Νέα

GIORGOS33 ή Giorgos_32... εκφρασθείτε ελεύθερα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 484
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
Κι όμως, δεν έχεις καλή μνήμη.

Όσο για το 200άρι, κάποιος θέλει να περάσει μία ώρα με τη συγκεκριμένη γυναίκα, προφανώς υπάρχει κάτι που του αρέσει σε αυτή και την βρίσκει, αυτό είναι μία υπηρεσία και δεν έχει να κάνει με το πόσο την κοστολογείς εσύ, από τη στιγμή που λες κιόλας ότι οι εναλλακτικές λύσεις σε καλύπτουν απόλυτα.

Εκτός κι αν ένας φούρνος στους εκατό πούλαγε μία φρατζόλα των δέκα κιλών δέκα ευρώ και αυτό θα έθιγε την προσωπική σου αίσθηση δικαίου.

Δεν επεμβαίνει κανείς στις προσωπικές επιλογές σου.

Βλέπω έθιξα αυτό που προσπαθείς να κρύψεις στο υποσυνείδητό σου και προσπαθείς να καλυφθείς με επιθέσεις χωρίς νόημα. Ίσως κάποτε μπορέσεις να συμβιβαστείς με τις φυσικές σου κλίσεις ώστε να μη βασανίζεσαι από αυτές.

Επί τη ευκαιρία, η πρωκτική επαφή είναι ταυτόσημη με την περσόνα σου στο site, οπότε δεν χρειάζεται να την "αναφέρω πρώτος"¨γιατί προφανώς την κουβαλάς μαζί σου.
απορώ για δεν σου έχουν κάνει Muted οι μόντς.πρέπει να είσαι τρομερός γλύφτης για να μην σε μπανάρουνε,δεν εξηγηται αλλιώς.
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Κι όμως, δεν έχεις καλή μνήμη.
οχι θα μου πεις εσυ αν εχω καλη μνημη που ουτε που ξερεις που πεφτουν τα μπουρδελα και οι πουτανες.κανε μας την χαρη κυριε ασχετε και ασχοληθειται με το κοσμοπολιταν καλυτερα.εκει τα καταφερνετε περιφημα.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Μαζέψτε τον ρεεεεε.Σε σάιτ που λέγεται μπουρδέλα αυτός θέλει επίπεδο πανεπιστημίου.Και όχι μόνο αυτό αλλά υποστηρίζει ότι αν γουστάρεις να γαμήσεις γυναίκα από κώλο σε τρώει και σένα η σούφρα σου.Κάνε λίγο αποχή απο το κοσμοφόρουμ γιατί το έχασες τελείως.

Δε φταίνε οι άλλοι αν το επίπεδο κάποιου είναι χαμηλό. Το αν αισθάνεται μειονεκτικά για αυτό είναι επίσης δικό του πρόβλημα.

Εδώ έφτασες σε ένα άλλο ζήτημα στο αν κάποιος που πηδάει έναν άντρα  (ή έχει εμμονή με την πρωκτική επαφή γενικά) είναι ομοφυλόφιλος ή όχι (και προφανώς πολλοί δε θέλουν να παραδεχτούν το οφθαλμοφανές). Την απάντηση την ξέρεις.
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Βλέπω έθιξα αυτό που προσπαθείς να κρύψεις στο υποσυνείδητό σου και προσπαθείς να καλυφθείς με επιθέσεις χωρίς νόημα. Ίσως κάποτε μπορέσεις να συμβιβαστείς με τις φυσικές σου κλίσεις ώστε να μη βασανίζεσαι από αυτές.

Βλεπεις πουθενα να κρυβω το οτι γουσταρω να γαμαω γυναικειους κωλους?

Την επιθεση μονο μια στραβομαμημενη λουγκρα οπως εσυ θα την εβλεπε, καθως εισαι "μη μου απτου" και το παιζεις κυρια, και σου φαινονται τα μπουρδελα βρωμικα κτλ κτλ.

Τι χρωμα βαφεις τα νυχια σου μονο δεν μας εχεις πει.


Επί τη ευκαιρία, η πρωκτική επαφή είναι ταυτόσημη με την περσόνα σου στο site, οπότε δεν χρειάζεται να την "αναφέρω πρώτος"¨γιατί προφανώς την κουβαλάς μαζί σου.

Επι τη ευκαιρια, εσυ εχεις περισσοτερη εμμονη με την πρωκτικη επαφη απο οτι εγω, καθως τον παιρνεις απο πισω και δεν το παραδεχεσαι.
Εγω τον δινω απο πισω σε κυριες που γουσταρω. Εχουν μια διαφορα οι εμμονες μας δεν νομιζεις?

Οσο για τα αλλα που ειπα, συνεχισε να κανεις γαργαρες κρυφοπουστακο. Και το τελευταιο ( κρυφοπουστακο ) ΔΕΝ ειναι βρισια, το λεω μπας και συνειδητοποιησεις την πραγματικοτητα.
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
μαγκες εχω κλασει στο γελιο  :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!τα σπατε λεμε  :rockon: :rockon: :rockon:!!απεριοριστο ρεσπεκτ σε moi,poutanoleon,anal  :rockon: :rockon: :rockon:
έλα ρε μέγιστε ξέρω ότι και συ μαζί μας είσαι άσχετα που δεν μιλάς.μου έβαλε και ο πανος warn γαμώτο μέσα μου γαμώ για τον μεγαλύτερο σπασαρχίδα του φόρουμ μετά τον whitey/kostis_20  :headbang: .απορώ γιατί δεν τον μπανάρει ακόμα.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
απορώ για δεν σου έχουν κάνει Muted οι μόντς.πρέπει να είσαι τρομερός γλύφτης για να μην σε μπανάρουνε,δεν εξηγηται αλλιώς.

Ακριβώς. Αυτή την ώρα γλείφω έναν μοντ  :dancing:

οχι θα μου πεις εσυ αν εχω καλη μνημη που ουτε που ξερεις που πεφτουν τα μπουρδελα και οι πουτανες.κανε μας την χαρη κυριε ασχετε και ασχοληθειται με το κοσμοπολιταν καλυτερα.εκει τα καταφερνετε περιφημα.

"ασχοληθείτε"

Τέλος πάντων, το ότι δεν έχω φτάσει σε επίπεδο να ξημεροβραδιάζομαι στα μπουρδέλα είναι γεγονός. Βλέπεις για μένα είναι ικανοποίηση των φυσιολογικών αναγκών μου και όχι κόλλημα.
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Σε ξημεροβραδυαζουν οι κωλομπαραδες σου, ειναι λογικο να μην εισαι ολη μερα στα μπουρδελα.
 

Επισκέπτης
τοντοκ απ οσο γνωριζω η αποψη σου οτι οποι0ς γουσταρει να γαμαει γυναικειους κωλους ειναι κατα βαθος ομοφυλοφιλος,επιστημονικα δεν στεκει!παραδειγματος χαρη λενε οτι η σταση στα 4 ειναι η σταση των ομοφυλοφιλων!τι σημαινει αυτο?οτι ολοι ειμαστε καταβαθος ομοφυλοφιλοι?αυτα τα πραγματα δεν ισχυουν....
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Όσο για το 200άρι, κάποιος θέλει να περάσει μία ώρα με τη συγκεκριμένη γυναίκα, προφανώς υπάρχει κάτι[size=14pt][/size] που του αρέσει σε αυτή και την βρίσκει, αυτό είναι μία υπηρεσία[size=14pt][/size] και δεν έχει να κάνει με το πόσο την κοστολογείς εσύ, από τη στιγμή που λες κιόλας ότι οι εναλλακτικές λύσεις σε καλύπτουν απόλυτα.

Φυσικα μιλας για ξυλικι, μαστιγια, δονητες, ποδοπατημα, υποταγη, φτυσιμο και αλλα πολλα. Παντα με παθητικο ρολο. Κατι παραπανω θα ξερεις εσυ για το ΚΑΤΙ και της ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ που δικαιολογουν ενα 200αρι στο Μεταξουργειο.  ;)  
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Βλεπεις πουθενα να κρυβω το οτι γουσταρω να γαμαω γυναικειους κωλους?

Μα δε σου είπε κανείς ότι το κρύβεις. Εκείνο που κρύβεις είναι το ότι η φυσιολογική επαφή δεν είναι για σένα.

Την επιθεση μονο μια στραβομαμημενη λουγκρα οπως εσυ θα την εβλεπε, καθως εισαι "μη μου απτου" και το παιζεις κυρια, και σου φαινονται τα μπουρδελα βρωμικα κτλ κτλ.

Τι χρωμα βαφεις τα νυχια σου μονο δεν μας εχεις πει.


Επι τη ευκαιρια, εσυ εχεις περισσοτερη εμμονη με την πρωκτικη επαφη απο οτι εγω, καθως τον παιρνεις απο πισω και δεν το παραδεχεσαι.
Εγω τον δινω απο πισω σε κυριες που γουσταρω. Εχουν μια διαφορα οι εμμονες μας δεν νομιζεις?

Οσο για τα αλλα που ειπα, συνεχισε να κανεις γαργαρες κρυφοπουστακο. Και το τελευταιο ( κρυφοπουστακο ) ΔΕΝ ειναι βρισια, το λεω μπας και συνειδητοποιησεις την πραγματικοτητα.

Βλέπω εξακολουθείς να υποφέρεις από τα ψυχολογικά σου αδιέξοδα. Πούστης είναι όποιος γουστάρει να βάζει το πουλί του σε κώλους, όχι όποιος τη βρίσκει με την φυσιολογική επαφή.
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Ακριβώς. Αυτή την ώρα γλείφω έναν μοντ  :dancing:

"ασχοληθείτε"

Τέλος πάντων, το ότι δεν έχω φτάσει σε επίπεδο να ξημεροβραδιάζομαι στα μπουρδέλα είναι γεγονός. Βλέπεις για μένα είναι ικανοποίηση των φυσιολογικών αναγκών μου και όχι κόλλημα.
η ορθογραφια σε πειραξε? τωρα για ξημεροβραδιασματα αστο καλυτερο γιατι χτυπας 24ωρα εδω μεσα καθημερινα.αφου εχεις ανυπαρκτη προσωπικη ζωη και ζεις μεσα απο τις περιπετειες και τους χαρακτηρες των αλλων.
 

Επισκέπτης
έλα ρε μέγιστε ξέρω ότι και συ μαζί μας είσαι άσχετα που δεν μιλάς.μου έβαλε και ο πανος warn γαμώτο μέσα μου γαμώ για τον μεγαλύτερο σπασαρχίδα του φόρουμ μετά τον whitey/kostis_20  :headbang: .απορώ γιατί δεν τον μπανάρει ακόμα.
ο πανος ειναι ελβετια  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:!!οχι να μην γινει μπαν για να συνεχιστει το τζερτζελο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
τοντοκ απ οσο γνωριζω η αποψη σου οτι οποι0ς γουσταρει να γαμαει γυναικειους κωλους ειναι κατα βαθος ομοφυλοφιλος,επιστημονικα δεν στεκει!παραδειγματος χαρη λενε οτι η σταση στα 4 ειναι η σταση των ομοφυλοφιλων!τι σημαινει αυτο?οτι ολοι ειμαστε καταβαθος ομοφυλοφιλοι?αυτα τα πραγματα δεν ισχυουν....
τι καθεσαι και εξηγεις στον χριστιανοπληκτο ρε war? ακου εδω το γαμησι αντρα και γυναικας ειναι gay.μονο ενας με ψυχοσυνθεση gay θα μπορουσε να πει τετοιο πραγμα για να βρει πελατες  ;)
 

Beowulf

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
119
Κριτικές
7
Like
66
Πόντοι
1
Ερώτηση προς mod:  Ο Anal_Hunter γιατί δεν παίρνει μια προειδοποίηση warn;  :think:

Μήπως οι τιμημένοι είναι οι γλύφτες;  :2funny:  :2funny:
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
ο πανος ειναι ελβετια  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:!!οχι να μην γινει μπαν για να συνεχιστει το τζερτζελο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
και ετσι πρεπει να ειναι ακριβοδικαιος με ολους χωρις προσωπικες συμπαθειες και σωστος.γι'αυτο εξαλλου ειναι και μοντ.αν και πιστευω οτι το αλανι αυτο θα συμφωνει μαζι μας κατα βαθος  :rockon:
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
μαγκες εχω κλασει στο γελιο  :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!τα σπατε λεμε  :rockon: :rockon: :rockon:!!απεριοριστο ρεσπεκτ σε moi,poutanoleon,anal  :rockon: :rockon: :rockon:

:rolleyes: αυτό είναι που λένε misery loves company

Σε ξημεροβραδυαζουν οι κωλομπαραδες σου, ειναι λογικο να μην εισαι ολη μερα στα μπουρδελα.

Προφανώς με το να είσαι όλη μέρα στα μπουρδέλα προσπαθείς να αποδείξεις κάτι. Προφανές το ψυχολογικό σου αδιέξοδο.

Βλέπεις, το να πηγαίνεις στο μπουρδέλο δεν είναι διαγωνισμός για το ποιός είναι άντρας, παρά μόνο για όσους προσπαθούν να πείσουν τον εαυτό τους ότι είναι άντρες επειδή πηγαίνουν συνέχεια στο μπουρδέλο.

τοντοκ απ οσο γνωριζω η αποψη σου οτι οποι0ς γουσταρει να γαμαει γυναικειους κωλους ειναι κατα βαθος ομοφυλοφιλος,επιστημονικα δεν στεκει!παραδειγματος χαρη λενε οτι η σταση στα 4 ειναι η σταση των ομοφυλοφιλων!τι σημαινει αυτο?οτι ολοι ειμαστε καταβαθος ομοφυλοφιλοι?αυτα τα πραγματα δεν ισχυουν....

Οι στάσεις των ομοφυλοφίλων περιστρέφονται γύρω από τον κώλο, όχι την διάταξη των σωμάτων. Το τι στέκει επιστημονικά δεν εξαρτάται από τα προσωπικά βίτσια  :dancing:
 

Επισκέπτης
και ετσι πρεπει να ειναι ακριβοδικαιος με ολους χωρις προσωπικες συμπαθειες και σωστος.γι'αυτο εξαλλου ειναι και μοντ.αν και πιστευω οτι το αλανι αυτο θα συμφωνει μαζι μας κατα βαθος  :rockon:
δεν μιλαει η κουφαλα  :grin: :grin: :grin:!!ειναι ενας αυτος!!οποιος δεν τον ξερει.... :grin: :grin: :grin:!!!ο πανος ειναι μεγιστο αλανι!!τελος  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!ο πιο ντομπρος ανθρωπος που εχω γνωρισει!
 

Επισκέπτης
πολυ λιακοπουλο και γενικα τηλεαστυ βλεπεις τοντοκ !το αν πηγαινεις στα μπουρδελα ή οχι δεν με απασχολει!αυτα που λες ομως για ομοφυλοφιλια ειναι εκτος τοπου και χρονου!θα σε συμβουλεψω να διαβασεις καμια ερευνα και να σταματησεις να βλεπεις το χαζοκαναλο του καρατζαφερη!
δηλαδη ολες οι γυναικες ειναι λεσβιες??αφου μεταξυ τους με δονητες παιζουν αρα οταν μια γυναικα γαμιεται απο αντρα καταβαθος γουσταρει την πλαστικη ψωλη της φιλεναδας της?ή μηπως ολες οι λεσβιες ειναι στρειτ?ΚΟΙΝΩΣ,Η ΚΟΤΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΑΥΓΟ Ή ΤΟ ΑΥΓΟ ΤΗ ΚΟΤΑ??οεο...... :idiot: :idiot: :grin: :grin: :grin: :grin:!
 

χχχχχ

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
528
Κριτικές
34
Like
6
Πόντοι
1.230
πολυ λιακοπουλο και γενικα τηλεαστυ βλεπεις τοντοκ !το αν πηγαινεις στα μπουρδελα ή οχι δεν με απασχολει!αυτα που λες ομως για ομοφυλοφιλια ειναι εκτος τοπου και χρονου!θα σε συμβουλεψω να διαβασεις καμια ερευνα και να σταματησεις να βλεπεις το χαζοκαναλο του καρατζαφερη!
δηλαδη ολες οι γυναικες ειναι λεσβιες??αφου μεταξυ τους με δονητες παιζουν αρα οταν μια γυναικα γαμιεται απο αντρα καταβαθος γουσταρει την πλαστικη ψωλη της φιλεναδας της?ή μηπως ολες οι λεσβιες ειναι στρειτ?ΚΟΙΝΩΣ,Η ΚΟΤΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΑΥΓΟ Ή ΤΟ ΑΥΓΟ ΤΗ ΚΟΤΑ??οεο...... :idiot: :idiot: :grin: :grin: :grin: :grin:!
Καλό αυτό ρε φίλε Warhol μου θύμησες το ανέκδοτο:
Πάει ο τύπος στον ψυχίατρο και του λέει:
-Γιατρέ μου αισθάνομαι κότα.
-Από πότε;
-Από τότε που βγήκα από το αβγό. :rockon:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom