΟΥΓΚΡΕΣ

Καλο βραδυ μαγκες
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ υπηρξε δικαιοσυνη που τοσο πολυ αργησε.παμε για ενημερωσεις τωρα  :rockon:
 

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
Ερώτηση προς mod:  Ο Anal_Hunter γιατί δεν παίρνει μια προειδοποίηση warn;  :think:

Μήπως οι τιμημένοι είναι οι γλύφτες;  :2funny:  :2funny:

Ειδες τι κανουν τα μεσα ε? :grin:
Οταν εισαι χρωματιστος δυσκολα σε πειραζει καποιος :dancing: :dancing: :dancing:
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Ρε τι φλασια εχετε παθει μερικοι με την παρτη μου...
Για ονομα του Θεου και της Παναγιας...
Ρεε...δεν πατε καλα...δεν ειναι δυνατον να τα διαβαζω αυτα..
Εχετε γινει ολοι ειδικοι...
Που ειμαστε..τι ειμαστε..τι κανουμε...τι δεν κανουμε...τι βγαζουμε...ποσα παιρνουμε..ποτε χεζουμε...και ποτε κατουραμε...
Τα λογια ειναι περιττα...!!
 

Dieftharmenos

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Ατελείωτο ρεσπεκτ σε moi,Anal_Hunter,poutanoleon!!! Οφείλω να σας δώσω κι εγώ 200evro(να μην ειναι μονος του ο giorgos32-giorgos33 LOLOLOL) για την ωριαία υπηρεσία γέλωντα που μου προσφέρατε!!!
 

Consultant

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Aτέλειωτα respect se Todok -  Whitey που τα λένε χωρίς να κωλώσουν. Δείτε review σε άλλα site γιατί ουκ εν το πολλο το εφ
 

Paparov

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
16
Σε ποιο μέλος έβρισε την οικογένεια ο Τόντοκ?Μην μου πείτε ότι τον ξεφορτωθήκαμε!!Consultant είσαι φαν του star wars?
 

Consultant

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Eγώ αγάπη μου ξέρω το παιχνίδι που παίζετε εδώ, κάποια μαγαζιά θέλουν κάποιοι να τα χτυπίσουν και γίνεται λυσασμένος πόλεμος και κάποιοι άλλοι αναρωτιούνται με τι χρόνο - χρήμα κάποιοι ανεβοκατεβαίνουν Ιάσονος και Κολονού όλη μέρα. Άντε και προσοχή στους κράχτες τώρα έγιναν και ηλεκτρονικοί
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Άντε και προσοχή στους κράχτες τώρα έγιναν και ηλεκτρονικοί
δηλαδη προσοχη σε τιπακια οπως εσενα που μπηκαν με διαφορετικο νικ νεϊμ και ποσταρουν κατευθειαν εδω μεσα.
 

Paparov

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
16
και οι μαλακες επισης..

Αυτοί ανέκαθεν υπήρχαν σε όλες τις μορφές.Το αν έχουν χρόνο ή χρήμα για να πηδάνε όλη μέρα στα μπουρδέλα δεν με απασχολεί καθώς κανείς δεν με υποχρεώνει να ακολουθήσω το παράδειγμά τους.Αν γουστάρω πηγαίνω αν δεν γουστάρω κάθομαι στα αβγά μου.Εσύ που κολλάς?
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Ατελείωτο ρεσπεκτ σε moi,Anal_Hunter,poutanoleon!!! Οφείλω να σας δώσω κι εγώ 200evro(να μην ειναι μονος του ο giorgos32-giorgos33 LOLOLOL) για την ωριαία υπηρεσία γέλωντα που μου προσφέρατε!!!
να μας τα δωσεις τα 200 ευρω μια και σου προσφεραμε τοσο γελιο λεγοντας ποσο βληματα εισαι εσυ και τα ειδωλα σου giorgos 33 πρωην 32 που δινει 200 ευρω σε μπουρδελο του μεταξουργιου και μετα μιλας για ηλεκτρονικους κραχτες και promotion.
 

Paparov

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
16
Ρε giorgospapa δεν το είπα σε σένα το που κολλάς αλλά στον consultant!! :headbang: :headbang:Την παράθεση την έκανα για να σχολιάσω το γεγονός ότι υπάρχουν πάμπολλοι μαλάκες!!
 

Consultant

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Συμφωνώ ότι μάλλον οι μαλάκες είναι περισσότεροι από του ς κράχτες βλέπετε η θεωρία μου ήταν ότι ο Todok μπαναρίστηκε γιατί σας έκανε χαλάστρα όπως κ άλλοι πριν απ αυτόν αλλά βλέποντας τους διαλόγους μεταξύ σας μάλλον δεν είστε κράχτες ή μπορεί να είστε και τα δυό
Πολύ γέλιο εκεί που ψάχνετε ποιανού την οικογένεια έβρισε για να του συμπαρασταθήτε αλλά από την άλλη οι μπράβοι ποτέ δεν είχαν πολύ μυαλό έτσι Μπατίστα;
Εσένα Γιωργάκη δε σε απασχολώ άλλο έχεις να δουλέψεις να βγάλεις τα φράγκα για τη τσάρκα της ημέρας
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Συμφωνώ ότι μάλλον οι μαλάκες είναι περισσότεροι από του ς κράχτες βλέπετε η θεωρία μου ήταν ότι ο Todok μπαναρίστηκε γιατί σας έκανε χαλάστρα όπως κ άλλοι πριν απ αυτόν αλλά βλέποντας τους διαλόγους μεταξύ σας μάλλον δεν είστε κράχτες ή μπορεί να είστε και τα δυό
Πολύ γέλιο εκεί που ψάχνετε ποιανού την οικογένεια έβρισε για να του συμπαρασταθήτε αλλά από την άλλη οι μπράβοι ποτέ δεν είχαν πολύ μυαλό έτσι Μπατίστα;
Εσένα Γιωργάκη δε σε απασχολώ άλλο έχεις να δουλέψεις να βγάλεις τα φράγκα για τη τσάρκα της ημέρας
ξερεις και τον μπατιστα ρε τοντοκ? βλεπεις wrestilng?
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom