Νέα

GIORGOS33 ή Giorgos_32... εκφρασθείτε ελεύθερα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 484
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Dieftharmenos

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω πως γινεται και υπαρχουν ατομα τα οποια συμφωνουν και υποστηριζουν το γιωργο32!!!Δηλαδη υποστηριζετε εναν τραγικο-με ανιατα ψυχολογικα προβληματα????
Ειστε ανικητοι!!!!
Που εισαι πουτανολεοντα,που εισαι moi,......να θαυμασετε αυτα τα παληκαρια!!!



ΥΓ:Η επιστημη σηκωνει τα χερια ψηλα....αυτη η βλακεια δε γινεται να αντιμετωπιστει!!!
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
...εκεί γινόντουσαν εκτεταμένες αναφορές για τις «ΕΛΛΕΕΙΝΙΔΕΣ», που αυτή την στιγμή υπάρχει μια μόνο αναφορά από τον mimikos2000 «καταρχην πρεπει να διορθωσει ενας mod τον τιτλο του θρεντ την λεξη ελληνιδες σε ΕΛΛΕΕΙΝΙΔΕΣ!!!»] ) .

 



ασχετο , πλακα πλακα αμα γραψετε στο google "ελλεεινιδες" ή "ελλεεινηδες" μονο δικα μου ποστ βγαζει !  :happy:
κοτζαμ τοντοκ και τον εχει αφησει στην απεξω ο γουγλης, μονο εμενα εχει καταγραψει!  :rockon: :rockon: :rockon:

(σορρυ για την διακοπη μπορειτε να συνεχισετε)
 

GIORGOS33

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
151
Κριτικές
65
Like
2.839
Λοιπον πρωτα απο ολα ειναι μεγαλη μου τιμη να μιλαω με τον τιτανομεγιστοτεραστιο giorgo33!!!Εχεις ηδη καταχωρηθει στα ρεκορ Guiness!!!Εισαι ο μαναδικος ανθρωπος του Συμπαντος που εδωσε 200ευρω για να γαμησει ενα καταξεσκισμενο-σιχαμερο πορνιδιο του Μεταξουργειου!!!Νομιζω εχει γινει σχετικη αναφορα απο τον Larry King στο CNN!!! εισαι ανικητος!!!Πιστευω αυτην την ιστορια πρεπει να την πεις αυριο ,μεθαυριο στα παιδια σου και στα εγγονια σου γιατι ειναι κατι το οποιο δυσκολα συμβαινει!!!



ΥΓ:Ρε γιωργο εχεις γινει ο περιγελος της υφηλιου και εχεις μουτρα να ποσταρεις????ΕΛΕΟΣ ΑΠΛΑ ΕΛΕΟΣ

τι να πω κατι τετοιοι σαν εσενα καταστρεψανε εκτος απο την Ελλαδα τη Βουλγαρια τη Ρουμανια.και καθε μερα καταστρεφουνε και χαλανε την πιατσα οπου πανε!!!!τι να πω αν ειναι μαγγια τον να δωσεις 200 ΕΥΡΩ στο μεταξουργιο σε μια συχαμενη που περιμενουνε στη σειρα  οι Πακιστανοι και οι Αλβανοι για να τη γαμισουνε!!!εγω τοτε δεν θελω να ειμαι μαγγας!!!ευτυχως που στη Ρωσσια ειναι ακριβα και η βιζα ειναι πολυ δυσκολη και δεν εχει καθολου Ελληνες!παντος ειχανε ερθει κατα καιρους και τις ιδιες μαλακιες κανανε!!!!!


υποκλινομαι μεγιστε Γιωργαρε33 πρωην 32 και δεν ξερω εγω τι ακομα στο 'μεγαλειο της σκεψης' σου.ανθρωποι σαν εσενα εχουν χαλασει τις πουτανες παγκοσμιως.εισαι κυριολεκτικα φαινομενο που μεσα στο αλλοδαπαριο του μεταξουργιου που τα μπουρδελα εχουν πουτανες με κοστος 15 και 20 ευρω εσυ ο πραγματικα 'τεραστιος' να πληρωσεις 200 ευρω και να το θεωρεις κατι 'απολυτα φυσιολογικο' και οι αλλοι που πληρωνουν κανονικα νορμαλ να εχουν το 'προβλημα' κατα την αποψή σου.εσυ και ο arxidoulis εισαστε παντως οι περπτωσαρες του σαϊτ με ατελειωτο γελιο.
     


Θέλω να απαντήσω σε αυτά τα 3 πόστ. Κατηγορούμε ότι κάνω διαφημίσει , καλός η κακός έχω γυρίσει αρκετά μαγαζί φυσικά όχι όλα και από αυτά έχω ξεχωρίσει της Κατερίνα για λόγου που έχω προαναφέρει, αλλά ένας είναι ο πιο βασικός λόγο, ότι ξέρω ότι οι κοπέλες πρέπει να περνάνε από γιατρούς, για να δουλέψουν εκεί. Κάτι που δεν το ξέρω , αλλά ούτε μου  δίνετε η δυνατότητα να το μάθω στα αλλά μαγαζιά. Αν αυτό είναι διαφημίσει, τότε καλός και την κάνω. Θέλω να μου πείτε εσείς…που γαμάτε τα top μουνιά από τα γραφεία, έχετε αναρωτηθεί, αν έχουν περάσει μια φορά από γιατρό…δεν λέω να ζητήσετε και χαρτιά…. Ότι η κοπέλα που πλήρωσα…μπορεί να είναι «καταξεσκισμένο-σιχαμερό πορνίδιο»  και έχει πάει με Πακιστανούς και Αλβανούς, είναι ένα γεγονός, αλλά δεν σημαίνει αυτό δεν έχει  κάνει όλες τις προβλεπόμενες  εξετάσεις…. Θέλω να μου πείτε εσείς που ξέρετε τα πολλά, ποια είναι η γεμάτη γκόμενα που θα γαμήσω, θα πληρώσω φτηνά και θα έχει περάσει γιατρούς….περιμένω το όνομα και το τηλέφωνο της, αφού εγώ είμαι τόσο βλάκας και δεν την έχω βρει….

Αλλά όλα αυτά που λέτε είναι ότι σας χαλάει η ιδέα να ανέβουν ποιοτικά τα μαγαζιά, γιατί φοβάστε ότι μετά θα γαμάτε με 25 και 30 εύρο…σας θεωρώ του τέλειους καρμίρηδες. Αφήστε αυτά τα φιλοσοφικά και παραδεχτείτε ότι έχετε καβουράκια στην τσέπη…και προτιμάτε να γαμάτε με 15 εύρο σε κρεβάτια που είναι καταχυμένα….από τον προηγούμενο. Αν έχει κάποιος να με κατηγορήσει, είναι οι κοπέλες με τι οποίες πήγα  (μια ξέρω ότι με διαβάζει….). Ας πούνε αν κάπου δεν ήμουν σωστός, αν έκανα μαλακίες στο δωμάτιο, αν δεν τις σεβάσθηκα. Γιατί όπως και να το κάνουμε, είναι κοπέλες πολύ σεβαστές για εμένα, , που σε πολλές περιπτώσει, ξεπερνάνε τον εαυτό τους. Και έρχεστε εσείς να έχετε κρίση και άποψη για αυτές τις κοπέλες. Ένα μόνο να πω, ότι δεν είστε τίποτα παραπάνω από μια τρίχα του αιδοίου τους και τίποτα παραπάνω από έναν δεξιό άρχει….
… και είπαμε καρμίρηδες γεννηθήκατε….καρμίρηδες θα πεθάνετε… μην ξεχυνόμαστε.

Και αν είμαι «μαλάκας, καθυστερημένο, βλάκα και όλα τα σινάφι» ας αφήσουμε να το πει η Ιστορία…εγώ ξέρω ότι πέρασα τέλια ..και δεν ήταν μόνο μια κοπέλα....και ούτε όλες οι κοπέλες είναι από την Κατερίνα, μην ξεχνάμε την Κόρινα .... Και όχι μόνο…

Ένα έχω να πω, καλά γαμήσια!!!
 

Dieftharmenos

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Θα ξαναπω τη σοφη εκφραση του φιλτατου moi!!!Η βλακεια ειναι ανικητη!!!
Και κανεις τα παντα για να το αποδειξεις αυτο τραγικε giorgo33!!!
θες ψυχιατρο
 

GIORGOS33

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
151
Κριτικές
65
Like
2.839
Θα ξαναπω τη σοφη εκφραση του φιλτατου moi!!!Η βλακεια ειναι ανικητη!!!
Και κανεις τα παντα για να το αποδειξεις αυτο τραγικε giorgo33!!!
θες ψυχιατρο

Φίλτατε Dieftharmenos

Καλύτερα ψυχίατρο παρά ένα ξεπεσμένος γαμιάς του 15ευρου…..

Περιμένω να μου πεις ένα καλό μουνί που έχεις γαμήσι και αξίζει τα λεφτά του….και επισταμένως το  αποφεύγεις….

Αν στην τελική δεν έχεις άποψη….τη πετάγεσαι στα τοπικ σαν ερεθισμένο  πέος….
 

Dieftharmenos

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Γιωργο33-32-τραγικε-πουτανοκαψουρη-ανεκδιηγητε-ψυχασθενη!!!
Να εισαι σιγουρος οτι η Χριστινα σε αγαπαει πραγματικα και το εκανε μαζι σου γιατι σε αγαπαει.....χαχαχαχχα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:!!!!Δεν τη νοιαζουν καθολου τα λεφτα....χαχαχαχα :2funny: :2funny: το εκανε μονο και μονο επειδη ησουν εσυ.....χαχαχαχαχ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:!!!Και τα σεντονια τα ειχε καθαρισει με χλωρινη και soupline για να εισαι στα καθαρα......χαχαχαχ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:!!!!
Ολα αυτα τα πιστευεις απο οτι καταλαβα!!!!
Δεν εχω αλλα λογια να πω......πρωτη φορα βλεπω εναν τοσο πραγματικα ψυχασθενη ''ανθρωπο''!!!
Και αυτο δεν το λεω μονο εγω...ευτυχως υπαρχουν και σοβαρα ατομα εδω μεσα!!!

Λοιπον:1.Αν ησουν στην Ρωμη του μεσσαιωνα την καρμανιολα δε θα τη γλιτωνες
      2.Αν ησουν στην αρχαια ελλαδα θα εκανες παρεα με τον Αδη
      3.Αν ησουν στη Γερμανια του Χιτλερ θα γινοσουν σαπουνι
      4.Αν ησουν σε Ισλαμικη χωρα θα σε λιθοβολουσαν μεχρι θανατου
   και5.Αν ησουν στην Ιαπωνια οσοι μαθαιναν τα καμωματα σου θα εκαναν χαρακιρι!!!!  
   Επειδη ομως εισαι στο bourdela.com θα ακους κραξιμο για παντα και απο ολους μας!!!
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.250
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
.. και αν είχα ρόδες θα ήμουν πατίνι..
έλεος ρε παιδιά.. ας τελειώνει το θέμα αυτό κάποια στιγμή....
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Η ακοινωνησια και η αμαθεια..σε ολο της το μεγαλειο..
Καλυτερα μιας ωρας...αντρας και μπελαλης...παρα 40 χρονια...πουστης και μερακλης....
Ρε δεν γαμιομαστε λεω εγω στα τελευταια-τελευταια...
Το παραχεσατε το ζητημα...


Μουα...σε προσλαμβανω να μετρας τα γαμησιατικα..
Οι δε υπολοιποι...θα σας αφησω να κοιτατε...!!!
Ρε τι προβληματα εχει ο κοσμος...!!
 

GIORGOS33

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
151
Κριτικές
65
Like
2.839
Γιωργο33-32-τραγικε-πουτανοκαψουρη-ανεκδιηγητε-ψυχασθενη!!!
Να εισαι σιγουρος οτι η Χριστινα σε αγαπαει πραγματικα και το εκανε μαζι σου γιατι σε αγαπαει.....χαχαχαχχα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:!!!!Δεν τη νοιαζουν καθολου τα λεφτα....χαχαχαχα :2funny: :2funny: το εκανε μονο και μονο επειδη ησουν εσυ.....χαχαχαχαχ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:!!!Και τα σεντονια τα ειχε καθαρισει με χλωρινη και soupline για να εισαι στα καθαρα......χαχαχαχ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:!!!!
Ολα αυτα τα πιστευεις απο οτι καταλαβα!!!!
Δεν εχω αλλα λογια να πω......πρωτη φορα βλεπω εναν τοσο πραγματικα ψυχασθενη ''ανθρωπο''!!!
Και αυτο δεν το λεω μονο εγω...ευτυχως υπαρχουν και σοβαρα ατομα εδω μεσα!!!


Λοιπον:1.Αν ησουν στην Ρωμη του μεσσαιωνα την καρμανιολα δε θα τη γλιτωνες
      2.Αν ησουν στην αρχαια ελλαδα θα εκανες παρεα με τον Αδη
      3.Αν ησουν στη Γερμανια του Χιτλερ θα γινοσουν σαπουνι
      4.Αν ησουν σε Ισλαμικη χωρα θα σε λιθοβολουσαν μεχρι θανατου
    και5.Αν ησουν στην Ιαπωνια οσοι μαθαιναν τα καμωματα σου θα εκαναν χαρακιρι!!!! 
    Επειδη ομως εισαι στο bourdela.com θα ακους κραξιμο για παντα και απο ολους μας!!!

Ρε τελειωμέ, ρε τελευπταίε ….τι πεοκρουσίες, αραδιάζεις…τι έχεις να μας πεις από την ζωή σου….που το μόνο που γνωρίζεις είναι η πεοκρουσία…δεν είσαι τίποτα παραπάνω από ένα κοινός πεοκρούστης….

Άστο μεγάλε κάηκες….όσο μιλάς, τόσο ρεζίλι γίνεσαι….

 

GIORGOS33

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
151
Κριτικές
65
Like
2.839
Η ακοινωνησια και η αμαθεια..σε ολο της το μεγαλειο..
Καλυτερα μιας ωρας...αντρας και μπελαλης...παρα 40 χρονια...πουστης και μερακλης....
Ρε δεν γαμιομαστε λεω εγω στα τελευταια-τελευταια...
Το παραχεσατε το ζητημα...


Μουα...σε προσλαμβανω να μετρας τα γαμησιατικα..
Οι δε υπολοιποι...θα σας αφησω να κοιτατε...!!!
Ρε τι προβληματα εχει ο κοσμος...!!

Πέστα Κατερίνα!!!!!!
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.250
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
ρε σεις.. καμιά ανταπόκριση για το μαγαζί θα γίνει ή θα  :knockinb: κι άλλο το θέμα;;
 

Xcp41

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2008
Μηνύματα
199
Like
0
Πόντοι
1
Giorgos33 χωρίς να θέλω να φανώ επιθετικός.
Εντάξει καλά μπορεί να πέρασες 1 ώρα γαμισίου με αυτήν αλλά δεν είναι λίγο ανόητο να την καψουρεύεσαι και να νομίζεις ότι σε γουστάρει και σε αγαπάει άμα σου παίρνει 200 έυρω για 1ώρα?
Του πούστη ούτε μια πιο οικονομική τίμή δεν σου έδωσε.Φαντάσου δηλαδή.Να πεις ότι σου είπε 200 ευρώ ένα βράδυ μαζί να πεις εντάξει...Αλλά έδωσες για να καταλάβω καλά ρε φίλε 200 εύρω σε αυτήν μέσα σε ένα βρωμερό μπουρδέλο.Ούτε καν δηλαδή σε έναν δικό σου χώρο?Έιναι κρίμα ρε φίλε...Δεν είμαι συναίτερος στην τσέπη σου..άμα πέρασες καλά εντάξει αλλα ειναι χαζό να την καψουρεύεσαι.Δεν σου έκανε κάποια χάρη ουτε οικονομική να φανταστείς.Αυτό ούτε συμπάθεια δεν μπορείς να το πεις καλά καλά.
 

GIORGOS33

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
151
Κριτικές
65
Like
2.839
Ποτε γουσταρεις?ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑ?Με χρηματα ή χωρις? ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΑΧ



Και άλλος τσαμπατζής καρμίρης…καλά σας λέω Μπουρδελιάριδες του σαλονιού….μέχρι το σαλόνι φτάνετε….μόλις είναι να δώσετε το χρήμα την παίρνεται μυρωδιά και την  κάνετε…

:2funny: :2funny: :2funny:
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Giorgos33 χωρίς να θέλω να φανώ επιθετικός.
Εντάξει καλά μπορεί να πέρασες 1 ώρα γαμισίου με αυτήν αλλά δεν είναι λίγο ανόητο να την καψουρεύεσαι και να νομίζεις ότι σε γουστάρει και σε αγαπάει άμα σου παίρνει 200 έυρω για 1ώρα?
Του πούστη ούτε μια πιο οικονομική τίμή δεν σου έδωσε.Φαντάσου δηλαδή.Να πεις ότι σου είπε 200 ευρώ ένα βράδυ μαζί να πεις εντάξει...Αλλά έδωσες για να καταλάβω καλά ρε φίλε 200 εύρω σε αυτήν μέσα σε ένα βρωμερό μπουρδέλο.Ούτε καν δηλαδή σε έναν δικό σου χώρο?Έιναι κρίμα ρε φίλε...Δεν είμαι συναίτερος στην τσέπη σου..άμα πέρασες καλά εντάξει αλλα ειναι χαζό να την καψουρεύεσαι.Δεν σου έκανε κάποια χάρη ουτε οικονομική να φανταστείς.Αυτό ούτε συμπάθεια δεν μπορείς να το πεις καλά καλά.
Καλα τωρα...αφηστε τις μαλακιες περι καψουρας...
Τον Γιωργο βρηκατε??
Κι ο γιωργος στο φιναλε ειναι και φανερος...
Ξερεις ποσοι ακολουθουν απο πισω??
Ουρα...
Μην σου κανει εντυπωση...εδω ειναι και τα διαβαζουν αυτα...
Λαμογιο-καψουρακια...
Αστο να παει να γαμηθει...
Και μη δω καποιον να απαντησει στο ποστ μου...λιγο μ'ενδιαφερει..
Απλα...ας αναρωτηθει...ποσο δικιο μπορει να εχω...!!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Και άλλος τσαμπατζής καρμίρης…καλά σας λέω Μπουρδελιάριδες του σαλονιού….μέχρι το σαλόνι φτάνετε….μόλις είναι να δώσετε το χρήμα την παίρνεται μυρωδιά και την  κάνετε…

:2funny: :2funny: :2funny:
Ρε καμμενιδη πουτανοκαψουρη μπες και διαβασε τις ημερησιες ενημερωσεις μου για μπουρδελα και μετα μιλα..αλλα μαλλον οπως μιλας μου φαινεται οτι ισως και ειναι μουφα η ιστορια οποτε εισαι νταβας του μαγαζιου ή αν το εκανες στα αληθεια ισχυει και αυτο που σου εγραψα σε προηγουμενο ποστ.

Να αναρτηθει η προτομη σου στην οδο Κολωνου με την επιγραφη

ΤΟ ΜΝΗΜΕΙΟ ΤΟΥ ΑΣΧΕΤΟΥ ΠΟΥΤΑΝΟΚΑΨΟΥΡΗ


Υ.Γ Λουλουδια πηγες στην κοπελα οταν την επισκεφτηκες?Αν οχι εισαι ΡΟΜΠΑ,αν ΝΑΙ εισαι ΔΥΟ φορες ΡΟΜΠΑ

Και κατι τελευταιο,την Κατερινα μια φορα την τιμησα εκει,μη λες μαλακιες ασχετιδη αγαμιδη
 

GIORGOS33

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
151
Κριτικές
65
Like
2.839
Giorgos33 χωρίς να θέλω να φανώ επιθετικός.
Εντάξει καλά μπορεί να πέρασες 1 ώρα γαμισίου με αυτήν αλλά δεν είναι λίγο ανόητο να την καψουρεύεσαι και να νομίζεις ότι σε γουστάρει και σε αγαπάει άμα σου παίρνει 200 έυρω για 1ώρα?
Του πούστη ούτε μια πιο οικονομική τίμή δεν σου έδωσε.Φαντάσου δηλαδή.Να πεις ότι σου είπε 200 ευρώ ένα βράδυ μαζί να πεις εντάξει...Αλλά έδωσες για να καταλάβω καλά ρε φίλε 200 εύρω σε αυτήν μέσα σε ένα βρωμερό μπουρδέλο.Ούτε καν δηλαδή σε έναν δικό σου χώρο?Έιναι κρίμα ρε φίλε...Δεν είμαι συναίτερος στην τσέπη σου..άμα πέρασες καλά εντάξει αλλα ειναι χαζό να την καψουρεύεσαι.Δεν σου έκανε κάποια χάρη ουτε οικονομική να φανταστείς.Αυτό ούτε συμπάθεια δεν μπορείς να το πεις καλά καλά.



Δεν είσαι καθόλου επιθετικός, αντίθετος έχει μια εύλογη απορία….καλός η κακός βρίσκεσαι σε έναν χορό που έχει κάποιος κανόνες…και σε αυτόν τον χώρο τα άκοντα δεν χωράνε, η τα δίνεις αυτά που σου ζητάει η κοπέλα ή δεν τα δίνεις…
 

Xcp41

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2008
Μηνύματα
199
Like
0
Πόντοι
1
Δεν είσαι καθόλου επιθετικός, αντίθετος έχει μια εύλογη απορία….καλός η κακός βρίσκεσαι σε έναν χορό που έχει κάποιος κανόνες…και σε αυτόν τον χώρο τα άκοντα δεν χωράνε, η τα δίνεις αυτά που σου ζητάει η κοπέλα ή δεν τα δίνεις…

Θέλω να μου απάντησεις στο παρακάτω.Αν το έκανες αυτό πιστευόντας ότι η κοπέλα σε αγαπάει η σε συμπαθεί πολύ για κάποιο λόγο, τότε είναι κρίμα γιατί πρόκειται για ουτοπία και κοροιδευέις κάπως τον εαύτο σου.Αν οχι τότε πρόκειτε απλά για μια ξεκάθαρη συναλλαγή και δικαίωμα σου πόσα γουστάρεις να σκας.
Φιλικά πάντα.
 

GIORGOS33

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
151
Κριτικές
65
Like
2.839
Καλός η κακός οι διαχειριστές του site  έκριναν ότι πρέπει να σβήσουν την 17σελιδη σε αναφορά στο άτομο μου, διότι ήταν ασχετι με το σιγκεκριμενο τοπικ «Μοσχονησίων 28Α». Θα παρκαλουσα, αν είναι δυνατον να φιλοξενιθει σε αυτόν τον χώρο

edit_antisthenis: ok το thread συγχωνεύτηκε και πήρε τον τίτλο που πρότεινες.
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.250
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
ρε παιδιά... μην ανοίγουμε άσχετα θέματα...

τι το θες βρε Γιώργο αυτό τώρα...
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom